Djablica

  • Kompi ja z niej nie schodzę haah ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • szybko temat zakladasz... oj niewiesz w co sie pchasz ^^

    do rzeczy,
    -czemu przesiadujesz na wszystkich kanalach irc na ktorych ja tez siedzie? :P .. CBA mnie sciga czy jak? ^^

    a teraz moj standardowy zestaw pytan.

    Podwawelska czy Zwyczajna :P
    Fleet czy Flet? :>
  • Djablica napisał(a)
    Dlaczego mod a nie supporter? hhmm kto jak kto ale Ty zadajesz mi takie pytanie ??? hahaha chyba dla przypomnienia muszę iśc do Ciebie na jakieś korepetycje 8) ]:-D


    No wiesz, obejdzie sie :P

    Była kredka i dwa ołówki, kredka zaszła w ciąże, z którym?
    Co jest małe, czerwone i kopie?
    Co jest duże, zielone i kwadratowe?
  • dlaczego o tym, że się zazieleniłaś dowiedziałem się patrząc na Twojego hosta po wyjściu z kanału?:>

    ja mam pytanie odnośnie ircowego nicka - Diablica^ - co to magiczne "^" na końcu oznacza :)

    oczekuję odpowiedzi na minimum 2 strony a4 czcionką o rozmiarze 10 :D
    exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
    exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


    Kod źródłowy

    1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

    :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
    Multikonto 2/2
    Lady Claire/khartvin
  • RZułfiu pytanie zadane 8)



    Była kredka i dwa ołówki, kredka zaszła w ciąże, z którym? nie musiała wybierac bo to były blizniaki ]:-D
    Co jest małe, czerwone i kopie? hhmm czyżby terminator w furii ?? ]:-D
    Co jest duże, zielone i kwadratowe? czekoladki o smaku mięty :D



    Padysz bo hhmm widzisz, to się działo tak szybko , że nie zdążyłam Ci powiedziec :E
    Zalecana przez Ciebie odpowiedz zostanie zamieszczona w osobnym dziale , gdyż muszę ja przygotowac i solidnie zredagowac , aby spełniała Twe jakże wysokie kryteria ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dlatego , że "i" było zajęte :D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    nie musiała wybierac bo to były blizniaki ]:-D <--- nie, z tym bez gumki :P
    hhmm czyżby terminator w furii ?? ]:-D <--- raczej mała czerwona koparka :)
    czekoladki o smaku mięty :D <--- raczej mały czerwony kwadracik xP


    Jak oceniasz zieloną stronę mocy? <rozpisz się>
  • hehe,
    teraz moja seria pytan :D

    Skóra czy Latex ??
    sok z marchewki czy z biedronki??
    gdansk czy gdynia?
    Opera czy FF?
    CC czy Pepsi??
    banan czy ogorek??

    no to narazie tyle :D


    Pozdrawiam Zawiercie :D
  • Jak oceniasz zieloną stronę mocy? <rozpisz się> Rodzio zielona strona mocy jest bardziej fascynująca niż ktoś może przypuszczac ]:-D


    hmm sojusz Corleone Podstępny

    nazwa przypadkowa czy fascynacja filmem Godfather ? Podstępny - ten sojusz to nic przypadkowe , od początku gry wiedziałam , że tam chcę byc i jestem ]:-D


    Skóra czy Latex ?? Skóra nie ma to jak naturalnośc :E
    sok z marchewki czy z biedronki?? yy zero soków ]:-D
    gdansk czy gdynia? hhmm Dziwnówek :)
    Opera czy FF? poproszę o inny zestaw ]:-D
    CC czy Pepsi?? zdecydowanie pepsi 8)
    banan czy ogorek?? nie jadam roślin :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • ten sojusz to nic przypadkowe , od początku gry wiedziałam , że tam chcę byc i jestem ]:-D


    ok czyli jednak ta druga wersja :D

    dobra, który "Godfather" wg Twojej opinii fajniejszy :> Vito czy Michael ? :P
  • czemu tylko jedna fotka??
    beda nastepne?? Daj rzesz ludziom ochłonac po przeżytym szoku haha ]:-D
    gdzie najczesciej spammujesz?? spam ???? a feee ]:-D (nadal uwielbiam uni 44 :P )


    Kto dziś plącze Twoje myśli? hhhmmm ktoś kogo uwielbiam :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • czemu nie odpowiedziałaś na moje ostatnie pytanie ? dolce- spamerze jeden haha ZADEN ]:-D



    Goldbluszcz (boszee wreszcie się nauczyłam pisac Twój login :D ) Umiesz zrobić fiflaka? Jasne , rzeczy niemożliwe od ręki . tylko na cuda musisz trochę poczekac ]:-D

    ZabioreCiButy A kogo uwielbiasz mozna wiedziec?? hhmm z czystej skromności tylko nie wymienię siebie ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Uriziel Co lubisz robić w długie zimowe wieczory Podstępny ]:-D wyleguje sie pod kocem co by resztki ciepła ze mnie nie uleciały ]:-D (jak ja nie lubię zimy) :P


    lubisz pisac w tym temacie?? ogólnie lubię pisac ]:-D
    jakie pytania sa najbardziej meczace?? hmm chyba nie ma takich :)
    ulubiony dinozaur :E yyyyyy hhhmmm .... rzułfik ;)


    motor-samochod? zdecydowanie samochód 8)
    ksiazka-film? jeśli dobre i to i to :P

    PS:Teraz juz wiem czemu do nas na forum nie zagladasz Quasimodo osz ty ! >_> :E Masterku a co to za insynuacja :> wiesz , że forum mi nie działa już od długiego czasu :> :P


    bmw czy merc? moim idolem jest fiat 126p uwielbiam go spotykac na drodze , zwłaszcza jak jedzie przede mną :quasi:
    piwo czy wodka? hhmm soczek ]:-D
    pepsi czy cola? pepsi :P
    jaki jest twój spsob na mój zysk? :> to ty chcesz na mnie zarabiac ??? hah no ładnie :E
    sposob na poniedzialek? uuff spac do południa a potem to już z górki ]:-D
    ulubiony serial ( oprocz mody na sukces)? teraz to mi strzaskałeś psychikę :E jestem "fanką " tego fascynującego , jakże głębokiego w swym przekazie serialu od 1993 r ]:-D


    ps..

    Pamięta ktoś "Niewolnicę Izaurę " ??? hahah pierwszy serial brazylijski ( chyba :P ) jaki się ukazał w tiviku ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    Masterku a co to za insynuacja :> wiesz , że forum mi nie działa już od długiego czasu :> :P


    A wiesz ze od jakiegos czasu mamy new forum ? :D ladnie sie sojem interesujesz ladnie >_> :E
  • Djablica napisał(a)
    czemu nie odpowiedziałaś na moje ostatnie pytanie ? dolce- spamerze jeden haha ZADEN ]:-D


    hmm nazwałaś mnie spamerem jednym :P mam się cieszyć czy strzelić focha ? :> ]:-D