Djablica

  • Nie, jakoś nie mam ochoty na irc.
    Ostatnio co prawda mam nieco więcej czasu i pomyślałem sobie, czy by nie napisać podania. Ale nie mam gdzie. KGI, które zawsze było moim konikiem jest strasznie zaniedbane i daremnie było by tam się pojawiać ponownie, a w spamie? Ani tam nie ma naboru, a nie chce tracić kontaktu z ludźmi tylko dlatego, że byłbym tam modem - bo byłbym kosa i tyle.
    Inna bajka - odrzucili by, po akcji ze skargą którą olali i nie przemyśleli.

    Cóż, irc, modowanie już nie dla mnie. To po prostu zupełnie inne spojrzenie na to forum spowodowane czasem i miejscem siedzenia.

    Zastanawiałaś się kiedyś, jakbyś się zachowywała, gdybyś była teraz userem. Mając naturalnie wiedzę aktualną, o teamie, o sposobach jego działania itp itc :)
  • Psychopath napisał(a)
    Nie, jakoś nie mam ochoty na irc.
    Ostatnio co prawda mam nieco więcej czasu i pomyślałem sobie, czy by nie napisać podania. Ale nie mam gdzie. KGI, które zawsze było moim konikiem jest strasznie zaniedbane i daremnie było by tam się pojawiać ponownie, a w spamie? Ani tam nie ma naboru, a nie chce tracić kontaktu z ludźmi tylko dlatego, że byłbym tam modem - bo byłbym kosa i tyle.
    Inna bajka - odrzucili by, po akcji ze skargą którą olali i nie przemyśleli.

    Cóż, irc, modowanie już nie dla mnie. To po prostu zupełnie inne spojrzenie na to forum spowodowane czasem i miejscem siedzenia.

    Zastanawiałaś się kiedyś, jakbyś się zachowywała, gdybyś była teraz userem. Mając naturalnie wiedzę aktualną, o teamie, o sposobach jego działania itp itc :)


    Wiesz co, gdybym była teraz userem, to na pewno oddałabym się słodkiemu spamowi, zawsze miałam do tego ciągoty i hah w sumie jakoś zasadniczo nigdy się nie ograniczałam, nawet jako mod, jeśli chcę coś napisac to piszę, z tą tylko różnicą, że czasu troszkę mniej na udzielanie się w tematach. :E

    Co do wiedzy o teamie hm, chyba mam najmniejszą ze wszystkich osób jakie tam są, bo jakoś się mało interesuję zawiłościami. Mam forum i swój świat ]:-D

    Zresztą zawsze trochę inna byłam. Czy to dobrze? nie wiem, ale jakoś nie widzę potrzeby zmieniania się na siłę :E

    fan rocka napisał(a)
    Wszędzie tylko rogi, ja nie wiem... bo ja rogata dusza jestem haha
    Ale po cóżże wiedzieć? Czyż to nie jest fascynujące, ta niewiedza? :P może i fascynujcąa, ale jednak wolę pewne rzeczy wiedziec. :E
    Tak też myślałem. W ogóle nie wiem, skąd nickname się wziął, ani troszkę.
    Mam taką fajną skarbonkę z napisem:
    50 % angel
    50 % devil
    :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • fan rocka napisał(a)
    Jakie tam rzeczy. Zgrywam się. I tak mnie nie pamiętasz, bo skąd?
    Powiedz mi, co muszę zrobić, żeby dostać się do piekła? ^^'
    Bo skoro tam są takie diablice, to się wybiorę.biorąc pod uwagę, że to takie specjalne piekiełko, to musisz byc wyjątkowo grzeczniusi ]:-D




    Hunter napisał(a)

    Jakbyś nie była całuśna, to jaka byś była? ;) o jej ale pytanie hah, to bym była inna niż jestem ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Marvin napisał(a)
    Który DiD najbardziej lubisz i dlaczego akurat 30 ? :)


    hahahaha dobre ]:-D

    Lubię wszystkie moje DiD, bo każde z nich jest inne. Gracze, którzy tam bywają powodują, że każde DiD ma swój wyjątkowy klimat. Jedne są spamerskie, inne poważne, jeszcze kolejne kłótliwe, i tak można by w sumie każde opisac. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Marvin napisał(a)
    No w ostateczności mogę Ci tą odpowiedź zaliczyć :D
    A nas jak byś opisała? :>


    Hym, to było tak. Chciałam dodatkowe uni, bo mi się nudziło, więc dostałam kilka propozycji. Popatrzyłam sobie w DiD, wydawaliście się wtedy najgorsi hahah, kilka tematów z kłótniami, myślę sobie, będzie fajnie. I co się okazało?, że całkiem sympatyczne z Was osobniki, a te tematy to wypadek był przy pracy hahaha ]:-D

    Macie czasem ostrza na klawiaturkach, ale poza tym nie mogę narzekac. :*
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    Popatrzyłam sobie w DiD, wydawaliście się wtedy najgorsi hahah, kilka tematów z kłótniami, myślę sobie, będzie fajnie. I co się okazało?, że całkiem sympatyczne z Was osobniki, a te tematy to wypadek był przy pracy hahaha ]:-D

    Macie czasem ostrza na klawiaturkach, ale poza tym nie mogę narzekac. :*


    Nie taki Diabeł straszny, jak go malują :D
    Miło :) :*

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marvin ().

