Djablica

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Z lekkim poślizgiem czasowym odpowiadam :E

    SweetWiewior napisał(a)
    Jestes od u29??? nie jestem z uni29 :P

    zamknelas 2 topici o_o no niestety, coś za dużo sobie postów nabijacie i aż mi zazdrośc haha :E

    wojna na spam?? :> :D eh aż sobie przypominam taki temacik, wojna była doskonała ]:-D

    cmoka chcem :O no sama nie wiem, ale może Elmuś nie bedzie zazdrosny hah :*

    :* :* :*

    czo robilas w szylwsztra? jak każdy porządny człowiek spałam oczywiście ]:-D

    czemu mnie nie bylo tam gdzie Ty bylas?? bo byłeś gdzie indziej ? :E



    Rassija napisał(a)
    aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=204117

    Ładnie? ?( :roll: dałeś konto na WOŚP ? no pieknie :*

    wesołych najbliższych świat wielkanocnych, które się jeszcze nie zbliżają i nawzajem :* :E


    procesor87 napisał(a)
    Łoooooooooo....ja jeszcze nie zawitałem do mojej kochanej Diabliczki :* :* :* karygodne zaniedbanie, oj wychłostam ]:-D

    Jesteś śpiochem? hah i to strasznym :P

    Ile godzin snu to dla Ciebie optymalna ilość? chyba coś koło 13 :D

    Co przychodzi po beznadziejnym dniu? zawsze lepszy dzień .... :)

    Brzoskwinia czy morela? bleee, nie jem owoców :P

    Kiedy polatamy na miotełce? jak wykupisz miejscówkę i wniesiesz odpowiednie opłaty komunikacyjne to jasne haha ]:-D

    No i buziaka chce! :* jasne, masz :*


    Silwa napisał(a)
    Ferrari czy limuzyna ? może byc miotła, byle luksusowa ]:-D
    Willa czy domek ? domek z basenem :P
    Morze czy góry ? tylko i wyłącznie morze :)


    Satanie(L) napisał(a)

    Oj Diablica dzieki :* Za ten zaszczyt :*
    Ja nie spamer a lubie kogos meczyc i podrywac ;)
    A kochasz mnie? [SIZE=5]Bo ja Ciebie tak[/SIZE] no tak, oczywiście, ja wszystkich kocham a Ciebie to już prawie najbardziej ]:-D


    Mr. Kolos napisał(a)
    chcesz upa ? hm sądzisz, że tylko o to mu chodzi? bosze a ja sądziłam, że to bezinteresowna miłośc jest :E


    numique napisał(a)
    Cze. :) cze :*

    Jaka reklame lubisz najbardziej? a jest taka, co facet się rzuca na torcik, bo nie ma sznicersa haha :E
    Robi ci sie niedobrze podczas jazdy samochodem? :quasi: jakbym miała siedziec z tyłu to tak lekko ]:-D


    SweetWiewior napisał(a)
    Djablico przybywaj :O

    trzeba bedzie Ciebie na ircu pogonic :E Elmuś, jak Ty o mnie dbasz, normalnie aż się łezka w oku kreci hah :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Mr. Kolos napisał(a)
    jestes ;)


    jestem, jestem nie znikam nigdzie :*

    imperator_uni2 napisał(a)
    Ulubiona emotinka?

    Rozmiar miseczki :D (oczywiscie tej w ktorej wcinasz obiadki :P ) hhmm w sumie jedyne zupki jakie jadam to te chińskie hahah ]:-D

    Jesteś pewna, że nie chcesz nam na ten temat powiedzieć czegoś więcej :D

    oczywiście, napiszę rozprawkę elementami filozofii o jedzeniu zupek chińskich, hhmm sądzisz, że mogę za to dostac nobla ? ]:-D

    Przy okazji kiedy wierszyk dostanę? =) a pamiętam pamiętam, i wciąż nad tym pracuję :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • SweetWiewior napisał(a)
    i 29??
    powiedz ze tak:D

    albo ze sie zgodzisz chociaz ^^ no co ja widzę, macie już swojego moda, w takim razie życzę wszystkiego szmerfnego ]:-D

    a i ten daj buziaka mi :* a masz buziaka :*

    i wez urlop sobie :> przemyślę tę opcję :E


    ^Zaborca63^ napisał(a)
    kiedy będziesz moderowała DiD u47.? :P zapewne, jak się dwie niedziele zejdą :E
    mogem warna.? ]:-D jak zasłużysz to z przyjemnością ]:-D


    dobra idę spamować na u 63. :P hm tylko się za bardzo nie przyzwyczaj hahaha


    Mr. Kolos napisał(a)
    trzeba mnie posklejac hm, ale że co się stało, kto Cię rozkawałkował ?


