Djablica

  • Dav napisał(a):

    Pewnie tak. Ale praktycznie wszystko co jednym daje przyjemność, drugim szkodzi. ;)

    Dzień dobry niedobra :*. a dlaczego niedobra? :*

    Znajomemu ojca walnęło w puszkę od internetu (radiówka). Spaliło 2 komputery, plazmę i kilka innych rzeczy. A to dlatego, że nie odłączył modemu. :D W sumie 6k zł strat. mnie sie zdarzyło spalenie płyty głównej w komputerze, podczas burzy. :E

    Piękny poranek dzisiaj. Ogarniam się od 3 godzin, pogoda wspaniała. :) A u Ciebie jak? :> hm 3 h sie ogarniałeś? to Ty gorszy niż babeczka jesteś haha ]:-D


    Młody napisał(a):

    PEPSI CZY COLA pepsi.
    PIWCIO CZY SOCZEK raczej soczek, ale raz do roku, może byc piwo :P
    KARTA CZY MIX karta
    CHŁOPAK CZY DZIEWCZYNA XD to jest bardzo skomplikowane zagadnienie, bo to zależy, jaki jest cel użycia. ]:-D


    mastermatiboy napisał(a):

    Wakacje nastały, może troszke egzotycznych pytań

    Egipt czy Maroko ? Egipt
    Europa czy Afryka ? Afryka, jednak tu jest kilka "ale"...
    Melon czy Arbuz ? arbuz
    Samochód czy Samolot ? autko ]:-D
    Namiot czy Hotel ? zdecydowanie hotel :E
    Basen , a może Morze ? morze
    Plaża plaża czy może Plaża Nudystów xD ? y, plaża, plaża. ]:-D
    Drink czy Sok ? zależy jaki drink, ale raczej sok :P
    Leżak czy Ręcznik ? hm, może byc leżak, ale ręcznik nie jest zły.
    Dyskoteka czy Książka ? Oj, książka, a potem dyskoteka. ]:-D
    ...
    Wsio
    ;)



    LOCO... napisał(a):

    Ja czy Cheeseburger ? ]:-D LOCO hahaha, aż nie wiem co napisac, żeby dyplomatycznie wybrnąc ]:-D


    Dynek napisał(a):

    LOCO, nie wiem dlaczego ale wybierze cheesburgera :roll: a cichaj Ty Dynku jeden hah :*


    mastermatiboy napisał(a):

    LOCO... napisał(a):

    Ja czy Cheeseburger ? ]:-D
    Tak nawiasem to fajne porównanie ;P Z tego, co mi wiadomo, a wiem mało, Djabliczka nie jest kanibalką ;) hahah no jesteś wielki, dokładnie, zgadzam się , nie byłabym w stanie zjeśc LOCO ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a):

    Dav napisał(a):

    Pewnie tak. Ale praktycznie wszystko co jednym daje przyjemność, drugim szkodzi. ;)

    Dzień dobry niedobra :*. a dlaczego niedobra? :*

    Znajomemu ojca walnęło w puszkę od internetu (radiówka). Spaliło 2 komputery, plazmę i kilka innych rzeczy. A to dlatego, że nie odłączył modemu. :D W sumie 6k zł strat. mnie sie zdarzyło spalenie płyty głównej w komputerze, podczas burzy. :E

    Piękny poranek dzisiaj. Ogarniam się od 3 godzin, pogoda wspaniała. :) A u Ciebie jak? 35155356808388294_:>_0 hm 3 h sie ogarniałeś? to Ty gorszy niż babeczka jesteś haha ]:-D Nee... Przesadziłem może o 2h i 59 minut :wrr::D
    Hej. :*

    Jesteś śpiąca? :D

    Kiedy wpadniesz mi do PU? 8-/

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dav ().

  • Dawno mnie tutaj nie było, ale przez to miałem spokojne zycie bez djablicy ;P

    Co tam słychac u Ciebie ? Ilu krzywdę zrobiłaś przez ostatni tydzień ?

    herbata słodzona czy nieslodzona ?

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Dav napisał(a):


    [....]

    Jesteś śpiąca? :D jak zawsze hah :E

    Kiedy wpadniesz mi do PU? 8-/ pewnie wtedy, gdy odnajdę temat :E


    Czesiownik napisał(a):

    Dawno mnie tutaj nie było, ale przez to miałem spokojne zycie bez djablicy ;P ale jednak musisz przyznac, że strasznie tęskniłeś hahahaha ]:-D

    Co tam słychac u Ciebie ? Ilu krzywdę zrobiłaś przez ostatni tydzień ? no wiesz, o co Ty mnie podejrzewasz, spójrz na kolegę poniżej jak dobrze sie ma i żadnego wpisu w profilu hah ]:-D

    herbata słodzona czy nieslodzona ? słodzona i to bardzo dużo, ja pije herbatę raz na 2 miesiące :P


    mastermatiboy napisał(a):

    Wstapisz do mojego soja na 67 > ;P to się jeszcze zobaczy, na początek zacznę samotną grę i poczekam na wyklarowanie sytuacji, a potem wstąpię do najsłabszego sojuszu na uni, jeśli nie skasuję wcześniej konta ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • No, w końcu muszę tu zajrzeć :D Bardzo się cieszysz?

    Lubisz kłamać? A idąc krok dalej: potrafisz dobrze kłamać?

    Czemu nie weźmiesz modka w Szpamie?

    Przywiązałaś się do moderowania na najlepszym 17. uni? [size=6] dużo roboty nie masz.[/size]
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Ha ja że niby mialem tęsknić :P Nigdy w życiu:P

    Czemu tak rzadko odwiedzasz swój temat?;) Tylko nie mów ze masz mało czasu ;)

    Otwarte czy zamknięte okno podczas snu ?

    Marchewka czy groszek ?:)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • The Cold One napisał(a):

    No, w końcu muszę tu zajrzeć :D Bardzo się cieszysz? no bardzo się cieszę :*

    Lubisz kłamać? A idąc krok dalej: potrafisz dobrze kłamać? nie lubię i nie robie tego, bo i po co :P

    Czemu nie weźmiesz modka w Szpamie? bo ja uwielbiam DiDy ]:-D

    Przywiązałaś się do moderowania na najlepszym 17. uni? [size=6] dużo roboty nie masz.[/size] tak przywiązałam się, resztą ja zawsze mam duży sentyment do moich graczy. Teraz nie ma dużo pracy, ale kiedyś, eh nikt tak pięknie się nie kłócił jak uni 17


    Czesiownik napisał(a):

    Ha ja że niby mialem tęsknić :P Nigdy w życiu:P hah, po tej odpowiedzi, już mam pewnośc, że strasznie tęskniłeś, no ja za Tobą też ]:-D

    Czemu tak rzadko odwiedzasz swój temat?;) Tylko nie mów ze masz mało czasu ;) no bo nie mam czasu, dużo zajęc w pracy, potem trzeba się zając realnymi sprawami a na koniec zostaje forum :E

    Otwarte czy zamknięte okno podczas snu ? ostatnimi czasy otwarte, choc kończy się to zazwyczaj jakimś przeziębieniem :P

    Marchewka czy groszek ?:) nie jadam zieleniny i innych roślin :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • No dobra jak mówisz że tęsknisz to ja też :D Niech będzie że się przyznam :P

    Forum to powinno być na pierwszym miejscu:P A tak na serio to wieczorkiem zawsze mogłabyś zaglądać tutaj ;P

    Otwarte okno mówisz:P A mieszkasz przy ruchliwej ulicy czy masz spokój w nocy i ciszę ?:)

    Jak można nie jeść żadnej zieleniny;P

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    No dobra jak mówisz że tęsknisz to ja też :D Niech będzie że się przyznam :P hahaha wiedziałam :P

    Forum to powinno być na pierwszym miejscu:P A tak na serio to wieczorkiem zawsze mogłabyś zaglądać tutaj ;P nie zawsze jest to możliwe, bpo często, wieczorkiem, padam już na twarz :E

    Otwarte okno mówisz:P A mieszkasz przy ruchliwej ulicy czy masz spokój w nocy i ciszę ?:) raczej jest cisza, chyba, że jakiś sąsiad imprezkę robi ]:-D

    Jak można nie jeść żadnej zieleniny;P jak można jeśc zieleninę :P



    Davcio- byłam, zobaczyłam, posta sobie nabiłam :*
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Czesiownik napisał(a):

    Ale jak już padasz na twarz to trzeba wstać:P

    Najlepsza telenowela ?:P hym może ..... Isaura? pamietasz? to był hit stuleci haha, albo w Kamiennym kręgu, czy jakoś tak, było jeszcze coś takiego, co ją krokodyl napadł... :E


    Dav napisał(a):

    Diabełku :* Kiedy się pobawimy Twoimi widełkami? ]:-D no nie wiem, czy się pobawimy, bo to bardzo drogocenne widły hah ]:-D

    Wyspała się? :) jak zawsze odpowiedź brzmi NIE :E


    Dumbledore1 napisał(a):

    Hej trollu z małymi włochatymi stópkami :) które spędzają Ci sen z powiek, zapomniałeś dodac hahahaha ]:-D

    Oświeć mnie czemu mi nie chcesz oddać swojej córuchny za żonę? ^^ oj, to w trosce o Twoją psychikę hah ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Desperados czy LECH ?
    LOCO w slipkach czy LOCO w bokserkach ?
    Dobre wino czy Dobra wódka ?
    Kolacja przy świecach czy Wieczór przy kominku ?
    Wolisz masować czy być masowaną ?
    Łąka czy Plaża ?
    Młody czy Stary ?

