TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Niom, fajne fajne, kawał naprawde dobrej roboty!

    Jednakże jest mały błędzik, mianowicie na uni 15 gdy chce się posortować graczy wg przyrostu wyskakuje wynik sprzed tygodnia, natomiast gdy dla tej samej uni wybierze się sortowanie wg pkt, wtedy w rubryczce "przyrost" jest już aktualny przedział czasowy. Mozna liczyć na naprawę? :)
  • SoheiMajin Gotenks napisał(a)
    ...
    Co do zestewienia tego, to tam jest tylko takie z ostatniego tygodnia? ;p
    A takiego calosciowego?...


    jak wspomniałem wcześniej będą dodatkowo miesięczne przyrosty...

    ale czy zrobić całościowy od dnia 21.10.2007r ?
    ciekawy pomysł, ale niewykonalny - co z graczami którzy nie zostali uwzględnieni w przyroście z 21.10.07r - mimo że później będą mieli odpowiedni przyrost nie będą uwzględnieni w ogólnym od dnia 21.10.07r
    za każdym razem zapisuje dane o 108 000 graczach(kontach) ze statystyk z ok. 270 000 kont

    Dafsio napisał(a)
    ...
    Jednakże jest mały błędzik, mianowicie na uni 15 gdy chce się posortować graczy wg przyrostu wyskakuje wynik sprzed tygodnia, natomiast gdy dla tej samej uni wybierze się sortowanie wg pkt, wtedy w rubryczce "przyrost" jest już aktualny przedział czasowy. Mozna liczyć na naprawę? :)


    mi wszystko dobrze pokazuje, jeśli problem dalej się pojawia proszę o tym napisać (post lub pw)
  • Szeliga napisał(a)
    Czemu na forum jest tylko TOP 30?? Dało by się zrobić zeby było np. TOP 100?? Bo ja jestem na 34 miejscu :P


    ponieważ to są zdjęcia, a na forum ogame można do postów wrzucać max w rozdzielczości 600x600, dlatego mieści sie tylko top30 + kilka kolumn
    dodawanie kolejnych zdjęc top31-100 nie ma sensu...

    chyba że ktoś wykona sensowną przykładową tabelę w BBcode...

    wtedy napisze program do generowania TOP100 punktow/przyrostow w BBcode (wzorując sie na tej przykładowej) by odrazu wstawiać na forum
  • Naprawdę kawał dobrej roboty - gratulacje (gratuluję programu :P )
    A tak swoją drogą mam propozycję. Otóż zapewne za bardzo przydatne (w sensie praktycznym) to co zaproponuję nie będzie - ale tak dla czystej ciekawości i niezdrowych emocji ( ;) ) .... nie dałoby się pokazywać równolegle rankingu największych przyrostów .... ujemnych ? ;)

    Pozdrawiam
  • aktualizacja 11.11.2007r
    www.ogame.zeptos.pl

    u56 dodane, ale:
    1) przyrosty od 1.11.07r do 11.11.07r
    2) nie przewidziałem dość oczywistej rzeczy, że na młodych Uni łatwo 'wejść' z np. z top 5000 na top1000, a Ja zapisuje top2000 dlatego teraz w zestawieniu będzie brakować graczy którzy 1.11 byli poza top2000 a teraz 11.11 weszli do top2000
    ten błąd będzie poprawiony od następnej aktualizacji (będę zapisywał top6000 zamiast top2000, ale tylko dla młodych Uni)

    po_zboju napisał(a)
    ...
    A tak swoją drogą mam propozycję. Otóż zapewne za bardzo przydatne (w sensie praktycznym) to co zaproponuję nie będzie - ale tak dla czystej ciekawości i niezdrowych emocji ( ;) ) .... nie dałoby się pokazywać równolegle rankingu największych przyrostów .... ujemnych ? ;)


    musiałbym zapisywać wszystkich graczy z każdego uni co by znacznie wydłużyło aktualizacje, po drugie nie mam aż tyle miejsca na serwerze na dodatkowe kilkadziesiąt MB, po trzecie raczej zbyteczne zestawienie :)

    White Adam napisał(a)
    Proponowałbym jeszcze w kolejnej wersji dodanie tabelki przyrostów procentowych... byłoby wiadomo kto jest najaktywniejszy ;)


    musiałbym odwoływać się do przyrostów z przed 2 tygodni by porównywać wyniki i wyliczać procentową zmianę... na Uni50 dodany jest WPG (Współczynnik Przyrostu Gracza) obliczany według wzoru: [(pkt * 100) / (pkt - przyrost)] - 100
    jednak obserwując statystyki przyrostów nie oddaje zamierzonego 'celu', dlatego nie dodałem go do reszty Uni

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • oj podziwiam,ciezka robota została wykonana:)

    nio co szkoda ze w top100 all og nie ma nikogo z uni23:)

    ale i tak jest pieknie wykonany raking :))

    brawo
    Jeszcze nigdy tak odległy nie był dla mnie Bóg
    Jescze nigdy tak ogromnie nie zabrakło sił
    By wyrazic jaki ból, by opisać jaki podły czuje wstyd
  • Hamster, mi poprawnie wyświetla...

    nie jestem w stanie sprawdzić po aktualizacji wszystkie 233 strony(tabele) po wgraniu na serwer, dlatego jeśli napotkacie błędy proszę zgłaszać ...
  • No niezły pomysł :D
    Fajnie że mamy w Częstochowie takich zdolnych ziomali :)

    Teraz widze że nieźle sobie radzę i zalapałem sie do top 50 przyrostów na U33 :D Będąc w dopiero w top 400 to jestem z siebie dumny :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez beton ().

  • - poprawione kodowanie strony (polskie ogonki)
    - poprawiony i odświeżony kod strony
    - dodane reklamy - sorry ale jeśli uzbieram z tych reklam choć na jedną kawę to będę szczęśliwy ... z rana student bez kawy nie wytrzyma żadnych wykładów :)
    - statystyki miesięcznych przyrostów - zostaną dodane 1 grudnia (sobota) ... jak widać link widnieje na górze po prawej stronie
  • aktualizacja 1.12.2007r
    www.ogame.zeptos.pl/month

    Przyrosty Miesięczne z miesiąca Listopad ( 1.11 - 1.12.2007r ) dodane dla wszystkich Uni 8)

    Dla Uni 56 dane przyrostów od 11.11 do 1.12, ponieważ jest to młode Uni - z 11.11 mam większą ilość danych

    W I poście dodałem TOP 30 Przyrostów Miesięcznych Ogame.pl



    *Na górze po prawej stronie znajduje się link 'przełączający' między przyrostami Tygodniowymi a Miesięcznymi

    =========================================

    Gratuluje Skoczkowi [Ronin] z u30 za 1.464.617 przyrostu w Listopadzie 8)
    taki przyrost naprawdę robi wrażenie ... choć chosen`owi [aPEST] z u10 niewiele zabrakło :]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • hehe tez tak kiedys mialem ale niektore przyrosty przeliczaja sie przez BUG

    czyli jesli wyslemy fs i jest podliczenie to moze wystapic bug i podliczy ci wszystko oprocz floty tak samo jakby cie zjechali ale na nastepne podliczenie juz flote podlicza tak samo jak bys np wybudowal 5k ow :D wiec stad moga byc te duze przyrosty oczywiscie nie mowie ze sa ale jest taka mozliwosc ;]