    DragoN XTR napisał(a)
    JoŁ Djablica :* joł :*
    Pamiętasz mnie jeszcze ? jasne, że pamiętam :)
    Czemu nie możesz moderatować razem z wakatem dida uni 26 ? o jej, bo hhmm krzyczały jaskółki, że niedobre spółki ]:-D
    Co ostatnio porabiasz ? praca, dom, forum, czasem jakiś mały wypad na zakupy :E
    Pudelek, Kozaczek czy może Pomponik ? hym, może pomponik ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • golabekp3099 napisał(a)
    Bry wieczór =) Bry wieczór :)

    Umiesz mówić bo rosyjsku? :quasi: gawari pa ruski , ale nie sprawdzaj lepiej hahah :E

    A po węgiersku? taak , bumszakalaka ]:-D

    Byłaś kiedyś w demokratycznej republice konga? y, nie :P

    Dlaczego prawie nigdy nic nie pisze a u ciebie napisałem? ^^ to jest przeznaczenie ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • HusarzRKS napisał(a)
    Potrafisz mówić po Kambodżańsku??? tak oczywiście, potrafię jeszcze puszczac znaki dymne ale ciii, nie mów nikomu :E

    dlaczego zawsze usuwasz moje posty??? jakie zawsze? ja wyjątkowo wyrozumiała dla Ciebie jestem, ale jak chcesz o tym pogadac to zapraszam na pw lub irc ]:-D

    byłaś kiedyś w Kambodży??? jasne, ja wszędzie byłam :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • DragoN XTR napisał(a)
    Ja też mogę na pw :> ? pewnie, że możesz :E
    Ile masz fioletowych bluzek w szafie ? y, nie mam, jak również nie mam różowych i temu podobnych :P
    Jaką masz pojemność szafy ? mam trzy szafy w domu, więc troche się mieści ;)
    Ulubiony strój ? zdecydowanie luźny, dżinsy plus jakaś bluza, adidasy
    Buty które zawsze chciałaś mieć (foto). hm chyba nie mam jakiś takich wymarzonych, kupuję to co mi się spodoba ]:-D


    McNorbi napisał(a)
    Czy kojarzysz mnie ? :D hym, uni 16 , czyżby słynne GSE ? ]:-D

    Słuchasz edyty górniak ?:D słucham, ale pojedyncze utwory, nie jestem maniaczką jej twórczości.

    Co bys chciała na walentynki ? ;o cudowna walentynkę od ukochanego ]:-D



    Mr. Kolos napisał(a)
    eh oj, Kolosik a co tak wzdychasz ? :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Jakoś miałem ochotę zadać komuś pytanie. Przyglądałem więc wszystkie aktywne jeszcze tematy w CT i w Twój wydał mi się idealny. Naturalnie jeden temat nijak nie zaspokoi mojej potrzeby rozpoczęcia kariery w CT, więc dalej przeglądałem tematy znajomych. Jakoś już żaden inny mnie nie zainteresował :)

