Djablica

  • kiciak napisał(a)
    lubisz czytać?

    czy nasz DiD (teraz mówię o DiD13) najbardziej Ci się podoba?

    :>


    Lubię czytac :)

    Wiesz, ja lubię wszystkie moje DiDy, choc nie powiem, jak czasem coś gracze wymyślą, to ręce opadają haha :E ale ogólnie lubię ich, a o Was niewiele w tej chwili mogę powiedziec, bo jeszcze nie zdążyłam Was poznac, ale jak już pisałam, na pewno mile mnie zaskoczyliście :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Małe czy duże ?
    Jakie seriale oglądasz ?
    Kiedy ostatnio urwał sie film ?
    Dlaczego aż 20 razy w ciągu tygodnia xF ?
    Ja czy ja ?

    Ja to ja, Ty to Ty , kto jest głupi , ja czy Ty ?
    Opowiesz mi bajke na dobranoc ?
  • Vasco napisał(a)
    Wiem, że posiadasz widełki, a posiadasz bat? :> i to taki skórzany ]:-D
    Jaką ostatnio interesującą książkę przeczytałaś? hym ja ostatnio czytam interesujące posty w jednym w moich nowych nabytków hahaha
    Jakie gatunki książek preferujesz? ogólnie lubię tematykę medyczną, psychologiczną, ale również wątki mistyczne. 8-)

    To za to wczorajsze dziabanie 8-) to poczekaj, jak teraz Cie podziabam hahaha ]:-D


    PauloK napisał(a)
    słaby oryginał, czy świetna kopia ? hym, czy ja wiem, jakoś nie zwracam uwagi na wartości materialne, zatem pewnie wolałabym doskonałą kopię, niz badziewny oryginał. :E
    lubisz odcienie szarości ? to ciekawe bardzo pytanie, bo ogólnie lubię dośc mroczną scenerię. Jeśli te szarości miałyby byc pomieszane z fascynującymi barwami granatu, czerni, z delikatną dozą czerwieni to byłoby to coś pięknego.
    wytłumaczysz mi "kombinatorykę"? to polega na tym, aby tak kombinowac, żeb y się nie zmeczyc, ale by wszyscy widzieli, że się ciężko pracowało. ]:-D


    mastermatiboy napisał(a)
    Małe czy duże ? średnie :P
    Jakie seriale oglądasz ? lubie oglądac Ostry dyżur, czasem Pierwszą miłośc, uwielbiam Kryminalne zagadki Miami, Wzór, Kości, poza tym rzeczy bardziej realistyczne i oparte na faktach autentycznych. Maniakalnie uwielbiam wszelkie filmy psychologiczne. ]:-D
    Kiedy ostatnio urwał sie film ? chyba nigdy raczej :P
    Dlaczego aż 20 razy w ciągu tygodnia xF ? ahahahahaha :E
    Ja czy ja ? zdecydowanie ja ]:-D

    Ja to ja, Ty to Ty , kto jest głupi , ja czy Ty ? trudna zagadka, byc albo nie byc, oto jest pytanie. :E
    Opowiesz mi bajke na dobranoc ? o różowym smoku i zielonej królewnie może byc ? ]:-D


    kiciak napisał(a)
    najmilsze wspomnienie z dzieciństwa? hm, czy ja wiem, wiele jest takich wspomnień, o których mysli się z lezką w oku, lub wciąż wywołują usmiech na twarzy. :)

    grasz w h3 albo w ET? nie gram :P


    mastermatiboy napisał(a)
    Nie no , fochne się. Co to za zastój ? xD oj, wybacz, ale mam usprawiedliwienie. W ostatnich dniach jedno takie uni całkiem pochłania mój cały wolny czas hahah :E


    Death Angel napisał(a)
    Bry Djabliczko :* Bry :*

    1. Jak tam sie podoba w did u13 :P? podoba mi się przede wzystkim to, że żyjecie.
    2. Uzasadnisz dlaczego :>? bo jesteście sympatyczni i słuchacie uwag, a to bardzo dobra cecha, obyście jeszcze na irc czasem zajrzeli, byłoby super :P
    3. Pokazesz mi swoj pejczyk ;>? no jasne :bicz: ]:-D
    4. Pobawimy sie nim ]:-D? hahah to mi na sadyzm by zakrawało lekko :P

    Post nr. 666 w tym temacie]:-D gratuluje, odpowiedni temat odpowiednia liczba. ]:-D
    ;}
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    mastermatiboy napisał(a) Nie no , fochne się. Co to za zastój ? xD oj, wybacz, ale mam usprawiedliwienie. W ostatnich dniach jedno takie uni całkiem pochłania mój cały wolny czas hahah :E


    Dziwne ... dobrze, że to nie my, bo bym miał wyrzuty sumienia xD

    Djablica napisał(a)
    mastermatiboy napisał(a) Opowiesz mi bajke na dobranoc ? o różowym smoku i zielonej królewnie może byc ? ]:-D


    Dajesz ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mastermatiboy ().

