Art

    • COMA
    • RE: Ach ten Art..... :-)

      Art napisał(a)
      Kłaniam się wszystkim, tym początkującym jak i tym zapalonym graczom OGame.pl

      Jestem Art, w dowodzie Artur (niezbyt wymyślny nick, ale dla mnie wystarczający :) )
      Swoją przygodę z OGame zapoczątkowałem w grudniu ubiegłego roku na .org. Gdy jednak dowiedziałem się o polskim wydaniu nie namyślałem się długo :)
      Razem z kolegami założyłem sojusz Imperium, później migracja do Eridanus... Jednak czułem, że sama gra mi nie wystarcza :D. Forum OGame.pl potrzebowało pomocy, moderator działu Pierwsza Pomoc, FAQ. Zgłoszenie na Operatora Gry, a potem to już z górki :), Super Operator gry i aktualnie Administrator (czyli drugi po Bogu 8) ).

      W chwili obecnej kończy mi się wolne (czytaj student V roku Fizyki Technicznej na Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy), mam 23 lata. Rodzime miasto to Grudziądz (najlepsze miasto w Polsce :D ). Moim hobby praktycznie stało się OGame (nie mam czasu na zbieranie znaczków :) ), po za tym jestem administratorem niewielkiej sieci lokalnej.

      Jeśli chciałby ktoś zatrudnić studenta fizyki w okolicach Bydgoszczy, proszę o kontakt :)

      Więcej grzechów nie pamiętam 8)



      Przypomne grzech TU: Jak ogame team obrzydza nam granie
      można sie zapoznać jak nasz GA potraktował top1 U26, jednego z najlepszych graczy Ogame PL, a także potraktował kilkudziesięciu(jak nie więcej ) graczy u26 jak zło koniecze pisząc im, ze ich maile z prośbą o backup dla Ave Molesiu ląduja w śmietniku i nie będą przez niego czytane.
      I tak oto miłośnik Ogame niszczy ogame. Paradox ??
      W prezencie przed awansem była odmowa backupu.

      Bez wyrazów szacunku

      El (rzeźnik) Greco
      Sygnatura została po raz kolejny bez podania jakiejkolwiek przyczyny zmieniona przez MODA.
      Kolejny SMOD zmieniający mi sygnaturę proszony jest o uzasadnienie, gdyż poprzednia w przeciwieństwie do tej nie łamała jakichkolwiek zasad forum ogame.
      ]

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez El Greco ().

    • Gratuluje naprawde jest GF czego gratulowac, w koncu wybrali sobie na Polske szefa ktory boi sie powalczyc z nimi o backup, a nas zwyklych userow ma tam gdzie swiatlo nie siega, a nam wciska mydliny typu ze wlam byl na maila a nie na konto co dostkonale jedenz userow przelozyl na rzeczywistosc ze jak ktos wlamuje sie nam do garazu to juz samochod bierze legalnie, szkoda slow - zenada.pl

      My uzytkownicy zostalismy uraczeni dornowata wymowka typu ze przy backupie konto moze calkiem zostac wykasowane, no tak ale majac do wyboru konto 5,5 kk lub 500 k albo konto 500k lub brak konta to chyba bym zaryzykowal.

      Nastepna bzdura jaka uraczyl nas "szanowny" Coma to ze packupa robi sie kilkanascie dni, ciekawe ze robienie innych backupow ktore zostaly przyznane trwalo w granicach doby nie ? ;P

      Nastepny powod dla ktorego backupa nie bylo to to ze skoro slabsi gracze nie maj backupow to w czemu lepszy ma dostac? Ano dlaczeko dla mnie odp jest prosta odbuduj konto majace przed wlamem 20k a odbuduj konto majace przed wlamem 5,5kk

      Cala sytuacja w sumie przypomina mi troche kariere nikosia dyzmy czyli neiwlasciwy czlowiek na niewlasciwym stanowisku ;)

      niniejszym czekam na ban na forum, irc, ogame a takzde zakaz wstepu do McDonaldsa :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szuwar20 ().

    • a to platna posadka bo wielu graczy to interesuje z racjii ze wiekrzosc team groszem niesmierdzi i jest na utzrymaniu rodzicow to jak bys dostawal za to kaske to by byla dobra wiadomosc bo juz by bylo kogo podoic za straty moralne po wygranym procesie bo do tej pory niebylo kogo. :D
    • no to niezla karriere zrobiles :P
      U. #21 - PL (Top 600) OFF! (Flociarz)
      U. #52 - PL (Top 50) OFF! (Flociarz, po złomie Ekonoob)
      U. #1 - LT (Top 1) OFF! (Ekonoob)
      U. #Kallisto - PL (Top 50) ON! ("Ekonoob" bo strach latać)
      U. #Epic Blue - Czekam ;]
    • Graty awansu :P Jesteś świetny :)

      Jak mam do Ciebie mówić ? :D

      Pozdrawiam!

      EDIT :

      Przypomne grzech TU: Jak ogame team obrzydza nam granie
      można sie zapoznać jak nasz GA potraktował top1 U26, jednego z najlepszych graczy Ogame PL, a także potraktował kilkudziesięciu(jak nie więcej ) graczy u26 jak zło koniecze pisząc im, ze ich maile z prośbą o backup dla Ave Molesiu ląduja w śmietniku i nie będą przez niego czytane.
      I tak oto miłośnik Ogame niszczy ogame. Paradox ??
      W prezencie przed awansem była odmowa backupu.

      Bez wyrazów szacunku

      El (rzeźnik) Greco


      I z tym się całkowicie zgadzam. Backup dla Ave Molesia!
      [20:14] <LeeLoo> ^^ dziekuje :*:)

      [12:44] <+COCACOLA> Goodbye my love, goodbye

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gotenks ().

    • jak tera zostałeś "CoMa" to może zrobisz coś z "oficerami"???

      Wiem że nie od ciebie to zależy ale masz jakąś władze co??

      POzdro

      P.S. No i oczywiście moje "kondolencje" ;( 8o =) :P :D :tongue: ;) 8)