Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rebel napisał(a)
    tak
    czasami z napisaniem tematu ciężko wybrać dział bo na did uni x jest tam a na did uni y tam


    ja uważam tak samo, też wolałbym żeby było to połączone, a drugim argumentem przemawiającym na tak jest to że forum staje sie długie, bo co chwile nowe uni powstaje i dochodzą kolejne działy XD
  • Rebel napisał(a)
    tak
    czasami z napisaniem tematu ciężko wybrać dział bo na did uni x jest tam a na did uni y tam


    Znasz regulamin to umiesz wybrać!!

    Jestem na NIE!

    Tylko dzieciuchy dawają tak... :rolleyes:

    Pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Naruto123 ().

  • Swoją drogą tak na przyszłość nie lepiej będzie pierwsze zrobić taką ankietę a później dopiero coś działać na forum od technicznej strony... Bo to takie zataczanie koła, które raczej jakoś nie służy temu forum.

    A teksty

    "
    Tylko dzieciuchy dawają tak... :rolleyes: "to mnie bawią...
    Dziadku z choinki się urwałeś ?


    UNIWERSUM | BUDDY | SOJUSZ | OFERTA HANDLOWA
    ERIDANUS | LINK | TRUST | TRUST TRADE
  • Rebel napisał(a)
    tak
    czasami z napisaniem tematu ciężko wybrać dział bo na did uni x jest tam a na did uni y tam


    niestety jest tak wiele tematów że idzie się pogubić ]:-D
    albo są problemy z czytaniem (co nie którym wolno to idzie i boją się że mogą nie zdążyć przeczytać zanim ktoś inny coś napisze)

    nie ma sensu ciągnąć 2 tematów jednocześnie - więcej z tego zamieszania niż pożytku - co chwila przenoszone są tematy z jednego działu do drugiego
    bo albo ludzie źle piszą albo "góra" decyduje że powinno być "w tym drugim"

    sami zdecydujcie
    jestem jak większość za połączeniem
  • [ PimP ] napisał(a)
    Zagłosowałem na TAK, jakoś bardziej mi przypadł do gustu stary rozkład DiD...
    Teraz można się pogubić, już wolę wszystko w jednym miejscu.
    MODki też powinny mieć lepiej, sporo ludzi nie wiem gdzie co napisać i muszą przenosić tematy =.=


    Właśnie, a niektóre tematy na jednym uni sąw dyplomacji a na innym w dyskusjach, a w gruncie rzeczy są o tym samym.
    Bałagan może będzie na początku ale jak się wszystko dotrze to wg mnie będzie łatwiej cokolwiek odszukać. Nigdize nie ma przecież 50 tematów dziennie i jeśli ktoś choć raz 2 razy na tydzień zagląda to nie powienien mieć większych problemów.
  • RE: Łączymy DID-y?

    do wszystkich tych, którzy kliknęli tak...


    3. Podforum Dyskusje zostało utworzone do prowadzenia dyskusji niezwiązanych bezpośrednio z grą na danym uniwersum, ale związanych z graczami grającymi na nim oraz sytuacjami ich dotyczącymi. Przez takie sytuacje rozumiemy np.:
    Organizacje oraz relacje ze zlotów graczy;
    Różnego rodzaju tematy mające na celu lepsze poznanie się graczy. Warunek: odpowiedzi w tych wątkach nie mogą się ograniczać do wyliczanek oraz kwalifikować do żadnego z działów HydeParku;
    Wybory Miss/Mistera/Najsympatyczniejszego gracza danego uniwersum oraz podobne;
    Wszelkie konkursy, jak np. "na najlepsza znajomość historii danego uniwersum";
    Zawody graczy z danego uniwersum w gry sieciowe (mowa wyłącznie o oryginalnych wersjach).


    oraz

    4. Podforum Dyplomacja służy do dyskusji na tematy związane bezpośrednio z grą na danym uniwersum. Przez takie tematy rozumiemy np.:
    Komentowanie regulaminowych Raportów Wojennych (pkt. 4 oraz 5 "Dziesięciu Naczelnych Zasad Zamieszczania RW"), które posiadają zbyt niski % aby trafić do działu Starcia Tytanów. Dopuszczalne są również raporty z niszczenia księżyców;
    Przywitania oraz pożegnania graczy oraz Członków Teamu opiekujących się danym uniwersum;
    Wybory, których temat wiąże się bezpośrednio z sytuacją w grze, jak np. "Wybory największego złomiarza";
    Rozmowy o podejrzeniach co do uczciwości poszczególnych graczy lub sojuszy;
    Deklaracje prywatnych wojen, wendet (przy czym w takich wypadkach nie są one traktowane jako regulaminowe wojny);
    Rekordy danego uniwersum;
    Poszukiwanie sojuszników do regulaminowych wojen;
    Poinformowanie o fakcie podpisania paktów bądź zawiązania koalicji między sojuszami oraz o fuzjach lub rozpadzie poszczególnych sojuszy (wszelkiego rodzaju negocjacje powinny się odbywać w kuluarach, nie są dopuszczalne w Dyplomacji).
    Oferty prób moonowych. Oferta taka może się znaleźć tylko i wyłącznie w przeznaczonym do tego temacie Próby moonowe oraz może dotyczyć wyłącznie uni, do której przypisany jest temat. Zabronione jest oferowanie prób na kilku uni. Zabronione jest zamieszczanie postów o treści innej jak oferta. Wszelkie negocjacje dotyczące szczegółów prób powinny się odbywać na drodze prywatnej.


    znalezienie tego regulaminu zajęło mi 1 sekundę:) wystarczy po porstu najzwyklejsza umiejętność, którą nam tłuką do głów od 1 klasy podstawowej - mniemam że ukończylście takową..

    a jeżeli macie problemy ze zrozumieniem tego co wyżej zamieściłem sugeruję kasację konta na forum i pozostanie wyłącznie w grze... skoro takich rzeczy nie potraficie odróżnić od siebie to czysta kpina

    ps. a moze by tak modkowie zamiast upominali dawali permanentne bany za głupotę... regulamin jest, łatwo dostępny... co to za problem aby go przeczytać?
    nie chce się wam? to wynocha z forum i nie marudźcie ciągle jak to wam jest źle bo naprawdę NOBODY CARES!!
  • RE: Łączymy DID-y?

    dj juhas napisał(a)
    do wszystkich tych, którzy kliknęli tak...


    3. Podforum Dyskusje zostało utworzone do prowadzenia dyskusji niezwiązanych bezpośrednio z grą na danym uniwersum, ale związanych z graczami grającymi na nim oraz sytuacjami ich dotyczącymi. Przez takie sytuacje rozumiemy np.:
    Organizacje oraz relacje ze zlotów graczy;
    Różnego rodzaju tematy mające na celu lepsze poznanie się graczy. Warunek: odpowiedzi w tych wątkach nie mogą się ograniczać do wyliczanek oraz kwalifikować do żadnego z działów HydeParku;
    Wybory Miss/Mistera/Najsympatyczniejszego gracza danego uniwersum oraz podobne;
    Wszelkie konkursy, jak np. "na najlepsza znajomość historii danego uniwersum";
    Zawody graczy z danego uniwersum w gry sieciowe (mowa wyłącznie o oryginalnych wersjach).


    oraz

    4. Podforum Dyplomacja służy do dyskusji na tematy związane bezpośrednio z grą na danym uniwersum. Przez takie tematy rozumiemy np.:
    Komentowanie regulaminowych Raportów Wojennych (pkt. 4 oraz 5 "Dziesięciu Naczelnych Zasad Zamieszczania RW"), które posiadają zbyt niski % aby trafić do działu Starcia Tytanów. Dopuszczalne są również raporty z niszczenia księżyców;
    Przywitania oraz pożegnania graczy oraz Członków Teamu opiekujących się danym uniwersum;
    Wybory, których temat wiąże się bezpośrednio z sytuacją w grze, jak np. "Wybory największego złomiarza";
    Rozmowy o podejrzeniach co do uczciwości poszczególnych graczy lub sojuszy;
    Deklaracje prywatnych wojen, wendet (przy czym w takich wypadkach nie są one traktowane jako regulaminowe wojny);
    Rekordy danego uniwersum;
    Poszukiwanie sojuszników do regulaminowych wojen;
    Poinformowanie o fakcie podpisania paktów bądź zawiązania koalicji między sojuszami oraz o fuzjach lub rozpadzie poszczególnych sojuszy (wszelkiego rodzaju negocjacje powinny się odbywać w kuluarach, nie są dopuszczalne w Dyplomacji).
    Oferty prób moonowych. Oferta taka może się znaleźć tylko i wyłącznie w przeznaczonym do tego temacie Próby moonowe oraz może dotyczyć wyłącznie uni, do której przypisany jest temat. Zabronione jest oferowanie prób na kilku uni. Zabronione jest zamieszczanie postów o treści innej jak oferta. Wszelkie negocjacje dotyczące szczegółów prób powinny się odbywać na drodze prywatnej.


    znalezienie tego regulaminu zajęło mi 1 sekundę:) wystarczy po porstu najzwyklejsza umiejętność, którą nam tłuką do głów od 1 klasy podstawowej - mniemam że ukończylście takową..

    a jeżeli macie problemy ze zrozumieniem tego co wyżej zamieściłem sugeruję kasację konta na forum i pozostanie wyłącznie w grze... skoro takich rzeczy nie potraficie odróżnić od siebie to czysta kpina

    ps. a moze by tak modkowie zamiast upominali dawali permanentne bany za głupotę... regulamin jest, łatwo dostępny... co to za problem aby go przeczytać?
    nie chce się wam? to wynocha z forum i nie marudźcie ciągle jak to wam jest źle bo naprawdę NOBODY CARES!!


    Jestem z Tobą. Też zagłosowałem na NIE. Ale to i tak już nic pomoże >_>
  • Juhas jadem plujesz na kilometr. Odczep sie od tych co chca miec polaczone dzialy. DiDy niektorych uni wymieraja malo osob do nich zaglada czasami nie wiadomo co gdize wstawic jak bedzie polaczone to bedzie lepiej. Regulamin mozna od nowa opracowac to nie bedzie trudne ja mimo wszystko wierze w modow ;)
    5 ST
    Gram:
    U17 top71
    Emeryt:
    U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

  • Rassija napisał(a)
    ... czasami nie wiadomo co gdize wstawic ...


    widzisz a nie grzmisz... czy przeczytałeś regiulamin?? nie no faktycznie, żeby móc zrozumieć pkt 3 i 4ty trzeba mieć 3 fakultety z arabistyki, robotyki i matematyki stosowanej... nie wspominając już o bardzo dobrej wiedzy na temat florystyki krajow 3ciego świata oczywiście posiłkując się metodami zabiajania fok przez żarłacza bialego...

    czyżby tak mało osób ukończyło te kierunki? to kto będzie za 10 lat stanowił elitę intelektualną polski? dramat

    a tak na poważnie... nie ośmieszaj się
  • Rassija napisał(a)
    Juhas jadem plujesz na kilometr. Odczep sie od tych co chca miec polaczone dzialy. DiDy niektorych uni wymieraja malo osob do nich zaglada czasami nie wiadomo co gdize wstawic jak bedzie polaczone to bedzie lepiej. Regulamin mozna od nowa opracowac to nie bedzie trudne ja mimo wszystko wierze w modow ;)


    Czarodziejskie słowo NIEKTÓRYCH ]:-D

    Jest kilka(naście) DiDów, w których jest pełno tematów aktywnych. Jak do tego połączą te dwa tematy to będzie bajzel >_>

    PS. Zobacz np. DiD U47 - co chwilę nowe tematy. Jak połączą to będzie jazda ]:-D i syf :quasi:

    PS2. Jaka reklama ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Spam or Die ().