  • Rassija napisał(a)
    Złożyłem podanie na moderatora ale nie mam szans :(

    Jak byś mnie pocieszyła...? :( jeśli dziś się nie uda, spróbuj jutro, dążenie do celu to podstawa. :*


    Marvin napisał(a)
    Up ^^

    co słychać? :>wszystko w najlepszym porządku, czujesz nadchodzącą wiosnę ? ]:-D


    M^E^D^Y^K napisał(a)
    Djablica, a masz może zamiar być moderatorem na forum kingsage? nie, nie mam zamiaru, a skąd takie pytanie? :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Nowy Lepszy Jacina napisał(a)
    nie wiem o co chodzi, bo nie chciało mi się czytać, ale jeszcze przed wyjściem na balety:

    +1 :D ahahah i oczywiście wcale to nie był spam. To ja też +1 ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    Rassija napisał(a)
    Złożyłem podanie na moderatora ale nie mam szans :(

    Jak byś mnie pocieszyła...? :( jeśli dziś się nie uda, spróbuj jutro, dążenie do celu to podstawa. :*




    Ale jutro tez mi sie nie uda:fgrin:ceba bylo bana nie wylapac:klasi:

    dawno mnie tu nie bylo:(

    dlaczego ostatnio malo pisze na forum??
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • SweetWiewior napisał(a)
    [.....]

    Ale jutro tez mi sie nie uda:fgrin:ceba bylo bana nie wylapac:klasi:

    dawno mnie tu nie bylo:(

    dlaczego ostatnio malo pisze na forum?? bo ja zauważam, że Ty ostatnio jakieś reinkarnacje przechodzisz. Hym wspomnienia z poprzedniego wcielenia? ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • ^Zaborca63^ napisał(a)
    lubisz kluski.? :D


    I makaron, ale tylko z mięsem. ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • ^Zaborca63^ napisał(a)
    dlaczego makaron.? :P bo jakiś taki ładniejszy :E
    dlaczego z mięsem.? bo nie jestem roślinożerna ]:-D
    a dlaczego.? :D a latego oo! :*
    a może ciepłą herbatkę.? ]:-D nie piję herbatki :P


    kaczka24 napisał(a)
    pozdrawam i bulit Również pozdrawiam :*
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • MStune.3999 napisał(a)
    nie pijesz herbaty no nie może byc,a zapewne czarna kawunia i wróżenie z fusów?


    A widzisz, kawunia i wróżenie to inny temat hah, to jest to co Djablice lubią najbardziej. ]:-D

    Pije herbatę, raz na 2 miesiące i to owocową, to chyba wystarczy, abym znała smak tegoż trunku. Aha nie, jeszcze mi się czasem zieloną zdarza wypic, ale nie za często. :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Nie pij już więcej zielonej ,jako rodowity diabełek tylko czerwona.Zielona osłabi twój jakże demoniczny charakterek.Jak urosną Ci anielskie skrzydełka to nie będzie moja wina,żeby póżniej nie było ...:D
  • Djablica napisał(a)
    Marvin napisał(a)
    Up ^^

    co słychać? :>wszystko w najlepszym porządku, czujesz nadchodzącą wiosnę ? ]:-D


    Nie. :wrr: ale nie mogę się doczekać, bo już mam dość tej zimy :P

    Czemu Cię ostatnio na IRCu nie widać?

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • wolisz czerwony czy zielony.? :>
    niebieski czy zielony.? :>
    czerwony czy niebieski.? :P
    kawa czy kawa.? :P
    laptop czy komputer.?
    tv czy kino.? :P
    spam czy offtopic.? xD
    kawa z mlekiem czy bez.? :PP

    ps - jak zrobić, żeby mieć laga na forum i, żeby napisało się pare postów pod rząd.? ;( będę miał ich więcej. :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

  • MStune.3999 napisał(a)
    Nie pij już więcej zielonej ,jako rodowity diabełek tylko czerwona.Zielona osłabi twój jakże demoniczny charakterek.Jak urosną Ci anielskie skrzydełka to nie będzie moja wina,żeby póżniej nie było ...:D hm, no teraz to mnie wystraszyłeś na dobre, eh to ja może już na stałe przerzucę się na colę haha :E



    Marvin napisał(a)
    [....]

    Nie. :wrr: ale nie mogę się doczekać, bo już mam dość tej zimy :P ja czekam na niezwykle upalne lato, a może by się tak przeprowadzic do jakiś ciepłych krajów? :E

    Czemu Cię ostatnio na IRCu nie widać?praca, praca i znów praca, która uniemożliwiła mi przebywanie na irc. :E


    ^Zaborca63^ napisał(a)
    wolisz czerwony czy zielony.? :> zdecydowanie wolę czarny kolor ]:-D
    niebieski czy zielony.? :> hm, z tej oferty wybiorę może czarny. :E
    czerwony czy niebieski.? :P obstawiam, że podobanie jak i moim, tak i Twoim ulubionym kolorem jest czarny ]:-D
    kawa czy kawa.? :P kawa czarna, kawa biała, rano bez cukru, popołudniu słodzona. ]:-D
    laptop czy komputer.? na używanie laptopa nie mam pozwolenia hahaha :E
    tv czy kino.? :P to już zależy, ale w tivi jakiś większy wybór ulubionych programów. Teraz reklamują w kinach kilka dobrze zapowiadających się filmów, więc pewnie się wybiorę. :P
    spam czy offtopic.? xD a feee, nie wolno łamac regulaminu, ja nawet nie wiem co to spam. :P
    kawa z mlekiem czy bez.? :PP jak wyżej, zależy od pory dnia ]:-D

    ps - jak zrobić, żeby mieć laga na forum i, żeby napisało się pare postów pod rząd.? ;( będę miał ich więcej. :E nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz żebym Ci sprzedała czity do forum ??? hahaha ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )