Art

    • COMA
    • Eh, pamietam to jak dzis jak zaczynalem gre na u1 , wielka wojna z eridanusem :) pierwsze kroki na ogame :) pozniej u2, tam wykorzystywalem juz swoje doswiadczenie z u2 w No Ally co zreszta chyba sprawilo Artowi sporo problemow.

      Art wszyscy twierdzili ze oszukujemy, ty tez ?:P

      I jeszcze jedno pytanie techniczne , bo nie moge nigdzie wyszukac informacji o obronie na odpadki , czy moze na u34 tak bedzie a jesli nie to kiedy i na jakim uni mozna sie tego spodziewac ?
    • Lord_Voldemort napisał
      nie żebym chciał :P ale czy żeby wejść na to specjalne Uni to wystarczy znać adres, czy oni wybierają sobie IP, które mogą grać, czy jak? ?(


      W sumie to wystarczy znać adres... i mieć założone konto :)
      A jeśli dobrze pamiętam procedurę to Art rekrutuje osoby z polskiego teamu i osobiście wysyła ich dane do założenia kont gdzieś wyżej. :) Na stronie do logowania są tylko dwa pola i jeden przycisk. 8)
    • Witam Art oraz wszystkich Moderatorów oraz programistów Ogame
      Mam prozbe nie mowie w swojm imieniu tylko niektorych graczy ogame jak to jest młodziez chodz do szkoly do 18 roku zecia i sie wysyła flote by wruciła niestety w szkołach sa komputery ale witryna ogame.pl jest zablokowana przez administratora moja prozba to zrobic jakas inny adres nie ogame.pl tylko jakies przejscie by w szkołach nie blokowali adresow do Ogame
      nie wiem niech sie zwie witryna team.pl kto sie skapnie ze to ogame prosze Art oraz moderatorow i programistow o pomyslenie i rozpatrzenie mojej prozby w imieniu graczy ogame nie ktorych
    • Art napisał
      nanitki na lv3 stocznia na lv10 i sonda buduje sie w... 4 sekundy a OW 4 minuty 8)


      Mam nanity na 3lv stocznię na 12 a sony budują się 13 sekund a OW 13 minut i 50 sekund
      :P
      A tak w ogóle to w czym Cię interesuje praca w Bydgoszczy i okolicach?
    • Universe Master napisał
      Tego pytania chyba jeszcze nie było - Art, co robisz, jako GA i na czym polega to pośrednictwo między OGame.pl a programistami?


      Hmm, może ujmę to tak: Programiści nie zagladają na forum ogame.pl 8)

      Wszelkie problemy na ogame.pl przekazuję osobiście via irc,mail lub

      @Sudi - Magnat Handlowy
      8)
      Hm, w czym mnie interesuje? Chyba nie rozumiem :)
      Powiedzmy, że najlepiej coś związanego z moim kierunkiem :], ale jak to w życiu nie wiem gdzie wyląduje :)

      Community Manager
    • IsildurZiom napisał
      troche to wkurzajace, ze GO bawia sie Alienz depotem i widac, ze dobrze dziala a nas tym prezentem nie uracza. ;/


      Wręcz przeciwnie - jest mnóstwo bugów - chcesz zobaczyć, to zagraj na Uni5 - odechce ci się AD, tak jak ci się szybko zachciało :] Przykładowy bug: znika twoja flota - a gdyby to było np. 2 GŚ albo 1000 OW?
    • Makro999 napisał
      Art wiesz może kto był pierwszym operatorm Ogame.pl?? i dlaczego odszedł??
      p.S. Co wy na to:

      Artek na Prezydenta "Wiwat Ogame!!"

      Mam do ciebie pytanie.... Kojarzysz gre wirtualne-miasto.com :>


      Ja byłem jednym z pierwszych operatorów na OGame.pl. Universum 2, pewnie starrzy gracze mnie jeszcze pamiętają 8)
      Ze starej ekipy tej początkowej, to chyba nikt nie przetrwał....

      @Wenez
      Nie otrzymuję wynagrodzenia za moją pracę :)

      Community Manager
    • Fascynująca lektura :D
      @Erno - co Ci tak śpieszno do stanowiska GO, taki pośpiech jest conajmniej podejrzany :evil: - cierpliwośći Anakinie, cierpliwości i słownika j.polskiego ;)

      Do Arta
      Skoro przeglądasz dział Bugi i problemy i informujesz o nich Gameforge, to powiedz, ile najwięcej czasu potrzebowali na usunięcie najgroźnieszego buga?

      Czy programiści wiedzą o istnieniu Vooov'a i Dimmur'a a także o bugu jaki wykożystują i czy jest on do usunięcia?

      Ile bugów już usunięto, czy Ogame na początku miało ich znacznie więcej?

      Skoro Twoje zdjęcie już ujrzało światło dzienne - to teraz czas na panie 8)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kelyon ().

    • Wiesz....chyba należe do tej starej ekipy.... grałem na uni2 świeżo po jego otworzeniu..... ale los sprawił że przestałem <ban>
      Pamiętam cie dobrze. Szkoda tylko że w jednym sojuszu nie byliśmy ;)

      Pamiętam jak Forum było malutkie.... Jedno z For powstało przezemnie 8).... Ale nie pamiętam jakie :(
      Tak czy inaczej... znam cie dość długo.... I mam nadzieje że tak zostanie...

      Pozdro.
    • kelyon napisał
      Do Arta
      Skoro przeglądasz dział Bugi i problemy i informujesz o nich Gameforge, to powiedz, ile najwięcej czasu potrzebowali na usunięcie najgroźnieszego buga?

      Czy programiści wiedzą o istnieniu Vooov'a i Dimmur'a a także o bugu jaki wykożystują i czy jest on do usunięcia?

      Ile bugów już usunięto, czy Ogame na początku miało ich znacznie więcej?

      Skoro Twoje zdjęcie już ujrzało światło dzienne - to teraz czas na panie 8)


      Niestety nie mam dostępu do informacji o bugach jakie zostały już usunięte, ich czasie naprawy itp. To jedna wielka tajemnica 8)

      Programiści wiedzą kto to voov. Nie jestem pewny czy znają dokładnie lukę, którą ta osoba wykorzystuje ( z drugiej strony, gdyby znali to już dawno by jej nie było ;) ) Niejednokrotnie jest tak, że trzeba podać konkretne szczegóły, aby móc coś zrobić...

      @Makro999 :]

      Community Manager
    • _WAREQ_ napisał
      Kto cię mianował na GA-Nagash czy ktoś inny:)


      Esme : ja Ci podpowiem ... Art mianował GA Ngasha ... :]


      Emse dobre 8)

      Mnie mianował Ogi, Nagash trafil na stanowisko GA takze po mianowaniu przez Ogiego w porozumieniu ze mna 8)

      @kopec86 ciut wyzej przeczytaj

      Community Manager
    • Originally posted by Art
      _WAREQ_ napisał
      Kto cię mianował na GA-Nagash czy ktoś inny:)


      Esme : ja Ci podpowiem ... Art mianował GA Ngasha ... :]


      Emse dobre 8)

      Mnie mianował Ogi, Nagash trafil na stanowisko GA takze po mianowaniu przez Ogiego w porozumieniu ze mna 8)

      @kopec86 ciut wyzej przeczytaj



      ekhm Bullshit

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Brutus ().

    • Art napisał
      _WAREQ_ napisał
      Kto cię mianował na GA-Nagash czy ktoś inny:)


      Esme : ja Ci podpowiem ... Art mianował GA Ngasha ... :]


      Emse dobre 8)

      Mnie mianował Ogi, Nagash trafil na stanowisko GA takze po mianowaniu przez Ogiego w porozumieniu ze mna 8)


      art, czemu nie mowisz prawdy ?
    • kwmaniak2 napisał
      Art napisał
      _WAREQ_ napisał
      Kto cię mianował na GA-Nagash czy ktoś inny:)


      Esme : ja Ci podpowiem ... Art mianował GA Ngasha ... :]


      Emse dobre 8)

      Mnie mianował Ogi, Nagash trafil na stanowisko GA takze po mianowaniu przez Ogiego w porozumieniu ze mna 8)


      art, czemu nie mowisz prawdy ?
      A od kiedy ty wiesz czy Art pisze prawdę czy nie:P :D
    • _WAREQ_ napisał
      kwmaniak2 napisał
      Art napisał
      _WAREQ_ napisał
      Kto cię mianował na GA-Nagash czy ktoś inny:)


      Esme : ja Ci podpowiem ... Art mianował GA Ngasha ... :]


      Emse dobre 8)

      Mnie mianował Ogi, Nagash trafil na stanowisko GA takze po mianowaniu przez Ogiego w porozumieniu ze mna 8)


      art, czemu nie mowisz prawdy ?
      A od kiedy ty wiesz czy Art pisze prawdę czy nie:P :D


      Wystarczy przejrzeć wszystkie posty :rolleyes:
    • albo "Artek" ma taką słabą pamięć że nie pamięta co pisał.... albo tamto też było zmyślone i nie pamięta swojego "kłamstewka" i wymyśla inne....