    Djablica :******
  • Isuary nie pamiętam ale za to Luz Cralite pamietam czy jakos tak :D

    Czego nie lubisz najbardziej wśród ludzi ?

    Jesteś dawcą krwi ?:P

    Na jakich uni grałaś i czy grasz dalej gdzies bo nei chce mi sie szukac :D

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • 1. Dlaczego mnie tak lubisz? :>
    2. Lubisz biegać boso po trawie?
    3. Jesteś mężata (żonata ?( )? :D
    4. Wyjaśnij skróty "SPAM" i "CHWDP" (nie daj się poddać pierwszemu wrażeniu) :>
    5. Spódniczka czy spodnie?
    6. Ile lat będziesz mieć w 2020r?
    7. Kiedy będziesz Smodką? ]:-D
    8. Dlaczego białe jest białe, a czarne jest czarne?
    9. Horror czy wojenny?
    10. Ten pkt. pozostawiam dla Ciebie ;> Wymysl coś ciekawego :evil:

    :kawa:
  • Dav ale powinna dbać o swoich największych grzeszników :P Normalnie skandal ! :D

    Na ilu zlotach ogame byłaś ?

    Ulubione dwa kolory ?

    Słuchałaś kiedyś county ? ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • LOCO... napisał(a):

    Desperados czy LECH ? kubuś? :E
    LOCO w slipkach czy LOCO w bokserkach ? hym, a nie masz tych panterek, co w nich na ringu walczyłeś? ]:-D
    Dobre wino czy Dobra wódka ? raczej wino.
    Kolacja przy świecach czy Wieczór przy kominku ? może byc kolacja przy świecach, w przytulnym pokoju ogrzewanym płomieniami z kominka ]:-D
    Wolisz masować czy być masowaną ? hm w obie strony może byc ciekawie. :P
    Łąka czy Plaża ? plaża...
    Młody czy Stary ? może coś po środku :E

    Djablica :******



    Czesiownik napisał(a):

    Isuary nie pamiętam ale za to Luz Cralite pamietam czy jakos tak :D nie wiem co to była Luz Clarita, ale Zbuntowanego anioła kawałek oglądałam.. ]:-D

    Czego nie lubisz najbardziej wśród ludzi ? dośc trudne pytanie, bo wielu cech nie lubię, ale chyba najbardziej nie znoszę zakłamania...

    Jesteś dawcą krwi ?:P nie, nie jestem, ja sie boję igieł, więc nie przejdzie ten numer haha :E

    Na jakich uni grałaś i czy grasz dalej gdzies bo nei chce mi sie szukac :D grałam na uni 10,12,43,44, aktualnie gram na uni44, 12 i andromedzie. ]:-D



    dragon9999 napisał(a):

    1. Dlaczego mnie tak lubisz? :> bo lubię miłe osoby :)
    2. Lubisz biegać boso po trawie? o tak i jeszcze po kałużach, gdy jest ulewa ]:-D
    3. Jesteś mężata (żonata ?( )? :D jako, że płci damskiej jestem, to mężatka. 8-)
    4. Wyjaśnij skróty "SPAM" i "CHWDP" (nie daj się poddać pierwszemu wrażeniu) :> a skąd ja mam wiedziec co to spam hahahaha ]:-D skrót wiem co oznacza, ale nie pokwapię się o rozwinięcie tutaj.
    5. Spódniczka czy spodnie? spodnie...
    6. Ile lat będziesz mieć w 2020r? myślę, że jak co roku 18, to się raczej nie zmieni haha ]:-D
    7. Kiedy będziesz Smodką? ]:-D jak się dowiem co to spam hahah, nie, nie nie grozi mi to :P
    8. Dlaczego białe jest białe, a czarne jest czarne? bo smok z tej bajce był różowy, a księżniczka niebieska. :E
    9. Horror czy wojenny? horror, ale musi byc dobry :P
    10. Ten pkt. pozostawiam dla Ciebie ;> Wymysl coś ciekawego :evil: o jej, a ja od kilku dni nie mam inwencji twórczej :P
    :kawa:



    Czesiownik napisał(a):

    Djable Ty jeden czemu tak rzadko tutaj zaglądasz :D ? Czesiu tak, ale to ze względu na to, że ostatnio dużo pracuję i nie na wszystko potem mam czas, wybaczysz? :E




    Dav napisał(a):

    Czesiownik napisał(a):

    Djable Ty jeden czemu tak rzadko tutaj zaglądasz :D ?


