Łączymy DID-y?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ja jestem przeciw ! to co jest teraz jest dobre ! więc ja już dawno głosowałem na nie a teraz wam tu o tym pisze ! a wy ludzie nie głosujcie tylko po to aby zagłosować ! tylko po to aby głos oddać dobrze !
  • Głos na nie już dawno oddany, nie rozumiem dlaczego taka przewaga na tak...

    Teraz jest dobrze, jest porządek...

    Tematy z dyplo, do których w ogóle nie zaglądacie pomieszają się z dyskiem i będzie zupełny bajzel ...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez :Underground: ().

  • Jaki bajzel jaki bajzel 8-/ Od czego są Modzi :E Oni zapanują nad spam'ującymi userami :E

    I przynajmniej będą częściej zaglądać do tematów które normalnie byłyby w Dyplo ... oczywiście userzy ^^
  • No dobra mamy juz nowy rok a zmian jakos nie widac... Mozna sie dowiedziec kiedy te dzily sie polacza? bo o ile dobrze widze to odpowiedziedz jest jednoznaczna: Łaczymy Dyskusje i Dyplomacje:D
  • Ankieta zostala zakonczona, jak widac - zdecydowanie jestescie za polaczeniem DID, w zwiazku z czym nastapi to w najblizszych dniach. Trzeba jednak uzbroic sie nieco w cierpliwosc, poniewaz moze to troche potrwac.