      Ale ja nic nie mówiłem...<jutro sie obudze i na koncie ban będzie :) >
    • Originally posted by _WAREQ_
      kwmaniak2 napisał
      Art napisał
      _WAREQ_ napisał
      Kto cię mianował na GA-Nagash czy ktoś inny:)


      Esme : ja Ci podpowiem ... Art mianował GA Ngasha ... :]


      Emse dobre 8)

      Mnie mianował Ogi, Nagash trafil na stanowisko GA takze po mianowaniu przez Ogiego w porozumieniu ze mna 8)


      art, czemu nie mowisz prawdy ?
      A od kiedy ty wiesz czy Art pisze prawdę czy nie:P :D


      Bo np ja bylem przy wybieraniu GA nagasha a czy byl kwmaniak? to chyba tak.
    • Art napisał
      Brutus napisał

      Bo np ja bylem przy wybieraniu GA nagasha a czy byl kwmaniak? to chyba tak.



      Tak jak powiedziałem, wy to przeszłość....


      aturtku, publicznie pokazalismy Twoje klamstewko i wielu tez go dostrzeglo i dlatego juz nas nie lubisz i wywaliles nas z tlena/gg ?
    • Co ciekawe gorzej ze to klamstewko wyszlo przy nas gdzie hmm troche to dziwne bylo jak ze mna rozmawiales o tym kogo wziasc na GA za mnie.

      Ostatnio sie zmieniles i straciles zdolnosc zdrowego rozumowania, jak na kanale #ogame.pl mnie Abnega kickowala i pisala publicznie o zmane nicka (ktory sam jak przyznales byl w miare ok bo ty bys nie dal kicka) a ja sie publicznie pytalem czemu to kawalek textu z tlena.

      00:09:20 artgru ()
      jednak jesli jestes
      00:09:23 artgru ()
      upominany
      00:09:27 artgru ()
      wrecz proszony o zmiane nicka
      00:09:32 artgru ()
      a ty sie nie chcesz dostosowac
      00:09:39 artgru ()
      badz co badz
      00:09:41 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      ale ja sie zapytalem
      00:09:42 artgru ()
      jestes user
      00:09:45 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      i poprosilem o wytlumaczenie
      00:09:47 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      decyzji
      00:09:55 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      bo jak tak to ma wygladac ze jak admin powie skacz
      00:09:59 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      a ktos ma juz podskakiwac
      00:10:03 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      a nie pytac sie dlaczego
      00:10:10 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      to chyba troche mylisz pojecia nie uwazasz???
      00:10:31 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      nie odpowiedziala mi dlaczego mam zmienic tego nicka
      00:10:36 noobek82 (noobek82@tlen.pl)
      i czemu dostalem 2 kicki i bana

      Jak juz taki rezim zaprowadzasz ze ktos mnie publicznie upomina a ja sie pytam co zrobilem zle to jedyna reakcja jest to ze nie wazne ja mam sie dostosowac jest zdeczka nie halo. Wiesz dobrze ze jak bylem w teamie to zawsze walczylem o to zeby wlasnie nie bylo takich sytuacji jak wlasnie wyniknela.

      Chcesz klamac ze Ogi ktorego nigdy nie ma i nigdy nic nie robil bo sam wiesz ze doproszenie sie od niego czegos to juz szybciej sie doprosilem tfu tzn doupsiasiowalem sie niemcow o cos.
    • kwmaniak2 napisał

      aturtku, publicznie pokazalismy Twoje klamstewko i wielu tez go dostrzeglo i dlatego juz nas nie lubisz i wywaliles nas z tlena/gg ?


      Tonący brzytwy sie chwyta?

      Jesli ty uznajesz to za klamstwo, to ja nie mam wiecej pytan...

      Tak, wlasnie dlatego, ze uznalem was za cos co przeminelo, wylecieliscie z mojej listy kontaktow.

      Doceniam wasza prace, fajnie pieknie, ale maniak nie wrocisz juz do starego dobrego teamu....

      Żegnam.

      Community Manager