Djablica

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mati napisał(a):

    Siema Djabliczko :* hej Mati :*

    Nie męczy Cię jeszcze moderowanie? Długo już w teamie jesteś ^^ Hm, czasem jestem zmęczona, ale nie moderowaniem, a tym, że długo pracuję i brak mi czasu. Lubię moderkę, ale jeśli zacznie mnie męczyć to pójdę na emeryturkę. :P W teamie jakieś 2.5 roku, bosz, ile to czasu. :E

    Często korzystasz z komunikacji miejskiej? nie korzystam, jeżdżę autem. ]:-D

    W jakich sytuacjach najczęściej? kiedyś, kilka lat temu, dojeżdżałam do pracy, jak mi się nie chciało iść na nogach :E

    Zawsze masz bilet? :> tak, miałam bilet zawsze 8-)

    Jakie jest Twoja największe marzenie? :) o jej, to dość skomplikowane pytanie haha, dużo mam marzeń i wiele z nich raczej nierealnych. Podczas zimy, marzy mi się domek w Afryce. Jestem zdecydowanie ciepłolubna :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Czesc Djablico :*

    Pamietasz mnie jeszcze jako tego Satani3la z irca czy nie? ;)

    Hehe. Jak zyjesz?

    Jak zima? Jak sie w niej czujesz?

    Powiedz mi diabełku kiedy bedzie sloneczko bo u mnie go nie widac??!

    Czemu 21 marca to niedziele ?? ;(

    Lece papa *

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Satanie(L) ().

  • Djablica a miałem mieć więcej postów od Ciebie :P Ale chociaż przez chwilę miałem :P Potem się opuściłem :D

    Powiedz co tam u Ciebie, coś słabo zaglądasz w swój temacik ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    Djablica a miałem mieć więcej postów od Ciebie :P Ale chociaż przez chwilę miałem :P Potem się opuściłem :D

    Powiedz co tam u Ciebie, coś słabo zaglądasz w swój temacik ;)


    Hej Czesiu :*


    Ja jak zwykle zapomniałam o temacie, eh :E jednak pocieszające jest, że nie tylko ja sie opuściłam, ale T też hahahah U mnie wszystko dobrze, tylko pracy dużo a czasu ciągle brakuje. Jak już jest czas, to trzeba ponadrabiać zaległości i znów zero wolnego. :P Co u Ciebie Czesiu? gdzie bawiłeś, że znikłeś i masz mniej postów ode mnie? ]:-D

    Quali super, jak kiedyś będziesz miał 18-stkę to sam się przekonasz hahaha Wszystko dozwolone, nikt Cię nie kontroluje i takie tam bajery. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Spróbuje nadrobić te posty co utraciłem do Ciebie, ale wiem że nie będzie to łatwe zadanie hehe ;)

    A czemu zniknąłem ? A z tego samego powodu co Ty czemu nie zaglądasz do swojego tematu, pracy dużo, wolnego coraz mniej i nie bylo jak odwiedzać forum. Teraz trochę więcej loozu więc staram się nadrobić ;) Ale nie ma co Ty i tak bardzo mocno się opuściłaś, gorzej ode mnie :D

    Miłego dnia Ci tam zyczę i wpadaj częście ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiu, co ja Ci niby z postami zrobiłam? zawsze wszystko na mnie, a człowiek sobie grzecznie biega po forum. :E

    Masz rację pracy dużo czasu wolnego coraz mniej, ale cóż, trzeba sobie jakoś radzić. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Shax napisał(a):

    Brak tu tłumy i dlaczego tak źle ? Pewnie dlatego, że ja tu rzadko zaglądam.Zawsze jakoś czasu brakuje. :E

    Przecież sympatyczna z Ciebie osóbka :* To już pojęcie względne hahah :E

    Czemu Mod,a nie Gieło ? Dlatego, że ja lubię forum, ma ono mniej sztywne zasady niż gra, ja mam miękkie serce, nie mogłabym banów nakładać haha

    Zaglądasz czasem do DiD capella ? Capelle moderuje Keyra, ja jeśli zaglądam, to tylko rekreacyjnie poczytać o czym tam gracze dyskutują. :P

    Lubisz mnie ? ^^ Oczywiście, że Cię lubię ]:-D

    I pytanie końcowe : Ulubiony kanał irc ? To jest pytanie z kategorii podchwytliwych? hah, lubię te kanały, gdzie coś się dzieje, gdzie gracze rozmawiają. :P

    Miłego wieczoru :* To ja powiem dzień dobry :*
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica ja wiem po prostu, że wszystko to Twoja wina :P No po prostu tak to już jest, nic na to nie poradzisz :D

    Powiedz mi lepiej czy nie szukacie jakiegoś tam moderatora, bo temacik był trochę czasu temu odświeżany z rekrutacją :P Może bym się na coś nadał:D

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • dlaczego wszyscy Cie kochają?
    dlaczego tak słabo kłujesz widełkami?
    dlaczego nie masz rogów a anielską twarz?
    dlaczego kibicujesz dla Vettela a nie dla Kubicy?
    czy do konca roku nabijesz 10k postów?
    czego oczekujesz w przyszłosci ?
    jakie sa te wkoncu marzenia i czy są w zasięgu ręki ? hmm bo jak lot na Marsa to będzie ciężko :E
    dlaczego tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi?
    P.S. :*