..::Piłka::Ręczna::..

    • a czemu mamy narzekac?
      ostatnio bylo 7 miejsce na ME, a teraz jest 4, wiec jest postep
      Wencie nie mozna nic zarzucic, bo to on wyprowadzil polska pilke reczna na prosta
      4 miejsce w Europie to jest max na co Nas na dzien dzisiejszy stac - i to nie wina sedziow
    • No i koniec. Szkoda medalu, ale i tak całe mistrzostwa oglądało się świetnie.
      Kapitalna drużyna, kapitalny Szmal, a w dzisiejszym meczu najbardziej mi się podobały te trójskoki Krzysztofa Lijewskiego, który potrafił na jednym odbiciu przesadzić całą obronę przeciwnika.

      MVP turnieju dla mnie zdecydowanie Balić. Typ ma takie umiejętności, że potrafi w ataku nie dotykając piłki po prostu stanąć w takim miejscu, aby zdezorganizować całą obronę przeciwnika.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Panowie nie ma co narzekac daleko zaszli :) i pamietajcie ze z poczatku grali za darmo bo nie bylo sponsora wiec tez im sie to chwali:) szkoda tylko ze pilka nozna jest w dalszym ciaglu uwazana za sport narodowy a nie np handball czy np zuzel w ktorym Polska tez stoi na wysokim poziomie
    • Szkodnik Jelen napisał(a):

      Pierwsza polowa?.. Kompromitacja.
      W drugiej bylo niezle, zdolalismy odrobic straty, jedna bramka roznicy byla w pewnym momencie..

      2006 rok - ME - 10. miejsce
      2008 rok - ME - 7. miejsce
      2010 rok - ME - 4. miejsce
      2012 rok - ME - ?. miejsce :D


      10,7,4, 1 - finał z Francją 33:32 :P

      a teraz wróćmy do rzeczywistości.. :D

      Francja zasłużenie wygrała z Chorwacją :) najlepsi na świecie,w europie, wszędzie najlepsi :D Karabatić, Abalo najlepsi zawodnicy tego meczu :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Nie czuję się zawiedziony, widać było że grali najlepiej jak potrafią. Nie wyszło, ale i tak osiągnęli bardzo dużo. Brawo Wenta, uwielbiam tego trenera i jego monologi podczas przerw :D Zawodnicy też spisali się bardzo dobrze, za 2 lata będzie medal :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sm0ke ().

    • A ja jestem zawiedziony. Tak wiem, sam bym lepiej nie zagrał, ale po v-ce mistrzostwie świata kiedys tam miałem nadzieje na cos wiecej niz tylko polfinał. I nie zgodze sie ze niczego wiecej nie mogli ugrac, ze inni byli silniejsi itp. bo tyle indywidualnych bledów co na tym turnieju to ja juz dawno nie widzialem (strata pilki w ataku, kroki, faule w ataku, 100% akcje nie wykorzystane itp).
    • Praktycanie kazdy sport polega na bledach i na tym pziomie wygrywa ten kto ich mniej popelnia. A nazekac nie ma na co najlepsze miejsce w histori wystepow na mistrzostwwach europy. Gdyby nasi kopacze od siedmiu bolesci doszli tak daleko to wszysy skakali by ze szczeescia pod sufit. Ale tak to jest im sie wiecej ma tym sie wiecej chce.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Fajnie, że jesteśmy wśród 4 najlepszych drużyn Europy 8-)
      Nie ma co narzekać, choć wiadomo, że bardziej cieszyło by wyższe miejsce ;P
      Wspaniale, że Sławek Szmal dostał się do drużyny turnieju, ale szkoda, że tylko on.
      A Francuzi... klasa sama dla siebie ^^
    • Od samego początku mistrzostw z zaciekawieniem oglądałem każde spotkanie naszej drużyny
      W każdy mecz włożyli masę wisiłku i za to im dziękuje
      że to co oglądałem to pokaż wysokich umiejętności w ataku jak i obronie
      Wiadomo że 4 miejsce to chyba najgorsze jakie istnieje poza ostatnim.. gdzie czuć te medale... Ma się je tak blisko... niestety zasięg to tylko pierwsze trzy..
      W każdym bądź razie z mistrzostw europy na kolejne pniemy w górę co bardzo cieszy i pozostawia nadzieję na 2012
      4 miejsce to naprawdę bardzo dobry wynik.. A Szmal najlepszym bramkarzem me.. czego chcieć więcej
      choć dla mnie nagrode powinien dostać Jurasik albo Lijewski
      ale to tylko moje własne zdanie

      Tak więc gratulacje dla całego zespołu i wiernym kibiciom którzy trzymali za nas kciuki

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..Shiratsuyu.. ().

    • mimo braku medalu to jest wspaniały sukces ...

      lecz martwi brak (oprocz wyszomirskiego) młodych, perspektywicznych graczy, system szkolenia i wogole zainteresowanie reczna w polsce to klapa ;/


      a tak poza tym tematem to naprawde bylem pod wrazeniem filipa jichy, gosc w 6 meczach 53 bramki :O niezle ;]
    • na Eurosporcie pokazują Ligę Mistrzów

      Michał Jurecki jest rozchwytywany po mistrzostwach. Vive Kielce robi wszystko żeby go ściągnąć, ale nie będzie łatwo, bo stara się o niego i Hamburg (czołowa drużyna ligi niemieckiej) i Kilonia (mistrz Niemiec i finalista Ligi Mistrzów)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Furion13 ().

    • Sprawa Szmala jest przynajmniej teoretycznie prostsza, ponieważ ostatnio był tylko drugim bramkarzem w swoim klubie, a po za tym sam już mówi o powrocie do kraju.

      Mam wrażenie, że w piłce ręcznej klubowej już powolutku zbliżamy się do czołówki europejskiej. Jeśli nic nie zakłóci tego procesu może być podobnie jak w siatkówce, gdzie już liczymy się w Europie