TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl


    TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame
    www.infuza.com

    aktualizacja: 1.04.2011r

    Przyrosty Tygodniowe:





    ----------=============================----------



    Przyrosty Miesięczne za Marzec( 1.03.2011r-1.04.2011r):



    ----------=============================----------

    Przyrosty Roczne ( 1.01.2010r-1.01.2011r):



    ----------=============================----------

    Przyrosty Roczne ( 1.01.2011r-1.01.2012r):
    http://www.infuza.com/en/yearly/Poland

    Post był edytowany 211 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • Od 3 miesięcy testowałem na uni 50 mój projekt: Tygodniowe przyrosty u50 top1500

    Po 2 miesiącach stwierdziłem że jestem w stanie rozszerzyć tworzenie statystyk przyrostów na całe Ogame.pl ...

    Co tydzień w Niedziele po przeliczeniu o 16:05 postaram się aktualizować statystyki tygodniowych przyrostów punktowych Ogame.pl i poszczególnych Uni ... cały proces aktualizacji statystyk trwa kilka godzin dlatego najwcześniej o 22:00 będą zaktualizowane przyrosty na stronie: www.ogame.zeptos.pl

    TOP Ogame.pl obejmuje 1000 graczy z największymi przyrostami/punktami ze wszystkich Uni
    TOP poszczególnych Uni obejmuje 500 graczy z największymi przyrostami z danego Universum, dlatego gracze z przyrostem mniejszym niż dany top500 nie zostaną uwzględnieni w danym przeliczeniu (tyczy się tylko graczy z poszczególnych Uni)

    Zapisuje pierwsze 2000 graczy według ilości punktów z każdego uniwersum, co daje 108.000 graczy i na ich podstawie przetwarzam i tworzę statystyki przyrostów, nie jestem w stanie zdążyć zapisać wszystkich 260.000 graczy, gdybym miał jeszcze dodać ilość floty/pkt badań ilość danych zwiększyłaby się 3-krotnie.
    Do wyszukiwania graczy zalecam używać CTRL+F w danej przeglądarce

    Statystyki składają się z:
    Nr - pozycja gracza w danym 'kryterium'
    Przyrost - przyrost punktowy gracza miedzy np. 21.10 - 28.10
    Dziennie - dzienny przyrost gracza
    Uni - Universum gracza
    Nick - nick gracza na danym Uni
    Sojusz - sojusz gracza na danym Uni
    Zmiana - różnica zmiany miejsca gracza w pkt na danym Uni
    Miejsce - pozycja gracza w statystykach na danym Uni
    TOP Przyrost - miejsce gracza według przyrostu w całym Ogame.pl (max TOP 50000)
    TOP Miejsce - miejsce gracza według punktów w całym Ogame.pl (max TOP 50000)



    * - (czerwona gwiazdka) pokazuje się gdy gracz zmieni nick i/lub sojusz od ostatniego przeliczenia, po najechaniu na nick/sojusz przy którym jest owa * pojawi się 'dymek' z napisanym poprzednim nickiem/sojuszem

    Sortowanie - według Przyrost, Sojusz, Punkty
    - użycie koloru np. na Sojusz - świadczy ze aktualnie gracze są posortowani według tego 'kryterium'
    - przy sortowaniu alfabetycznym sojuszy sortuje również według przyrostu gracza w danym sojuszu (dodatkowo koloruje na przemiennie odróżniając graczy w sojuszach)

    Uni 50 nie jest wliczane w TOP 1000 przyrostów/punktów Ogame.pl, ale obejmuje TOP1500 największych przyrostów, dodatkowo dodany jest przyrost/ilość/miejsce floty


    w I poście - aktualizować zdjęcie TOP30 największych przyrostów&punktów Ogame.pl
    w II poście - wypisywać zmiany jakie nastąpiły + odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • A coz to za cheater na uni28 ze ma przyrosty po 200.000 dziennie ? wiecie ile to jest ? tu trzeba wydawac 200.000.000 surki dziennie x_x no wiec dobra zrozumie ze zrobil jakis atak i mial surke, ale przez tydzien tak non stop ? :| skad on mial w tydzien 1.400.000.000 ( slownie 1 miliard 400 milionow surki ? )
  • A coz to za cheater na uni28 ze ma przyrosty po 200.000 dziennie ? wiecie ile to jest ? tu trzeba wydawac 200.000.000 surki dziennie x_x no wiec dobra zrozumie ze zrobil jakis atak i mial surke, ale przez tydzien tak non stop ? Zmartwiony skad on mial w tydzien 1.400.000.000 ( slownie 1 miliard 400 milionow surki ? )

    ehhh Kaczorek zapomniałeś już o naszej oponie z uni13, przecież on też był taki zdolny i miał podobne przyrosty :P tylko ciekawe za co bana dostał :O



    Kurde nie myślałem że coś takiego się pojawi, bardzo ciekawa rzecz.
    Twórca się napracował i mam nadzieję że uda mu się poprowadzić to zestawienie przez długi czas. ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez znaki ().

