Djablica

  • Vasco napisał(a)
    "Cel uświęca środki"
    Uważasz, że człowiek powinien się kierować tym stwierdzeniem w pewnych okolicznościach? w pewnych okolicznościach tak, ale nie we wszystkich, czasem osiągnięcie celu, nie jest warte poświęcenia czegoś. :)

    Gdybyś mogła zrobić coś teraz, czego nie zrobiłaś jeszcze do tej pory, bądź też coś, czego nie będziesz mogła zrobić będąc ograniczona z jakiegoś powodu. Co to by było? hm, nie mam pojęcia muszę nad tym pomyślec. ]:-D

    Gdyby dzisiaj był ostatni dzień istnienia świata ludzkiego, jak byś go spędziła? pewnie wylegując się z rodzinką na jakieś bajecznej plaży. :P


    Malaparte napisał(a)
    To gdzie jedziemy?? ^^ a jedziemy gdzieś ? ]:-D
    Skąd jesteś?? :P z pięknego Śląska :P
    Kiedy pójdziemy na piwo?? ;)raczej na soczek i pewnie nieprędko :P


    Kaczy napisał(a)
    1. Moglabys wziasc 5 osob, nie liczac Malapartego bo on by sie wladowal do walizki i by sie sam przemycil. skoro TYLKO 5 osób, to ja się muszę bardzo zastanowic :P

    2. Alkohol, papierosy, kawa, moze cos nielegalnego ;> sex ? :P jakie masz nalogi zdecydowanie papierosy i litry kawy :E

    3. Jesli odbedzie sie kolejny zlot uni13, zapewne w Lipcu w Warszawie to czy przyjechalabys do nas ? :) Warszawa trochę daleko i nie sądzę, abym dała radę się wybrac, ale jak będzie coś na śląsku to pomyślę :P

    4. Adidas czy Nike ? :D ważne, żeby mi się podobało, nie musi byc firmowe ]:-D

    5. Gdybys pewnego dnia obudzila sie w nieswoim lozku, jaka pierwsza czynnosc bys zrobila ? ale sugerujesz, że bym nie pamiętała? po soczku ? ]:-D

    6. Co jadasz na sniadanie ? Platki z mlekiem, jajecznice , kanapeczki ? najpierw jadam kawę, a potem drugą kawę ]:-D

    7. Wolisz dostawac sniadanie do lozka, czy dawac komus i cieszyc sie jego radoscia ? jeśli ktoś, podobnie jak ja, na śniadanie preferuje kawę, to ewentualnie mogę zrobic, ale wolę, żeby jednak ktoś zrobił ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • 1. Ale bardzo wiele ludzi jedzie ze Slaska, np. taki Sayo :) albo Thrall samochodem z Wroclawia :) Moglabys sie zabrac :)

    2. Nie poprostu zasypiasz w swoim, a budzisz sie w nieswoim i co bys zrobila :D

    3. Pracujesz / Studiujesz ?
  • 1. Jesteś na sawannie...goni Cie głodny i napalony hipopotam. Co robisz?

    2. Jak przy użyciu paczki zapałek, marchewki i pudełka gwoździ zbudujesz rower wodny?

    3. Czy jest to możliwe, żeby Bóg stworzył kamień którego nie mógłby podnieść?

    4.Jeśli na bezrybiu i rak ryba to co w takim razie na bezdrobiu?

    5.Czy masz coś wspólnego z aferą Watergate?
    Ja już nawet zapomniałem jak sie gra :E


    Top Solo 640%
    Top ACS 2808%
  • Kaczy napisał(a)
    1. Ale bardzo wiele ludzi jedzie ze Slaska, np. taki Sayo :) albo Thrall samochodem z Wroclawia :) Moglabys sie zabrac :) Kaczus, ale do Wrocławia to ja mam ze 300 kilosów, nie ten koniec śląska :E

    2. Nie poprostu zasypiasz w swoim, a budzisz sie w nieswoim i co bys zrobila :D pewnie najpierw doznałabym szoku, a potem zaczęła się śmiac. ]:-D

    3. Pracujesz / Studiujesz ? pracuję :P


    ^Morpheus^ napisał(a)
    1. Jesteś na sawannie...goni Cie głodny i napalony hipopotam. Co robisz? pokazuję mu, że jestem głodniejsza niż on i zaczynam gonic jego ]:-D

    2. Jak przy użyciu paczki zapałek, marchewki i pudełka gwoździ zbudujesz rower wodny? yyy, a mogę tratwę ? albo helikopter? hm albo wiem, zbuduję sobie nowe widły :P

    3. Czy jest to możliwe, żeby Bóg stworzył kamień którego nie mógłby podnieść? raczej nie, w końcu jest Bogiem i może wszystko :)