    1. Pytanie z serii - wymyśl coś sama - jak myślisz, dlaczego akurat Twój temat?
    2. Pytanie z serii - jak przesadzę z ciekawością, daj mi w pysk - tęsknisz czasem za czymś porośniętym sierścią i mający swój własny koci charakter?
    3. Pytanie z serii - niekończąca się opowieść - gdy poprzednio rozmawialiśmy, też Ci zadałem to pytanie. Czy to co tutaj robisz, ciągle jest przygodą, czy codzienną rutyną, którą wykonać trzeba, bo tak wypada?
    4. Pytanie z serii - a co by to było gdyby mnie nie było - powiedz mi, jest godzina 18, środek tej pięknej zbliżającej się wiosny. Forum oficjalnie przestało pracować. Etatów nie ma, kanały na ircu zblokowane. Jakiś pomysł na wieczór?
  • Ilcasento de gas napisał(a)
    Jakoś miałem ochotę zadać komuś pytanie. Przyglądałem więc wszystkie aktywne jeszcze tematy w CT i w Twój wydał mi się idealny. Naturalnie jeden temat nijak nie zaspokoi mojej potrzeby rozpoczęcia kariery w CT, więc dalej przeglądałem tematy znajomych. Jakoś już żaden inny mnie nie zainteresował :)

    1. Pytanie z serii - wymyśl coś sama - jak myślisz, dlaczego akurat Twój temat? nie wiem dlaczego mój temat, ale, sądząc pofakcie, że masz nowe konto na forum, byc może jesteś osobą, którą już znam :)
    2. Pytanie z serii - jak przesadzę z ciekawością, daj mi w pysk - tęsknisz czasem za czymś porośniętym sierścią i mający swój własny koci charakter? heh, a co to za dziwne pytanie, mam miec jakieś skojarzenia czy nie? :P ja chyba nie przepadam za kotami :P
    3. Pytanie z serii - niekończąca się opowieść - gdy poprzednio rozmawialiśmy, też Ci zadałem to pytanie. Czy to co tutaj robisz, ciągle jest przygodą, czy codzienną rutyną, którą wykonać trzeba, bo tak wypada? jeśli stanie się rutyną, a co za tym idzie, przykrym obowiązkiem, to na pewno nie zobaczysz mnie już w kolorze zielonym. Zawsze było zabawą i tak jest wciąż. :)
    4. Pytanie z serii - a co by to było gdyby mnie nie było - powiedz mi, jest godzina 18, środek tej pięknej zbliżającej się wiosny. Forum oficjalnie przestało pracować. Etatów nie ma, kanały na ircu zblokowane. Jakiś pomysł na wieczór?hm wiesz, jeśli mam plany na wieczór, to nawet jak forum działa to z nich nie rezygnuję, forum owszem, ale nie za wszelką cenę. Najpierw życie realne, potem to forumowe/netowe :P


    sztych

    Djablica a Ty nie gralas przypadkiem na 61 :) ??? nie, nie grałam, ale wiem od graczy, że jest tam Diablica i często jestem z nią mylona, jak i z kilkoma innymi posiadaczkami tegoż fascynującego loginu :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    heh, a co to za dziwne pytanie, mam miec jakieś skojarzenia czy nie? :P ja chyba nie przepadam za kotami :P


    Początek odpowiedzi naprowadza Cię na to, kim jestem. Druga jej część sprawia, że moje serce krwawi jak nigdy :D

    Dlaczego nie lubisz kotów?
  • Ilcasento de gas napisał(a)
    [......]

    Początek odpowiedzi naprowadza Cię na to, kim jestem. Druga jej część sprawia, że moje serce krwawi jak nigdy :D

    Dlaczego nie lubisz kotów?



    Hah, prawie mnie nabrałeś kocie hahaah ]:-D

    Już wiem kim jesteś, a kiedy wpadniesz na irca pogadac ? ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • LOCO... napisał(a)
    Diablica ile jesteś w stanie dać za 10 cheesów Góralskich ? 8-)


    LOCO.. ja właśnie wróciłam z żarełka i hhmm było pyszne ]:-D

    fan rocka

    Djablica! Jak życie? Pamiętasz mnie jeszcze, chociaż przez mgłę? :P


    Następna zagadka :E nowe konto, zatem mogę trochę nie pamietac. :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • fan rocka napisał(a)
    Mniejsza. hm jednak wolałabym wiedziec ]:-D
    Jakie by tu Ci pytania zadać, diabelska dziewojo.
    Wiem!
    Wiem!
    W sygnie masz multikonto z aniołkiem. Diabeł/anioł. ja to zdecydowanie anioł, a nick to tak dla ściemy ]:-D
    Fifty-fifty? :P no ba hah :P
    Czy któraś strona przeważa? zdecydowanie ta anielska ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )