Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Kłaniam się wszystkim, tym początkującym jak i tym zapalonym graczom OGame.pl

      Jestem Art, w dowodzie Artur (niezbyt wymyślny nick, ale dla mnie wystarczający :) )
      Swoją przygodę z OGame zapoczątkowałem w grudniu ubiegłego roku na .org. Gdy jednak dowiedziałem się o polskim wydaniu nie namyślałem się długo :)
      Razem z kolegami założyłem sojusz Imperium, później migracja do Eridanus... Jednak czułem, że sama gra mi nie wystarcza :D. Forum OGame.pl potrzebowało pomocy, moderator działu Pierwsza Pomoc, FAQ. Zgłoszenie na Operatora Gry, a potem to już z górki :), Super Operator gry i aktualnie Administrator (czyli drugi po Bogu 8) ).

      W chwili obecnej kończy mi się wolne (czytaj student V roku Fizyki Technicznej na Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy), mam 23 lata. Rodzime miasto to Grudziądz (najlepsze miasto w Polsce :D ). Moim hobby praktycznie stało się OGame (nie mam czasu na zbieranie znaczków :) ), po za tym jestem administratorem niewielkiej sieci lokalnej.

      Jeśli chciałby ktoś zatrudnić studenta fizyki w okolicach Bydgoszczy, proszę o kontakt :)

      Więcej grzechów nie pamiętam 8)

      Community Manager
    • RE: Ach ten Art..... :-)

      Originally posted by Art
      Ach ten Art..... :)

      Ano, ach ach :P :) :D

      Originally posted by Art
      Moim hobby praktycznie stało się OGame

      Żartujesz? Art=Ogame ^^

      Originally posted by Art
      Jeśli chciałby ktoś zatrudnić studenta fizyki w okolicach Bydgoszczy, proszę o kontakt :)

      Pff, jesteś sławny na cała Polske, założ koszulke z napisem "Art OgamePL", to zaraz znajdzesz posadke. Albo odbanuj jakiegoś prezesa korporacji ^^

      [SIZE=7]Teksty w tym poście są pisane pół żartem, dlatego prosze nie traktować ich jako dowodów na skłonność do korpucji, dziękuje[/SIZE]
    • Jeśli chciałby ktoś zatrudnić studenta fizyki w okolicach Bydgoszczy, proszę o kontakt


      Zapotrzebowanie na takie stanowisko nie jest chyba duże, nie lepiej jak zaczniesz w szkołach itp.?

      Jedno pytanie :
      Jak w sprawach sercowych?
    • Komarq napisał
      Art napisał
      Komarq napisał
      Panie prezesie jaką Pan muzyke słucha? :)


      Może inaczej: nie słucham hip-hopu, muzyki klasycznej, hevy metalu i ostrego techno :P


      Zupełnie jak ja, tak trzymaj :P


      nie tylko wy :D

      jako ze nie mam pomyslow na pytanie wiec zadam to:
      masz jakies zwierzaczki ? :P
    • Ma3thi napisał
      Jeśli chciałby ktoś zatrudnić studenta fizyki w okolicach Bydgoszczy, proszę o kontakt


      Zapotrzebowanie na takie stanowisko nie jest chyba duże, nie lepiej jak zaczniesz w szkołach itp.?

      Jedno pytanie :
      Jak w sprawach sercowych?


      Tak sie mówi: "Życzę Ci, abyś uczył czyjeś dzieci" :] Nie, nie myślę, że to nie dla mnie :)

      Na chwilę obecną kawaler do wzięcia :D

      Community Manager
    • Originally posted by Art
      Wierzący, nie praktykujący. Na religie uczęszczałem :D


      To się nie liczy. :P

      A ja tak całkowicie bez sarkazmu: co skłoniło Cię do podjęcia tej jakże niewdzięcznej fuchy Game Admina? ;)
      Chodzi mi głównie o aspekt użerania się z userami, teamem i GF :]
    • Ariakis napisał

      To się nie liczy. :P

      A ja tak całkowicie bez sarkazmu: co skłoniło Cię do podjęcia tej jakże niewdzięcznej fuchy Game Admina? ;)
      Chodzi mi głównie o aspekt użerania się z userami, teamem i GF :]


      To właśnie jest najlepsze :D Dzięki temu można poznać wiele jakże ciekawych, barwnych, władających doskonałą polszczyzną osób :D

      Ale prawde mówiąc, nie robiłbym tego, gdybym tego nie lubił (masochista :P )

      Community Manager
    • ja mam takie pytanko, mianowicie kiedyś byłeś zwykłym szarym graczem ogame, potem sukcesywnie awansowałeś w hierarchi całej, że to tak nazwę instytucji, przez ten cały okres poznawałeś ludzi, którzy tak samo jak ty grali od początku pl ogame zostali GO, czy też SGO ale nadal grają no i oczywiście w jakiś sposób jesteście zaprzyjaźnieni no i czy zachował się w tobie taki 100%-y obiektywizm, tak że potrafisz zrozumieć rozterki i problemy zwykłego szarego gracza który dopiero zaczyna grać. bo wiadomo że czasem otrzymać władze znaczy zmienić się i patrzyć na wszystkich i wszystko z góry.
      Ex

    • MasterA. napisał
      ja mam takie pytanko, mianowicie kiedyś byłeś zwykłym szarym graczem ogame, potem sukcesywnie awansowałeś w hierarchi całej, że to tak nazwę instytucji, przez ten cały okres poznawałeś ludzi, którzy tak samo jak ty grali od początku pl ogame zostali GO, czy też SGO ale nadal grają no i oczywiście w jakiś sposób jesteście zaprzyjaźnieni no i czy zachował się w tobie taki 100%-y obiektywizm, tak że potrafisz zrozumieć rozterki i problemy zwykłego szarego gracza który dopiero zaczyna grać. bo wiadomo że czasem otrzymać władze znaczy zmienić się i patrzyć na wszystkich i wszystko z góry.


      Staram się wszystkich traktować równo. Jednak, ostatnio zdarza się, że nie na wszystkie sprawy starcza mi czasu.
      Jesetm w stanie wszystko zrozumieć, oprócz tłumaczenia się nieznajomością Regulaminu i OWU. Traktowanie graczy z góry.... hmm tu nie wiem, funkcja ode mnie tego wymaga. Jakbym przyjmował punkt gracza, a nie regulaminu to chyba nikogo nie udało by mi się zablokować 8)

      Community Manager
    • Jeśli zakładasz temat, w tytule napisz swój nick i nic więcej.


      niby władza najwyższa , a nie stosuje sie do regulaminu , nieładnie :D

      "Jesetm w stanie wszystko zrozumieć, oprócz tłumaczenia się nieznajomością Regulaminu" ; p
    • Slowo "Art" stalo sie synonimem polskiego oGame... dla wiekszosci polskich graczy pewnie takze czyms tajemniczym i nieosiagalnym :D

      Teraz maja okazje dowiedziec sie nieco wiecej ;)

      Art, boisz sie pajakow? ;p
    • Drogi Szefie ;)

      Otoz ostatnio liczba maili zwiekszyla mi sie conajminej o polowe ;)
      Pisza do mnie przedstawicielki piekniejszej czesci Ogame
      z prosba o przekonanie Cie do tego,abys w przyplywie milosci do Graczy zamiescil Swoje wielkie foto w tym topicu :P
      Wiesz w koncu nie dziwie sie mailom tego typu,kazdy chcialby zobaczyc
      Szefa wszystkich Szefow Ogame.pl :D


      Pozdrawiam
      Miracle 8)