  • Kaczorek13 napisał(a)
    A coz to za cheater na uni28 ze ma przyrosty po 200.000 dziennie ? wiecie ile to jest ? tu trzeba wydawac 200.000.000 surki dziennie x_x no wiec dobra zrozumie ze zrobil jakis atak i mial surke, ale przez tydzien tak non stop ? :| skad on mial w tydzien 1.400.000.000 ( slownie 1 miliard 400 milionow surki ? )

    On nie zrobił 1,4kk punktów w tydzień tylko 1,4kk punktów w JEDEN DZIEŃ.

    Moim zdaniem jest tak:
    po liczbie statków widać, ze to ekonom. Więc stawiał kopalnie, które były dość drogie i ustawił to wszystko tak, żeby kopalnie na wszystkich planetach konczyły się budować o tej samej godzinie... I tyle.
  • Stasikjr napisał(a)
    zeptos jak ci sie nudzi to konto czeka ]:-D

    Oj StasikJr chęci są ale czasu nie ma :)

    Kaczorek13 napisał(a)
    A coz to za cheater na uni28 ze ma przyrosty po 200.000 dziennie ? wiecie ile to jest ? tu trzeba wydawac 200.000.000 surki dziennie x_x no wiec dobra zrozumie ze zrobil jakis atak i mial surke, ale przez tydzien tak non stop ? Zmartwiony skad on mial w tydzien 1.400.000.000 ( slownie 1 miliard 400 milionow surki ? )


    Tez w ten przyrost nie wierze... mam nadzieje ze GO wyjaśni ta sprawe... teraz po tych statystykach będzie można znaleźć tego typu 'czarodziejów' ;)

    Navy napisał(a)
    Bardzo mi sie to zestawienie podoba.
    Desing troche ala Zaec.

    ani trochę ala Zajec, bardziej ala Agrh, którego pozdrawiam z tego miejsca...

    Oczywiście statystyki Zajeca uwzględniają dodatkowo ilość floty i badania

    Navy napisał(a)
    Moze by dodac wyszukiwarke graczy ?
    Niekiedy ciezko jest znalesc osobe posrod 1000 osob.

    Do wyszukiwania graczy zalecam używać CTRL+F w danej przeglądarce


    Mam nadzieję że nic mi nie przeszkodzi w aktualizacji przyrostów ... testowałem od tygodnia i nie miałem żadnych problemów

    PS. znalazłem błąd, ale już został naprawiony ...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • pavel14_ napisał(a)
    Kaczorek13 napisał(a)
    A coz to za cheater na uni28 ze ma przyrosty po 200.000 dziennie ? wiecie ile to jest ? tu trzeba wydawac 200.000.000 surki dziennie x_x no wiec dobra zrozumie ze zrobil jakis atak i mial surke, ale przez tydzien tak non stop ? :| skad on mial w tydzien 1.400.000.000 ( slownie 1 miliard 400 milionow surki ? )

    On nie zrobił 1,4kk punktów w tydzień tylko 1,4kk punktów w JEDEN DZIEŃ.

    Moim zdaniem jest tak:
    po liczbie statków widać, ze to ekonom. Więc stawiał kopalnie, które były dość drogie i ustawił to wszystko tak, żeby kopalnie na wszystkich planetach konczyły się budować o tej samej godzinie... I tyle.


    według zestawienia Zeptosa, misgk zrobił 1,4kk przyrostu w ciągu 7 dni (od 21.10 do 28.10). biorąc pod uwagę ciągłe złomowania, super wydobycie i 'pomoc' innych graczy, jest to możliwe ;) aczkolwiek przyrost 200k dziennie jest trochę podejrzany. zwróćcie uwagę, jak bardzo się odznacza od graczy na 2 czy 3 miejscu - ponad 150k różnicy :D ale trudno stwierdzić czy to nagły przypływ surki czy jakieś oszustwa. sprawa raczej dla GO ;)


    jak dla mnie projekt świetny i zdecydowanie godny poparcia. no to chyba nasz Agrh ma wolne ;)
  • Co do tego gracza z u28, w rekordach wpisal co m. in. zrobil:

    Rekordy Uni 28

    Kopalnia kryształu (Poziom 34)
    Technologia komputerowa (Poziom 19)

    Plus jeszcze na innych koloniach i moze sie uzbierac tyle pkt... zalezy jeszcze ile stal w miejscu.

    A wracajac do tematu, gratuluje Zeptos ze Ci sie chce :D Na u50 od dawna podobaly mi sie te statystyki ale teraz to jest miodzio :)

    W koncu jakis porzadny temat i kawal dobrej roboty ;)
  • Świetny temat. Z pewnością było przy tym sporo pracy i nerwów, ale chyba warto było.

    Gratuluję zapału, chęci, a przede wszystkim wykonania.

    [ PimP ] napisał(a)
    Co do tego gracza z u28, w rekordach wpisal co m. in. zrobil:

    Rekordy Uni 28

    Kopalnia kryształu (Poziom 34)
    Technologia komputerowa (Poziom 19)

    Plus jeszcze na innych koloniach i moze sie uzbierac tyle pkt... zalezy jeszcze ile stal w miejscu.

    A wracajac do tematu, gratuluje Zeptos ze Ci sie chce :D Na u50 od dawna podobaly mi sie te statystyki ale teraz to jest miodzio :)

    W koncu jakis porzadny temat i kawal dobrej roboty ;)


    I chwała Ci za ten link :)

    Szok, szok i jeszcze raz szok...

    Przecież to jest niesamowity wyczyn.
  • Zeptos a ja zadam Ci takie małe pytanie... :P Jak ty to robisz? :P Napisałeś jakiś program ktory to zbiera zewszad? Bo raczej watpie abys robil to recznie bo chyba zajeloby to dluzej niz 3h gdy zbiera sie dane ze wszystkich Uni... Hmmm? ;> Szacun dla Ciebie z tej strony :)

    Teraz to nawet checi do gry wieksze... Mozna sie scigac w przyrostach a nie tylko w pkt :D

    Pozdrawiam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Glaziu from Szlachta ().

  • [ PimP ] napisał(a)
    Co do tego gracza z u28, w rekordach wpisal co m. in. zrobil:

    Rekordy Uni 28
    ...

    misgk, gratuluje! mam nadzieje że zostaniesz wpisany w rekordy Ogame.pl z takim przyrostem w ciągu jednego dnia/przeliczenia? 8)

    Pimp, Tobie moge pogratulować prowadzenia Rekordów Ogame.pl - nie wiem jak znajdujesz czas na prowadzenie tyle tematów na raz :)

    Evileye napisał(a)
    ...
    P.S.:zrób też top10k OG.pl :P


    przecież każdy gracz który ma powyżej ok. 170k punktów może sprawdzić na którym miejscu się znajduje ---> TOP Miejsce obejmuje TOP 50.000 graczy Ogame.pl

    Glaziu napisał(a)
    Zeptos a ja zadam Ci takie małe pytanie... :P Jak ty to robisz? :P Napisałeś jakiś program ktory to zbiera zewszad? Bo raczej watpie abys robil to recznie bo chyba zajeloby to dluzej niz 3h gdy zbiera sie dane ze wszystkich Uni... Hmmm? ;> Szacun dla Ciebie z tej strony :)
    ...


    jak wspominałem w 2 moim poście w tym temacie przez 3 miesiące dopracowywałem i testowałem mój program do tworzenia przyrostów na Uni50... miesiąc temu stwierdziłem że jestem w stanie generować statystyki dla całego Ogame.pl...
    Przepisałem na nowo program zwiększając kilkunastokrotnie wydajność i złożoność programu - 1785 linijek kodu, 2 tygodnie pracy i testowania, wypitych 16 kubków kawy - efekt? widoczny pod ogame.zeptos.pl :]

    Teraz prowadzę statystyki dla całego Ogame.pl, dlatego odpowiedzialność za aktualizacje jest większa ... mam nadzieję że sprostam temu zadaniu

    jeżeli wystarczy mi miejsca na serwerze dodam w grudniu zestawienie miesięcznych przyrostów...
  • Z e p t o s napisał(a)


    Evileye napisał(a)
    ...
    P.S.:zrób też top10k OG.pl :P


    przecież każdy gracz który ma powyżej ok. 170k punktów może sprawdzić na którym miejscu się znajduje ---> TOP Miejsce obejmuje TOP 50.000 graczy Ogame.pl


    źle mnie zrozumiałeś. chodzi mi o zestawienie top10k w jednej tabelce a nie 50 :) chodzi mi dokładniej o to że w ten sposób chciałbym dowiedzieć sie jak sie miewam w porówanianiu do innych uni. kiedyś xestawienie 10k graczy było na ogame.bajo.pl ale potem zostało usunięte z powodu braku funduszów na utrzymywanie serva
  • Originally posted by Z e p t o s
    misgk, gratuluje! mam nadzieje że zostaniesz wpisany w rekordy Ogame.pl z takim przyrostem w ciągu jednego dnia/przeliczenia? 8)

