Art

    • COMA
    • edek ten od kredek napisał(a)
      jesli nie mozna uniknac wprowadzenia wersji 0,77 u nas to czy mozna ja jakos maksymalnie opoznic?

      Zgadzam się w 100%, ta wersja będzie początkiem końca OGame. Już teraz mi się odechciewa grać, kiedy mi planety przez 4 dni nie chcą zniknąć, a jeszcze niech "góra" dorzuci te gwiazdki, to nie wiem co zrobię.

      A tak w ogóle, to zawsze się zastanawiałem "Kto to ten Art jest". Myślałem że to jakiś zagraniczny wysłannik Gameforge, zawsze w nienagannym garniturku, biegle władający kilkoma językami, a tu siuprajz!
    • Ja mam takie pytanka:

      1. Czy grasz na jakimś uni, czy po zostaniu Administratorem musiałeś z tego zrezygnować?
      2. Widzę że macie duże zapotrzebowanie na moderatorów/GO, więc nie zastanawialiście się o zmniejszeniu wymagań, np. od 16 lat? W tedy na pewno mielibyście więcej chętnych.
      3. Jak jakiś projekt trafia do GF, to po jakim czasie dają odpowiedź? I dlaczego tak wiele projektów jest odrzucanych?
      4. Czy GF się tłumaczy ze swoich decyzji, czy po prostu dają jakieś zarządzenie i tak ma być bez żadnych dyskusji?
      5. (Czy Ty jako Community Manager Gameforge dostajesz jakieś wynagrodzenie za swoją pracę czy robisz to za friko?)

      Pozdrawiam!
    • Nero napisał(a)
      edek ten od kredek napisał(a)
      jesli nie mozna uniknac wprowadzenia wersji 0,77 u nas to czy mozna ja jakos maksymalnie opoznic?

      Zgadzam się w 100%, ta wersja będzie początkiem końca OGame. Już teraz mi się odechciewa grać, kiedy mi planety przez 4 dni nie chcą zniknąć, a jeszcze niech "góra" dorzuci te gwiazdki, to nie wiem co zrobię.

      A tak w ogóle, to zawsze się zastanawiałem "Kto to ten Art jest". Myślałem że to jakiś zagraniczny wysłannik Gameforge, zawsze w nienagannym garniturku, biegle władający kilkoma językami, a tu siuprajz!


      Wersja zostanie wprowadzona prędzej czy później. (Stawiam na ten tydzień. Jednak nie będzie to już 077a, lecz wersja 077b z poprawkami :D )

      Problem ze znikaniem planet zgłosiłem w sobotę, do tego czasu powinien kompletnie zniknąć na wszystkich polskich universach.
      Nowa aktywność na planetach także będzie wprowadzona wraz z nową wersją.

      Jaki wysłannik ;) Jestem tu z wami od samego początku OGame.pl...
      Byłem graczem, Operatorem Gry, SGO, GA, teraz owy "Wysłannik Gameforge" :D (ciekawy opis imho ) ;]
      Teraz pytanie czy pozytywny czy negatywny suprajz :>

      Freelancer napisał(a)
      Ja mam takie pytanka:

      1. Czy grasz na jakimś uni, czy po zostaniu Administratorem musiałeś z tego zrezygnować?
      2. Widzę że macie duże zapotrzebowanie na moderatorów/GO, więc nie zastanawialiście się o zmniejszeniu wymagań, np. od 16 lat? W tedy na pewno mielibyście więcej chętnych.
      3. Jak jakiś projekt trafia do GF, to po jakim czasie dają odpowiedź? I dlaczego tak wiele projektów jest odrzucanych?
      4. Czy GF się tłumaczy ze swoich decyzji, czy po prostu dają jakieś zarządzenie i tak ma być bez żadnych dyskusji?
      5. (Czy Ty jako Community Manager Gameforge dostajesz jakieś wynagrodzenie za swoją pracę czy robisz to za friko?)

      Pozdrawiam!


      1. Aktualnie nie mam czasu na grę w nic innego niż WoW ;)
      Gdy zostałem Administratorem Gry w 2005 roku, przestałem aktywnie grać na polskim OGame.pl, co nie oznacza, że nie mam kontaktu z grą :>
      2. Kiedyś analizowaliśmy ten problem, jednak wspólną decyzją było podniesienie wieku, gdyż mieliśmy kilka wypadków w przeszłości, gdzie osoby niepełnoletnie sprawiały większy problem w team niż te, które skończyły 18 lat ;)
      3. Jeśli mówisz o Ideas Planet, projekty są analizowane i debatowane na osobnym forum, do którego dostęp mają członkowie teamów wszystkich krajów (bądź co najmniej tych większych), tam po ostatecznym opracowaniu danego pomysłu, zostaje on przekazany do tzw. Product management (czyli samej górze, która zadecyduje czy dany pomysł zaimplementować do kodu gry czy też nie, i to zarząd ustala terminy, my możemy tylko monitować co jakiś czas ;) )
      4. Gameforge przy wprowadzaniu zmian, np. z aktywnością, zawsze tłumaczy swoje decyzje. W tym wypadku były to niejasne zasady dla początkujących graczy związane z aktywnością, moją opinią było to, że wszystko było do znalezienia na forum ale cóż każdy ma swoją opinię ale co do czego po wszystkim wychodzi z opinią szefa 8)
      5. Jako, że to już nie jest moje hobby tylko praca to otrzymuję za nią jakieś wynagrodzenie ;)\

      Pozdr <:

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      Nero napisał(a)
      edek ten od kredek napisał(a)
      jesli nie mozna uniknac wprowadzenia wersji 0,77 u nas to czy mozna ja jakos maksymalnie opoznic?

      Zgadzam się w 100%, ta wersja będzie początkiem końca OGame. Już teraz mi się odechciewa grać, kiedy mi planety przez 4 dni nie chcą zniknąć, a jeszcze niech "góra" dorzuci te gwiazdki, to nie wiem co zrobię.

      A tak w ogóle, to zawsze się zastanawiałem "Kto to ten Art jest". Myślałem że to jakiś zagraniczny wysłannik Gameforge, zawsze w nienagannym garniturku, biegle władający kilkoma językami, a tu siuprajz!


      Wersja zostanie wprowadzona prędzej czy później. (Stawiam na ten tydzień. Jednak nie będzie to już 077a, lecz wersja 077b z poprawkami :D )

      Problem ze znikaniem planet zgłosiłem w sobotę, do tego czasu powinien kompletnie zniknąć na wszystkich polskich universach.
      Nowa aktywność na planetach także będzie wprowadzona wraz z nową wersją.

      Jaki wysłannik ;) Jestem tu z wami od samego początku OGame.pl...
      Byłem graczem, Operatorem Gry, SGO, GA, teraz owy "Wysłannik Gameforge" :D (ciekawy opis imho ) ;]
      Teraz pytanie czy pozytywny czy negatywny suprajz :>


      Hehe, przecież jesteś "Community Manager Gameforge", a jak ktoś jest "Manager", no to jak wyglądają menadżerowie? ":P Twój tytuł mnie zwiódł :D Siurprajz był jak najbardziej pozytywny :D
    • Czesc Art :E

      zadam tutaj pytanko male

      czy moze wiesz cos o nowej wersji seaskulls bo na forum niemickim ni to slychac ni to widac 8-/

      no i ile tak srednio siedzisz przed kompem :>

      znasz moze termin wyjscia jakiejs nowej gry od GF bo ss utonelo / bf nudne , knightsdivine - klapa / Gladiatus tez nuda

      pozdrawiam :E
    • Skoro dostajesz jakieś wynagrodzenie, to jakie? Możesz nam powiedzieć?
      Czy wg ciebie, czekolady z milki są dobre?? :)
      Co sądzisz o niektórych nickach graczy, denerwują Cię?
      Jeżeli tak, to możesz je zmienić tylko dlatego, że Ci przeszkadzają? :)
      Pozdro 4 you art :D
    • MrJuleK napisał(a)
      Skoro dostajesz jakieś wynagrodzenie, to jakie? Możesz nam powiedzieć?
      Czy wg ciebie, czekolady z milki są dobre?? :)
      Co sądzisz o niektórych nickach graczy, denerwują Cię?
      Jeżeli tak, to możesz je zmienić tylko dlatego, że Ci przeszkadzają? :)
      Pozdro 4 you art :D


      Nie mogę ;x
      Nie wiem czy są dobre, trudno mi ocenić ;)
      Mnie to nie interesuje :)

      Pozdr :P

      MrocznaLolka napisał(a)
      Wszystkiego najlepszego z okazji 25tych urodzin :]


      A dziękuję :)

      Community Manager
    • nocna mara napisał(a)
      art bedziemy kumplami znowu ?

      wiesz ze jestem spoko ziomal,zawsze stawialem piwo, moge wrocic spowrotem do team?


      co to za kolo w tym linku ;> to takie pytanie do Ciebie ;]
    • nocna mara napisał(a)
      art bedziemy kumplami znowu ?

      wiesz ze jestem spoko ziomal,zawsze stawialem piwo, moge wrocic spowrotem do team?


      widze nocna maro, ze gnebisz szefuncia ;)
    • Gdy bylem szarym userem myslalem "po co zadawac pytania Artowi jesli i tak na nie nie odpowie ..." Tak sie zbieralem, zbieralem, zbieralem az w koncu jestem.
      Pytania x czy y sa durne. Nie obchodzi mnie czy wolisz psa od kota, kwadrat od kola, emotke :E od :D itd .... Tak samo pytania co widzisz po lewej, po prawej , czy wstales lewa, prawa czy moze srodkowa noga, poniewaz jestes efektem badan NASA ... No kogo to obchodzi ?

      Dla mnie wazne jest tylko jedno, najwazniejsze pytanie ...

      Bimber juz dochodzi ... rozlac do 0,5 czy 1,0 l ? Ma to kolosalne znaczenie dlatego prosze nie bagatelizowac tego pytania ...

      Veni Vidi, Vici, Vyp.....am ....
    • Kino czy opera ?
      Komedia czy dramat ?
      Blondynki czy brunetki ?
      Czym dla Ciebie jest zapach wiosny ??

      ]:-D
      DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

      <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
      <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
      <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
      <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
      <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

      Multi 1/2 ( / )
    • Archanioł napisał(a)
      Gdy bylem szarym userem myslalem "po co zadawac pytania Artowi jesli i tak na nie nie odpowie ..." Tak sie zbieralem, zbieralem, zbieralem az w koncu jestem.
      Pytania x czy y sa durne. Nie obchodzi mnie czy wolisz psa od kota, kwadrat od kola, emotke :E od :D itd .... Tak samo pytania co widzisz po lewej, po prawej , czy wstales lewa, prawa czy moze srodkowa noga, poniewaz jestes efektem badan NASA ... No kogo to obchodzi ?

      Dla mnie wazne jest tylko jedno, najwazniejsze pytanie ...

      Bimber juz dochodzi ... rozlac do 0,5 czy 1,0 l ? Ma to kolosalne znaczenie dlatego prosze nie bagatelizowac tego pytania ...

      Veni Vidi, Vici, Vyp.....am ....


      Archaaaniiiiooooolll :D:D:D:D

      Ciebie się tu nie spodziewałem :D
      hmmm rozlewaj po 0.5
      Tylko mnie zaintrygowales, czemu to ma az tak kolosalne znaczenie.
      Wiadomo, wesele bedzie bogate w bimber a wielkosc flaszki chyba nie robi roznicy? :P

      Djablica napisał(a)
      Kino czy opera ?
      Komedia czy dramat ?
      Blondynki czy brunetki ?
      Czym dla Ciebie jest zapach wiosny ??

      ]:-D


      Witam Diablice :>
      Seria pytanek hmmmmm
      Kino, oczywiście że komedia ;) Brunetki (długowłose... prawda Stefcia? :*),
      HMm, z końcem zimowego leniuchowania...., z ladna sloneczna pogoda, z usmiechem na twarzy :)

      Pozdr <:

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      hmmm rozlewaj po 0.5
      Tylko mnie zaintrygowales, czemu to ma az tak kolosalne znaczenie.
      Wiadomo, wesele bedzie bogate w bimber a wielkosc flaszki chyba nie robi roznicy? :P


      No i wlasnie o to chodzi .... Przynajmniej wiadomo, ze na weselu nie potrzebne beda kieliszki ....

      Przy 1.0 moglibysmy, aczkolwiek po glebokim namysle, postawic szklanki.

      Edit/ "postawic szklanki" - zeby byla jasnosc .... nie do herbaty ....

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Archanioł ().

    • Art


      Lubisz "zieleniaków" ??? ]:-D i dlaczego ????? ]:-D
      DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

      <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
      <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
      <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
      <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
      <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

      Multi 1/2 ( / )