    4.Jeśli na bezrybiu i rak ryba to co w takim razie na bezdrobiu? i praca sezonowa na czarno może byc :E

    5.Czy masz coś wspólnego z aferą Watergate? wszelkie informacje na temat tej sprawy, są objęte tajemnicą. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • 1. No to ze Slaska spora ekipa sie wybiera, pewnie pociagiem ale moze i samochodem :) daj sie naciagnac :D

    2. gdzie ty pracujesz skoro o 11.00 masz czas na odpisywanie :)

    3. Za co byl 1 ban jaki dalas na forum ? :)

    4. Kto wedlug ciebie wygra konkurs na spamera uni13 ? ( BEZ PODGLADANIA !! )
  • Kaczy napisał(a)
    1. No to ze Slaska spora ekipa sie wybiera, pewnie pociagiem ale moze i samochodem :) daj sie naciagnac :D zasatowie się, ale raczej nie licz na to :)

    2. gdzie ty pracujesz skoro o 11.00 masz czas na odpisywanie :) dziś mam na popołudnie :E

    3. Za co byl 1 ban jaki dalas na forum ? :) bany nadaje tylko FA, ja nie mam takiej mocy :E

    4. Kto wedlug ciebie wygra konkurs na spamera uni13 ? ( BEZ PODGLADANIA !! ) co za dziwne pytanie, przecież wiadomo, że ja hahahaha ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • 1. A coz to za praca ? :D siedzisz za biurkiem ?

    2. ok a 1 Warn ?

    3. gdzie zakupilas miotle i po jakiej cenie ?

    4. Jesli czasteczki ABDE polacza sie z czasteczkami GD powstana czasteczki ABD oraz DEG, natomiast przy polaczeniu czasteczek ABBDE i BDFG powstanie lancuch czasteczkowy ABDEFG oraz .... ?
  • ^Morpheus^ napisał(a)
    1. Jesteś na sawannie...goni Cie głodny i napalony hipopotam. Co robisz?

    2. Jak przy użyciu paczki zapałek, marchewki i pudełka gwoździ zbudujesz rower wodny?

    3. Czy jest to możliwe, żeby Bóg stworzył kamień którego nie mógłby podnieść?

    4.Jeśli na bezrybiu i rak ryba to co w takim razie na bezdrobiu?

    5.Czy masz coś wspólnego z aferą Watergate?



    Te - o prawa autorskie pytałes pozostałych? :p

    Diabliczko - co ci dało/do czego się przydało w życiu codziennym moderowanie forum Ogame?
    Czy nauczyło np. obcowania z różnymi ludźmi, kontrolowania, dystansowania się?
  • Kaczy napisał(a)
    1. A coz to za praca ? :D siedzisz za biurkiem ? a taka niewielkia, nie wiem, słyszałeś kiedyś o Microsoft? ]:-D

    2. ok a 1 Warn ? hym, pierwszy warn hahaha dostał ode mnie David, aż sprawdzę czy nadal ma go w profilu ]:-D

    3. gdzie zakupilas miotle i po jakiej cenie ? hym, dostałam w wyposażeniu, ale starsznie stary typ mieli na stanie, wiec musiałam zainwestowac w widły, które dał mi gratis od firmy Doctor Devil ]:-D

    4. Jesli czasteczki ABDE polacza sie z czasteczkami GD powstana czasteczki ABD oraz DEG, natomiast przy polaczeniu czasteczek ABBDE i BDFG powstanie lancuch czasteczkowy ABDEFG oraz .... ? z takiej mieszanki to tylko może powstac czastka WSMDZS :E


    Vasco napisał(a)
    Pisałaś, że lubisz horrory, zakładam, że oglądałaś którąś z części "Piły" co sądzisz o tym filmie? nie, tego raczej nie oglądałam, w każdym razie nie przypominam sobie, ale oglądałam Czerwoną różę, oglądałeś to?

    Czy jest jakiś aktor/aktorka, z którymi filmy oglądasz chętniej od innych? bardziej bym powiedziała, że są aktorzy z którymi filmów nie oglądam, bo ich nie lubię :P

    Gdyby reinkarnacja faktycznie istniała to, jakim zwierzęciem chciałabyś być w przyszłym życiu? podobno istnieje, nawet mi ktoś wykalkulował, że w poprzednim wcieleniu byłam jakąś czarownicą hahaha. Zwierzę, hm, pewnie jakimś ptakiem, bo one mogą doleciec wszędzie. :P


    :)



    Barbidou napisał(a)

    [....]