    Pimp, Tobie moge pogratulować prowadzenia Rekordów Ogame.pl - nie wiem jak znajdujesz czas na prowadzenie tyle tematów na raz :)


    Na pewno przy nastepnej aktualizacji wpisze misgk'a do rekordow, taki skok punktowy to nie lada wyczyn ;)

    Taki temat to tez sporo pracy, szczegolnie ze to z kazdego uni przyrosty, masz zaciecie to trzeba Ci przyznac tylko pogratulowac :)

    PS. 30 minut raz w tygodniu i lece z aktualizacjami, w sumie mam 9 tematow wliczajac rekordy i ekonomistow OG.pl ;)

    Zycze milego prowadzenia bo satysfakcje juz na pewno masz :)
  • Evileye, tam pisze TOP 50 TYSIĘCY graczy... inaczej 50000 lub 50.000 lub 50k, a nie 50 :P
    masz to w przyrostach danego Uni - ostatnia tabelka o nazwie 'TOP Miejsce'

    radze dokładniej przeczytać mój post wyżej i mój 2 post w tym temacie... mam nadzieje że zrozumiesz w czym rzecz ;)
  • Po prostu fantastyczne :]
    Ta wcześniejsza strona z top 500 graczy ogame.pl po prostu się nie umywa do tej :]
    Same przyrosty - po prostu genialne
    Co prawda można to znaleźć na pewnej mapie ogame ale to nie to samo :)
    Mam nadzieje, że ta stronka to na stałe :)
    Pozdrawiam
  • Kaczorek13 napisał(a)
    A coz to za cheater na uni28 ze ma przyrosty po 200.000 dziennie...

    bardzo mnie ta opinia rozbawiła :D :D
    a tak poważnie, to nie po 200.000 dziennie,
    tylko 1.422.007 pkt z przeliczenia na przeliczenie

    szacunek dla Zeptosa za pomysł i wykonanie (dzięki za graty)
    oraz dla PIMP-a za zachowanie trzeźwego umysłu i dociekliwość, a nie wietrzenie wszędzie układu

    PS. gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, że taki przyrost jest wykonalny... to niech sobie policzy: kopalnie krychy 2x34 lvl, 2x32 lvl, tech. komputerowa 19lvl + małe duperele
  • thx za pozytywne komentarze 8)

    udało mi sie zdobyć konto na u56, wiec za miesiąc (1 grudzień) ukarzą się miesięczne przyrosty wszystkich Uni

    milan napisał(a)
    Bardzo dobra robota. Muszę powiedzieć, że ogrom pracy jaki w to włożyłeś jest nie do przecenienia.

    P.s. Może warto przykleić topic...??


    na razie nikt z teamu sie nie wypowiedział, jeżeli administratorzy forum jak i wy uznają/uznacie że temat jest warty przyklejenia na pewno nie będę przeciwny ;)
  • Temat poprostu rewelacyjny. Wyczyn misgk-a to mistrzostwo swiata bez stawania na glowie :D Autorowi tematu wielkie gratulacje za pomysl i wykonanie !!!!

    Temat jak najbardziej zasluguje na podklejenie :)

    pozdrawiam
  • Kaczorek13 napisał(a)

    a kiedy bedzie aktualizacja ?:)


    Z e p t o s napisał(a)

    Co tydzień w Niedziele po przeliczeniu o 16:05 postaram się aktualizować statystyki tygodniowych przyrostów punktowych Ogame.pl i poszczególnych Uni ... cały proces aktualizacji statystyk trwa kilka godzin dlatego najwcześniej o 22:00 będą zaktualizowane przyrosty na stronie: www.ogame.zeptos.pl
  • Świetna sprawa.
    Ale przydałyby się jeszcze przyrosty miesięczne. Z nich można więcej wyczytać.
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
  • I ja jestem pod wrażeniem.
    Taka statystyka, hmm wchodząc tu mozna dowiedziec sie wielu ciekawostek :D
    Mam nadzieję, że będzie prowadzona systematycznie i nie upadnie, bo z chęcia będe obserwował poczynania w przyrostach swojego uni.
    Czekamy na u56
    pozdro
  • Super, super ,super :) naprawde gratuluje chęci i cierpliwosci w prowadzeniu przyrostow... Tak jak juz ktos napisal wczesniej przyadlo by sie przyrosty miesieczne ale to juz mowie tak na marginesie.... ;)


    pozdro i wytrwalosci ci zycze:]