..::Piłka::Ręczna::..

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Szkoda.
      Daliśmy dupy. I to ostro.
      Nie wykorzystane przewagi i parę błędów, również norweskich sędziów.
      Mogło być złoto, będzie brąz. Mam nadzieję.
      Idę coś zmasakrować bo się wkurzyłem.
    • Przegralismy na wlasne zyczenie. Jesli nir umiemy celnie podac w ataku to nie wiem jakim cudem z grupy wyszlismy. 4 miejsce to jak na dzien dzisiejszy szczyt naszych mozliwosci.
    • Chorwacja+Norwegia vs. Polska .

      To co wyprawiali sędziowie woła o pomstę do nieba!!!!!!
      Rozumiem pomylić się raz , drugi,a nie gwizdać ewidentnie dla Chorwatów.

      Mszczą się na jedną Wente i Siódmiaka, jak graliśmy ze Słowenią to ich też przez cały mecz ciągneli.

      Nie zagraliśmy źle , powiem więcej gdyby nie sędziowie to jutro my byśmy grali z Fracnją
      nie dyktowanie ewidentnych karnym , faule w ataku z kapelusza kartka dla wenty i piłka dla Chorwacji.
      Mam nadzieje że te mendy już nam nigdy nie będą gwizdać.
    • Rettior napisał(a):

      Szkoda.
      Daliśmy dupy. I to ostro.
      Nie wykorzystane przewagi i parę błędów, również norweskich sędziów.

      One Blood napisał(a):


      Przegralismy na wlasne zyczenie.

      Bzdura. Graliśmy przyzwoity mecz, nie licząc początku drugiej połowy wręcz bardzo dobry.
      Po prostu przeciwnik był jeszcze lepszy. Tak bywa.

      orok napisał(a):


      To co wyprawiali sędziowie woła o pomstę do nieba!!!!!!

      Tak to już bywa, że wiatr nie zawsze wieje w plecy, czasem zawiewa w ryj.

      Doceńmy klasę rywali. Zmierzyły się dwa tytany - dziś wygrał ten odrobinę silniejszy. Sędziowie byli słabi, ale nie wypaczyli wyniku.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Gra naszych w pierwszej polowie wygladala niezle. Dobra gra w obronie i skuteczna w ataku.
      O dziwo Bielecki zaczal w koncu cos grac (do czasu:P).
      Nie pozwalalismy na wiele Chorwatom i zasluzenie prowadzilismy.
      No i na tym chcialbym poprzestac ale niestety... w drugiej polowie wszystko poszlo nie tak.
      Chorwaci z Balić na czele zaczeli skutecznie rzucac w przeciwienstwie do Polakow, ktorzy ostro dawali ciala.
      Ponadto naszych w koncowce zezarly nerwy... i gramy o braz.

      Zawsze mozna obwiniac arbitrow, ktorzy nie gwizdali najlepiej. Co nie zmienia faktu, ze wygral lepszy - c'est la vie.
      Whatever.
    • Ktoś, kto wie co to jest piłka ręczna od razu dostrzega błedy sędziów. Taki sędzia nie ma łatwo. Nie przeczę. Jednak prawdziwy arbiter powinien wiedzieć, gdzie się pomylił. Jeżeli jest w porządku to błąd, który popełnił, odda zaraz w następnej akcji. Co innego jest, gdy ewidentnie gwiżdżą dla Chorwatów. Żenada...

      Polacy zagrali bardzo dobry mecz. Stracić tylko 24 bramki z taką drużyną to sukces. Leży ewidentnie atak nad którym trzeba popracować.
    • Gdybyśmy wykorzystywali swoje okazje, to pomyłki sędziów nie przeszkodziłyby nam w odniesieniu zwycięstwa. Trzeba przyznać Chorwatom, że byli odrobinę lepsi. Szkoda, bo liczyłem na finał x_x Nie miałbym nic przeciwko, jeśli powtórzy się podium z MŚ, a pewnie tak będzie :)
    • Dla mnie żenadą był komentarz w polsacie.
      W ostatnich 10 minutach była taka akcja, gdzie Chorwat wyszedł 1 na 1 z naszym obrońcą. Jurecki brutalnie, nie patrząc na piłkę skosił Chorwata po łapach przy rzucie, a komentator:
      - i znów sędziowie gwiżdżą przeciwko nam.
      Pomijam już fakt, że Jurecki nie dostał ewidentnych 2 minut kary, był tylko rzut karny.


      Potem rzesza dzieci neo płacze, że sędziowie, że zawodnicy dali dupy, że tragedia, że blah blah.
      Polacy, mój ulubiony naród ;]
      zgniły liberał/podły ateista
    • Mnie żenują właśnie takie dzieci neo, którzy niby znają się na handballu, znawcy jak cholera, a w rzeczywistości nie wiedzą o co właściwie tam chodzi.

      Tą akcję chyba pamiętam. Z tym że znowu, trzeba wiedzieć co w ręcznej można, a czego nie. To nie jest koszykówka! Na zgiętych rękach to robił. Nic tam nie powinno być oprócz dziewiątki. Ehh, znawcy od 16 boleści... :lol:
    • z tymi sędziami to dziwna sprawa:p

      sport na arenie międzynarodowej a tu taki przeboje z sędziami:/
      w sensie negatywnym
      w każdym dotychczasowym meczu moje odczucie było podobne
      że nasz sędziowie nie lubią ;(

      może nie jestem bezstronny
      ale takie odczucie miałem ;]
      oby dziś się powiodło brąz też ładny kolor ;]
    • Cóż, trzeba dziś być lepszym, i pokonać Islandię.
      Wrócimy z brązem :>
      Ktoś wie kiedy powrót Naszych?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rettior ().

    • jesli Islandia bedzie grac z Nami jak z francuzami w 1 polowie to nawet brazu nie wywalczymy =)
      wszystko zalezy od tego kto szybciej zbierze sie do kupy po przegranej
      realistycznie stawiajac wygraja islandczycy ;)
      opytmistycznie - My :E
    • Ty grałeś kolego kiedykolwiek w piłkę ręczną??? Naprawdę widać, że nie. Ten sport głównie opiera się na twardej obronie, która stosuje faule. Chodziło mi o faul, za który można dostać 2 minuty bystrzaku ;) W rodzinie mam parę sędziowską gwiżdżącą w kobiecej ekstraklasie. Nie będziesz mnie uczył na czym polega faul, bo za mało o tym wiesz. Jeżeli zamierzasz poszerzyć swą obszerną jak nora borsuka wiedzę, napisz na PW.

      Dziś z Islandią kolejny morderczy mecz. Wenta jest dobry w motywowaniu zawodników. Mam nadzieję, że pomoże naszym :)
    • A propos fauli, grałem na sksach w szkole w piłkę ręczną w podstawówce, i trener mnie uczył, "jest 1 na 1, albo kontra drużyny przeciwnej? robimy faul taktyczny!". I to nie jest przekroczenie zasad, jest to w zasadach jako faul taktyczny. Więc nasz zawodnik dobrze zrobił, bo zresztą obroniliśmy tego karnego, a gdyby zawodnik rzucał z 6m to Szmal miałby lekki problem :(. Słuchajcie Kreona bo on mądrze gada (w tym słowie nie ma żadnej obrazy, ani sarkazmu, żeby nie było).