  • Djablica napisał(a)

    PauloK napisał(a)
    1. słaby oryginał, czy świetna kopia ? hym, czy ja wiem, jakoś nie zwracam uwagi na wartości materialne, zatem pewnie wolałabym doskonałą kopię, niz badziewny oryginał. :E
    2. lubisz odcienie szarości ? to ciekawe bardzo pytanie, bo ogólnie lubię dośc mroczną scenerię. Jeśli te szarości miałyby byc pomieszane z fascynującymi barwami granatu, czerni, z delikatną dozą czerwieni to byłoby to coś pięknego.
    3. wytłumaczysz mi "kombinatorykę"? to polega na tym, aby tak kombinowac, żeb y się nie zmeczyc, ale by wszyscy widzieli, że się ciężko pracowało. ]:-D



    Ad. 1. Bardzo dobry wybór ^^
    Ad. 2. no to prawie tak jak Ja XD (to pojęcie barwy granatu ma ma wiele znaczeń :quasi: )
    Ad. 3. nie do końca o to mi chodziło :-/

    Spam - to polemika jednej, dwóch lub wielu osób w nie do końca przemyślany sposób. *

    *nie należy karać spamerów tylko ich uświadamiać.


    Spam - niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne, podlegające bezwzględnej karze.


    1. Do której z powyższych definicji SPAMU zastosujesz się moderując spamerskie DiD uni 13? Uzasadnij Swoją odpowiedź ^^

    2. Dokończ zadnie w j. Niemieckim:
    Ich liebe ...

    3. Zrobisz mi sygnę ? (we wspomnianej wcześniej kolorystyce ^^)
  • Malaparte napisał(a)
    Dzień dobry na wieczór...
    Czy mogę się z Tobą przelecieć na miotle?? Przelot na trasie obejmującej przepiękne widoki, o długości 2km kosztuje 59.99, bo promocja ]:-D
    Dlaczego mogę?? bo masz dużo kasy na takie aktrakcje? :E
    Dlaczego odpowiadasz jak wszyscy śpią?? ?( jak to śpią, jakim prawem śpią jak ja nie spię, oj muszę z tym zrobic porządek :P


    Death Angel napisał(a)
    [.....]
    Oraz napisała Go odpowiednia Osoba. ]:-D no to już taka oczywista oczywistośc. ]:-D


    mastermatiboy napisał(a)
    [.....]

    Dziwne ... dobrze, że to nie my, bo bym miał wyrzuty sumienia xD hahahaha no dobre, aż nie wiem co odpisac :E

    Djablica napisał(a)
    mastermatiboy napisał(a) Opowiesz mi bajke na dobranoc ? o różowym smoku i zielonej królewnie może byc ? ]:-D


    Dajesz ;) ale to może później, bo teraz muszę iśc na jakieś zakupy. :E


    Vasco napisał(a)
    Czy do skórzanego bata posiadasz skórzane wdzianko? :> ależ oczywiście, nie może byc inaczej ]:-D
    W jakich kolorach ubrań gustujesz? lubię czarne ciuszki, ale ostatnio jakoś dziwnie mało ich posiadam :P
    W jakich ubraniach gustujesz? Luźny styl (dres, jeansy, etc) czy raczej strój bardziej szykowny (spodnie na kant, białe bluzeczki, etc) zdecydowanie luźny, dżinsy, koszulki, nie znoszę spodni prasowanych z kant i spódnic z koca, jak również nie lubię płaszczy, wolę kurtkę, adidasy. :P
    Co lubisz jeść? wszystko co tłuste, strasznie niezdrowe i z majonezem. :E


    Wybacz jeśli powtarzam wcześniejsze pytania:) /me wybacza :*


    kiciak napisał(a)
    to wymień kilka takich wspomnień hym, chociażby zabawy z koleżankami i kolegami z dzieciństwa, lub różne fajne numery, które się robiło, ale opisywac lepiej nie będę hahaha ]:-D

    coś co wywołuje u Ciebie obrzydzenie? oj, trudne pytanie, czy ja wiem, na pewno brzydzę się ludzi krzywdzących zwierzęta, czy fałszywych, zakłamanych.


    PauloK napisał(a)
    [....]

    Spam - to polemika jednej, dwóch lub wielu osób w nie do końca przemyślany sposób. *

    *nie należy karać spamerów tylko ich uświadamiać.


    Spam - niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne, podlegające bezwzględnej karze.


    1. Do której z powyższych definicji SPAMU zastosujesz się moderując spamerskie DiD uni 13? Uzasadnij Swoją odpowiedź ^^ Ja ogólnie nie jestem maniaczkę nadmiernego karania, nie mam kompleksów i nie muszę ich leczyc, wykazując się wykorzystywaniem jakiś tam praw, co nie znaczy, że pozwolę sobie wejśc na głowę. Jak znam życie, do pewnego momentu będę upominac, ale kiedy gracze przesadzą, to nie pozostawią mi wyboru. Wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem, że w granicach rozsądku. :P

    2. Dokończ zadnie w j. Niemieckim:
    Ich liebe ...

    3. Zrobisz mi sygnę ? (we wspomnianej wcześniej kolorystyce ^^) znaki dymne to ja tylko przez meila przesyłam haha ]:-D


    vaizard napisał(a)
    i jak tam się modkuje uni 13
    ?? spokojnie, na razie zabili mnie spamem, nie spodziewałam sie tego, tak to jest jak sie bierze DiD, którego się na oczy nie widziało hahahah . Nie no żartuję, cieszę się, że żyją na forum, tylko zastanawiam się, czy wyluzują przed wpisami w profil, czy dopiero po hah ]:-D

    :**
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Uprawnienia do prowadzenia samochodu posiadasz?

    Jeśli tak to, czy posiadasz samochód bądź też jakim samochodem masz okazję jeździć?

    Jaka sytuacja najbardziej Ci odpowiada?:
    1) szusowanie na nartach w śnieżnych górach
    2) opalanie się plackiem na piaszczystych plażach nad morzem
    3) spokojne spacerki po liściastym, zielonym lesie

    Uprawiasz jakiś sport?
    Ex

  • Vasco napisał(a)
    Uprawnienia do prowadzenia samochodu posiadasz? powiem Ci, że znalazł się jeden naiwny, który takowych praw mi udzielił, ale pewnie do dziś żałuje hahaha ]:-D

    Jeśli tak to, czy posiadasz samochód bądź też jakim samochodem masz okazję jeździć? posiadam samochód, piękny, najpiękniejszy w kolorze bluuu ]:-D

    Jaka sytuacja najbardziej Ci odpowiada?:
    1) szusowanie na nartach w śnieżnych górach do tego nikt by mnie w życiu nie zmusił, nie lubię gór. :P
    2) opalanie się plackiem na piaszczystych plażach nad morzem zdecydowanie tak, uwielbiam morze. :)
    3) spokojne spacerki po liściastym, zielonym lesie hm, ale to w zimie, jak robale zamrożone, w lato nie narażam się na stresy :E

    Uprawiasz jakiś sport? tak, ze sportów ekstremalnych, najbardziej lubię spacery po parku. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • LOCO... napisał(a)
    [....]

    Nic Dodać Nic Ująć 8-)


    LOCO... no Ty to wiesz, co Djablice lubią najbardziej ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dlaczego Djablica ?
    Po co ci Pejczyk ?
    Ile za niego dalas ?
    Jakie bylo twoje 1 zadanie jako Moderator ?
    Dlaczego piszesz ze bedziesz na IRC a nie ma cie :D
    Gdzie bys chciala wyjechac i jakbys mogla wziasc kogos z ogame to kogo ?
  • No to takie pytania ode mnie na które nigdy nie dostałem pytanie chociaż pytałem nie raz...

    -Co za nick "Raijas"?
    -Dlaczego taki?
    -Skąd się wziął?
    -Czemu nie Djablica?
    -Grasz jeszcze na innych uni poza uni 44? Jakich tam nicków używasz? Też Raijas czy Djablica?


    [SIZE=7]Edit: literówka...[/SIZE]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZaxHunter ().

  • Kaczy napisał(a)
    Dlaczego Djablica ? oj, to taka ściema, żeby wszyscy się bali ]:-D
    Po co ci Pejczyk ? żeby chłostac niedobrych graczy :P
    Ile za niego dalas ? w sumie był w standardowym wyposażeniu ]:-D
    Jakie bylo twoje 1 zadanie jako Moderator ? hah, ogarnięcie, wtedy nowego, uni 55 :E
    Dlaczego piszesz ze bedziesz na IRC a nie ma cie :D byłam minutę po Tobie, czasem mi się zdarza odchodzic od kompa. :E
    Gdzie bys chciala wyjechac i jakbys mogla wziasc kogos z ogame to kogo ? zdecydowanie ciepłe kraje, nie lubię zimna. Gdybym mogła kogoś zabrac hm, no wybór byłby trudny, a ile osób mogłabym wziąc? ]:-D


    Vasco napisał(a)
    Jakiej muzyki słuchasz? Ulubiony gatunek, wykonawca. :> chyba nie mam jednego ulubionego wykonawcy, czy konkretnego gatunku, słucham tego, co mi sie podoba i jest to raczej mieszanka mocno wybuchowa hah ]:-D

    Często chodzisz do kina? nie, rzadko, kino w naszym mieście to jakaś porażka jest. :E

    Jakie gatunki kina/filmu lubisz? Ulubiony film? lubię wszelkie filmy oparte na psychologii, horrory, ale muszą byc naprawdę dobre.

    Co sądzisz o powiedzeniu, że "pieniądze szczęścia nie dają"? tak, pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich też nikt szczesli tak naprawdę, w dzisiejszych czasach nie będczie. Wszystko powinno byc w granicach rozsądku. Może nie nadmiar kasy, ale każdego powinno byc stac na codziennie zakupy i czasem na jakieś przyjemności. :)


    ZaxHunter napisał(a)
    No to takie pytania ode mnie na które nigdy nie dostałem pytanie chociaż pytałem nie raz...

    -Co za nick "Raijas"? Raijas, to drugi nick jakiego używam na ogame, gdy mam ochotę na jakąś zmianę. :P
    -Dlaczego taki? bo mi się spodobał.
    -Skąd się wziął? to imię pewniej bohaterki książki, którą doskonale mi się czytało. :)
    -Czemu nie Djablica? to chwilowa zmiana, pewnie za kilka dni wrócę do "starego" nicka.
    -Grasz jeszcze na innych uni poza uni 44? Jakich tam nicków używasz? Też Raijas czy Djablica? gram jeszcze na uni 12 i tam mam login taki sam jak na uni 44 :P


    [SIZE=7]Edit: literówka...[/SIZE]


    Malaparte napisał(a)
    Kaczy napisał(a)
    Gdzie bys chciala wyjechac i jakbys mogla wziasc kogos z ogame to kogo ?

    odpowiedź oczywista :P
    mnie :D hahahaha no to chyba nie mam co sie głowic kogo bym zabrała :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Gdybyś nie urodziła się w Polsce to, w jakim kraju chciałabyś się urodzić?

    Jakie miejsce chciałabyś zwiedzić?

    Jeśli złapiesz złotą rybkę a ona powie tak:
    "Jeśli zażyczysz sobie życzenie to spełnię je, ale zaraz potem umrę, natomiast jak mnie wypuścisz bez życzenia to, będę sobie pływać wolna do końca swoich dni"
    Co zrobisz?

    Jesteś religijną osobą?
    Ex

  • Vasco napisał(a)
    Gdybyś nie urodziła się w Polsce to, w jakim kraju chciałabyś się urodzić? zapewne jakiś ciepły kraj, ale bez plejady egzotycznych robali :P

    Jakie miejsce chciałabyś zwiedzić? chciałabym pochodzi po pustyni, zobaczyc cudownie błękitne wody mórz, wylegiwac się na plaży, gdzie nie ma tłumów ludzi. :P

    Jeśli złapiesz złotą rybkę a ona powie tak:
    "Jeśli zażyczysz sobie życzenie to spełnię je, ale zaraz potem umrę, natomiast jak mnie wypuścisz bez życzenia to, będę sobie pływać wolna do końca swoich dni"
    Co zrobisz? wybór jest oczywisty, rybka sobie popłynie :)

    Jesteś religijną osobą? hm, tak, choc nie jestem opętana manią siedzenia w kościele po 3 razy dziennie. :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • "Cel uświęca środki"
    Uważasz, że człowiek powinien się kierować tym stwierdzeniem w pewnych okolicznościach?

    Gdybyś mogła zrobić coś teraz, czego nie zrobiłaś jeszcze do tej pory, bądź też coś, czego nie będziesz mogła zrobić będąc ograniczona z jakiegoś powodu. Co to by było?

    Gdyby dzisiaj był ostatni dzień istnienia świata ludzkiego, jak byś go spędziła?
    Ex

  • 1. Moglabys wziasc 5 osob, nie liczac Malapartego bo on by sie wladowal do walizki i by sie sam przemycil.

    2. Alkohol, papierosy, kawa, moze cos nielegalnego ;> sex ? :P jakie masz nalogi

    3. Jesli odbedzie sie kolejny zlot uni13, zapewne w Lipcu w Warszawie to czy przyjechalabys do nas ? :)

    4. Adidas czy Nike ? :D

    5. Gdybys pewnego dnia obudzila sie w nieswoim lozku, jaka pierwsza czynnosc bys zrobila ?

    6. Co jadasz na sniadanie ? Platki z mlekiem, jajecznice , kanapeczki ?

    7. Wolisz dostawac sniadanie do lozka, czy dawac komus i cieszyc sie jego radoscia ?