Art

    • COMA
    • W chwili obecnej kończy mi się wolne (czytaj student V roku Fizyki Technicznej na Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy), mam 23 lata. Rodzime miasto to Grudziądz (najlepsze miasto w Polsce ). Moim hobby praktycznie stało się OGame (nie mam czasu na zbieranie znaczków ), po za tym jestem administratorem niewielkiej sieci lokalnej.


      to największy grzech :D:D:D:D:D


      a co dotego co ktoś wcześniej napisał to mógłbyś se zagrać Art
      na jakimś uni bo porównując poziom gry na samym początku uni1 a teraz to..... może wtedy byście nie zabraniali niektórych żeczy....
      skoro programiści zostawili rózne furtki w grze to czemu by z nich nie korzystać (mam na myśli wg. niektórych "bug" z sondami szpiegowskimi)??????????????

      pozdro
    • Wlasnie dlaczego nie sam nie grasz na polskim og? boisz sie czy moze tutaj poprostu nie da sie grac? Dlaczego sprzeciwiasz sie graczom nawet jak sa w wiekszosci? Czy ty wogle jeszcze pamietasz jak sie w to gra?

      No a teraz pytania z innej beczki:

      Jak ogladasz forum to jakie dzialy oprocz tego?

      Czy mozna by wyciognac jakies statystyki albo jesli ich jeszcze nie ma to stroworzyc, dotyczace ilosco spedzonych godzin przy og? Chodzi mi o to zeby np wyliczyc ile srednio gracz top1 jest zalogowany, ile srednio top 10,50,100??
    • gnojek pl napisał(a)
      Kto głównie układa zasady gry??
      Administratorzy gry, czy ktoś jeszcze??
      Czy jak widzicie temat z pt. "Luki w zasadach" to czy zagladacie tam??

      A teraz bardziej zwiazane z realem. :D

      Jaką prace bronisz??
      W co lubisz najbardziej grac?? (np. piłkanożna, szachy itp. ;))


      Administracja, SGO, Team
      Teraz pracujemy nad nowymi zasadami, które każdy z teamu może skomentować.
      Wszelkie niedociagniecia staramy sie poprawiac 8)

      co do pracy: "Badanie warstw cyny na powierzchniach CdTe i InSb" 8)

      Granie jakos mi przeszlo, odkad mam ogame :) zawsze lubie pograc w siatkowke, plus jakis relaksacjyny FPS na PC :)

      Lord Voldemort napisał(a)
      Czy interesujesz się/znasz mangę i anime?

      Na przykład:
      -Neon Genesis Evangelion
      -Sailor Moon
      -Dragon Ball - moje ulubione :D - patrz avatar :P
      -Slayers
      -Naruto
      -PokeMon [nie mogłem się powstrzymać :D ]

      nic z tych rzeczy 8)

      Dj Jach napisał(a)
      Witam szefa, mam malutkie pytanko. Kto szefa wybrał na szefa?? Ogi?? czy niemiecka ekipa??


      Witam. :) Wybral Ogi, po konsultacji, zasiegnieciu opinii u innych w team.

      Lord Voldemort napisał(a)
      @Dj Jach - to pytanie już było - poszukaj sobie.

      Art, jakie lubisz gry? Stretegie, czy raczej sport albo wyścigi?


      RPG, FPS, FPP, strategie tez lubie pograc ;)

      WareQ napisał(a)
      Czy nie uważasz przypadkiem, że pomimo tego że administrujesz polskim ogame.pl, to powinieneś to i tak gdzieś normalnie na jakimś serwerze grać w ogame??

      Nie chodzi mi wcale o unie669 - tam praktycznie się testuje a nie gra. Wiele ostatnio wprowadzonych przepisów, poprostu psuje tą gre. Ona to i tak ma wiele bugów, lecz nowe przepisy jeszcze bardziej ją ograniczają i jeszcze bardziej psują. Może warto by było założyć sobie konto na np. ogame.org i pograć 3 - 4 miesiące. Skończyłeś swoją przygode na U1 dość dawno temu. Wtedy jeszcze nikt nie łapał flot na PZta, nie było tak dużo flot z misją stacjonuj, nie latało się tak masowo GSami itp. Może naprawde warto by było przypomnieć sobie co to jest ogame, by potem mieć bardziej obiektywne spojrzenie na niektóre sprawy!


      Wczoraj mnie ktos wlasnie o to zapytal na ircu.
      To ze nie gram aktualnie na zadnym z universow OGame nie oznacza ze wynajduje albo ustanawiam zasady z powietrza. Oprócz mnie w team gra sporo osób i na ich doświadczeniach opieram swoje decyzje. Dochodzą do tego także informacje napływające z zagranicznych OGame.
      Doskonale rozumiem, że panuje opinia, ze skoro nie gram to nie powinienem byc GA. W praktyce jednak jest troszke inaczej.


      Demol_elk napisał(a)
      Wlasnie dlaczego nie sam nie grasz na polskim og? boisz sie czy moze tutaj poprostu nie da sie grac? Dlaczego sprzeciwiasz sie graczom nawet jak sa w wiekszosci? Czy ty wogle jeszcze pamietasz jak sie w to gra?

      No a teraz pytania z innej beczki:

      Jak ogladasz forum to jakie dzialy oprocz tego?

      Czy mozna by wyciognac jakies statystyki albo jesli ich jeszcze nie ma to stroworzyc, dotyczace ilosco spedzonych godzin przy og? Chodzi mi o to zeby np wyliczyc ile srednio gracz top1 jest zalogowany, ile srednio top 10,50,100??


      Boje sie to chyba najmniejszy czynnik :D Ja po prostu nie moge grac na ogame.pl Od razu bylyby watki ze GA OGame.pl gra na jednym z universow :> Tak pamietam jak w to sie gra, w koncu zajmuje się tą grą już ponad rok. Sprzeciwiam sie większości graczy? W którym momencie ?
      Statystyki gry (czas zalogowania kont) nie są mi dostępne, niestety nie wiem czy takowe istnieją nawet.
      Co do forum, przeglądam Bugi i problemy, Administracja plus Spam :)
      Wiecej grzechów nie pamiętam :D

      Community Manager
    • @UP by skończył Z SZEFEM!
      Dajesz luzy dla egzaminatorów w OGame, ochroniazy z barów, ludzi ze studiów, rodziny ;]?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lolek ().

    • Zadam Ci trudniejesze pytanie, i oczekuje większej odpowiedzi :). Obiecuje że nie będe już dalej drążyć tutaj tego tematu. Zależy mi tylko na tym jak Ty spoglądasz na tą sprawe.

      A więc...

      Czy nie uważasz że zmiany które są wprowadzane na ogame (chodzi mi o zasady) psują tą gre??

      Wcześniej spytałem się Ciebie, dlaczego nie grasz na żadnym ogame, bo uważam że możesz przez to nie dostrzegać tego.

      Normalne taktyki stosowane od bardzo dawna, przez nowe zasady są interpretowane jako bug-using. Nie można już ochraniać GSów, flotą lecącą ułamek sekundy przed nią. Nie można już w kliku graczy wlecieć na daną planete jeden po drugim. Praktycznie jest coraz więcej zakazów, przez co gracze Pro mają coraz trudniej.

      Dwa według mnie najlepsze RW, ogame.pl w świetle nowych przepisów są bug-usingiem.

      Nikodemus+DWD+IVA+NEMESIS vs [OGN]nalewka babuni - 1807%

      Rosio + Siabo + Gregul + Dzejk vs KopA + Phoenix + Inquisitor + Led Zeppelin KPM + Karamba PW 7791%

      Wiem że jako członek teamu na pewno powiesz że były to słuszne decyzje. Tylko czy jako już były gracz, sądzisz tak samo ?? Jak Ty spoglądasz na tą sprawe ? Ostatnio Sirius napisał wprost, że nowe zasady powoli psują tą gre(cytat). Zależy mi teraz na Twojej opini :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WareQ ().

    • Swieta prawda, cala prawda, ale szczerze mowiac gowno warta prawda bo i tak nic nie zrobia. Art i tak ci odpowie starym chinskim sposobem, nie potwierdzi ale i nie zaprzeczy, czyzbym sie mylił?
    • art .... powstało kilka bugów miedzy innymi ze statystykami. wiadomo juz cos na ten temat ? w notatkach nazwy notatek sa jakies dziwne :| robicie cos w tym celu zeby to naprawic wszystko ?
    • balboa napisał(a)
      art .... powstało kilka bugów miedzy innymi ze statystykami. wiadomo juz cos na ten temat ? w notatkach nazwy notatek sa jakies dziwne :| robicie cos w tym celu zeby to naprawic wszystko ?

      A własnie tak się zastanawiam.
      Czy wy macie prawo do usuwania bugów, czy musicie wysłać zgłoszenie do firmy GameForge z tym??
    • Art wczoraj wklejilem liste bugow-apelacyjna... ale jakis GO usunol...
      sa tam takie bugi ze glowa boli... np. ze badanie tworzy sie bez czasu tzn ze od razu jest... albo na dodanie surowcow...

      najprawdopodobniej skuteczne... chcialbys je poznac?? mam tum wklejic??
    • To może ja zapytam konkretniej !!

      1.Dlaczego nie zostaną u Nas zniesione ograniczenia w wydobyciu - jak to ma miejsce na ogame niemieckim (po co komu magazyny??) wprowadza to myślę niepotrzebny zamęt i ogranicza liczbę pól jakże ważnych w przyszłości. Jedyną zaletą magazyn ów jest to, że na moonie zmniejszają udany atak GS :D to dla niewtajemniczonych

      [SIZE]Prawda jest taka, że faktycznie statystyki się posuły, bo gracze zaczeli grać gorzej :D


      Panie ART proszę o odpowiedź czekam już ładne pare dni i nic !!!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez duk ().

    • Demol_elk napisał(a)
      Art napisał(a)

      Wiecej grzechów nie pamiętam :D


      Własnie kiedy ostatnio byles w kosciele?


      Error, error buffor overflow :D

      gnojek pl napisał(a)
      Art co byś zrobił jakby twój szef w pracy kazał by ci skończyć zogame bo za mało wydajny jesteś???? 8o 8o 8o 8o 8o
      To by było straszne. 8o


      W pracy się pracuje, a nie zajmuje ogame 8)

      Poświęcam się w tylko w moim wolnym czasie ;), a że nie pracuje to mam go sporo :D

      Carol napisał(a)
      @UP by skończył Z SZEFEM!
      Dajesz luzy dla egzaminatorów w OGame, ochroniazy z barów, ludzi ze studiów, rodziny ;]?


      Nikt z rodziny nie gra w ogame :D, student jako pokrewna dusza musi mieć fory 8), Ochroniarze?(szyici), zbyt wielu nie znam :D

      WareQ napisał(a)
      Zadam Ci trudniejesze pytanie, i oczekuje większej odpowiedzi :). Obiecuje że nie będe już dalej drążyć tutaj tego tematu. Zależy mi tylko na tym jak Ty spoglądasz na tą sprawe.

      A więc...

      Czy nie uważasz że zmiany które są wprowadzane na ogame (chodzi mi o zasady) psują tą gre??

      Wcześniej spytałem się Ciebie, dlaczego nie grasz na żadnym ogame, bo uważam że możesz przez to nie dostrzegać tego.

      Normalne taktyki stosowane od bardzo dawna, przez nowe zasady są interpretowane jako bug-using. Nie można już ochraniać GSów, flotą lecącą ułamek sekundy przed nią. Nie można już w kliku graczy wlecieć na daną planete jeden po drugim. Praktycznie jest coraz więcej zakazów, przez co gracze Pro mają coraz trudniej.

      Dwa według mnie najlepsze RW, ogame.pl w świetle nowych przepisów są bug-usingiem.

      Nikodemus+DWD+IVA+NEMESIS vs [OGN]nalewka babuni - 1807%

      Rosio + Siabo + Gregul + Dzejk vs KopA + Phoenix + Inquisitor + Led Zeppelin KPM + Karamba PW 7791%

      Wiem że jako członek teamu na pewno powiesz że były to słuszne decyzje. Tylko czy jako już były gracz, sądzisz tak samo ?? Jak Ty spoglądasz na tą sprawe ? Ostatnio Sirius napisał wprost, że nowe zasady powoli psują tą gre(cytat). Zależy mi teraz na Twojej opini :)


      Jak zapowiedziałem Ci na ircu, na takie pytanie nie będę odpowiadał w tym temacie 8)

      Demol_elk napisał(a)
      Swieta prawda, cala prawda, ale szczerze mowiac gowno warta prawda bo i tak nic nie zrobia. Art i tak ci odpowie starym chinskim sposobem, nie potwierdzi ale i nie zaprzeczy, czyzbym sie mylił?


      Nie potwierdzam, ale i nie zaprzeczam 8)

      balboa napisał(a)
      art .... powstało kilka bugów miedzy innymi ze statystykami. wiadomo juz cos na ten temat ? w notatkach nazwy notatek sa jakies dziwne :| robicie cos w tym celu zeby to naprawic wszystko ?


      Jest tyle miejsc na forum, gdzie możesz to pytanie zadać. Ale zapewniam, że wszelkie problemy zostają zgłoszone komu trzeba ;)

      gnojek pl napisał(a)
      balboa napisał(a)
      art .... powstało kilka bugów miedzy innymi ze statystykami. wiadomo juz cos na ten temat ? w notatkach nazwy notatek sa jakies dziwne :| robicie cos w tym celu zeby to naprawic wszystko ?

      A własnie tak się zastanawiam.
      Czy wy macie prawo do usuwania bugów, czy musicie wysłać zgłoszenie do firmy GameForge z tym??


      Zgłoszenia.

      gonsior napisał(a)
      poskocz z rekami ku niebiosom
      badz dumny i wesoly
      art nasz pan
      hip hip hura


      *****...


      Wszystkim moim wyznawcom podaję nr konta, na które można można wpłacać datki, przeznaczyć 1% podatku z dopiskiem "Uratujmy komputer Arta"

      KapitanString napisał(a)
      prrr, szaleni,
      uważajcie teraz na konta :D


      bankowe? :D

      gnojek pl napisał(a)
      Potrafisz językiem dotknąć łokcia?? :D


      Jeszcze nie, ale Chuck Norris jest moim nauczycielem 8)

      Piwnylol napisał(a)
      Art wczoraj wklejilem liste bugow-apelacyjna... ale jakis GO usunol...
      sa tam takie bugi ze glowa boli... np. ze badanie tworzy sie bez czasu tzn ze od razu jest... albo na dodanie surowcow...

      najprawdopodobniej skuteczne... chcialbys je poznac?? mam tum wklejic??


      hmmm, wpisywalem kody w podglądzie ale nie działały :D:D:D
      Czemu wszyscy są tacy naiwni.... :rolleyes:

      I bardzo dobrym pomysłem jest ustawienie nazwy konta na bugXXX[Nick] bug XXY[haslo]

      BRAWO!

      duk napisał(a)
      To może ja zapytam konkretniej !!

      1.Dlaczego nie zostaną u Nas zniesione ograniczenia w wydobyciu - jak to ma miejsce na ogame niemieckim (po co komu magazyny??) wprowadza to myślę niepotrzebny zamęt i ogranicza liczbę pól jakże ważnych w przyszłości. Jedyną zaletą magazyn ów jest to, że na moonie zmniejszają udany atak GS :D to dla niewtajemniczonych

      [SIZE]Prawda jest taka, że faktycznie statystyki się posuły, bo gracze zaczeli grać gorzej :D


      Panie ART proszę o odpowiedź czekam już ładne pare dni i nic !!!


      Brak ograniczenia w wydobyciu jest bodajże tylko na jednym specjalnym uni (de20) Więc nie pisz, że to jest całe OGame.de ;]
      Jestem najgorętszym zwolennikiem wprowadzenia specjalnego universum do nas, jednak moje prośby trafiają w pustke....

      Carol napisał(a)
      CO sie testoje na uni 669?


      W tym momencie, nowy odbugowany system walki.

      gnojek pl napisał(a)
      Co spowodoawło że wybrałes Dracoole na egzekutora??
      Jego ładne oczy?? :D


      Był dobry w łóżku :D
      Przecież coraz częściej słysze, że wszelkie bany i funkcje są załatwiane przez łózko 8)

      Carol napisał(a)
      Art odpowiadaj zgredzie ;]


      A co jak nie odpowiem ? :D

      Pozdrowieniaaaaaa :)

      Community Manager
    • Art, czego się bałeś, gdy byłeś mały?
      Na przykład moja siostra bała się beboka, który chowa się w piwnicy... :rolleyes: :D :D :D

      Aha i jeszcze problemik z sygną: wynika z jej, że w naszym teamie jest 1 osoba, kombinowałem, ale nie umiem naprawić ;(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Voldemort ().

    • RE: Ach ten Art..... :-)

      Art napisał(a)
      (...)
      Jestem Art, w dowodzie Artur (niezbyt wymyślny nick, ale dla mnie wystarczający :) ) (...)


      A to pisze w Wikipedii:
      Artur - [[imię]] męskie pochodzenia [[imiona celtyckie|celtyckiego]]. Powstało ze złożenia dwóch wyrazów wywodzących się z [[języki celtyckie|języków celtyckich]]: ''Art'' - niedźwiedź , ''ur'' - młody, piękny, kwitnący .


      Wnioskuję, że potrafisz walczyć jak niedźwiedź.Może zmienisz avka na jakiegoś miśka??
      Moje planety na Uni5.pl :D :D :D
      OW - Obfite Wypróżnienia :D :D :D
    • Art wielkie dzięki za odpowiedź - szkoda, że takie jedno universum i do tego jeszcze niewiadomo - kiedy by powstało w kazdym razie dziękuję.


      Co do większości pytań jakie tu padają to większość chyba robi to ze znudzenia, a może poprostu głupoty - pytają na dobrą sprawę pierdół -art nie obraź się -ale powinieneś założyć takie universum - gdzie wpychałbyś tych którzy te idiotyczne pytania ci zadają - wcale nie dziwię ci się dlaczego tak rzadko wypowiadzasz się na tym forum

      Pozdrawiam i życzę ogamowej starości :] niech kadencja trwa wiecznie !!!
    • Originally posted by duk
      Art wielkie dzięki za odpowiedź - szkoda, że takie jedno universum i do tego jeszcze niewiadomo - kiedy by powstało w kazdym razie dziękuję.


      Co do większości pytań jakie tu padają to większość chyba robi to ze znudzenia, a może poprostu głupoty - pytają na dobrą sprawę pierdół -art nie obraź się -ale powinieneś założyć takie universum - gdzie wpychałbyś tych którzy te idiotyczne pytania ci zadają - wcale nie dziwię ci się dlaczego tak rzadko wypowiadzasz się na tym forum

      Pozdrawiam i życzę ogamowej starości :] niech kadencja trwa wiecznie !!!
      A ja chamskao przypomne ze kolor czerwony jest zarezeerwowanety dla teamu ;] masz calą gamme innych
    • duk napisał(a)


      Co do większości pytań jakie tu padają to większość chyba robi to ze znudzenia, a może poprostu głupoty - pytają na dobrą sprawę pierdół -art nie obraź się -ale powinieneś założyć takie universum - gdzie wpychałbyś tych którzy te idiotyczne pytania ci zadają - wcale nie dziwię ci się dlaczego tak rzadko wypowiadzasz się na tym forum


      PO 1 w tym dziale zadaje się takie pytania, czyli pierdoły bo sprawy związane z gra powinno ise dawać do PPiK. :P
      Po 2 to nie ART ani TEAM nie zakłada universów, lecz firma Game Forge, która zrobiła ogame, i ich proś o takie uni :P
      Po 3 Art bardzo często wypowiada się na forum jakbyś nie zauważył,. :P


      A poza tym tak jak to mówi Lord. :D Najlepsze miejsce na legalny spam. :D :D :D



      NO to żeby offtopa nie było. :D



      Art kiedy zmieniłeś avka i czemu?? 8)
      Czy avek z Ice Age nigdy ci isę nie znudzi?? :D
      Jaki jest szczyt głupoty? :D
    • Lord Voldemort napisał(a)
      Art, czego się bałeś, gdy byłeś mały?
      Na przykład moja siostra bała się beboka, który chowa się w piwnicy... :rolleyes: :D :D :D

      Aha i jeszcze problemik z sygną: wynika z jej, że w naszym teamie jest 1 osoba, kombinowałem, ale nie umiem naprawić ;(


      Bałem sie lania pasem ojca :D

      A sygnaturka ma chyba techniczny problem, bo jest nas juz ponad 1000 i widocznie cos sie sypie. TOP 10 OGame.pl RULES ! :D
      Mario58 napisał(a)

      A to pisze w Wikipedii:
      Artur - [[imię]] męskie pochodzenia [[imiona celtyckie|celtyckiego]]. Powstało ze złożenia dwóch wyrazów wywodzących się z [[języki celtyckie|języków celtyckich]]: ''Art'' - niedźwiedź , ''ur'' - młody, piękny, kwitnący .


      Wnioskuję, że potrafisz walczyć jak niedźwiedź.Może zmienisz avka na jakiegoś miśka??


      Ciekawy opis imienia, dzieki za to 8)

      eee, wole mojego piekniusiego scrata :D

      Demol_elk napisał(a)
      Wplacales po groszu na radio maryja?
      I jaki zegarek nosisz?
      Czyżbyś byl ateisa?


      niestety nie jestem dobroczynca RM :)

      Zegarka akurat nie nosze, siadla mi bateria ;P

      gnojek pl napisał(a)

      Art kiedy zmieniłeś avka i czemu?? 8)
      Czy avek z Ice Age nigdy ci isę nie znudzi?? :D
      Jaki jest szczyt głupoty? :D


      Przydalo sie odswierzenie avatarka :) Tym razem cos z części drugiej Ice Age 2
      Avek jest boooski :D
      hmm szczyt glupoty.... cos aktualnego: user ktory zadaje mi pytanie o silnik graficzny ogame :D

      Pozdrawiam wszystkich wytrwałych ;]

      Community Manager