Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Łączymy DID-y?

    Pytanie w ankiecie jest bardzo proste:
    "Czy chcecie, aby dotychczasowo podzielone na dwa działy DID-y zostały scalone w jeden?"
    Nie byłoby już Dyskusji i Dyplomacji, tylko jedno podforum DID dla danego uniwersum.
    Regulaminy obu działów także oczywiście zostałyby scalone.

    Ankieta trwa do 31.12.07 roku, a jej wyniki bedą wiążące. Zapraszam do głosowania.
  • Oldziu napisał(a)
    Juz tak kiedys bylo i zmieniliscie wiec niech mzoe zostanie jednak jak jest wiekszy "porzadek" panuje.


    Ale jak będzie o wiele więcej Universów to forum stanie się dłuugie :P

    Jeszcze się wstrzymałem od głosu
  • Moim zdaniem możnaby połączyć, do dyplo u nas i tak mało kto zagląda - większość tematów zakładanych jest w dyskusjach, potem tylko modek przesuwa do dyplo.
    Będzie może troszkę większy bałagan, ale każdy będzie odwiedzał ten jeden dział bo przynajmniej coś się w nim będzie zawsze dziać.
  • Oldziu napisał(a)
    Juz tak kiedys bylo i zmieniliscie wiec niech mzoe zostanie jednak jak jest wiekszy "porzadek" panuje.

    Ano właśnie. I teraz zadajemy pytanie czy taki podział się sprawdził czy może jednak jest zbędny i kłopotliwy. Czekamy na głosy :>
  • ..::Angel::.. napisał(a)
    Oldziu napisał(a)
    Juz tak kiedys bylo i zmieniliscie wiec niech mzoe zostanie jednak jak jest wiekszy "porzadek" panuje.


    Ale jak będzie o wiele więcej Universów to forum stanie się dłuugie :P

    Jeszcze się wstrzymałem od głosu


    Aniołku ( pozwolisz ze sie tak zwroce)

    Rozwiazanie jest proste niech nie tworza nowych uni:P - wiadomo jednak ze to nie mozliwe.
  • A co mi tam, jestem na tak. I tak za pare miesiecy znowu ktos wpadnie na pomysl dzielenia tego dzialu hehe.
    A laczcie DiD, pewnie komus sie nudzi :)

    A z drugiej strony, ktos juz wspomnial. Niektorzy maja problemy z rozroznianiem tematow dyplomatycznych i dyskusyjnych.

    A i rola modka sie ograniczy tylko do wyrzucania spamu. czyli więcej bedzie mial czasu dla siebie.
  • Oldziu napisał(a)
    ..::Angel::.. napisał(a)
    Oldziu napisał(a)
    Juz tak kiedys bylo i zmieniliscie wiec niech mzoe zostanie jednak jak jest wiekszy "porzadek" panuje.


    Ale jak będzie o wiele więcej Universów to forum stanie się dłuugie :P

    Jeszcze się wstrzymałem od głosu


    Aniołku ( pozwolisz ze sie tak zwroce)

    Rozwiazanie jest proste niech nie tworza nowych uni:P - wiadomo jednak ze to nie mozliwe.


    Pozwole :P

    Niestety tworzyć je będą do końca OGame i jeszcze dłużej.

    Zagłosowałem na NIE, ponieważ DYPLOMACJA służy do czego innego niż DYSKUSJE. Po połączeniu może i forum będzie coraz dłuższe, ale chociaż w DiDach będzie porządek (jako taki) :P
  • Ja proponuje połączenie, przyda się szczególnie na starych uni, gdzie rzadko kiedy coś ludzie piszą i nie robi to zbytniej różnicy. Zostaje problem co na nowych uni, chociaż jest ich mniej ;)
  • Wchodząc z komórki muszę szukać swojego forum (Dyplo lub Dysk). Jest to trochę uciążliwe, zaś po połączeniu DiD w jedną całość byłoby łatwiejsze przemieszczanie się po tym forum :)

    Co do tematów w tych działach to może być kłopot, ponieważ pomieszamy Dyskusje z Dyplomacją. Ciekawe jak to będzie wyglądać...

    Jak na razie jestem za połączeniem DiD.

    Pozdrawiam Akihito
  • Podgór napisał(a)
    Ja proponuje połączenie, przyda się szczególnie na starych uni, gdzie rzadko kiedy coś ludzie piszą i nie robi to zbytniej różnicy.

    No wlasnie nic dodac nic ujac jestem za polaczeniem :)
  • Jestem na NIE.
    Będzie przez to wielki bałagan..
    Co to da jeżeli forum będzie krótsze o 5 czy 10 linijek?
    Jeszcze przemyślcie to (team), i rozstrzygnijcie, czy będzie połączone czy nie.

    Pozdrawiam
    Michcio__12 (Aofa)
  • Łączcie nie będzie upomnień\warnów i tekstów typu
    "przenosze do dyplomacji to dział dyskusje" albo na odwrót albo :
    Nie ten dział to mabyc w dyskusji a nie dyplomacji" zmniejszy się robota modów jak i spam użyszkodników :]

    Oczywiście klikłem "TAK"
  • Moim zdaniem Dyskusje i Dyplomacja zostały założone dlatego, że to są INNE działy do rozmów o czym INNYM.
    Więc połączenie ich [SIZE=7](moim zdaniem)[/SIZE] nie będzie dobrym pomysłem.

    Będzie kilka tematów osób, które będą się żegnać z uni (Dyplomacja) a kilka tematów niżej temat o naszych flotach.

    Komponować to się raczej nie będzie :]
  • Jak najbardziej ZA. W miare powstawania nowych Uni forum zrobi sie bardzo dlugie... Handlu, Wojen, ST nie mozna scalic, ale jezeli jest okazja scalenia DiD (de facto jedyne co mozna scalic), to trzeba wykorzystac :)
    Z tego co sie orientuje, na niemieckim forum jest podobnie (i DiD scalono chyba nawet ze Sojuszami, ale nie jestem pewien, nie cche mi sie sprawdzac :D), wiec dlaczego my mamy sobie utrudniac, zamiast ulatwiac? =)
  • [SlipKnoT] napisał(a)
    Jak najbardziej ZA. W miare powstawania nowych Uni forum zrobi sie bardzo dlugie... Handlu, Wojen, ST nie mozna scalic, ale jezeli jest okazja scalenia DiD (de facto jedyne co mozna scalic), to trzeba wykorzystac :)
    Z tego co sie orientuje, na niemieckim forum jest podobnie (i DiD scalono chyba nawet ze Sojuszami, ale nie jestem pewien, nie cche mi sie sprawdzac :D), wiec dlaczego my mamy sobie utrudniac, zamiast ulatwiac? =)


    Tak jak piszesz jest również na Słowackim.
    Tylko tam jest jedno uni :D a i tak trudno się połapać bo oni połączyli wszystko: wojny, ST, sojusze i DiDy.

    Hehe ^^
  • Oddałem swój głos na TAK i chce połączenia Dyskusji i Dyplomacji w jeden dział.

    Dla mnie teraz to katorga czasami z niektórymi tematami które są na pograniczu tego i tego działu i nie wiem gdzie napisać dodatkowo opisy kategorii sądzę że są błędne do zamierzeń...

    Ale to moja prywatna opinia i odczucia :)


    UNIWERSUM | BUDDY | SOJUSZ | OFERTA HANDLOWA
    ERIDANUS | LINK | TRUST | TRUST TRADE
  • Hmm nie wiem czy dobrze rozumiem ideę łączenia, ale ja bym proponował podział , na Forum Dyplomacja i na forum Dyskusje... Ale ostatecznie chyba lepsza będzie każda alternatywa poza tym co jest teraz :)