Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jestem na nie bo tak jest bardziej czytelne i dotyczy tylko uni na ktorym ktos gra. ja gram na jednym i co mnie obchodzą inne. a spamerow bedzie strasznie duzo w ten sposob i po co nam to... pomysl beznadziejny.

    :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno:
  • kovalNH napisał(a)
    jestem na nie bo tak jest bardziej czytelne i dotyczy tylko uni na ktorym ktos gra. ja gram na jednym i co mnie obchodzą inne. a spamerow bedzie strasznie duzo w ten sposob i po co nam to... pomysl beznadziejny.

    :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno:

    Przeczytaj dokładnie pierwszy post... a zresztą ułatwie Ci robote xD
    Nie byłoby już Dyskusji i Dyplomacji, tylko jedno podforum DID dla danego uniwersum.


    Zagłosowałem na tak, gdyż eksploatuje swoją myszke, klikając 2x (po razie w Dyskusje i dyplomacje) Wolę klikać raz ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez UrsusU17 ().

  • kovalNH napisał(a)
    jestem na nie bo tak jest bardziej czytelne i dotyczy tylko uni na ktorym ktos gra. ja gram na jednym i co mnie obchodzą inne. a spamerow bedzie strasznie duzo w ten sposob i po co nam to... pomysl beznadziejny.

    :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno: :dno:
    ty i twoje pomysly:)
    jestem Za a nawet przeciw.. joke...

    głos na połaczenie:)
  • To i tak za duzo nie zmieni w przypadku mojego unii gdzie w dysk i dyplo w wiekszosci sa zamkniete tematy
    A moze by tak zalozyc dodatkowo Jeden wspolny DiD dla wszystkich unii gdzie sie poznamy itd to by bardzo ruszylo atmosfere
    pozdrawiam

    glosowalem na nie
  • Zagłosowałem na tak, bo na starych uniwersach i tak mało się tam pisze, więc można by to połączyć. Na młodych uni na początku może być trochę zamieszania, ale później się to wszystko ustabilizuje :)
  • Niestety DiD już na 99% będzie połączony.
    No trudno jakoś się w tym bajzelu poradzi.
    Jorek napisał(a)
    A ja bym był za tym żeby DiD- y połączyć ta:
    DiD uni 1 - 20
    Did uni 21 - 40
    itd...
    Forum nie będzie długie, a zarazem będzie panował jakiś porządek :P
    Co Wy na to??

    Wedlug mnie pomysł tragiczny.
    Cała masa tematów podklejonych.Zobacz że na każdym uni jest kilka tematów podklejonych w dyskusji i dyplomacji a jak sie to wszystko scali to lista tych tematów będzie strasznie długa.
    Zwykłych tematów też będzie wiele i trzeba sie będzie cofać aby dojść do wcześniejszych tematów.Dodatkowo pełno poszukiwan tematów ze swojego uni.
    Twój pomysł jest jednak tragiczny :P.
  • Sauron25 napisał(a)
    Niestety DiD już na 99% będzie połączony.
    No trudno jakoś się w tym bajzelu poradzi.
    Jorek napisał(a)
    A ja bym był za tym żeby DiD- y połączyć ta:
    DiD uni 1 - 20
    Did uni 21 - 40
    itd...
    Forum nie będzie długie, a zarazem będzie panował jakiś porządek :P
    Co Wy na to??

    Wedlug mnie pomysł tragiczny.
    Cała masa tematów podklejonych.Zobacz że na każdym uni jest kilka tematów podklejonych w dyskusji i dyplomacji a jak sie to wszystko scali to lista tych tematów będzie strasznie długa.
    Zwykłych tematów też będzie wiele i trzeba sie będzie cofać aby dojść do wcześniejszych tematów.Dodatkowo pełno poszukiwan tematów ze swojego uni.
    Twój pomysł jest jednak tragiczny :P.


    Zgadzam się...

    Ci co głosują na tak to ich głowy bolą...

    Ja głosowałem na NIE!

    Pozdrawiam
  • TAK
    uważam że to dobry pomysł ponieważ lista uni na forum się wydłuża(niestety) i samo zrobienie 2 różnych(a w sumie tych samych) pod forów dla każdego uni było beznadziejnym pomysłem.
  • Sasuke napisał(a)
    TAK
    uważam że to dobry pomysł ponieważ lista uni na forum się wydłuża(niestety) i samo zrobienie 2 różnych(a w sumie tych samych) pod forów dla każdego uni było beznadziejnym pomysłem.


    dokladnie nic dodac nic ując ... jestem za
  • gohan^^ napisał(a)
    Sasuke napisał(a)
    TAK
    uważam że to dobry pomysł ponieważ lista uni na forum się wydłuża(niestety) i samo zrobienie 2 różnych(a w sumie tych samych) pod forów dla każdego uni było beznadziejnym pomysłem.


    dokladnie nic dodac nic ując ... jestem za


    Tematy niech zostaną jak są, Tylko po co tych uni tyle???,

    Problem jest dla kogoś trzymać 2 fora ?,

    Bo pewnie otworzenie kolejnego unii to mniej roboty !!!.

    hehe, myślenie odpowiednie, nie ma co. :quasi:
  • Hard C0re napisał(a)
    A ja jestem przeciw, wprowadzi to duże zamieszanie...IMO

    ja takze ejstem przeciw wprowadzi to zamieszanie a przede wszystkim przyzwyczailem sie do 2 osobnych tematow :)
  • Ja również jestem za :)

    Na starych uniach nie jest tych tematów az tak duzo i nawet jak sie to polaczy, to nie bedzie balaganu. Troche gorzej bedzie n nowych uniach ale i tak jestem za polaczeniem ;)