    Diabliczko - co ci dało/do czego się przydało w życiu codziennym moderowanie forum Ogame? to jest dośc ciekawe pytanie. Na pewno nauczyło mnie cierpliwości i wyrozumiałości. Pokazało, że nie należy nigdy nikogo lekceważyc, tylko dlatego, że ma na przykład lat 12, bo i dzieciaki mają bardzo poważne problemy, z którymi nie zawsze potrafią sobie oporadzic i nie mówię tu o grze, ale o życiu realnym, bo czasem tak jest, że gracze przychodzą do mnie nie tylko z problemami dotyczącymi forum, czy gry, ale też tymi z życia realnego :)
    Czy nauczyło np. obcowania z różnymi ludźmi, kontrolowania, dystansowania się? hm, w jakimś stopniu na pewno, tylko ja mimo wszystko dośc emocjonalnie do tego podchodzę, jakoś ciężko mi z popadaniem w rutynę i robieniem czegoś na odczep się. Sama już nie wiem czy to wada czy zaleta, :P w każdym razie jak już zacznie mi się wszystko zlewac w całośc i zacznę wszystkich podpisywac pod jedną kreską, to przywdzieję kolorowe gwiazdki :P



    mastermatiboy napisał(a)
    699 post xD
    Co sądzisz o tak zacnej liczbie xD pozostaje mi pogratulowac ciekawego licznika, teraz juz nic nie pisz, żeby nie zepsuc hahaha ]:-D


    Dav napisał(a)
    Ave, chcesz kupić Marcika? a za ile i dlaczego bez rabatu ? ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Vasco napisał(a)
    Nie oglądałem "Czerwonej Róży" ale jest to na podstawie Stephena Kinga, zatem musi być mocne.
    Warto obejrzeć "1408" też na podstawie tego samego autora. postaram sie obejrzec :)

    Mówisz, że są aktorzy, których nie lubisz oglądać. Wymień jakiegoś:) na przykład Daniel Olbrychski, no nie trawię gościa i filmu z nim nie obejrzę :E

    Boisz się burzy?nie, ja lubię patrzec jak jest burza, lubię iśc na spacer jak jest ulewa i wiesz co, w życiu nie posiadałam parasolki :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Wolalabys mieszkac na kompletnym pustkowiu czy w centrum NY ? ( nie ma pomiedzy :> )

    Kuchnia : Polska , Wloska, Francuska ? Jaka ?

    Masz komputer stacjonarny czy lapka ?

    Czy poddalas sie modzie i przeycztalas kod leonarda da vinci czy nie ?

    Ulubiony Modek ?

    Ulubiony GO ?

    Dlaczego Olenka mowi na team takie rzeczy ?
  • Daniel Olbrychski, faktycznie na starość zdziwaczał, ale rolę Kmicica w Potopie jak dla mnie zagrał superowo:)

    Pływałaś kiedykolwiek w jeziorze podczas burzy?

    Dużo czasu spędzasz przed lustrem przy robieniu makijażu?

    Jakie masz uczesanie? :>

    Najważniejsze pytanie;)

    Paznokcie.
    Naturalnie długie czy tipsy?
    Ex

  • Dav napisał(a)
    Co do Marcików, cena do uzgodnienia :P Nad rabatem się pomyśli :> oki, w takim razie ponegocjujemy na irc ]:-D


    Kaczy napisał(a)
    Wolalabys mieszkac na kompletnym pustkowiu czy w centrum NY ? ( nie ma pomiedzy :> ) to zależy od nastroju, czasem chciałabym byc na odludziu, czasem w gwarnym mieście. :P

    Kuchnia : Polska , Wloska, Francuska ? Jaka ? McDonald i KFC ]:-D

    Masz komputer stacjonarny czy lapka ? oczywiście, że mnie się dostał stacjonarny. :E

    Czy poddalas sie modzie i przeycztalas kod leonarda da vinci czy nie ? nie przeczytałam. :P

    Ulubiony Modek ? hm, wiesz co, ja ogólnie lubię wszystkich, chyba nie mogę wymienic jednego, bo bardzo wiele osób cenie i lubię :)

    Ulubiony GO ? to samo w tym pytaniu, współpracuje z tak wieloma GOłami, że ciężko byłoby wskazac jednego :)

    Dlaczego Olenka mowi na team takie rzeczy ? nie wiem, musisz Oleńki zapytac, nie mnie się za nią wypowiadac :P


    Vasco napisał(a)
    Daniel Olbrychski, faktycznie na starość zdziwaczał, ale rolę Kmicica w Potopie jak dla mnie zagrał superowo:) ja nie mówię o tym, że się postarzał, bo to dotyczy każdego, ogólnie nie lubię go tak po prostu.

    Pływałaś kiedykolwiek w jeziorze podczas burzy? może nie w jeziorze, ale zalewie tak :P

    Dużo czasu spędzasz przed lustrem przy robieniu makijażu? o jej, wiesz co, ja ogólnie nie lubię bezsensownego siedzenia przed lustrem po 3 h. Nie siedzę długo ]:-D

    Jakie masz uczesanie? :> włosy związuję gumką, bo mam dośc długie i przeszkadzają mi w pracy. W luźno puszczonych hym, hahaha ja mam dużo włosów, więc staram sie nie narażac ludzi na zawał haha ]:-D

    Najważniejsze pytanie;)

    Paznokcie.
    Naturalnie długie czy tipsy? zdecydowanie naturalne :P



    CHŁOPAKI

    Ogłaszam mobilizację, idziemy spamic CT Vasco ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Na kogo bedziesz glosowala w eurowyborach ? ;)

    lubisz soczki ? jaki smak ? :P

    Majorka, Acapulco, Honolulu ? Do ktorego z tych miejsc wybralalbys sie najchetniej

    czesto wyjezdzasz za granice na wakacje ?

    Masz samochod ? jaki ?

    Czym najbardziej nielubisz sie poruszac z wyzej wymienionych :

    - Nogi
    -Rower
    -tramwaj
    -autobus
    -pociag
    - Metro :D ( W Warszawie :D )
  • Vasco napisał(a)
    Oglądasz programy typu: "You can dance", "Taniec z gwiazdami" etc.? nie, tego nie oglądam, ale coś bardziej opartego na faktach autentycznych. :p

    Co sądzisz o grze aktorskiej braci Mroczków? ]:-D raczej zachwytu we mnie nie wzbudza, dośc sztuczni są i mocno przereklamowani.

    Interesujesz się w jakimś stopniu polityką? w bardzo niewielkim :p

    Praca twoich marzeń? (oczywiście jeśli jej nie wykonujesz) ;) heh, raczej jej nie wykonuję, ja lubię coś bardziej twórczego :)

    ;)


    Kaczy napisał(a)
    Na kogo bedziesz glosowala w eurowyborach ? ;) no ja mam nadzieję Kaczy, że kandydujesz ]:-D

    lubisz soczki ? jaki smak ? :P byle nie z truskawką i bananem :E

    Majorka, Acapulco, Honolulu ? Do ktorego z tych miejsc wybralalbys sie najchetniej do każdego, ale zaczęłabym od Majorki :P

    czesto wyjezdzasz za granice na wakacje ? nie, wybieram nasze, krajowe morze :)

    Masz samochod ? jaki ? ładny w kolorze bluuu, aveo :)

    Czym najbardziej nielubisz sie poruszac z wyzej wymienionych :

    - Nogi
    -Rower
    -tramwaj
    -autobus
    -pociag
    - Metro :D ( W Warszawie :D ) zdecydowanie na nogach :P


    David napisał(a)
    Djabliczka jak to jest, że się z Kaczym zwykle mijacie na IRCu jak w markecie? :) heh, to ciekawe pytanie, bo on jakis strasznie niecierpliwy i wychodzi minute przed tym, jak ja wejdę hahaha :E


    Kaczy napisał(a)
    Ja ci odpowiem :P Bo zawsze kiedy akurat cos od Djabliczki chce to ona musi sobie gdzies isc :P ma taki 6 zmysl xD to się nazywa kobieca intuicja, Wy tego nie macie hahah ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dav napisał(a)
    Bó! :lol:

    Edit:

    Dlaczego ciągle mylę ten dział ze spamem? :D hahahah no dprawdy pojęcia nie mam skąd takowe mysli Cie nachodzą ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dav napisał(a)
    Bó! :lol:

    Edit:

    Dlaczego ciągle mylę ten dział ze spamem? :D hahahah no dprawdy pojęcia nie mam skąd takowe mysli Cie nachodzą ]:-D No widzisz... Teraz mam problem, bo wystawienie mi warna za spam to tylko kwestia czasu... :fgrin:
  • Dav napisał(a)
    Dav napisał(a)
    Bó! :lol:

    Edit:

    Dlaczego ciągle mylę ten dział ze spamem? :D hahahah no dprawdy pojęcia nie mam skąd takowe mysli Cie nachodzą ]:-D No widzisz... Teraz mam problem, bo wystawienie mi warna za spam to tylko kwestia czasu... :fgrin:
    oj, chyba histeryzujesz lekko, a od tego ja jestem ]:-D


    Vasco napisał(a)
    Twórcza praca. Zatem jakie jest twoje wymarzone zajęcie? hym, chetnie pracowalabym w kwiaciarni, układanie bikietów, storiki, ogólnie wystroje, to zajęcie dla mnie. :P

    Wierzysz w inteligentne życie poza ziemskie? jest wiele przesłanek, które wskazuje, że takie życie istnieje, jednak nukowacy skutecznie to wszystko obalają. Raczej nie sądzę, abyśmy byli we wszechświecie sami. Czy inteligentne formy, nie wiem, ale na pewno jakieś życie istnieje. :)

    Na kogo będziesz głosować w przyszłych wyborach prezydenckich?:D e, kto kandyduje ? ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )