Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • RE: pytanko

      Erno napisał
      No ciekawe kiedy mi Art odpisze chyba nigdy !!


      za rok.. moze dwa..

      spokojnie.. jak bedzie miec czas to sie wypowie na ten Twoj temat i nie pospieszaj go :P


      edit: zeby nie bylo offtopicu.. to zadam jakies pytanko :D [a nawet 2]

      1. Gdzie jest ta obiecana fotka ? :>
      2. Co robisz jak Cie denerwuja wypowiedzi innych "uzyszkodnikow" ? :> - tj. podchodzisz do tego na luzie czy jakos musisz odreagowac [ale to jak Cie ostro wkurza] ? :>

      pzdr.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maverick.u14 ().

    • To po kolei:

      @Grzesica: niewiele 300 osob bodajze

      @Erno: Złóż podanie, tak jak ci zapewne powiedziałem, jeśli będzie wystarczająco interesujące zostaniesz zaproszony na rozmowę.
      Co do budynku jeśli znajdę czas, to przygotuję opis w wersji angielskiej tego bdynku i zaproponuję programistom (Chociaż moim zdaniem nie jest on aż tak potrzebny)

      @Maverick.u14: z fotką sie narazie wstrzymam 8) jeśli chodzi o moje reakcje na graczy, doświadczenie juz mnie czegoś nauczyło i do wszystkiego podchodzę ze spokojem 8)

      Po za tym przestańcie spamować mi w temacie 8)

      Pytanie ,Odpowiedź.

      Community Manager
    • .:TomAsh:. napisał
      A mogłbyś podac linka abyśmy my mogli sobie spróbować zagrać :D A potem normlanie grać jak zostanie ono otwarte :P

      :] Oj, TomAsh, a czy Ty wiesz co to znaczy:
      Art napisał
      Dostępny tylko dla członków Team OGame.pl 8)
      ?
      Bo z tego co rozumiem to to nie jest zadne "nieotwarte jeszcze" U33, tylko stale Uni testowe 8)
      Pzdr.;)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Piet-Tia ().

    • Nie sadze, zeby zostalo kiedykolwiek normalnie otwarte :P No i Art troszenke sklamal - dla czlonkow teamow ogolnie :) Czyli jak zostaniesz GO na .de/.org, to tez masz szanse zjechac Arta :P
    • Aha :( A miałem taka nadzieje =) No ale wkoncu nie będe rozpaczał :P A żeby zostać GO na .de/.orgu to bym musiał znać prawie perfect angielski lub niemiecki :]

      A ja mam fajno-głupi pomysł aby wprowadzić 1 dzień w którym gracze robili by co chcieli i za to bany by się nie posypały :] No ale gdyby ktoś użył buga to wtedy banik by się należał co o tym sądzisz :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .:TomAsh:. ().

    • Art jesteś w projekcie whatpulse-wykorzystujesz w nim swoją klawiature i myszke-to może powykorzystywałbyś także procka i podłączył się np do Predictor@Home albo jakiegoś innego troszke bardziej użytecznego projektu ;)

      A teraz pytanko:

      Napisałeś wcześniej że niepogardzisz czymś "czystszym" od piwka-jaką zagryskę preferujesz do tego:P


      PS. Jakoże lubię różnegoradzaju projekty też podłączam się to whatpulse 8)
    • Dafsio napisał
      Art jesteś w projekcie whatpulse-wykorzystujesz w nim swoją klawiature i myszke-to może powykorzystywałbyś także procka i podłączył się np do Predictor@Home albo jakiegoś innego troszke bardziej użytecznego projektu ;)

      A teraz pytanko:

      Napisałeś wcześniej że niepogardzisz czymś "czystszym" od piwka-jaką zagryskę preferujesz do tego:P


      PS. Jakoże lubię różnegoradzaju projekty też podłączam się to whatpulse 8)


      Szkoda mi procesora ;D

      A jako zagryzka, to grzybki i ogórek :)

      Community Manager
    • Heh At jednak masz tą magie przyciągania ludzi z ogeima do siebie :P Jak sie przyłączyłem to było nas około 10 a teraz jest 76 8) Także naprawde masz dar przyciągania do siebie ludzi :P Może cie dogonie za rok w klikach :P Ale wątpie :/

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .:TomAsh:. ().

