Art

    • COMA
    • Nowe zasady (np. przeliczniki handlowe, regulacja pożyczania recyklerów itp.) wymyślasz sam, podpowiadają ci GO, czy może są jakieś odgórne reguły dla wszystkich Ogame na świecie i trzeba się dostosować?
    • @unilord: Większość zmian jest dyskutowana w większym gronie (SGO, ew. GO 8) )

      Zmiany w regulaminie mozemy wprowadzać, by dopasować go polskich realiów, więc nie ma zbytnio sztywnych przykazów...

      @DeHydrOGenaZzza: czasu zbytnio na inne gry nie mam 8) Gram jeszcze na testowym universum ;]

      Co do studiów.... kończe je w 2006 roku ;]

      Community Manager
    • jasie poczułem dzisiaj pokrzywdzony jeszcze dwa miesiące temu mój bunkier miał niepowtarzalną na uni nazwe "farma" a teraz wyszukuje i patrze farma by game admin :P sszkodaże nie mozna wysłac floty
    • a nie możesz pogadać z GameForge odnosnie pracy na stałe?

      wkońcu sie sprawdziłeś w OGame od moderatora do prezesa ;]

      hehe przypomina mi sie jak kiedyś z kimś sie sprzeczałem na jakimś forum bodajrze z jakimś modem i gdy już skończyły mi sie argumenty to odesłałem go na forum ogame i napisał aby poczytał i zobaczył jak cierpliwy powinien być mod ;] wtedy z sirusem (super inteligentny robot intensywnie usuwający spam ) robiliście niesamowite rzeczy ;] i ten argument zabił moda ;] odrazu sie zmienił


      poza tym masz bogade doświadczenie odnośnie forów ;] tak więc możesz poszukać pracy jako administrator no bo w sumie opiekujesz sie LAN-em to z takimi kwalifikacjami raczej nie powinieneś mieć większych problemów ze znalezieniem pracy


      dobra chyba wystarczająco nasłodziłem idż sobie przed tv i niech tygrysek Ci pomruczy pod ręką ;]


      (sorka za brak sładni ale jestem bardzo nie wyspany)
    • Eeee tam, Art, nie oszukuj :P Uni669 nudne jest :D Wszystko dzieje sie 4x szybciej.. 'Idziesz do kibla? Zrob fs' :]

      Art: a na serio - nie moglbys miec etatu od GameForge? Ciekawi mnie to ;) W koncu cos tam to by bylo ;)
    • Usagi napisał
      Eeee tam, Art, nie oszukuj :P Uni669 nudne jest :D Wszystko dzieje sie 4x szybciej...


      To znaczy, że jak wysyłasz sondę na jakąś planetę i normalnie ona leci pół minuty, to na Uni669 leci ona 7,5 sekundy :D

      Co do etatu od GameForge, to też mnie to dziwi, ale wolę żeby Art przynajmniej na razie został na Ogame.pl :)

      -------------

      Piszę posta pod postem, bo nie chcą się edytować X( (uff.. zdążyłem, już sklejone, ale komentarz zostawiam :P)
      -------------

      Jak forum wreszcie zechce normalnie działać to je skleję (jeśli zdążę przed Le... znaczy się Weatherwax 8))

      Cytuję:
      -------------

      Wcześniejszego posta usunąłem, bo się nie chciał zedytować X(

      Cytuję go tutaj:
      Ja napisałem
      Jakim cudem masz w polu "Uniwersum" Uni 669?

      PS. Co do WhatPulse... słyszałeś coś o wersji pod linuxa, bo się "przestawiłem", pod Wine'm ("emulatorem" [bo to skrót od Wine Is Not an Emulator] windowsa) nie chodzi i nie liczy mi kliknięć na razie :( a niechciałbym zostać bardziej z tyłu w Ogame.pl niż jestem teraz ;)

      -------------

      Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez unilord ().

    • cytat:
      Usagi napisał
      Eeee tam, Art, nie oszukuj Zunge raus Uni669 nudne jest großes Grinsen Wszystko dzieje sie 4x szybciej...


      To znaczy, że jak wysyłasz sondę na jakąś planetę i normalnie ona leci pół minuty, to na Uni669 leci ona 7,5 sekundy großes Grinsen


      gorzej: OWy w jednej gali zamiast 40 minut leca 10. "idziesz do kibla? Zrob fs..."

      co do pola: Art ma taka specjalna stronke ww.ogame.pl, tylko dla jego ip :D
    • Usagi napisał
      "idziesz do kibla? Zrob fs..."


      A na ile ten fs starcza? Bo jeśli wszystko dzieje się 4x szybciej to godzinny fs starcza na 15 minut 8o

      A punkty też przychodzą 4x szybciej :D?
    • Art, nie czytałem wszystkich pytań, bo trocha by mi to zajęło więc pytam :)

      Czy admin jest jak GO/SGO czy ma podpisaną jakąś umowę z GameFogre czy coś, no i czy dostajesz za tą funkcję honorartium :]

      Aha i jak dokładniej zostałeś adminem ??? Zgłosiłeś się do Legora, czy co :D
      No i skoro miałeś czas grać początkowo, to kto był adminem gdy ty grąłeś ??? :D Czy było bezkrólewie :)

      Jakie umiejętności posiadasz że Cię wybrali ??? Znasz się na JS, PHP, SQL, itp. ? No i chyba po germańsku gadasz :] (ja tam niemieckiego nie lubie, bez urazy ale wg mnie to głupi język :] jakoś ciężko mi podchodzi :/ wole już ruski :D)
    • 1 Czy bywałeś w chełmnie (położone niedaluko gudziądza maoje rodzinne miasto
      2 Czy przyjdzie czas ze rozstaniesz sie z OGame (nie zebym ci źle życzył chce tylko wiedzieć) Co bys czuł gdyby to sie stało i jakie były by twoje ostatnie słowa. Wypowiedziane do tysiecy zapłakanych graczy. Post ma wźiecie tylko w czasie przeglądania doszły 3 nowe strony :)
    • @iop
      Każdy Operator Gry jest zobowiązany podpisać Umowę o Ochronie Danych Osobowych.

      Jest to prosta umowa zobowiązująca nas do zachowania tajemnicy, zakazie przekazywania adresów mail spamerom.

      Wszystkie funkcje obsadzone w Zespole OGame.pl są na zasadzie wolontariatu - krótko mówiąc robimy to za darmo.

      Administratorem Gry zostałem wybrany w lipcu bądź sierpniu przez naszego Opiekuna Projektu - Ogiego. Wcześniej funkcję tą pełnił on sam.

      Hm, od początku lubiłem to co robię, moje zaangażowanie, pozytywna opinia od innych współpracujących ze mną osób przyczyniła się do wyboru mnie na to stanowisko ;] Jako Adm. Gry nie trzeba się znać na językach programowania, php, bazach mysql, jednak osobiście mam podstawy tego i owego 8) Z niemieckim u mnie jest pewien problem (krótko mówiąc posiłkuję się translatorem 8) ) ale z angielskim jest już o wiele lepiej.

      @Darth Norweg

      1) Wiem co to za miasto, jednak nie mam tam żadnych znajomych/rodziny, więc z wizytami raczej kiepsko :)
      2) Ciekawe pytanie... Teraz moje życie kręci się wokół ogame, popadłem w pewną rutynę, pewien ustalony harmonogram, jakby mi tego zabrakło..hm człowiek ma taką zdolność, że dostosuje się do każdych warunków, osobiście miło wspominałbym czas poświecony tej grze, jeszcze nic w życiu nie pochłonęło mnie tak jak OGame... co do słów wypowiedzianych do graczy... wolę ich nie wypowiadać 8) żeby nie kusić losu :P

      Community Manager

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Art ().

    • Mortal Kombat napisał
      Halo Art halo all ogame
      mozesz mi powiedziec o co chodzi z tym UNI 669 ??


      Takie pytanie chyba już padło wyżej.

      Testowe universum, wszystko się dzieje 4x szybciej, dostęp jak narazie tylko dla członków Zespołu OGame.pl, acha zapomniałbym, konto komandor za darmo 8)

      Community Manager
    • Witam mam 2? pytanka:

      1. w związku z poruszeniem tematu (kiedyś w przyszłości)Twojego odejścia czy istnieje osoba którą wytypowałbyś na swojego następce w teamie ogame, jeśli tak to ktoby to był - zdając sobie sprawe z presji teamu ;) może byc ogólnikowo ale rzeczowo ... .

      2. niezależnie od tego że populacja/społeczeństwo i mechanizmy które tworzą potrafia sie przystosowywać do "ekstremalnych" warunków - czy uwazasz że Twoje odejście mogłoby mieć charakter spontaniczny, czy wymagałoby dłuższego wdrażania w ten "bałagan" ;) następcy - jednym słowem czy ogame byłoby gotowe na Twoje ewentualne odejście (mile widziane wypowiedzi wspomagające teamu ;)) edit: pytanie czysto hipotetyczne, nie odbierać tego jak jakiejś złej wrózby ;)

      3. mógłbyś przybliżyć swoje funkcje na ogame tj. najczęściej załatwiane sprawy (powiedzmy coś co pochłania Ci najwiecej czasu) tzw. wartszat pracy, ponadto jakie są relacje formalne GA z Opiekunem Projektu - kto, kim, w jakich sprawach? etc.

      pozdrawiam

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez LUT ().

    • Art napisał
      Mortal Kombat napisał
      Halo Art halo all ogame
      mozesz mi powiedziec o co chodzi z tym UNI 669 ??


      Takie pytanie chyba już padło wyżej.

      Testowe universum, wszystko się dzieje 4x szybciej, dostęp jak narazie tylko dla członków Zespołu OGame.pl, acha zapomniałbym, konto komandor za darmo 8)


      Miałem racje :D Mają se rywatne unie :] BUNT BUNT BUNT :) [ban :D]

      A właśnie art ??? czemu ogame.pl odbiega tak od ogame.de ???

      Oni tam mają speeduni (wszystko 4x szybciej jak pisałeś), maą universa na których nie ma noobprotection (ochrona słabych graczy), łączenie flot na każdym uni itd... a my nie :)

      No i czy my możemy wprowadzać własne urozmaicenia do gry ??? Bo po co jest dział " Propozycje i zależenia " czy coś, skoro narazie wszystko co mamy to z ogame.de, wiem że to jest rodzime ogamme, ale czy mny możemy dodać kilka pomysłów od siebie :]
    • To ja dorzucę pytanko które zawsze zapominam zadać na ircu (choć raz mi się chyba wyrwało): 20 I 2006 minie rok od otwarcia uni 1, czy z tej okazji jest szansa na otwarcie jakiegoś specjalnego junileuszowego uni?
      np. na wzór tego niemieckiego:
      Universum 20 ist ein Jubiläumsuni . Keine Monde, kein Noobschutz, Def ins TF, keine Todessterne, keine Lager, keine Raketen, kein Rapidfire, Bashen erlaubt.


      Aha, no i obiecałem że będę męczyć: kto ma uprawnienia do edycji Tutoriala? :)
    • Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: Czy punkty też przychodzą 4x szybciej :D?

      PS. Kto gra na tym Uni? Tylko GO, SGO i GA, czy też Mod, Smod i FA? A i kto jest pierwszy w statach pod względem punktów, badań i flot?
    • No punkty przychodza za resy wydawane. Jesli jest 4x wiekszy przychod, to.. nie zadawaj glupich pytan :P

      Co do statsow: nie wiem

      Co do teamu: kazdy kto ma podpisane zodo chyba moze. Ale nie wiem.. Moze sie cos zmienilo od mojego odejscia
    • Usagi napisał
      No punkty przychodza za resy wydawane. Jesli jest 4x wiekszy przychod, to.. nie zadawaj glupich pytan :P


      Nie o to mi chodziło - normalnie 1 punkt = 1000 surowców, pytałem się, czy na Uni669 punkty przychodzą 4x szybciej, to znaczy czy 1 punkt = 250 surowców?

      Edit:

      PS. zodo ?(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez unilord ().

    • 1 pkt = na pewno 1.000 surowcow, ale ze kopalnie pracuje 4x szybciej i floty na zlomowanko tez leca 4x szybciej to punktow tych tez przybywa szybciej.

      odo - ochrona danych osobowych. Z - moze zobowiazanie?
      Pzdr.