TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl

  • Rekordy:
  • aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 25.11 - 2.12.2007r
    www.ogame.zeptos.pl



    Nestor[33], masz racje może tak się zdarzyć, choć prawdopodobieństwo że akurat trafi na któregoś z graczy na przeliczeniu o 16:05 w Niedziele jest bardzo małe - zazwyczaj jest to pojedynczy przypadek na kilkadziesiąt tysięcy graczy ... i to nie "niektore przyrosty przeliczaja sie przez BUG" tylko punkty gracza w statystykach

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 2.12 - 9.12.2007r
    www.ogame.zeptos.pl



    potrzebuje jakiekolwiek konto na Uni 57 - za tydzień dodam do statystyk u57 tylko muszę zachować statystyki z tej Niedzieli, dlatego jeśli ma ktoś wolne konto na tym Uni niech da znać ...

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • mblumek, tylko tobie nie zaktualizowało :P
    pewnie wciąż masz starszą stronę w cache przeglądarki... jak wyczyścisz powinno pobrać aktualną

    chyba nie uda mi się zdobyć konta na Uni 57 do 23:30, dlatego to Uni będzie miało najwcześniej za 2 tygodnie zestawienie przyrostów ...
  • chlopak napisał(a)
    Albo mam taki sam błąd jak Mblumbek albo nie zaktualizowałeś uni 20


    bardzo możliwe ze masz ten sam problem co Mblumek :)
    strony na pewno są aktualizowane, jeśli któraś nie zostanie zgrana na pewno się nie wyświetli ...
    może korzystasz z proxy i pobiera kopie strony z serwera pośredniczącego... jeszcze nie wiem jak wymusić ponowne pobieranie stron za każdym razem - jak znajdę czas postaram sie temu zaradzić
  • aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 16.12 - 23.12.2007r
    www.ogame.zeptos.pl



    - dodane Uni 57
    - ponieważ plik graficzny z *top30 przyrostów Ogame.pl który zamieszczam w pierwszym poście zajmuje ok. 20KB to przy każdej aktualizacji będę dodawał do posta top30 przyrostów Ogame.pl z danego tygodnia, w tym tygodniu postaram się uzupełnić poprzednie posty

    *top30 ponieważ nie mogę umieszczać w postach większych fotek

    przy okazji ... życzę wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)


    PS. zapomniałem dodać link do UNI 57 na górze strony :P ... za 40 minut poprawie wszystko,strona jest pod: ogame.zeptos.pl/uni_57_przyr.html

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • Podgór napisał(a)
    Nie wiem, czy to nie przypadkiem nie mój błąd, ale widzę wszystkie aktualizacje oprócz u33 :P
    Przyrost 9.12-16.12 ;)


    Ja też tak mam. :) Musisz wtedy kliknąć opcję odśwież i masz aktualne. ;)

    Przynajmniej mi tak działa :P
  • coś to słabo śmiga. jak chce uszeregować wg. ilości pkt to sie szereguje ale np. na u6 pokazuje że p1ryba jest top1 a w rzeczywistości jest top4 za yarexym, baronem i gooberem a oni są nie uwzględnieni. na u12 z koleji pokazuje że vilku jest 1 a nie cro i też croucha nie uwględnia :(
  • Mario Kempes napisał(a)
    Ja też tak mam. :) Musisz wtedy kliknąć opcję odśwież i masz aktualne. ;)

    Przynajmniej mi tak działa :P


    dzięki Mario Kempes, że podzieliłeś się tą wskazówką :D przyznam że jeszcze nie zaradziłem na ten problem ...

    Evileye napisał(a)
    coś to słabo śmiga. jak chce uszeregować wg. ilości pkt to sie szereguje ale np. na u6 pokazuje że p1ryba jest top1 a w rzeczywistości jest top4 za yarexym, baronem i gooberem a oni są nie uwzględnieni. na u12 z koleji pokazuje że vilku jest 1 a nie cro i też croucha nie uwględnia :(


    i prawidłowo :) ... jest to opisane w drugim poście tego tematu, czyli ... Ci gracze nie uzyskali minimalnego progu punktowego top500 przyrostów danego uni (mogą być np. na urlopie) dlatego nie są uwzględnieni w zestawieniu, wyjątkiem jest tutaj top1000 Ogame.pl gdzie uwzględnia każdego gracza bez względu czy ma ujemny czy zerowy przyrost
  • aktualizacja 1.01.2008r
    www.ogame.zeptos.pl/month

    Przyrosty Miesięczne z miesiąca Grudzień ( 1.12 - 1.01.2008r )



    *Na górze po prawej stronie znajduje się link 'przełączający' między przyrostami Tygodniowymi a Miesięcznymi

    =========================================

    Tym razem chosen [PESTYCYD] z uni10 osiągnął top1 przyrostów miesięcznych z różnicą 2.369.323 punktów - ponad 1kk więcej punktów od top2 Miag Senior [Mordeth] także z uni10 ... nawet na u50 (speed uni) nikt nie osiągnął takiego miesięcznego przyrostu :P
  • Mnie tam najbardziej dziwi ( a trochę też zastanawia :]) obecność w top20 dwóch osób z dość nowego przecież jeszcze uni51. Lepszym wynikiem, nawet wśród dużo starszych uni, może się pochwalić tylko czwarte.
    Należy zatem pogratulować uni51 doskonałych graczy :]
  • "odśwież" stronę - powinno pomóc

    7 postów wcześniej była o tym mowa ... dodałem odpowiedni kod do strony odpowiedzialny za blokowanie archiwizowania/kopiowania strony - mam nadzieje że pomoże jeśli nie ... klikać w Odśwież bieżącą stronę w przeglądarce :P
  • Isildur napisał(a)
    dla mnie to jest ostro naciagne.. I w takei przyrosty nei wierze...Ciagle prawie ci sami gracze.


    Hehe...nie wierze w przyrosty...co za ludzie :quasi: Powiedz mi co w tych przyrostach jest takiego nietypowego ? Przy odpowiednim rozwoju konta, byle kopalnie kosztuje dziesiątki milionów, dodaj do tego flotkę, jakieś badanko sie akurat skończy...
  • dopiero teraz przeczytałem info na temat nowej wersji...

    obawiam się że mój projekt zostanie zamknięty, powód ?:
    - nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba wprowadzą nowe zabezpieczenia przy logowaniu
    - jeżeli nastąpią znaczące zmiany to raczej nie znajdę czasu na poprawienie kodu programu ... przez zbliżającą się nieuchronnie sesję :)
    - bany od systemu - póki co moje 56 kont nadal działa, ale może się zdarzyć że przez tą nową zmianę zostaną zablokowane ... zakładanie nowych 56 kont trwa dluuuugo, no chyba że nie zmienią sposobu rejestracji ... :P

    Statystyki pokazywane w czasie rzeczywistym to całkiem dobry pomysł, jeśli mój program będzie nadal działał po prostu dodam dokładną godzinę pobrania statystyk

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • Z e p t o s napisał(a)
    obawiam się że mój projekt zostanie zamknięty, powód ?:

    Byłaby wielka szkoda. Podziwiam Cię za pracę którą wykonujesz. Z wielką uwagą śledzę kolejne aktualizację. Mam nadzieję, że projekt będzie kontynuowany.