    • Art napisał
      Ma3thi napisał
      Wierzysz w Boga?


      Wierzący, nie praktykujący. Na religie uczęszczałem :D

      Ostatnio gdy mama mnie zaporowadzila do kosciola to xsiadz mowil ze "wierzacy nie praktykujacy" - to jest szatański grzech :D

      Art - Szatan :D

      EDIT:
      acha jeszcze jedno jak mozesz to wyjasnij mi jak zrobic sygnature z whatpulse.org

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kajako ().

    • Co się stało z Artem ?(
      Nie ma go, czy co?
      Nie odpowiedział na pytania. Chyba trzeba się upomnieć :P

      Weatherwax use super glue to make one post from two :)

      Wiem, że piszę jednego posta pod drugim, ale chcę się zapytać czemu Art tak długo nie odwiedza tego tematu ?(, a jak zedytuję posta to zostanie na dole i pewnie nikt nie przeczyta...

      I tak pewnie Lee połączy te posty... 8)


      nie jestem Lee :P jestem Weatherwax :P a pozatym ... pokleiłam posty ..ale ... ten starszy skasowałam i zostawiłam nowszy ... zeby topic znowu nie spadł :)
      pozdrawiam :)
    • @Breaks11: Art ile spędzasz dziennie czasu na ogame??

      Boję się liczyć... ale na pewno będą to 4-6 godz dziennie

      @Kajako: acha jeszcze jedno jak mozesz to wyjasnij mi jak zrobic sygnature z whatpulse.org

      Wszystko ładnie opisałem w temacie pt Projekt Whatpulse.org w dziale Komputery

      @unilord: Co się stało z Artem verwirrt
      Nie ma go, czy co?
      Nie odpowiedział na pytania. Chyba trzeba się upomnieć Zunge raus


      Jestem jestem 8), coś nie działa mi informowanie o nowych postach (ach te forum :P :P)

      Community Manager
    • A ja mam male pytanie - na kiedy planujecie zrobic 34Uni ??:D Juz sie nie moge doczekac :) I dobry pimysl z tym zeby kazdemu na swieta na konto dac surowce:P
      Oczywiscie jezeli to mozliwe:P
    • Gnomous napisał
      A ja mam male pytanie - na kiedy planujecie zrobic 34Uni ??:D Juz sie nie moge doczekac :) I dobry pimysl z tym zeby kazdemu na swieta na konto dac surowce:P
      Oczywiscie jezeli to mozliwe:P


      1) 34 uni? ( :rolleyes: ) - a po co ci ono? Nie możesz zacząć grać na jednym z tych, które są? Jak ja nie lubię takich graczy - nic tylko by szli na łatwiznę X( A zagrać na starszym uni to już nie można, bo za dobrzy tam są co? X( Jest wystarczająco dużo miejsca na tych co są teraz X( No dobra, ale to chyba dyskusja na dział "Porozmawiajmy o OGame" jeśli dobrze przeczytałem regulamin napisany przez Siriusa ;)

      2) A surowców GA nie mogą podobno dawać graczom :( (mimo, że by się przydały), no ale na razie na niczym mi nie zbywa, więc... ;)

      3) Art, 4-6 godzin dziennie, a więcej spędzasz na forum, czy spełniając obowiązki GA?
    • nie nie o to chodzi:P tylko ja mam talent do zakladania sojuszy:D na 10uni (aktualnie tam gram) zalozylem sojuszu jakies 1miesiac temu i on sie znalazl w top200:P ale zrobilismy fuzje z N.O.T i teraz jestesmy na 82miejscu:P
      przy okazji BalckSun Uni31 tez ja zalozylem:P
    • @unilord:

      Na forum... hmm ostatnio chodzi kiepskawo, wchodzę tylko, jeśli muszę zamieścić ogłoszenie. Sprawdzam od czasu do czasu dział Bugi i problemy, jednak przeważnie to sprawy samego Zespołu zajmują mi cały czas, do tego dochodzą sprawy graczy, które od czasu do czasu wymagają mojej interwencji.

      Dzisiaj przenosiny forum, więc może się coś poprawi 8)

      Jednak częściej mnie złapać na ircu niż forum ;)
      Właśnie spojrzałem w Online Timer w moim mIRCu... 1796h..... :) naliczając gdzieś od kwietnia....

      Community Manager