Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kiedys DiD był jeden i mysle ze wiele osob nadal uzywa tego skrotu na okreslenie tych 2 działów na forum. Ja do tej pory nie wiem, w którym sie co umieszcza, choć na szczescie już nie gram, wiec niezbyt czesto do tej czesci forum zaglądam. Ale jestem ZA polączeniem Dyskusji i Dyplomacji - tak jak było kiedyś było lepiej.

    Pozdrawiam, nekta
  • Jestem za, bo nie widzę sensu istnienia dwóch działów, przecież to i tak jedno i to samo. Z resztą będzie szło uniknąć przenoszenia tematów, które w większości kwalifikują się do dyskusji i dyplomacji.
  • RE: Łączymy DID-y?

    Originally posted by Abnega
    Pytanie w ankiecie jest bardzo proste:
    "Czy chcecie, aby dotychczasowo podzielone na dwa działy DID-y zostały scalone w jeden?"
    Nie byłoby już Dyskusji i Dyplomacji, tylko jedno podforum DID dla danego uniwersum.
    Regulaminy obu działów także oczywiście zostałyby scalone.

    Ankieta trwa do 31.12.07 roku, a jej wyniki bedą wiążące. Zapraszam do głosowania.


    Ja powiem tak:) Ma pani sexy avek, i jestem na tak :) Bo podzial DID na '' DiD i Dyplo '', przynioslo tylko wiecej syfu, ktorego przyznajcie sami, nie mozecie ogarnac, i zamykacie kazdy mozliwy do zamkniecia temat :)

    Takze, uzasadnilem swoj glos...i, widze ze glosowanie na pewno bedzie po mojej mysli :)
  • Ja proponuje połączenie, wtedy wszystko odnosnie danego uni bedzie zebrane w jednym dziale, poza tym tak jak juz ktos pisal, jesli kiedys bedzie wiecej uni to ciezko bedzie sie odnalesc..

    Jestem na TAK
  • Oczywiście głosuję na TAK. Niby zdążyłem się już przyzwyczaić, że musze zawsze wchodzić dwa razy, żeby znaleźć jakiś temat - bo tak jak pisała nekta (pozdrawiam :*) - do tej pory nie wiem, w którym co się umieszcza. Połączmy DiD!


  • Scary Jockey napisał(a)
    NIe ja nie chce, !!!


    Co to sie porobi nikt nikogo niezna, trzeba poznawac, spamowac, spamer Uni 48 i Uni 47 co to bedzie .. ??


    Tu nie chodzi o łączenie różnych DiDów tylko o połączenie np. DiD u11 w jeden dział zamiast dwóch
  • 8-/ja jestem za nie...
    dlaczego?
    a no dlatego że na forum stanie sie jeszcze większy bałagan niż jest teraz.. i wogóle moim zdanie powinni wproawdzic na foorum "suwaki" te takie przyciski do zjeżdżania na doł strony lub do góry.. forum nie było by długie.. i wogóle lepiej by to wyglądało
  • Połączyć działy na starszych uni niewiele jest zakładanych nowych tematów,a na nowych universach dubluje się tematy z poprzednich DID wylęgarnia SPAMu nic więcej x_x .A to czy będzie panował bałagan zależy od nas samych i od pracy naszych nienagannych moderatorów w poszczególnych działach
  • ja osobiście rozumiem rożnice ale

    jeśli patrze na to z pkt widzenia starych uni n któych co raz mniej sie dzieje

    to połączenie daje to że nie trzeba 2 razy klikać

    co oznacza że bede sie mniej przemęczał

    nie mówiąc o bloo takim np ^^

    7 uni did

    i 14 klikniec jak mozna 7 poco komplikować i wydłużać strone startową nie warto :P
  • ja jestem na TAK.
    często jest tak, że założy ktoś temat w Dyskusjach, z modek po jakimś czasie uzna, że lepiej to pasuje do Dyplomacji, i się wtedy robi niewielki bałagan, bo ktoś zaraz panikuje" gdzie ten temat zniknął?!" a jakby były połączone DiD, to by nie było gdzie przenosić ;) czyli już trochę mniej pracy by modek miał ^^

    Yesterday, upon the stair,
    I met a man who wasn’t there
    He wasn’t there again today
    I wish, I wish he’d go away...
  • ZAiMeR napisał(a)
    Oldziu napisał(a)
    Juz tak kiedys bylo i zmieniliscie wiec niech mzoe zostanie jednak jak jest wiekszy "porzadek" panuje.

    Ano właśnie. I teraz zadajemy pytanie czy taki podział się sprawdził czy może jednak jest zbędny i kłopotliwy. Czekamy na głosy :>


    tylko jedno ale...

    poprzednio każdy temat typu Dyskusje był przenoszony do HydeParku gdzie ginął w setakch spamów ze wszystkich uni, jeśli chodzi wam o przywrócenie takiego starego porządku do kij wam w oko z takimi pomysłami, ale jeśli zostanie jak jest to scalenie obu działów uważam że będzie ok, nowe posty w obu działach przynajmniej na naszym uni pojawiają się raczej z rzadka, żadnego bałaganu na pewno to nie zrobi.

    pozdr.
  • jestem za ... juz tyle tych uniwersowych didow powstalo:) mozna zmniiejszyc o polowe tą rubryke na forum hehe:) i wszystko bedize w kupie nie trza bedzie suzkac gdzie to bylo^^
  • Czy ja wiem - czy to aż tak ważne czy połączyć DiD-y?
    Są ważniejsze sprawy, które czekają na finał tak jak wspomniane łączenie uni (do którego nie dojdzie). Pozdrawiam
  • Zdecydowanie TAK

    Do dyplomacji mało kto zagląda a przez połączenie byłyby łatwiej dostępne wszystkie tematy.



    pozdrawiam,
    WALNIKOS
    A problem has been detected and board has been shut down to prevent damage to your mind
    *** STOP: 0x00000069 (0xGTE7HG44HHG, 0xLOVEPL4CKI, 0xR567BHFFR5)
  • Na tak bo ^^

    nie ma w zasadzie większej różnicy między oboma działami.. podobało mi się jak było kiedyś... teraz jest wiekszy chaos jeżeli chodzi o szukanie informacji i innych rzeczy... z drugiej strony łatwiej jest zarządzać obecnym podziałem jednak braki w moderatorach prawdopodobnie spowodowały powrót do starego pomysłu... Jak połączy się działy, zrobi się rotacje modów to może problem z ich brakiem zniknie... zobaczymy ja i tak dalej jestem ZA

    więc wesołych ;)


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

  • Ktoś pytał czy zbędny podział didów... oczywiście, z tego co widzę takie same posty są w dyskusjach jak i dyplomacji, zresztą nigdy nie widziałem sensu takiego podziału.

    Jedno did, przynajmniej nie umsknie nikomu jakaś ważna wiadomość itd.

    TAK TAK po 3 - kroć TAK :)
  • Jestem na tak, łatwiej będzie wszystko przeglądać, tym bardziej, że ja np. staram się przeglądać DiD wszystkich universów, na których grałem (a grałem na 5). Dlatego będzie połowy klikania mniej. ;)

    C.A, chaotyczna zbieranina z uni 27 | TTG, zapijaczeni towarzysze uni 41
    Forsaken, hetero ekipa z uni 54 | INW, elitarna z elitarnych ekip uni 58
    MNS, niewyspana ekipa na uni Leo | 01.05.2009 koniec gry i nagle powrót...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darth sage ().