TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Z całym szacunkiem dla twórcy tych statystyk.
    Naprawdę robi wieka robotę _)
    Ale po kiego statystki tygodniowe z dwóch tygodni?
    Statsy na uni 56 u wielu osób sa dwutygodniowe.
    W ubiegłym tygodniu nie policzyło niektórym całej punktacji, bo serwer dalej zabiera punkty za flotę.
    W tym tygodniu dodało te punkty i cala punktacja jest nieprawdziwa.
    Wydaje mi sie, ze punktacje należy pobierać po godzinie 24.
    Wtedy jest prawdziwa, bo przeliczona przez serwer
    Pozdrawiam
    Max
  • Zelber napisał(a)
    przyrosty u55 nie zostały zaktualizowane :quasi:


    już poprawione, jeśli znajdą się podobne problemy proszę zgłaszać

    Mariusz-Max-Kolonko, programiści GameForge dalej nie poprawili błędu z błędnym przeliczaniem pkt - nie mam na to wpływu ... pobieranie przyrostów po 0:00 mija się z celem, w końcu statystyki przeliczane są na bieżąco, a błędne przeliczenie serwera utrzymuje się przez cały dzień
  • n00b napisał(a)
    serwer codziennie o 00:10 przelicza statystyki na nowo...wtedy wszyscy gracze chwilowo maja 0 pkt ale pozniej juz jest ok i sa poodejmowane zalegle pkt

    Dokladnie tak wlasnie jest.
    Wtedy powinno sie pobrac dane z serwera.
    W tym momencie punkty sa prawdziwe.
    Pozdrawiam
    Max

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mariusz-Max-Kolonko ().

  • Mariusz-Max-Kolonko napisał(a)
    n00b napisał(a)
    serwer codziennie o 00:10 przelicza statystyki na nowo...wtedy wszyscy gracze chwilowo maja 0 pkt ale pozniej juz jest ok i sa poodejmowane zalegle pkt

    Dokladnie tak wlasnie jest.
    Wtedy powinno sie pobrac dane z serwera.
    W tym momencie punkty sa prawdziwe.
    Pozdrawiam
    Max


    świetnie ... więc problem częściowo rozwiązany, postaram się robić aktualki Sobota/Niedziela po godz. 0:00 (Niedziela/Poniedzialek po 0:00 odpada)
    Mariusz-Max-Kolonko, n00b dzięki za info
  • No swietna robota trzeba przyznac ;) Nasz kochany team powinien Ci jakas range za to przyznac :)

    Takie jeszcze pytanko bym mial, nie daloby rady zrobic do tego jeszcze indywidualnych statystyk? Np. po kliknieciu na czyjs nick widac by bylo jaki mial najwiekszy przyrost w jakim miesiacu/tygodniu a w jakich mial najmniejszy i ogolnie jakies takie prywatne stats dodac ;)
    Jak ktos juz poruszyl ta kwestie to pardą :P
  • Fox napisał(a)
    Takie jeszcze pytanko bym mial, nie daloby rady zrobic do tego jeszcze indywidualnych statystyk? Np. po kliknieciu na czyjs nick widac by bylo jaki mial najwiekszy przyrost w jakim miesiacu/tygodniu a w jakich mial najmniejszy i ogolnie jakies takie prywatne stats dodac ;)
    Jak ktos juz poruszyl ta kwestie to pardą :P


    Myślę że trochę za dużo wymagasz :) indywidualne statystyki to już sobie każdy może sam prowadzić ;] zwłaszcza jak masz zestawienie z przyrostami z kilku miechów, wysil się trochę:]
  • Czy jesteś za wprowadzeniem proponowanego pomysły do regulaminu Starć Tytanów? 24
    1.  
      Nie (14) 58%
    2.  
      Nie mam zdania (1) 4%
    3.  
      Tak (9) 38%
    aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 9.03.2008r - 16.03.2008r
    www.ogame.zeptos.pl



    * Uni 58 dodane
    * statystyki pobrane około 18:40 ... jednak pobrałem wcześniej po północy - jeżeli za tydzień rzeczywiście znikną niektóre błędne przeliczenia przy tworzeniu statystyk to będę korzystał z statystyk zapisywanych po północy tj. z Soboty na Niedziele
  • aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 16.03.2008r - 23.03.2008r
    www.ogame.zeptos.pl



    * jednak skorzystałem z pobierania statystyk po godzinie 0:00 Sobota/Niedziela, aktualizacja strony dalej będzie pod wieczór ... chyba już nie będzie problemu z niektórymi błędnymi przyrostami ... ale głowy za to nie dam :)
  • aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 23.03.2008r - 30.03.2008r
    www.ogame.zeptos.pl




    Strażnik moralności napisał(a)
    A czy można gdzieś znaleźć archiwum na ten temat :E?Chciałbym zobaczyć swoje przyrosty z jesieni :E.


    ze względu na brak miejsca na serwerze aktualizuje na bieżąco statystyki, nie archiwizuje ich
  • aktualizacja Miesięcznych Przyrostów Marzec: 1.03 - 1.04.2008r
    www.ogame.zeptos.pl



    * Uni 58 oraz Uni 59 nie zostało uwzględnione w przyrostach za marzec z uwagi na powstanie w środku/pod koniec miesiąca
    * statystyki opierają się na starszej wersji pobierania danych (1.03.2008r) więc mogą pojawić się nieprawidłowe przyrosty
  • Sierotka napisał(a)
    proponuje oprócz największych przyrostów zrobić największe spadki na danym uni :) ciekawe to by było napewno :D

    Nie wiem co w tym ciekawego :/ jakie by to miało zastosowanie według ciebie bo nie za bardzo rozumiem.. :quasi:
  • znaki napisał(a)
    Sierotka napisał(a)
    proponuje oprócz największych przyrostów zrobić największe spadki na danym uni :) ciekawe to by było napewno :D

    Nie wiem co w tym ciekawego :/ jakie by to miało zastosowanie według ciebie bo nie za bardzo rozumiem.. :quasi:


    zawsze mógłbym zobaczyć ile punktów spadłeś i na którym miejscu jesteś jak Ci zjechali flotę

    JAWS
  • Sierotka napisał(a)
    zawsze mógłbym zobaczyć ile punktów spadłeś i na którym miejscu jesteś jak Ci zjechali flotę

    I potrzebujesz aż do tego statystyk spadków całego OGame.pl na wszystkich uni ?
    To juz nie latwiej wejść sobie w statystyki i zobaczyc ile pkt ktoś spadł ? :quasi: