Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Połączenie DiD z dalszą serparacją na Unie

    Zdecydowanie jestem na TAK, tylko nie do końca jestem przekonany czy dobrze zrozumiałem. Chodzi o połączenie Dyskusji i Dyplomacji, ale z zachowaniem dalszego podziału na Uni? Bo niektóre osoby chyba zrozumiały, żeby połączyć wszsytkie DiD z wszystkich Uni w jedno DiD...

    *Będzie mniej błędnie zakładanych i później przenoszonych tematów.
    *Wszystko będzie w jednym miejscu i nie będzie potrzeby skakania po dwóch poddziałach jednego działu.

    ;)
  • Dzielenie nie było złe szczerze mówiąc. Ale na starych uniach, gdzie i tak mało jest dyskusji, podział sprawiał, że wyglądało na jeszcze mniej ;)
    Na nowszych będzie trochę konsternacji chyba. Bo na nowych, wiadomo, pełno tematów poznajmy się, skąd jesteście, etc. Tam będzie masa tematów i aby znaleźć odpowiedni będzie trochę szukania. Ale jak dla mnie połączenie bedzie korzystne. Zawsze trochę mniej pracy dla modów
  • heh, a nie mowilem Ci Abi i wszystkim innym, ze ten rozdzial to glupota byla? To mnie nikt nie sluchal jak zwykle :P Zaglosowalem na NIE bo sie juz przyzwyczailem jak jest, ale jak zlaczycie to nic wielkiego tez sie nie stanie :P
    All for FUN, all for RONIN!
    "Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
    Top RW: 11841%, 8124%, 7551%, 7083%, 6235%
    ilosc RW w ST: Uni12: 201, Inne: 46
    Laczny % w ST Uni12: 215`126%
  • Moim zdaniem moznaby je polaczyc ...

    Caly czas jest problem z brakiem modów, a jesli jzu sa to maja na glowie za duzo pracy ...

    Polaczenie Did'ow rozwiazaloby jakas czesc problemu, ktory sami sobie stworzylismy ... Nie bedzie trzeba uwazac czy w dobrym miejscu umieszczamy post, bo teraz ciagle ten problem jest powszechny ...
  • jak uwaza ze dyplomacja a dyskusja to zupelnie dwa rozne tematy i dwie rozne sprawy....

    jak jest podzial jest wiekszy porzadek a jak nie bedzie to nastanie dzungla ...przeciez kazdy wie ze jak powstaje nowe uniwersum to spamerzy maja raj na ziemi kto zalozy jako pierwsz temat typu przedstaw sie , jaka masz strategie , jakie plany itp :) kaszanka :)

    jestem za NIE polączeniu ! :)
  • Jorek napisał(a)
    A ja bym był za tym żeby DiD- y połączyć ta:
    DiD uni 1 - 20
    Did uni 21 - 40
    itd...
    Forum nie będzie długie, a zarazem będzie panował jakiś porządek :P
    Co Wy na to??


    Lepiej jest teraz :] Każdy DiD do każdego uni :]

    Zagłosowałem na tak, bo:
    1. Większy porządek.
    2. Modek będzie wiedział gdzie jest cały unijny "spam" :D
    3. Niektórzy nie wiedzą czym się róźnią poszczególne działy xD
  • jak kazda zmiana ma swoje plusi i minusy.
    Napewno plusem jest ze nie bedzie sie człowiek motał
    co powinno byc w jednym działe a co w drugim.
    Minusem ze moze byc mniej przejrzysty jeden dział
    jak duzo nowych temetów powstanie to starsze moga wypasc z pierwszej strony.


    Hm.. trzeba sie dobrze zastanowic zanim sie głos odda.
  • pamietam jeszcze doskonale jakie zamieszanie wywołał podział DiDów, niczego nie można było odnaleźć, ludzie dublowali topiki - co czesto zdarza się i teraz :) Uważam że był zupełnie zbędny szczególnie na tych najstarszych universach, gdzie mało graczy zabiera głos, a każdy już siebie zna. Mało tego częste przenoszenie przez moderatorów ważnych tematów z dyskusji do dyplomacji wywoływało zamieszanie, bo nie można ich było odnaleźć, np rekordy ekspedycji, czy głosowanie na najbardziej lubiane osoby.
    Ja oddaje głos za przywróceniem starego porządku, polączcie nam spowrotem te dwa podfora :P
    Uni 7, Uni 14..
  • Znowu zamieszanie się robi niepotrzebnie :P

    Ludzie powoli przyzwyczajają się do niektórych rzeczy.. tak samo jak przyzwyczaili się do dwóch osobnych "podfor"(?) :E > Jednak ten pradawny - pierwszy podział jak dla mnie może wrócić :D
    uni27 - Dictator[Spartans]
    uni Uriel - Hannibal Barkas[Vivo]



    6.XII.2006-moj pierwszy milion :baby:
  • jestem na tak poniewaz znacznie to ulatwi prace modka, nie bedzie wystepowac przypadek dwoch tych samych tematow w odrebnych dzialach, spam jaki kolwiek bedzie, zauwazalny bedzie dosc predko, choc jak to wyjdzie w praktyce sami sie dowiemy jesli pomysl bedzie zrealizowany

    jestem na tak gdzyz malo jest nowosci na forum