Art

    • COMA
    • Gratki Art awansu, nie znam Cię dodatkowo miło jest pogratulować temu kto jest z tego samego miasta co ja tj. z Grudziądza, i do tego studiował ten sam kierunek co ja studjuje no ale na innej uczelni.
    • Taa, zapomnialem o temacie z gratami i SzO apropo awansu. Zabije Siriusa :P
      Wybralem kilka najciekawszych postow na ktore udziele odpowiedzi, za gratulacje dziekuje.

      znaki napisał(a)
      Gratulacje dla Art"a !!!

      pytanie ode mnie ;)

      czym będziesz się zajmował w swojej nowej roli dokładnie bo mało osób to chyba wie do tej pory.. ??

      Pozdrawiam
      znaki


      Narazie przejąłem wszystkie polskie gry firmy Gameforge. Co dalej zobaczymy 8)
      kicura napisał(a)
      Po pierwsze gratki Art,
      a Po drugie 2 pytania ;]
      1. Czy jest ktoś w Team Ogame.pl z Rabki?? (Moje miasto ;D)
      2. Co sadzisz O uni7 i moim kochanym sojuszu Zywiec!!!!!!!!!

      :P :P :P :P :P :P :P :P :P

      dzieki.
      1. nie mam pojecia :D
      2. ze jest kochany (?) 8)

      Sunny napisał(a)
      W pomaranczowych bylo Ci bardziej do twarzy :fgrin: ^^


      Co Ty nie powiesz :PP (oddawać moje rogi :( )

      Account napisał(a)
      Łeeeee, a ja myślałem, że dalej będziesz tym, na którego można zrzucić winę za wprowadzenie oficerów, opóźnione otwieranie uni etc. ^^

      tja, graty.. ;p
      Hah, no i 800 post przypadkowo dla Ciebie, niestety :<

      btw: przy ciemnym skinie tekst w Twoim sigu "trochę" się zlewa ;P

      Cóż za wyróznienie :D 800 post 8)
      Zawsze winny byl/jest/bedzie Art 8)
      El Greco napisał(a)
      Więcej grzechów nie pamiętam 8)


      Przypomne grzech TU: Jak ogame team obrzydza nam granie
      można sie zapoznać jak nasz GA potraktował top1 U26, jednego z najlepszych graczy Ogame PL, a także potraktował kilkudziesięciu(jak nie więcej ) graczy u26 jak zło koniecze pisząc im, ze ich maile z prośbą o backup dla Ave Molesiu ląduja w śmietniku i nie będą przez niego czytane.
      I tak oto miłośnik Ogame niszczy ogame. Paradox ??
      W prezencie przed awansem była odmowa backupu.

      Bez wyrazów szacunku

      El (rzeźnik) Greco[/quote]
      Dlaczego mam odpowiadać za kradzież maila? Zasady stosuje dla każdego i to do mojej oceny pozostaje czy dany gracz otrzyma backup bądź nie. Ja rozważam wszelkie za i przeciw oraz możliwości techniczne. Gracze nie mają na to żadnego wpływu (chociaż wiem, że bardzo by chcieli)
      Sir Sirius Glasgow napisał(a)
      jak tera zostałeś "CoMa" to może zrobisz coś z "oficerami"???

      Wiem że nie od ciebie to zależy ale masz jakąś władze co??

      POzdro

      P.S. No i oczywiście moje "kondolencje" ;( 8o =) :P :D :tongue: ;) 8)

      Jakąś tam mam :D
      Dzięki za kondolencje :P
      kajako. napisał(a)
      AdrianQ napisał(a)
      Polak tez potrafi...Art pkkaż im klase polaka.Gratualcje awansu i zycze dalszych awansów...
      ----------------------------------------------------------------------
      TO NIE SPAM TO FAKT


      :D

      ----------------------------------------------------------------------

      TO NIE POST TO WAZELINA

      a to jest :dobrypost: nieźle się z niego uśmiałem :D
      Xiao Lohan napisał(a)
      no po pierwsze to gratulacje awansu, a po drugie to czemu wywaliłes statystki z whatpulsa z sygmy ;]

      Dzieki.
      Eh, aktualna grafika zamiesczona w whatpulse jako tlo przekraczala dozwolony rozmiar na forum >_> (skandal ;P )
      J a R E k napisał(a)
      Graty:)
      mam pytanko: Grudziondz ile liczy mieszkanicow?

      Grudziądz polecam słownik ;) , aktualnie 100 tys (?)
      typhoon napisał(a)
      Gratuluje awansu. ;)

      Ogolnie nie jest zle, :D ale wczesniej sam napisales ze trochu zaufanie graczy podupadlo.

      Ja wlasnie w tej kwesti.

      Otoz , niedawno byl wprowadzony nowy stateczek, byly ankiety, cuda nie widy, propozycje itp, a ostatnio troche wrzawy bylo przy tych nieszczesnych oficerach, tez byly ankiety, propozycje itp. Ale wiadomo bylo ze oficerowie wejda w takiej formie w jakiej weszly, ze stateczek tez wejdzie w takiej formie jak w innych krajach. To nie lepiej bylo od razu powiedziec - napisac ze od jutra wchodzi nowy statek i nie nie wiele macie do powiedzenia (gracze), i to samo dotyczy ofierow, a nie udawanie ze niby cos mozna z tym zrobic. Zreszta ankieta pokazala ze niechcemy oficerow. Wiec po co to bylo?
      Tutaj zufanie tez dostalo w leb, poniewaz daliscie graczom do zrozumienia ze mozemy niby sami zdecydowac (ankieta byla tak odebrana), a po ankiecie ani widu ani slychu.
      Chyba ze chodzilo o ustalenie ile mniej wiecej GF moze zarobic w polsce?
      Rozumiem ze firma musi miec dochod, wiec moze lepiej bylo powiedziec ze cos nowego bedzie i tyle, a nie kombinowac. (ja to tak odebralem)
      Sprawa istotna rowniez to koszty tych oficerow, ktore jak na polskie warunki sa zbyt duze (moze chociaz na to macie, lub mamy wplyw) by zmniejszyc te koszty.
      Przyznac nalezy ze poprzez te koszty, gra traci duzo na wartosci, bo zaczyna przypominac zabawe dla wybranych.

      Sprawa druga to zmniejszenie sie liczby graczy na posczegolnych uniach, czy sa jakies propozycje lub pomysly ze strony GF by ten stan rzeczy zmienic - moze laczenie uni ?

      pozdrawiam i czekam na odpowiedz


      ps.
      sorki za brak polskich znakow 8)

      Tutaj proszę mieć jedno na uwadze. My ankietujemy, sondujemy pytamy graczy, aby przekazywać opinie dalej. Owszem niefortunnie zbiegła się ankieta z wprowadzeniem Oficerów na OGame. Jak napisałem w poście, dowiedziałem się o decyzji kilkanaście minut wcześniej :(
      Ankieta cały czas jest, tylko że gracze nie chcą w niej oddawać głosu twierdząc, że to nic nie da. Opinia jest ważna i to się liczy najbardziej.
      Nie mamy wpływu na politykę firmy, jeśli developer tak zadecyduje to tak będzie kropka.
      Team OGame.pl ma najmniej do powiedzenia w tej materii.
      Koszty funkcji premium są jeszcze bardziej tajemnicze niż one same. Tutaj nie mam bladego pojęcia :(
      Co do wyludniania universów, Gameforge wie o tym, problem nie występuje tylko u nas (nie bądzmy egoistami ;) ) jednak narazie nie ma konkretów, aby rozwiązać ten problem.

      Pozdrawiam ( i na jakiś czas zamykam temat ;) )

      Community Manager
    • Hyhyhyhy zamykaj a ja Ci pospamuje :D :*





      Wydaję mi się, że raz już byłaś ukarana za spam?
      Ostatnie modowskie upomnienie!
      Później pozabieram wszystkie pomarańcze, mandarynki, nektarynki i ananaski też!

      Goldbluszcz


      Goldi roslinki nie jedza pomaranczek :P Dobrze ze mi chociaz morelki zostawisz :(
      Stefcia


      Goldbluszcz! Od dziś masz szlaban na owoce!
      /me daje Stefci cały koszyk owocufff (podobny jak bukiecik kfiatkuff) :*

      Prezes



      Art i Stefcia!
      Upomnienie za wchodzenie w kompetencje moderatora.
      Stefcia zabieram morelki również
      Art co za peszek koszyk był z dziurawym dnem.....
      Tylko ja mam tu zezwolenie na handel owocami.
      Sio mi stąd.

      Goldbluszcz





      Stefcia
    • ELEKO16 napisał(a)
      Czy oszukiwales kiedykolwiek na jakims uni?(wykorzystywales swoj ogromny zasob wiedzy jesli chodzi o OGame)Nie licze na szczera odpowiedz no ale coz:)

      Nie oszukiwałem. Dopiero będąc w team, zdobyłem swoją wiedzę nt OGame ;)

      Ps. dlaczego nie liczysz na szczerą odpowiedź? W takim wypadku czemu pytasz?

