Art

    • COMA
    • Art napisał
      tomeczeq napisał
      powroce do tematu ACS ;]

      juz gdzies to pisalem ale :

      czy nie mozecie calkowicie wszystkiego sciagnac od NIEMCOW ?? tylko spolszczyc :P tam chyba nie maja BUGOW :P


      jesteś pewien ?? ^^

      Ogame wszędzie jest w tej samej wersji.


      to co w niemczech tez maja takie bugi jak u nas ?? na wszystkich UNI ?? to wspolczuje ich flotom ;P
    • @Qbus69

      To prezent od wuja, który był na misji w Libanie :D
      Osobiście nie spodziewałem się takiego pytania :)

      @jeep
      Jeśli chodzi o Testowe Universum, to wszyscy gramy w jednym sojuszu.

      @Przemo_rr
      To chyba nie jest dział na zadawanie takich pytań.
      Jeśli je kupi dostanie bana 8)

      @tomeczeq
      no ba. 8)

      Community Manager
    • a ja mam takie pytanie: jzeli było to sorry:
      Co będziesz robic w przyszłości, jakies plany. NIe chodzi mi tu o Ogame tylko praca i dalej cos onnego studiowac?

      ps. WIedzą chociaz w Niemczech kto to Voov? Albo Dimmur?
    • ART: chodzi mi o ten podpis z tym whatpulse.org, nie moge nic znalesc o tym, a jak klikam na ten link na dole to mnie przenosi na strone glowna FORUM. jak to zrobic zeby miec cos takiego


      EDIT: mam ta strone zarejestrowalem sie, ale pisze ze nie mam konta o co chodzi

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MatiS ().

    • matis10004 napisał
      ART: chodzi mi o ten podpis z tym whatpulse.org, nie moge nic znalesc o tym, a jak klikam na ten link na dole to mnie przenosi na strone glowna FORUM. jak to zrobic zeby miec cos takiego


      EDIT: mam ta strone zarejestrowalem sie, ale pisze ze nie mam konta o co chodzi


      link poprawiony 8)

      Community Manager
    • Może faktycznie by stworzyć wątek o uni 669...
      Czy po podpisaniu ZODO znalazłoby się miejsce dla byłych członków teamu (np. mnie)? Bo coraz częściej o tym myślę.


      Snick3rs napisał
      Mody też mogą grać na uni 669?


      Mogą. Chyba że coś się zmieniło przez kilka tygodni.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TermiFNFAL ().

    • sorka za spam, ale jest jeszcze drugi admin tej gry-Nagash
      niewidzialem tematu o nim samym, nikt o nim nic niewie(chyba, ze administracja-team ogame), przekonaj go, zeby cosik o sobie napisał, co??
      no chyba, ze to gdzies tutaj w tym teamcie jest juz o tym wątek, niechciało mi sie wertowac tych kilku stron

      p.s.
      art, lubisz ogladać filmy komediowe?? jakie gatunki filmowe preferujesz??
    • Pomijam kwestię tego, że testowanie łączenia flot trwa już... długo :D

      A czemu wybrano akurat Uniwersa 1 i 5? 1 to rozumiem bo elita i wogóle :rolleyes: ale może przyznajcie się w końcu, czy nie miała na to wpływu liczba komandorów? :evil:

      Ja gram na 2, 30 i 32 uni i chciałbym mieć łączenie nawet z tymi wszystkimi bugami :P

      I jeszcze jedno pytanko, jeśli już było to sorry wielkie:
      jak sam Art wszechmogący [prawie :P] odnosi się do pomysłu nieotwierania nowych Uni tylko "sugerowania" graczom starszych?

      No to jak już się rozkręciłem to ostatnie pytanie:
      nie żebym chciał :P ale czy żeby wejść na to specjalne Uni to wystarczy znać adres, czy oni wybierają sobie IP, które mogą grać, czy jak? ?(
    • Lord_Voldemort napisał
      I jeszcze jedno pytanko, jeśli już było to sorry wielkie:
      jak sam Art wszechmogący [prawie :P] odnosi się do pomysłu nieotwierania nowych Uni tylko "sugerowania" graczom starszych?



      szkoda pieniedzy na nowe serwery pod nowe uni :D
    • Lord_Dark napisał
      Lord_Voldemort napisał
      I jeszcze jedno pytanko, jeśli już było to sorry wielkie:
      jak sam Art wszechmogący [prawie :P] odnosi się do pomysłu nieotwierania nowych Uni tylko "sugerowania" graczom starszych?



      szkoda pieniedzy na nowe serwery pod nowe uni :D


      1. Od kiedy ty jestes Art?
      2. Kasę inwestuje GameForge
      3. Też jestem przeciw nowym Uni :D

      Edit: Art, możesz się wypowiedzieć nt. nowych uni tutaj.

      PS. Były różne propozycje, więc miłoby było poznać zdanie Prezesa nt. każdego sposobu :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Morgrond ().

    • Elo dlugo tu nie pisalem ale kilka postow wczesnij ktos pisal ze na De niema buguw .Niestety trzeba to zdementowac . Bo prawda jest taka ze jest u nich wiecej buguw niz u nas , dlatego ze maja te laczenie flot.
      Przykład bugu = wylatujesz z bazy flota laczysz sie skims atak juz dochodzi do przeciwnika niby wielkie bum a floty wracaja bez niczego , bez rw . Wyobraz sobie ze sychronizujesz sie z kolega o 3 00 rano i wysylasz znim atak a tu lipa patrzysz rano i nic .Mozna sie z denerwowac.
      to tylko jeden z buguw.