Art

    • COMA
    • pytanko : Art nie nudzi Ci sie ta praca ?
      może emerytura ?

      p.s. było już Twoje zdjęcie :> (szczerze to nie chce mi sie szukać w 18 stronach) :P
      jeśli nie było to w pełni Cię rozumie - zaraz znalazłby się jakiś fanatyk który zachowałby się jak psychopata za słusznego bana (a reszte to sobie sami wyobraźcie) :D:D
    • art czy naprawede na byc laczenia na wszystkich starych uni??
      przeciesz to jest zalezne od serwerow a nie od ciebie(chyba ze wymieniliscie juz wszystkie stare serwery)
      Sorry ale jakos nie chce mi sie wierzyc bo o ile pamietam juz kilka razy mialo byc to laczenie a tu ani widu ani slychu
    • abs napisał(a)
      art czy naprawede na byc laczenia na wszystkich starych uni??
      przeciesz to jest zalezne od serwerow a nie od ciebie(chyba ze wymieniliscie juz wszystkie stare serwery)
      Sorry ale jakos nie chce mi sie wierzyc bo o ile pamietam juz kilka razy mialo byc to laczenie a tu ani widu ani slychu


      Niespodzianka 8)

      Community Manager
    • ART jestes boski !! (ale o tym juz wszyscy wiedza). Jak ci sie udalo to zrobic? Przekonales tych niemcow zeby sie przestali obijac i zaczeli cos pracowac nie tylko przy ogame... 8) Nie no nawet nie wiesz ile graczy na to czekalo. Zwlaszcza ja z kumplami na uni 24 :D.


      Na jakich uni ty grasz? Oprocz 699

      I czy to prawda ze Chuck Norris jest w top 1 na kazdym uni nawet na uni 41 ?
    • tatusek napisał(a)
      ART jestes boski !! (ale o tym juz wszyscy wiedza). Jak ci sie udalo to zrobic? Przekonales tych niemcow zeby sie przestali obijac i zaczeli cos pracowac nie tylko przy ogame... 8) Nie no nawet nie wiesz ile graczy na to czekalo. Zwlaszcza ja z kumplami na uni 24 :D.


      Na jakich uni ty grasz? Oprocz 699

      I czy to prawda ze Chuck Norris jest w top 1 na kazdym uni nawet na uni 41 ?

      A co na uni 24 jeste lączenie?? :P


      Art jakie auto lubisz najbardziej?? :D
    • tatusek napisał(a)
      gnojek pl no jeszcze nie ma. Ale ten post ARTA o tym ze ACS bedzie na kazdym uni chyba o czym swiadczy. A uni 24 sie w to wlicza :D

      Wiem że nie ma, ale czy to musi oznaczać że nie ma ulubionego. :P

      Ja chcąc sprawdzić czy na mym uni jest ACS wysłałem na kolonie 10 OW. ;) Niestety były na nim 82 ll i straciłem 9 OW przez to, ale taką strate da się nadrobic. :)
    • ogurek napisał(a)
      a co jest dla ciebie nie jasne? ankieta wykazala ze ACS bedzie, Art ma ci to p r z e l i t e r o w a c?

      W sumie to ta ankieta nic nie mówi czy bydzie ACS. :P Więc na niego nie licze za prędko. :P

      Ale Art walczy na pewno dla nas z niemcami żeby było ACS. :D

      Wiesz może czym zajmuje się Ogi, Art?? ?( Wiem że opiekun projektu, ale na forum nie jest zbyt aktywny. :P
      Wiesz jeszcze kto to jest użytkownik "administrator" widziany na niebiesko na forum?? :)
    • Dla mnie Art mimo ze z nim nie gadalem osobiscie, to mily, sympatyczny gosc, z ktorym mozna nie tylko pogadac o ogame i pojsc na piwo, ale i duzo wiecej "zmalowac". :D Tak trzymaj.

      PS. Ja zawsze myslalem ze "Art" to skrót od Artysty lub Architekta (OGame) :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez VerTax ().

    • B4rt3X napisał(a)
      Art a kiedy będzie to łączenie flot na wszystkich uni??

      Mialem to pyanie zadac :)
      ale ktos mnie uprzedzil

      Wesołych Świąt.
      Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
      a, przy tym wszystkim stołu bogatego.
      Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
      I niech, te święta będą jak bajka.
    • Mam urlop, ale co tam 8)
      Lecimy:
      gnojek pl napisał(a)
      ogurek napisał(a)
      a co jest dla ciebie nie jasne? ankieta wykazala ze ACS bedzie, Art ma ci to p r z e l i t e r o w a c?

      W sumie to ta ankieta nic nie mówi czy bydzie ACS. :P Więc na niego nie licze za prędko. :P

      Ale Art walczy na pewno dla nas z niemcami żeby było ACS. :D

      Wiesz może czym zajmuje się Ogi, Art?? ?( Wiem że opiekun projektu, ale na forum nie jest zbyt aktywny. :P
      Wiesz jeszcze kto to jest użytkownik "administrator" widziany na niebiesko na forum?? :)


      Ogi to cichy szef, on kieruje ogame.pl z tylnego siedzenia :D Nie musi wypowiadać się na forum, ma od tego mnie :D
      Administrator widziany na niebiesko, to programista forum.

      Biegas napisał(a)
      A ja myśle, że ten ACS to taka wielka ściema :D
      Art lubi z nas sobie żartować 8), prawda??

      :P


      Możemy pożartować owszem, ale nie w tym przypadku 8)

      U571_Hunter napisał(a)
      Art jest w deche i nie szydzi. Jak mowi, ze tak jest, to tak bedzie. No chyba ze to dowciap :P ;) :] :D


      masz + :D Dowciap to nie jest 8)

      VerTax23 napisał(a)
      Dla mnie Art mimo ze z nim nie gadalem osobiscie, to mily, sympatyczny gosc, z ktorym mozna nie tylko pogadac o ogame i pojsc na piwo, ale i duzo wiecej "zmalowac". :D Tak trzymaj.

      PS. Ja zawsze myslalem ze "Art" to skrót od Artysty lub Architekta (OGame) :P


      Dzięki, Architekt....kojarzy mi sie z Matrixem :) Ciekawe porównanie, jednak ja porównałbym siebie do Francuza z Matrixa i jego maksymy "Przyczyna i skutek 8)"

      Dominikos napisał(a)
      PANIE ART !!!!!! MAM BARDZO WAZNA SPRAWE.... jak mozesz to pisz na gg moj nr. to 3239955 DO PANA ARTA :P:P:P:P:P:P:P :D:D:D


      GG niestety pozostanie poza obszarem zainteresowania graczy 8)

      B4rt3X napisał(a)
      Art a kiedy będzie to łączenie flot na wszystkich uni??


      Po świętach.

      pawcio_rulez napisał(a)
      B4rt3X napisał(a)
      Art a kiedy będzie to łączenie flot na wszystkich uni??

      Mialem to pyanie zadac :)
      ale ktos mnie uprzedzil

      Wesołych Świąt.
      Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
      a, przy tym wszystkim stołu bogatego.
      Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
      I niech, te święta będą jak bajka.


      j.w :D

      Dziękuję za życzenia, wzajemnie =)

      Community Manager

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Art ().

    • Art napisał(a)


      B4rt3X napisał(a)
      Art a kiedy będzie to łączenie flot na wszystkich uni??


      Po świętach.



      Przepraszam, a po których????

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KROLL ().

    • Art napisał(a)


      Wiesz może czym zajmuje się Ogi, Art?? ?( Wiem że opiekun projektu, ale na forum nie jest zbyt aktywny. :P
      Wiesz jeszcze kto to jest użytkownik "administrator" widziany na niebiesko na forum?? :)


      Ogi to cichy szef, on kieruje ogame.pl z tylnego siedzenia :D Nie musi wypowiadać się na forum, ma od tego mnie :D
      Administrator widziany na niebiesko, to programista forum.


      No to współczuje. :)
      Art nie zapomnij że jak już bydzie ACS napisać komu możemy dziekować. ;)

      No to pytania:
      Ile kwiatków masz w domu?? :D
      Ile prądu płacisz miesięcznie?? 8)
      Ile punktów miałeś w teście na zasady gry?? :D
      Tu jest link. ;)
      li-on.forall.pl/zasady.php
    • Jesli chodzi o Swieta Bozego Narodzenia to sie wcale nie dziwie... Po niemcach (i Arcie) mozna sie spodziewac wszystkiego. Mogl nam po prostu nie powiedziec zeby byl dalej lubiany i zebysmy sie nie denerwowali. No ale liczyc tylko ze to prawda. Ale przeciez czerwiec to tez jest po swietach... i to wielkanocnych. Wiec trzeba wierzyc ze Art jest chociaz troche czlowiekiem (w zadnym stopniu nie obrazajac Cie Art )

      :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    • Art mam parę pytań:


      - czy mieszkasz na FordonieAkademiku jak tak to ktorym; (jesli w F1 to czy pani Wiesia jeszcze pracuje w administracji.. (wredna malpa zaszwe mnie budzila)
      - odwiedzasz czasem Spin??
    • dziniak napisał(a)
      Art napisał(a)


      B4rt3X napisał(a)
      Art a kiedy będzie to łączenie flot na wszystkich uni??


      Po świętach.



      Przepraszam, a po których????



      własnie Art a po ktorych i cotam u tygrysa? :)
      noi chcemy sie dowiedziec kto prowadzi na uni 669(lub 966 niepamietam jak to bylo)
    • Dominikos napisał(a)
      mam pytanie...
      ARTcie... jak mozesz to doradzi mi co mam wpisac w pytaniu w podaniu a operatora czemu jez jest mniejszy od slonia ?? BARDZO PROSZE O POMOC... :)


      Napisz "Bo Art ROCK !! " i Cie przyjmą od razu

      Art : Coraz więcej Adminów ... W tym mi Dziadka z Uni 21 zabraliści ( zdrajcy ( papa Dziadzio ... :P )) masz zamiar zejść w odchłań zapomnieć o Adminowaniu na OGame .. ? No wiesz o co mi chodzi.. coraz więcej urlopików ... Planujesz coś Tylko co ? :P