Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Jaką masz flotę na Uni669 :D?

      PS. Sir Guardian - nie chcę wchodzić w kompetencje moderatora, ale nie pisz trzech postów pod sobą - to tak na marginesie ;)
      Weatherwax : chłopak po prostu nie widział swoich ostatnich postów .. a ze wszystkie teraz bły nie na temat to teraz wszystkie jego posty poleciały .. :]


      Edit: Właśnie, zapomniałbym o RW - pokaż jakieś i powiedz na ile % :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Morgrond ().

    • hehe art co do grudziadza to ja bym nie powiedzial ze to fajne miasto , mieszkam bardzo blisko grudziadza :P, studiuje w bydgoszczy tak jak i Ty, czekanie na pociag na dworcu pkp grudziadz nalezy czasami do ekstremalnych przygod :D:D

      tak sie zastanawiam jak Ty znajdujesz czas na ogame i studia na ATR ( ART :D)
      bo tam troszke wymagają wiedzy i dają w d.. :D:D:D , jedyna rzecz jakiej pozazdroszcze ATR to Spin (bo nasz uniwerek to nawet swojego klubu nie ma ) no i kadry technicznej :):) imprezujesz czasami w spinie? a moze w akademiku mieszkasz ;)

      podrawiam serdecznie
      Rocq.
    • @SirGuardian

      Łączenie flot nie jest takie złe jak je malują 8) Łączone ataki były możliwe od zawsze (tylko dobra synchronizacja) teraz tylko obrońcy mają szansę na lepszą obronę, czemu wytłumaczę poniżej.
      Co do universum 34, mam nadzieję, że będzie wkrótce

      @Universe Master, Erno

      Flotę mam kiepską. 130k pktow 400BS 400 KR, ostatnio nie mam czasu na aktywną grę, po za tym dobry % uniemożliwia zasada "Szwajcarii" - neutralnej planety, która chroni cię przed jakimkolwiek atakiem.

      Najlepszą bitwę jaką stoczyłem, była to obrona przed 1 GŚ, która w momencie mojego zalogowania na konto miała 1h do celu. Oczywiście spakowałem w ten czas surowce, jednak nie chciałem dopuścić do łatwego ataku. Tu na pomoc przyszedł ACS: szybki kontakt z sojusznikiem i 3 minuty przed jego dolotem połączyliśmy się w obronie i.....

      ogame.szef.org/beta.htm

      Tak oto dostałem moon 8)

      @rocq

      Ostatnio, rzadko korzystam z dworca PKP :P, czasu mam, 5 rok to zajęć praktycznie nie ma, ale trzeba prace pisać :( Do spinu jakoś nie mam przekonania, a w akademiku jestem przynajmniej raz dziennie 8)

      Community Manager
    • to gdzie sie art bawisz w bydzi ?

      ja lubie spin i czesto tam bywam na rock party albo na imprezkach reggae :)
      i ogolnie klimacik fajny jest :P tylko najgorszy jest powrot a nocnych malutko ;]
    • Erno napisał
      Art jezeli nie masz czasu to moge sie zajac twojm kontem to bedzie dla mnie sprawdzenie siły zawsze chciałem jakiegos GO zezłomowac ale oni nie graja na ogame.pl ;)


      Na Uni669 mają wstęp tylko ci którzy podpisali zodo (patrz: parę wcześniejszych postów) - przynajmniej tak mówił Usagi...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Morgrond ().

    • Originally posted by Erno
      Art jezeli nie masz czasu to moge sie zajac twojm kontem to bedzie dla mnie sprawdzenie siły zawsze chciałem jakiegos GO zezłomowac ale oni nie graja na ogame.pl ;)


      jak to nie? Sporo z GO gra i ma sie dobrze ;)

      ex tez mozna zlomowac :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Usagi ().

    • Art skoro byłeś normalnym szarym graczem to ktoś musiał być Adminem wtedy :D tak więc co sie stało z tamtym adminem i jakim cudem akurat Ty się dostałeś na jego miejsce ? czy to był fart ? :)
    • Art, mógłbyś wpisać się na mapkę graczy Ogame? Link do niej jest w tym temacie:
      Mapka userów Ogame

      PS. Nie wiedziałem, że na uni 669 też są wulgaryzmy:
      Logi z pręgierza
      Sun Nov 27 2005 17:33:29 MeisterVampir MACHINE Mon Nov 28 2005 17:33:29 heavy insult {ciężka obraza}

      Sun Nov 27 2005 17:31:28 MeisterVampir Peter Pan Mon Nov 28 2005 17:31:28 heavy insult {ciężka obraza}


      When {Kiedy wręczony?}
      Admin {Przez kogo wręczony?}
      Player {Kto dostał?}
      Banned until{Do kiedy?}
      Reason {Za co?}

      [SIZE=7]Komentarze w nawiasach {} są tłumaczeniami lub objaśnieniami i pochodzą od autora tego postu.[/SIZE]
    • Art a pytanie twoje grono Friend z life tez gra w ogame ? moze ktos z nicj jest Go ? ;)

      tak btw zlozylem podanie na Go :P ale chyba to odkrece i zloze na moda dzialu starc tytanow sa wolne msc jeszcze tam jakies ? chetnie bym pokierowal starciami uni 34 :]
    • a ja moz enie bede w temacie ale jako ze tu teraz jestesmy online poratujcie niemoge znalesc linka w ktorym mozna zlozyc podanie na Moda forum.


      [ LOL ] znalazlem !! w opisie Arta
      ps:czesciowo zwiazane z tematem buhaha :P jak cos to do KOSZA ;p

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SirGuardian ().

    • Dziwny ten pręgierz uni 669

      Kod źródłowy

      1. Mon Dec 26 2005 1:00:02 Art Wes Craven Mon Dec 26 2005 1:00:02 so maybe we all vorbid all attacks from the swiss ?


      Kod źródłowy

      1. Wed Dec 21 2005 14:51:24 alabanda Wes Craven Wed Dec 21 2005 14:51:24 there is no rule such as "you cannot attack from swiss planet"


      Kod źródłowy

      1. Sun Dec 18 2005 16:31:38 Intermetzo Wes Craven Sun Dec 25 2005 16:31:38 renamed swissplanet for espionage and attacking


      Co te 3 powody znaczą oO?
    • Gorak napisał
      Dziwny ten pręgierz uni 669

      Kod źródłowy

      1. Mon Dec 26 2005 1:00:02 Art Wes Craven Mon Dec 26 2005 1:00:02 so maybe we all vorbid all attacks from the swiss ?


      Kod źródłowy

      1. Wed Dec 21 2005 14:51:24 alabanda Wes Craven Wed Dec 21 2005 14:51:24 there is no rule such as "you cannot attack from swiss planet"


      Kod źródłowy

      1. Sun Dec 18 2005 16:31:38 Intermetzo Wes Craven Sun Dec 25 2005 16:31:38 renamed swissplanet for espionage and attacking


      Co te 3 powody znaczą oO?


      1) Więc może wszyscy <vorbid - tego nie rozuimem> wszystkie ataki ze szwajcarii
      2) Nie ma takiej reguły jak "nie możesz atakować z planety szwajcarii"
      3) Zmieniona nazwa planety szwajcarii dla szpiegowania i atakowania.

      swiss to neutralna planeta "szwajcaria" której nie można atakować (tylko na uni669)
    • To może ja dopowiem: na uni669 można nazwać swoją planetę matkę (tylko jej to dotyczy) Szwajcaria (w paru językach) i wówczas nie można atakować ani szpiegować zarówno jej jak i z jej poziomu. Zdarzały się sytuację że gracze zmieniali sobie na chwilę nazwę planety na inną by móc wysłać stamtąd atak, po czym zmieniali na powrót na swiss, stając się znów nietykalnymi.
      Wiele banów poszło właśnie za takie manipulacje z nazwą, zwłaszcza w gronie tureckiej części Teamu 8)

      Swoją drogą: może stworzyć osobny temat do rozmów na temat uni669, bo widzę że stał on się niejako dominujący w tym wątku :evil:
    • kmic napisał
      Swoją drogą: może stworzyć osobny temat do rozmów na temat uni669, bo widzę że stał on się niejako dominujący w tym wątku :evil:


      Jestem za 8) można byłoby taki temat utworzyć jako "ważny" w dziale "Porozmawiajmy o Ogame"
      Tylko, czy administracja forum się zgodzi ?(

      Edit: A tak poza tym, kmic to większość pytań jest nie na temat Uni669, tylko na temat konta Arta na Uni669, a to chyba podchodzi pod ten temat ;) co nie zmienia oczywiście mojego zdania o nowym temacie :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Morgrond ().

    • Ktoś prosił o RW....


      The following fleets are facing each other at 12-29 14:40:20, as it came to a battle:

      Attacker Mysia (1:49:13)
      Weapons: 120% Shields: 120% Hull Plating: 120%
      Cruiser 250
      B.Ship 450

      Attacker strambus (1:21:7)
      Weapons: 110% Shields: 100% Hull Plating: 110%
      Cruiser 100
      B.Ship 20
      L.Fighter 945
      Esp. Probe 35
      Bomber 3

      Attacker icek (1:51:13)
      Weapons: 100% Shields: 90% Hull Plating: 110%
      Cruiser 450
      B.Ship 603
      L.Fighter 10.000

      Attacker Artek (1:21:13)
      Weapons: 120% Shields: 110% Hull Plating: 110%
      Cruiser 423
      B.Ship 409

      Defender gLam (1:21:12)
      Weapons: 100% Shields: 100% Hull Plating: 110%
      S.Cargo 7
      L.Cargo 50
      L.Fighter 6.054
      Cruiser 270
      B.Ship 279
      Recy. 323
      Esp. Probe 2.354
      Bomber 4
      Sol. Sat 8.636
      Dest. 25
      Miss. 4.583
      H.Laser 7
      Ion.C 8

      After battle...

      Attacker Mysia (1:49:13)
      Cruiser 239
      B.Ship 450

      Attacker strambus (1:21:7)
      Cruiser 92
      B.Ship 20
      L.Fighter 581
      Esp. Probe 5
      Bomber 3

      Attacker icek (1:51:13)
      Cruiser 418
      B.Ship 603
      L.Fighter 6.011

      Attacker Artek (1:21:13)
      Cruiser 392
      B.Ship 409

      Defender gLam (1:21:12)
      Destroyed!

      He captures
      1.040.625 Metal, 533.845 Crystal and 288.636 Deuterium.

      The attacker has lost a total of 19.656.000 Units.
      The defender has lost a total of 86.004.000 Units.
      At these space coordinates now float 16.399.500 Metal and 12.512.700 Crystal.
      The chance for a moon to arise from the debris is 20 %.

      -- Created by Takana's CR Converter v1.734 beta - Dragon Takana --


      8)

      Breaks11 looknij we wcześniejsze posty :)

      Community Manager