Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ja zagłosowałem na NIE.
    Ponieważ: Niech zostanie tak jak jest.
    Jest jakiś porządek do którego jakiś tam gracz się przyzwyczaił (w tym ja).
    Lepiej niech zostanie tak jak jest.
    I tak będzie łączenie tak wynika z statystyk,więc trzeba będzie się z tym pogodzić.
    W sumie to może i tak by było dobrze <myśli> ???
    Nie trzeba było by zmieniać kart.
    Ale tak będzie jak chcą gracze.
    Pozdrawiam i zachęcam do głosowania.

    P.S.
    Przynajmniej potem nie będzie gadania że ,,ble,ble nie miałem żadnego wpływu na to"
  • dj juhas napisał(a)
    Rassija napisał(a)
    ... czasami nie wiadomo co gdize wstawic ...


    widzisz a nie grzmisz... czy przeczytałeś regiulamin?? nie no faktycznie, żeby móc zrozumieć pkt 3 i 4ty trzeba mieć 3 fakultety z arabistyki, robotyki i matematyki stosowanej... nie wspominając już o bardzo dobrej wiedzy na temat florystyki krajow 3ciego świata oczywiście posiłkując się metodami zabiajania fok przez żarłacza bialego...

    czyżby tak mało osób ukończyło te kierunki? to kto będzie za 10 lat stanowił elitę intelektualną polski? dramat

    a tak na poważnie... nie ośmieszaj się


    Rass nawet nie próbuj im przemówić do rozsądku
    widzisz przecież że ludzie zaplątani i zakochani w paragrafach
    chcesz im życie zniszczyć likwidując kilka punktów z regulaminu ]:-D
  • calysto napisał(a)
    Rass nawet nie próbuj im przemówić do rozsądku
    widzisz przecież że ludzie zaplątani i zakochani w paragrafach
    chcesz im życie zniszczyć likwidując kilka punktów z regulaminu ]:-D


    wiesz co... a mogę dostać ostrzeżenie, zgłoś bardzo proszę, ale trzeba być naprawdę jak maciuś z klanu - bo gdyby nie było paragrafółw to byłby tu taki śmietnik - i tak w sumie jest - że nic by sie nie dało znaleźć, i wlaśnie takich jak wy powinni wypędzać z forum... i co ze jest dużo uzytkowników... nie liczba a jakość się liczy, a tutaj ten odsetek jest bardzo niski
    pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że łazienka dla ciebie będzie już zawsze zamknięta... nie wychodź z niej
  • Zgłaszam na tak ponieważ często moodek przenosi różne tematy bo źle wpisali ludzie i nie chce mi sie wchodzić na 2 rożne działy.

    Myślę ze to sie nie pomiesza i bd porządek jak zcalimy.
  • Rassija napisał(a)
    Juhas jadem plujesz na kilometr. Odczep sie od tych co chca miec polaczone dzialy. DiDy niektorych uni wymieraja malo osob do nich zaglada czasami nie wiadomo co gdize wstawic jak bedzie polaczone to bedzie lepiej. Regulamin mozna od nowa opracowac to nie bedzie trudne ja mimo wszystko wierze w modow ;)


    <pusty smiech>
  • dla mnie to good pomysł
    w dyskusjach sa fajne tematy a w dyplomacji patrze tylko na rekordy uni i top gurników itp
    wiec mi duzej róznicy to nie robi poprostu forum bedzie czytelniejsze;]
  • Zagłosowałem na Tak... ale to teraz jakoś zmieniłem zdanie... gdy połączy się DiDy, będzie zamęt... nadmierny spam, za dużo przewrażliwionych modkow (= warny)... Mój błąd, mimo iż zagłosowałem inaczej: uważam, że DiDy nie powinny być połączone
  • Najpierw jest tak, potem na odwrot, a potem znowu wrocimy do starego "porzadku"? :D

    Juz sie chyba wiekszosc przyzwyczaila, po co robic balagan?
    Ale jak na wyniki patrze to 3/4 jest za zmiana, wiec... robcie co uwazacie za sluszne modkowie :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gunslinger ().

  • Lepiej polaczcie uniwersa a nie DIDY. Natrzepaliscie tyle tych UNI ze gra schodzi na psy. Nie wiem jak macie to zrobic ale zrobcie bo niedlugo firma wam padnie bo malo kto chyba juz kupuje komandorow :).a UNOWOCZESNIENIA KTORE WPROPWADZILISCIE TYLKO PSUJA GRE A NIE POWODUJA ZE JEST CIEKAWSZA.
  • dj juhas napisał(a)
    calysto napisał(a)
    Rass nawet nie próbuj im przemówić do rozsądku
    widzisz przecież że ludzie zaplątani i zakochani w paragrafach
    chcesz im życie zniszczyć likwidując kilka punktów z regulaminu ]:-D


    wiesz co... a mogę dostać ostrzeżenie, zgłoś bardzo proszę, ale trzeba być naprawdę jak maciuś z klanu - bo gdyby nie było paragrafółw to byłby tu taki śmietnik - i tak w sumie jest - że nic by sie nie dało znaleźć, i wlaśnie takich jak wy powinni wypędzać z forum... i co ze jest dużo uzytkowników... nie liczba a jakość się liczy, a tutaj ten odsetek jest bardzo niski
    pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że łazienka dla ciebie będzie już zawsze zamknięta... nie wychodź z niej


    po pierwsze czytaj ze zrozumieniem to co się pisze - mówiłem o likwidacji kilku punktów a nie całego regulaminu - gdybyś się troszkę wysilił pojąbyś, że chodzi o skasowanie paragrafów odpowiednio odpowiedzialnych za działy dyplomacja i dyskusja a zastąpienie ich innymi skróconymi regułami

    po drugie forum jest po to aby wyrażać swoje myśli, opinie oraz "to co ci leży na wątrobie" w miejscach do tego przeznaczonych
    wypędzanie użytkowników ?? - co to polowanie na czarownice
    skoro uważasz że za dużo ludzi tu przebywa załóż swoje własne forum i jako jedyny na nim się wypowiadaj - może przez przypadek nikt cię z niego nie wyrzuci skoro będziesz tylko sam

    po trzecie nie wiem co ma łazienka do ogame
    wytłumacz to ukryte przesłanie
    a jeśli chciałeś mnie obrazić to musisz się troszeczkę natrudzić

    pozdrawiam architekcie łazienkowy i oby nadchodzący rok był dla ciebie lepszy od poprzedniego
  • MalomownyDzikus napisał(a)
    zdecydowanie na tak;) kiedys bylo o wiele lepiej.. jak did-y byly polaczone;) bylbym wiec za tym, by przywrocic dawniejszy stan

    A Ty skąd o tym wiesz? Patrz na datę rejestracji swojego konta.... Pfff... (no chyba, że ew. kiedyś miałeś i Ci usuneli (np. ban stały)
  • No to nastał dzien 31 grudnia 2007:D

    Dzisiaj sie konczy ankieta:D

    Innymi słowy mozemy byc pewni polaczenia działów patrzac na wyniki:D

    I dobrze ja tez bylem na tak:D

    Pozdrawiam!
  • loozik :)
    ale chcialbym tylko jednego... jeżeli będą połączone didy (zapewne będą) to każdego kto zapoda w tym momencie nieregulaminowym tematem wystawiamy na piedestał... obrzucamy pomidorami a na sam koniec ścięcie glowe (np ban konta:D)
    czemu?
    a to już sobie sami na to odpowiedzcie czy chcecie z marchewkami dyskutować na forum.. IQ żal