      Mroczny Lol napisał(a)
      Art lubisz mnie? :) ;D :P


      Nie. :P

      Aurum napisał(a)
      Myslisz juz jak rozwiazac problem pana "X" o ktorym wczoraj rozmawialismy w nocy an ircu? :D Jak juz napisalem, wole miec Ciebie za rywala ;)

      Pozdrawiam AUrum


      Aurum... cóż, stoimy na przegranej pozycji i chyba nie za wiele da się z tym zrobić. :(

      Community Manager
    • gucinio napisał(a)
      A grasz na uni5.br? Czy tylko ktoś się pod Ciebie podszywa? :D

      Pozdrawiam :)


      Art to coś takiego jak plastyka bodajże, ale w każdym razie coś o rysowaniu :) Niekonieczne ktoś się pod niego podszywa tylko dał sobie angielski nick :)

      Art - Jesteś za tym, aby Polska i Ukraina organizowały Euro 2012 ? :D Jeśli tak to co za tym przemawia ? :D

      Pozdrawiam!
      [20:14] <LeeLoo> ^^ dziekuje :*:)

      [12:44] <+COCACOLA> Goodbye my love, goodbye
    • Stefcia napisał(a)
      Hyhyhyhy zamykaj a ja Ci pospamuje :D :*





      Wydaję mi się, że raz już byłaś ukarana za spam?
      Ostatnie modowskie upomnienie!
      Później pozabieram wszystkie pomarańcze, mandarynki, nektarynki i ananaski też!

      Goldbluszcz


      Goldi roslinki nie jedza pomaranczek :P Dobrze ze mi chociaz morelki zostawisz :(
      Stefcia


      Goldbluszcz! Od dziś masz szlaban na owoce!
      /me daje Stefci cały koszyk owocufff (podobny jak bukiecik kfiatkuff) :*

      Prezes



      Art i Stefcia!
      Upomnienie za wchodzenie w kompetencje moderatora.
      Stefcia zabieram morelki również
      Art co za peszek koszyk był z dziurawym dnem.....
      Tylko ja mam tu zezwolenie na handel owocami.
      Sio mi stąd.

      Goldbluszcz





      Stefcia


      czy nie uwazasz ze cytowany przezemnie post nie jest zbyt kolorowy i czy jego autor nie powinien dostac ostrzezenie za zbyt kolorowe posty? szarzy uzytkownicy by dostali na bank... Co o tym sadzisz? Czy modek zaniedbuje swoja prace? :D :P

      [SIZE=4]ps. nie zebym sie czepial ;P[/SIZE]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Gotenks napisał(a)
      gucinio napisał(a)
      A grasz na uni5.br? Czy tylko ktoś się pod Ciebie podszywa? :D

      Pozdrawiam :)


      Art to coś takiego jak plastyka bodajże, ale w każdym razie coś o rysowaniu :) Niekonieczne ktoś się pod niego podszywa tylko dał sobie angielski nick :)

      Art - Jesteś za tym, aby Polska i Ukraina organizowały Euro 2012 ? :D Jeśli tak to co za tym przemawia ? :D

      Pozdrawiam!


      Ale on się przedstawia jako Art i gada że to ten sam Art co nasz Art :D

      Rozumiesz?
    • rassija napisał(a)
      Stefcia napisał(a)
      Hyhyhyhy zamykaj a ja Ci pospamuje :D :*





      Wydaję mi się, że raz już byłaś ukarana za spam?
      Ostatnie modowskie upomnienie!
      Później pozabieram wszystkie pomarańcze, mandarynki, nektarynki i ananaski też!

      Goldbluszcz


      Goldi roslinki nie jedza pomaranczek :P Dobrze ze mi chociaz morelki zostawisz :(
      Stefcia


      Goldbluszcz! Od dziś masz szlaban na owoce!
      /me daje Stefci cały koszyk owocufff (podobny jak bukiecik kfiatkuff) :*

      Prezes



      Art i Stefcia!
      Upomnienie za wchodzenie w kompetencje moderatora.
      Stefcia zabieram morelki również
      Art co za peszek koszyk był z dziurawym dnem.....
      Tylko ja mam tu zezwolenie na handel owocami.
      Sio mi stąd.

      Goldbluszcz





      Stefcia


      czy nie uwazasz ze cytowany przezemnie post nie jest zbyt kolorowy i czy jego autor nie powinien dostac ostrzezenie za zbyt kolorowe posty? szarzy uzytkownicy by dostali na bank... Co o tym sadzisz? Czy modek zaniedbuje swoja prace? :D :P

      [SIZE=4]ps. nie zebym sie czepial ;P[/SIZE]


      Rass i potem sie dziwisz ze dostajesz bana na forum

      By nie bylo ze spamuje pytanie do Arta
      Czy uwazasz ze laczenie spraw z reala i ogame jest etycznie poprawne [aczkolwiek pamietam o obietnicy :D]