Djablica

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wreszcie tu dotarłam ]:-D

    Witam wszystkich cieszę się bardzo , iż jestem już "zielonka" i mam nadzieję , że będzie nam się razem fajnie pracowało .

    Mam na imię Iza , Izuś , Izunia jednak zdrobnienie Izka nie przechodzi :D

    Zainteresowania- ogólnie zagadnienia medyczne z naciskiem na psychologię , uwielbiam ją :) Poza tym coś tam czasem narysuję , namaluję a w przypływie weny twórczej i napiszę ;)

    Oczywiście jak większośc przedstawicielek płci pięknej jestem marudna , miewam humorzaste dni , potrafię zabłysnąc wyjątkową złośliwością ]:-D

    to tyle na początek :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • RE: Djablica

    Powitać :*

    Gdzie fota :>

    Jakie miasto :>

    Pijąca :>

    Jakiej muzyki słuchasz :> Jakie filmy oglądasz :>

    Gdzie fota :>

    Dlaczego Mod i dlaczego nie GO :>

    Dlaczego DiD :>

    Gdzie fota :>

    I standard: z czego pisałaś maturę :>

    Pozdrawiać :*
  • 1. Tylko forum i Ogame czy coś innego też?
    2. Masz zwierza ?
    3. Przykład filmu dla ciebie
    4. Fotka maybe xD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Matiszko ().

  • Gienek napisał(a)
    skad wzial sie taki nick?



    a ja wiem ^^

    natomiast ty wracasz na rożen :P

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • oszzz imienniczka mojej siostrzyczki kochanej

    dobra, nei bajeruje wiecej, pytania

    1. dlaczego zdecydowalas sie zostac modem ?
    2. co po zdanym egzaminie najbardziej cie zaskoczylo ?
    3. jak sie czujesz po pierwszych dniach pracy w team ?
    4. masz w domu kota ?
    5 a moze chcesz miec ?
  • o jej ile pytań :E

    Fotka img318.imageshack.us/img318/8228/birneryh3.png - to jedyna jaką posiadam :D

    Miasto - jak w profilu - Zawiercie :)

    Piję od święta czyli dwa razy w roku 8)

    Muzyka to dośc skomplikowane zagadnienie . Nie mam ulubionych całych płytotek , raczej pojedyncze utwory wykonawców i tu nie będę wymieniac bo i po co kogoś straszyc ]:-D większośc z Was tego na pewno nie słucha ;)

    Dlaczego Mod hhmm , bo lubię zielony kolor ]:-D

    Matura - język polski , historia :P

    Z gier na kompie tylko ogame i to przez czysty przypadek . Czy rodzice pozwolili byc mi modkiem hhmm zapomniałam spytac ]:-D

    Zwierzaczki - w tej chwili pies rasy jaką tylko ktoś sobie zażyczy ]:-D taka znajdka śmietnikowa :)

    Wcześniej szczurki - dwie dziewczyny i chłopak .Stworzonka wprost idelane dla ludzi pracujących mających mniej czasu :) Były wspaniałe i tak niesamowite , iż długo mogłabym opowiadac o ich przygodach :)

    Film dla mnie zdecydowanie dramat psychologiczny, przykład 'Efekt Motyla"

    Owoce , warzywa - tu wszystkich zapewne zaskoczę - NIE JADAM ]:-D

    Ulubiona potrawa - wszystko made in McDonald ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Nieustraszona cóż za pytanie , jasne , że kocham spam ]:-D


    1. dlaczego zdecydowalas sie zostac modem ? Gram w ta grę na tyle długo ,ze sama w sobie stała się mniej interdesująca , co jednak nie oznacza , iż oddam moje konta ]:-D
    2. co po zdanym egzaminie najbardziej cie zaskoczylo ? Chyba nawał infomarmacji które wiele osób mi mówiło , slapsy , a ja nie wiedziałam co najpierw czytac i komu odpowiadac haha byłam zestresowana :E , ale pierwszej słuchałam Abi :)
    3. jak sie czujesz po pierwszych dniach pracy w team ? hhmm czuję się dobrze . choc nie powiem jestem mocno zaskoczona ]:-D ci co powinni wiedzą o czym mówię 8) Mam nadzieję , że sobie poradzę :)
    4. masz w domu kota ? nie mam kota , ale mam psa który za kotkami , chocby nie wiem jakimi słodkimi nie przepada :P
    5 a moze chcesz miec ? na razie nie realne :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisał(a)
    Nieustraszona cóż za pytanie , jasne , że kocham spam ]:-D




    i dlatego wlasnie Mammoth jej nie dorownasz , nawet jesli masz sexi back ;}


    co myslisz o wspomaganiu mnei i jetha w ps :D

    pamietaj ze ryzykujesz zdegenerowaniem sie w nieodpowiednim towarzystwie 8)
  • lol poraz 2 muahahahahahaha :rolleyes: jakim cudem diablica modek o_o jak ty ich przekonalas jak sie wkupilas ]:-D Bo narmalnie zaraz sie posikam ze smiechu :P hahaha moze wkoncu ktos nauczy cie obslugi IRC-a ;)

    A tak na powaznie foch z przytupem X( pamietasz co mi obiecalas ?( milas mi dac pierwszemu linka do tego posta :rolleyes:

    ponownie czuje sie teraz jak ta padlina na łące :| ktora tak zostawilas >_>

    Ale sarus zgrywusek ma juz szyderczy plan zemsty hahaha ]:-D tak tak boj sie beby :>

    aaa na koniec pozdrowilas nauczycielke stefcie od sarusia i <tutaj niech niepelnoletni odejda od minitora> :D

    [SIZE=7]Ucalowalas ja z jezykiem po udach od sarusia[/SIZE] :]

    ok dosc wypocin jade na popijawe :D sorki za :offtop: i boj sie boj ;)

    ps: z powazaniem LAMA SARDUKAR :noob: team MP ( gornicy a Bas79 najwiekszy :P) pse ... GORNIK :D albo poganiacz wezy xDD :D
  • RE: Djablica

    Stringi czy gacie po tacie?
    Dlaczego mod a nie GO?
    Dlaczego mod a nie supporter?
    Dlaczego mnie nie poinformowałaś o powstaniu tego jakże zacnego tematu?
    Dlaczego jesteś wyżej niż ja? To nie jest istotą mojego żywota! :P

    Pozdrówka.
  • NieustraszonA napisał(a)
    Djablica napisał(a)
    Nieustraszona cóż za pytanie , jasne , że kocham spam ]:-D




    i dlatego wlasnie Mammoth jej nie dorownasz , nawet jesli masz sexi back ;}

    Pffff nie każdy mod to spamer :P ( i kogo ja chce oszukać :])
    A aby spamu nie było to napisz jakie jest Twoje ulubione zajęcie :>
  • Diabliczko, słonko moje gratuluję Ci z całego serducha bycia modkiem. Znając Ciebie będziesz jednym z najlepszych jak nie najlepszym modusiem jakim możesz być.

    Całuski :* :cmok:
  • Nieustraszona jasne , że będę Was wspierac tylko musisz mnie wtajemniczyc w akcje ]:-D hhmm czy mnie można zgorszyc jeszcze bardziej ??? :E

    Saruś wiesz bardziej mi potrzebna obsługa forum niż IRC :D

    Stivi - wiesz ojciec weterynarz , więc pewne zamiłowania zakorzenione są głęboko :)

    Rodzio Stringi czy gacie po tacie? no jasne , że tatowe najlepsze ]:-D
    Dlaczego mod a nie GO? w zielonym bardziej mi do twarzy ]:-D
    Dlaczego mod a nie supporter? hhmm kto jak kto ale Ty zadajesz mi takie pytanie ??? hahaha chyba dla przypomnienia muszę iśc do Ciebie na jakieś korepetycje 8) ]:-D
    Dlaczego mnie nie poinformowałaś o powstaniu tego jakże zacnego tematu? bo hhmm zanim zdarzyłam to Ty już tu byłeś :P
    Dlaczego jesteś wyżej niż ja? To nie jest istotą mojego żywota! :P hhmm tak w życiu bywa , że babeczki górują , przyzwyczaj się 8) ]:-D

    Mammth lubię wypoczywac :D

    Mala Mi - miło poznac imienniczkę :) pytasz o spam .. bo hhmm nie ma to spamic legalnie hahaha ]:-D

    Union_Aqua no wiesz starałam , trochę nauki i jakoś się udało :D Ja kocham wszystkie moje MORDki ]:-D Jeszcze kilka dni i znów zacznę Was zasypywac spamem haah ]:-D

    Gohanku dziękuję :* Postaram sie byc dobrym modkiem :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • no to ja standardowo ;p

    Gdy pukasz w drzwi, czy stoisz blisko nich zanim ktoś otworzy ?
    Co jest gorsze: niewiedza czy ignorancja?
    Czy gdy żółw nie ma skorupy, to jest bezdomny czy nagi ?
    dlaczego lubisz rzułfie ?
    i czemu masz więcej postów w temacie niż ja ?!

    i kiedy mi zadasz jakieś pytania :P ?!
  • Union_Aqua napisał(a)
    Ty zasmarkana wiedźmo :quasi:

    A ja liczylem ze napiszesz poemat jak to jestem wspanialy >_>

    A żeby Ci orzeszki spuchły :P



    Ależ Aqua odebrało mi normalnie mowę hahahaah ]:-D to mi nagadałeś :E


    Gdy pukasz w drzwi, czy stoisz blisko nich zanim ktoś otworzy ? raczej zachowuję większą odległośc :)
    Co jest gorsze: niewiedza czy ignorancja? na pewno ignorancja :)
    Czy gdy żółw nie ma skorupy, to jest bezdomny czy nagi ? to skomplikowane zagadnienie uznaję , że jest bezdomny ]:-D
    dlaczego lubisz rzułfie ? bo są takie gruboskórne i nikt ich nie może w zasadzie skrzywdzic :)
    i czemu masz więcej postów w temacie niż ja ?! hhmm bo mnie jeszcze nikt nie zna a Ciebie już tak ]:-D


    Goldbluszcz a chodzi Ci o numerację polska , chińską czy europejską ?? ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • wiem co to znaczy legalny spam ^^ mialam okazje tego zasmakowac ;)

    jednakze orzejdzmy do pytan...

    wzrost
    znak zodiaku
    i dolaczam sie do Bluszcza...
    Rozmiar miseczki :D (oczywiscie tej w ktorej wcinasz obiadki :P)
    Lubisz zupki chinskie?
  • wzrost - całe 160 cm ]:-D
    znak zodiaku- uuu tu mam nie zle - pogranicze barana i byka ]:-D chyba nie ma nic gorszego :P
    i dolaczam sie do Bluszcza...
    Rozmiar miseczki :D (oczywiscie tej w ktorej wcinasz obiadki :P ) hhmm w sumie jedyne zupki jakie jadam to te chińskie hahah ]:-D
    Lubisz zupki chinskie? jasne i jakiż szybki obiadek ]:-D



    Z serii ulubione:

    - filmy- jak juz wspomniałam zdecydowanie dramat psychologiczny , ocywiście Akademia policyjna ,wręcz namiętnie bym ją mogła oglądac :D
    - książki - hhmm połączenie przygody , mistycyzmu odsadzone w średniowieczu :) plus literatura fachowa czyli psychologiczna :P
    - gatunki muzyczne uuf od bardzo spokojnych wręcz romantyczny do tych bardzo niegrzecznych jednak z daleka od techno :E
    - potrawy - zdecydowanie mięsne , tłuste , nie zdrowe z dodatkową porcją majonezu ]:-D

    Czym pachnie wiosna? pamiętasz jeszcze? pamiętam , to zapach życia , nadziei , nowych wyzwań , nowych planów , celi do osiągnięcia :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )