Djablica

  • Kurczę ta ma wszędzie oczy :P Myślałem że przejdzie to po cichutku :D

    Djabliczko proszę proszę wychłostaj mnie :P

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Kurczę ta ma wszędzie oczy :P Myślałem że przejdzie to po cichutku :D

    Djabliczko proszę proszę wychłostaj mnie :P


    Jasne, w końcu żem Djablica, posiadam magiczne moce, nic się nie ukryje.

    O chłoście zapomnij, kara musi byc. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Spokojnie znajdę jeszcze takie miejsce na tym forum, gdzie nie znajdziesz paru słów na Ciebie :D Chyba, że w każdym podforum w każym dziale w każdym temacie masz swoich szpiegów :P

    Chłostnij - prosi ;(

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Satanie(L) napisał(a):

    Ces Djablica :* Co tam diabelku???:* Niby wszystko oki, tylko duuużo pracy :*


    Jak sie spalo? a dziękuję dobrze, chyba 13 godzin spałam haha ]:-D

    Co Ci sie przysnilo? hym, nic, mnie się nigdy nic nie śni :P

    Fajny chlopak czy zlota rybka?:D złota rybka, od niej dostanę wszystko ]:-D

    Tyle na dzis. GRRRRR :*


    Czesiownik wiesz jako to jest, ktoś musi pracowac, żeby spamic mógł ktoś. Dużo pracy i jakoś z sił opadłam hah ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Hej Diabliczko :fkiss:

    Dlaczego Twoje rozki maja smak czekoladowy? ;P

    Czy sa tez czasami nadziewane np.marcepankiem?

    Ile trwa zanim rozki Ci odrosna?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcik napisał(a):

    Hej Diabliczko :fkiss:

    Dlaczego Twoje rozki maja smak czekoladowy? ;P bo to są różki na pokuszenie hah, smakowały? ]:-D

    Czy sa tez czasami nadziewane np.marcepankiem? o tak, marcepan w czekoladzie, to to, co Djablice i marciki lubią najbardziej ]:-D

    Ile trwa zanim rozki Ci odrosna? a co, masz ochotę na przękąskę po obiadku? :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Hej Diabliczko z najslodszymi rozkami w calym piekielku :fkiss:

    Co byś zrobiła gdyby miało nie być jutra?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Czesiownik napisał(a):

    Ty nam tutaj nie sciemniaj ze jestes pracocholikiem :D

    Za takie przewinienie kare powinnas dostac:P ależ o co Ty mnie podejrzewasz, ja w życiu nie ściemniam. Jednak podobno juz wracamy w normalny system pracy, zatem człowiek odetchnie troszkę :E


    marcik napisał(a):

    Hej Diabliczko z najslodszymi rozkami w calym piekielku :fkiss:

    Co byś zrobiła gdyby miało nie być jutra? jakie trudne pytanie, hym, pewnie odwiedziłabym McDonalda, KFC, oczywiście poleżała na plaży i zażyła kąpieli morskich. ]:-D


    Czesiownik napisał(a):

    Ona by się bardzo cieszyła, bo w końcu jako djablica miała by swój raj :d a to też prawda hahahah ]:-D


    Fijas napisał(a):

    co byś chciała zrobić gdybyś na jeden dzień mogła stać się chlopakiem wypróbowałabym Wasze tajniki uwodzenia ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Mati napisał(a):

    Dzień dybry :) dzień dobry :*

    Bilard czy piłkarzyki? raczej bilard, choc i przy piłkarzykach można nieźle się bawic

    Judo czy takewondo? zdecydowanie aikido ]:-D

    Kot czy pies? osobiście wolę pieski, jednak nie mam nic przeciw kotkom. :P

    Czemu ziemniaki rosną pod ziemią? bo nie mają odpowiedniego filtra przeciwsłonecznego :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Mati napisał(a):

    I jeszcze raz :P

    Na obiadek rybka czy kotlecik? hm, w sumie i to i to jadalne, ale rybka to już musi byc taka dobra, zatem najpewniej kotlecik ]:-D

    Lew czy tygrys? obydwa duże kotki, ale lwice nieco sprytniejsze ]:-D Przypomina mi się taki film dokumentalny, jak lwica wychowywała jakiegoś jelonka, az nie do uwierzenia. :)

    Lepiej być mądrym czy pięknym? zapewne mądrym, ale odrobina urody jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A wiesz, że według statystyk kobiety, które są ładne i używają ładnych perfum, są bardziej w pracy doceniane przez szefów i łatwiej im otrzymac awans, mimo, iż niekoniecznie są mądrzejsze od koleżanek, które są nieco mniej urodziwe? :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a):


    Lepiej być mądrym czy pięknym? zapewne mądrym, ale odrobina urody jeszcze nikomu nie zaszkodziła. A wiesz, że według statystyk kobiety, które są ładne i używają ładnych perfum, są bardziej w pracy doceniane przez szefów i łatwiej im otrzymac awans, mimo, iż niekoniecznie są mądrzejsze od koleżanek, które są nieco mniej urodziwe? :E

    Nie wiem, nie jestem kobietą, a tym bardziej piękną :D

    Dlaczego u nas w DiD u2 skończyły się głupie tematy?

    Kiedy się zaczną?

    Czy wraz z tematami przyjdą nowe warny? :D
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):



    [...]

    Nie wiem, nie jestem kobietą, a tym bardziej piękną :D

    Dlaczego u nas w DiD u2 skończyły się głupie tematy?

    Kiedy się zaczną?

    Czy wraz z tematami przyjdą nowe warny? :D


    Hym, sugerujesz, że ja Wam mam pozakładac durne tematy, żebyście migli nałapac warnów? hahahaha no dobre hahaha ]:-D

    Chcesz, żeby mnie wakat zabił, a cru zdeptała? no nieźle, się człowiek doczekał :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a):



    Hym, sugerujesz, że ja Wam mam pozakładac durne tematy, żebyście migli nałapac warnów? hahahaha no dobre hahaha ]:-D

    Chcesz, żeby mnie wakat zabił, a cru zdeptała? no nieźle, się człowiek doczekał :E


    Ja tam warnów nie nałapię, bo ja się nie kłócę - ale miło sobie poczytać wypociny niektórych osób :E
    Były tematy opisz osobę powyżej, kto jest na zdjęciu... i było wesoło :E

    Poza tym: ja Cię do niczego nie zmuszam, nawet nie sugeruję ;}
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):



    [...]

    Ja tam warnów nie nałapię, bo ja się nie kłócę - ale miło sobie poczytać wypociny niektórych osób :E
    Były tematy opisz osobę powyżej, kto jest na zdjęciu... i było wesoło :E

    Poza tym: ja Cię do niczego nie zmuszam, nawet nie sugeruję ;}


    Taaak, zależy z której perspektywy na to spojrzec. :E

    Mati ja nie widze problemu, aby w DiD ktoś zakładał tematy, ale ja ciągle nie mogę ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dav napisał(a):

    Hej moje suoneczko zue. :D

    Jak tam życie leci? :*

    Pogoda dopisuje? Bo u mnie same tajfuny. ;)


    Witaj :*

    Życie leci, praca dom, dom praca i tak w kółko. :E

    Pogoda dopisuje aż za bardzo, w pracy mam saunę, a w nocy niby troszke burzowo, ale bez większych rewelacji, choc dzis powietrze nieco lżejsze. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dav napisał(a):

    Ja wczoraj miałem fajne widoczki za oknem. Drzewa się łamały, wiało, błyskało. Armageddon. :D


    Wiesz, na takie zjawiska się chętnie patrzy, bo żywioły zawsze fascynowały ludzkośc, ale jeśli człowiek sobie uświadomi, ile nieszczęśc niosą ze sobą, już nie jest tak dobrze.
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Pewnie tak. Ale praktycznie wszystko co jednym daje przyjemność, drugim szkodzi. ;)

    Dzień dobry niedobra :*.

    Znajomemu ojca walnęło w puszkę od internetu (radiówka). Spaliło 2 komputery, plazmę i kilka innych rzeczy. A to dlatego, że nie odłączył modemu. :D W sumie 6k zł strat.

    Piękny poranek dzisiaj. Ogarniam się od 3 godzin, pogoda wspaniała. :) A u Ciebie jak? :>
  • Wakacje nastały, może troszke egzotycznych pytań

    Egipt czy Maroko ?
    Europa czy Afryka ?
    Melon czy Arbuz ?
    Samochód czy Samolot ?
    Namiot czy Hotel ?
    Basen , a może Morze ?
    Plaża plaża czy może Plaża Nudystów xD ?
    Drink czy Sok ?
    Leżak czy Ręcznik ?
    Dyskoteka czy Książka ?
    ...
    Wsio
    ;)