    Wiesz ilu grzeszników dziennie ma do zaliczenia? W piekiełku też muszą pracować. :P dobrze prawisz, a ostatnio to już jakaś plaga jest hah ]:-D


    Gorące masz widełka? :> mam najnowszy system chłodzenia tytanowych grotów, który doskonale jest zintegrowany z satelitarnym systemem namierzania celu ]:-D


    Czesiownik napisał(a):

    Dav ale powinna dbać o swoich największych grzeszników :P Normalnie skandal ! :D Czesiu, co to znowu za jakieś buntownicze hasła? dbam jak tylko mogę ]:-D

    Na ilu zlotach ogame byłaś ? hm, na kilku, ale dużo tego nie było, bo nie zawsze praca daje mi mozliwośc wyjazdu. :P

    Ulubione dwa kolory ? czarny i czerwony ]:-D

    Słuchałaś kiedyś county ? ;) nie, nie słuchałam.
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dobra dobra nie panikuj nam tutaj :P Czas się znajdzie :D W ogóle o nas nie dbasz, raz na miesiąc zajrzysz i tyle :D Ja potrzebuje tutaj więcej oparcia w Tobie :D Aby być takim samym spamerem tylko że nie na legalu :P

    A czy wybaczę to jeszcze nie wiem :P Przyjdzie czas kiedy będziesz musiała za to zapłacić i wtedy ewentualnie będę mógł wybaczyć mojej Djablicy :P

    Igieł sie boi, krwi nie :P To jakaś podróba Djablicy :D

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • dragon9999 napisał(a):



    7. Kiedy będziesz Smodką? ]:-D jak się dowiem co to spam hahah, nie, nie nie grozi mi to :P

    S.P.A.M- System przeprowadzania akcji militarnych


    10. Ten pkt. pozostawiam dla Ciebie ;> Wymysl coś ciekawego :evil: o jej, a ja od kilku dni nie mam inwencji twórczej :P

    Ja też, ale sie poprawię :>

    :kawa:


    Mówiłem "Nie ulegaj pierwszemu wrażeniu"

    1. CHWDP- Chowaj Wino Do Plecaka (rzadko siedzisz w dziale ST :lol: )

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez dragon9999 ().

  • Czesiownik napisał(a):

    Dobra dobra nie panikuj nam tutaj :P Czas się znajdzie :D W ogóle o nas nie dbasz, raz na miesiąc zajrzysz i tyle :D Ja potrzebuje tutaj więcej oparcia w Tobie :D Aby być takim samym spamerem tylko że nie na legalu :P bo widzisz Czesiu, spamic to trzeba umiec hahaha ]:-D

    A czy wybaczę to jeszcze nie wiem :P Przyjdzie czas kiedy będziesz musiała za to zapłacić i wtedy ewentualnie będę mógł wybaczyć mojej Djablicy :P w takim razie, nie chce, ale muszę wspomniec o takim drobnym fakcie. Otóż przypominam Ci, że jakiś czas temu, to Ciebie tutaj nie było pół roku, a ja pamiętliwa jestem haha ]:-D

    Igieł sie boi, krwi nie :P To jakaś podróba Djablicy :D podróba to będzie, jak się krwi zacznę bac, igieł ogólnie się nie boję, pod warunkiem, że nikt nie chce ich wbic w moje delikatne ciało hahaha :E


    Czesiownik napisał(a):

    PS myślisz że bym nadawał się na mod'a tak szczerze ?:P hm, to skomplikowane pytanie, złóż podanie, a komisja oceni Twoje predyspozycje w tej dziedzinie ]:-D

    Bądź chociaż raz dobra i odpowiedź ładnie :P tak, tak, ja się wykażę dobrocią, a Ty powiesz, że podróbka jestem ]:-D


    dragon9999 hahaha tego rozwinięcia nie znałam, chyba zacznę zaglądac w st jednak częściej hah :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • O ile dobrze pamiętam to jesteś od przyjmowania nowych moderatorów :P a więc odpowiedz :P

    Aj tam spamić umiem w końcu trochę tego mam na swoim koncie :P niedlugo więcej niż Ty :D

    od kiedy djablice mają delikatna skore :P Myslalem ze porowatą gruba itd :D

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a):

    O ile dobrze pamiętam to jesteś od przyjmowania nowych moderatorów :P a więc odpowiedz :P w tej kwestii nie tylko ja decyduje, więc moja wypowiedź nic tutaj nie daje :E

    Aj tam spamić umiem w końcu trochę tego mam na swoim koncie :P niedlugo więcej niż Ty :D oj, faktycznie, chyba muszę popracowac nad licznikiem, bo to by było karygodne, żebyś miał więcej postów niż ja hahah ]:-D

    od kiedy djablice mają delikatna skore :P Myslalem ze porowatą gruba itd :D widzę, że na czasach średniowiecza się zatrzymałeś, widzisz, postęp jest w każdej dziedzinie, teraz diablice, to delikatne istoty o łagodnym usposobieniu i dobrym sercu ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )