Art

    • COMA
    • Szaman 16 napisał(a)
      Czy sadzisz, że wprowadzenie do Ogame tzw. "Oficerów" Jest zniszczeniem idei tej gry?


      Nie akceptuje w pelni polityki firmy jednak po czesci sie z nia zgadzam. Kapitalizm jest wszedzie i tego nie zmienimy. Jednak te zmiany dokonaja pewnego "przelomu" (moze to zbyt mocne slowo, jednak, aktualnie nie przychodzi mi nic innego do glowy), jak to sie mowi historia osadzi Oficerow...

      David napisał(a)
      IMPERATOR KALU napisał(a)
      mam pytanko: jak to się stało że jesteś adminem na forum OGame (...)


      No właśnie Art - jak to się stało, że - zgodnie z cytatem - jesteś adminem forum? :D ^^


      nie lubie mixow zielono-pomaranczowych 8)

      Community Manager
    • Stefcia napisał(a)
      z pomaranczowy-pomaranczowy wychodza nowofunlandy, a zielony-pomaranczowy pinczery karlowate :>


      Te... co mi w temacie Arta moje 175 cm wypominasz, co? :P :D Sztefka, bo się fochnę ^^
    • art dlaczego nie wszedłeś do tamtego tematu?? chodziaż wszyscy cię tam wzywali!!

      a czy w CV piszesz sobie "admin for OGame Battleknight i innych takich wynalazków"

      i czy masz kompleks wyszości lub niszości?? (albo jakiś inny)(ja mam dysleksjie)(wiem że to nie kompleks)
    • trollin napisał(a)
      w jakim miejscu tego brzydkiego miasta jakim jest Grudziądz mieszkasz? teraz zauważyłem że poprzedniemu graczowi co się pytał nie odpisałeś, to odświeżę pytanie ;)


      Tajemnica 8)

      IMPERATOR KALU napisał(a)
      art dlaczego nie wszedłeś do tamtego tematu?? chodziaż wszyscy cię tam wzywali!!

      a czy w CV piszesz sobie "admin for OGame Battleknight i innych takich wynalazków"

      i czy masz kompleks wyszości lub niszości?? (albo jakiś inny)(ja mam dysleksjie)(wiem że to nie kompleks)


      Nie mam czasu na reagowanie na modły ;P

      CV hmm, zobaczymy :D

      Mam kompleks ciekawskich userków ;]

      Stefcia napisał(a)
      z pomaranczowy-pomaranczowy wychodza nowofunlandy, a zielony-pomaranczowy pinczery karlowate :>


      Hahahah, lepiej się tego nie dało ująć ;D

      Community Manager
    • Art napisał to
      Mam kompleks ciekawskich userków ;]


      chyba komplet ciekawskich userków??

      czy mógł bym się dowiedzieć o co chodzi z tym
      z pomaranczowy-pomaranczowy wychodza nowofunlandy, a zielony-pomaranczowy pinczery karlowate


      Art a gdybyś zrobił wyłączył forum i zabanował wszystich w gdze na 2 dni czy WoltLab GmbH mógł by Ci coś zrobić??
    • najmniejsze miasto to to nie jest... taki średniak :)

      ostatnio chodziłem po Grudziądzu, i tak se myślę że jedyne pozytywne aspekty Grudziądza, to resztki zamku i... Art :D

      miasto ogólnie jest brzydkie :D

      55%- dresiarze
      30%- ludzie w podeszłym wieku
      10%- ludzie, którzy mają dzieci, chodzą do pracy, do sklepów, jednym słowem..."normalni" :D
      4%-dzieci
      1%- reszta (bezdomni, noworodki, Art)

      :D
    • //To zrobiłem ja: Jarząbek

      dlaczego jarzabek usunal moje tresci ;(

      art wciaz czyta sie zapotrzebowanie na operatoro, zapotrzebowanie na moderatorow.
      niemyslisz ze takie jak powyzej zachowanie pana jarzabka raczej zniecheca graczy do skladania podan, przeciez nie kazdy chce miec lekcewazacy stasunek do graczy lub chelpic kolesiostwu i bronic drugiego czlonka team. napewno sa gracze ktorzy byli by zainteresowani wstapieniem do team gdyby byl on jakis wyrazisty. a jaki jest kazdy wie czytajac reklame automatycznego szpiega i innych nowosci citerskia co czytamy :
      "sprawdzony przez niezaleznych GO niedowykrycia"
      nie czas odisac ziarno od plew w team i postawic na jakosc a nie na ilosc?

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez lelek kozodoj ().

    • Setzer napisał(a)
      Co sie stalo w Lipcu 1947 roku na koordach 33° 23' 14" PN, 104° 31' 41" Zach.
      I najwazniejsze co ty miales z tym wspolnego ? :P


      p.s. Zagadka zadana tylko 2 osobom, w 2 roznych topicach :P


      Jak to co to? Wykluczył z oferty - przecież to jasne :D

      Cholercia, lolajkę podpisałem - będę sądzony ? :(

      :D
    • Setzer napisał(a)
      Co sie stalo w Lipcu 1947 roku na koordach 33° 23' 14" PN, 104° 31' 41" Zach.

      Przypominam, że na forum nie podajemy kordów :D

      A czyje to było UFO? I czy delegacja miała jakiś związek z wizytą Obcych? =)
    • Art napisał(a)
      Setzer napisał(a)
      Co sie stalo w Lipcu 1947 roku na koordach 33° 23' 14" PN, 104° 31' 41" Zach.
      I najwazniejsze co ty miales z tym wspolnego ? :P


      p.s. Zagadka zadana tylko 2 osobom, w 2 roznych topicach :P


      Setzer to nie było moje UFO, ja wtedy byłem w delegacji =)


      Na na na
      fajne te niebieskie ale jakos sie z Avatarem nie komponuja


      [SIZE=7]ps o ktorej bedziesz [/SIZE]
    • Ile miłości w tym temacie jacy wszyscy mili, a tak naprawdę wszyscy psioczą na team a najbardziej chyba na Ciebie Art że cale zło i wieszanie serwerów złe fs białe komunikaty o komputerach i inne nieszczęścia łącznie z brakiem netu to Twoja wina


      Z drugiej strony może to i prawda na kogoś trzeba zgonić podobno masz ufo wiec cóż pewnie i maja racje wszyscy

      Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego
    • Łeeeee, a ja myślałem, że dalej będziesz tym, na którego można zrzucić winę za wprowadzenie oficerów, opóźnione otwieranie uni etc. ^^

      tja, graty.. ;p
      Hah, no i 800 post przypadkowo dla Ciebie, niestety :<

      btw: przy ciemnym skinie tekst w Twoim sigu "trochę" się zlewa ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ekąt ().

    • ART jezeli ten Twój awans cos zdziała konkretnego, w stylu wprowadzenie nowych pomysłów ze strony Polaków do gry, lub jakos poprawi sie ogólnie sytuacja na ogame.pl to gratuluje i trzymam kciuki :)

      jezeli jednak jest to tylko zwykła zmiana nazwy na "bardziej oficjalną" to nie widze sensu oglaszania tego w forum zwiazanym z grą... wystarczyło tutaj notke dać i wszystko... zainteresowani by sie dowiedzieli co i jak... i jezeli sie nic nie zmieni to to wszystko jest troche bez sensu...

      z samej nazwy Community Manager Gameforge wynika ze MUSISZ się zajmowac sprawami społeczności ogame.pl...
      jakie teraz będą Twoje zadania?
      czy to znaczy ze team ma w koncu cos do gadania w zwiazku z gra?
      mozna bedzie wkoncu psioczyc na team na innowacje które sie NAM nie podobają? :D

      zdrav