..::Piłka::Ręczna::..

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Z Czechami nie będzie łatwo , mają dobrego bramkarza który wygrał im mecz ze Słowenia.Nadzieja że będzie miał słabszy dzień tak jak słoweński bramkarz w meczu z Czechami , ten który wybronił Słowenii remis w meczu z nami z Czechami odbił... 1 piłkę.
      Trzeba będzie uważać na "szybki środek" grają tak samo jak Słowenia , po stracie bramki szybko piłka na środek i jazda.Muszą Nasi wracać szybko do obrony.
      Powinno być dobrze :)

      Francja-Słowenia 32:27
      Hiszpania-Niemcy 26:24
      Polska-Czechy 29:26

      :)

      Transmisja live wszystkich meczy naszej grupy od 16:15 na stronie 94.23.238.47/~mjfunkz/mecze.php hasło: mecze77
    • Wynik premiujący nas do półfinału, mało tego teraz my rozdajemy karty i teraz grając na luzie możemy wyeliminować francuzów bo hiszpanie zapewne wygrają nie wiem ale chyba ze Słowenią.
      A Wenta ładnie w emocjach, zresztą jak zawsze. ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Master Of Thief ().

    • No mecz był strasznie ciężki.
      Poziom naprawdę wyrównany, do ostatniej sekundy trząsłem się o wynik.
      Jutro Francja.
      Obstawiam że nas rozjadą jak będziemy tak grać... :quasi:
    • Kurde niestety nie miałem możliwości obejrzenia tego meczu.
      Tak jak przewidywałem mecz był ciężki, ale na szczęście ZWYCIĘSTWO!!!
      Francuzi rozkręcają się z meczu na mecz.
      Nie zgodzę się do końca z opinią, że teraz my rozdajemy karty.
      Przegrany meczu Polska - Francja prawdopodobnie trafi na Chorwację, a i my i Francuzi raczej chcą tego uniknąć
    • Wczorajszy mecz miał w sobie dramaturgię, gdy wychodziliśmy na prowadzenie czesi wyrównywali. Gdy odskoczyliśmy na kilka bramek to fatalna gra w ataku i strata piłki szybka kontra no i bramka. Za słabo w obronie i za bardzo przekombinowany niekiedy atak. Dobrze że wygraliśmy, myślę że też na ten wynik wpłynęła presja jaką na sobie mieli zawodnicy. Myślę że mecz z Francją będzie lepszy, bo nasi będą już grać na luzie :)
    • mnie przeraza z jaka latwoscia nasi przeciwnicy zdobywaja gole - ile My sie musimy nameczyc zeby zrobic skladna ...
      mecz wygrany ale zauwazylem, ze bardziej potrafimy sie zmobilizowac na wymagajacego przeciwnika, a "sredniaka" jakim byla druzyna Czech "olalismy"
      ciekawi mnie jutrzejsza przeprawa z druzyna Francji ;)
    • Dzisiaj moim zdaniem powinno być o wiele lżej niż w meczu z Czechami. Polacy mobilizują się na silnych rywali, takich jak Francja.
      Lepiej z nimi wygrać, bo jeżeli wyjdziemy z 2 miejsca, to trafimy na Chorwację, która nas przetrzepie aż miło. Balić i spółka na tych mistrzostwach zmiatają wszystkich równo z ziemią. Nie kalkulujmy, grajmy silną strefą, z dobrym pozycyjnym i będzie dobrze ;)
    • Będzie ciężki mecz i obawiam się że do tyłu.Francja gra o wszystko , my o nic.
      Co do poprzednika , Chorwacja zmiata wszystko... ale w jakim stylu. Do poziomu gry z MŚ brakuje im sporo i mam nadzieję że dzisiaj Dania ich rozwali i będą grać jedynie o 5 miejsce :)
    • orok napisał(a):

      Co do poprzednika , Chorwacja zmiata wszystko... ale w jakim stylu. Do poziomu gry z MŚ brakuje im sporo i mam nadzieję że dzisiaj Dania ich rozwali i będą grać jedynie o 5 miejsce

      A komu nie brakuje poziomu z MŚ??? Francuzi? Polacy? Te ekipy nie mają takiego błysku jak na ostatnim mundialu. Tego więc bym tak nie rozpatrywał.

      Dowiedziałem się niedawno, że Artur Siódmiak nie zagra w dzisiejszym spotkaniu... No niestety. Tylko on jeszcze trzymał tą obronę w ryzach ale mam nadzieję, że Żółtak go godnie zastąpi :)
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      no to półfinał z Chorwacją...

      Polska 33:31 Chorwacja

      potem finał z Francją

      Polska 29:28 Francja

      :P trzeba myśleć optymistycznie :D

      ale 3ba wiedziec kiedy konczy sie granica optymizmu - z Chorwacja czeka Nas ciezka przeprawa - pokonali jakby nie patrzec Mistrzow Europy
      a co do finalu jaki moglby byc z francuzami - dzisiaj pokazali Nam miejsce w szeregu, gdyby nie dobra postawa Szmala to by mecz skonczyl sie przewaga 10 goli. Gosc wyciaga "setki" po czym patrzy jak w glupi sposob tracimy pilke...
    • To niewątpliwie był nasz najgorszy mecz. Jednak serbska para sędziowska gwizdała typowo dla Francuzów. Ile można wlepiać naszym dwuminutówki za błahe sprawy, a Francuzom popuszczać atak na proste ręce. Sędziowie - 1/5 :E

      Co do półfinału, z Chorwacją będzie ciężko, ale nikt nie powiedział, że położą się przed nami i oddadzą nam miejsce w finale. Trzeba walczyć do upadłego.
      Nawet jakby był brąz, to też chluba, bo to pierwszy medal ME :)
    • Muszę się zgodzić że mecz był fatalny. Sędziowanie to swoją drogą. Mam nadzieje że to tylko lekka zadyszka i w następnym meczu będą grali jak z nut, że tak się wyrażę.
    • Nie ma co zrzucać na sędziów, bo widać było, że Francja grała po prostu lepiej. Mówi się trudno, nie zawsze się wygrywa. Bardzo podoba mi się postawa Wenty, przegraliśmy i powiedział wprost to co myśli - graliśmy do dupy. Mimo że jesteśmy w półfinale ME, mamy awans do MŚ i gramy o medale wymaga przede wszystkim dobrej gry i całkowitego zaangażowania na boisku. Tylko bić brawo :)

      I na koniec, demotywatory.pl/832512/Orzelek-na-piersi
    • Ja bym tam na sędziów nie jęczał, tak to już bywa że raz gwiżdżą w jedną stronę, a raz w drugą. W meczu Polska-Szwecja arbitrzy gwizdali pod naszych i jakoś wtedy nikt tego tematu nie podnosił.

      Wygrał lepszy, czyli Francja. Teraz się trzeba sprężyć na następnego rywala, to podobna skala trudności.
      zgniły liberał/podły ateista