Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Art napisał
      _WAREQ_ napisał
      Art napisał
      _WAREQ_ napisał
      Mam pytanie.....Czy masz żonę?Jeżeli tak to podaj jej dane(wiek , imię i etc.):D (ewentualnie zdjęcie:P:) )[oby:D ]:D


      Zony jeszcze nie mam.... 100% kawaler 8)

      Jeszcze szukam swojej Pani Administrator 8)
      Czy będzie grać w ogame?:D I czy zostanie Go, Mod-em Lub może GA:D


      Kandydatka juz jest :>


      Znam tylko jedną Panią Administrator. No ale bez domysłów 8)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Morgrond ().

    • Art napisałeś że kandytatka już jest. Czy to znaczy że nie jesteś już 100% kawalerem :D lub to że będzie 2 admin :D lub może obie rzeczy. :D

      Art a co byś powiedział na album zdjęciowy GO, SGO i GA polskiego Ogame?? Oczywiście zdjęcia dadzą ci z teamu co chcą. :D

      Co ma znaczyć że jesteś GO na uni 32?? Wnioskuje że jak Go i SGo są na urlopie to funkcjie Go i SGO przejmuje Admin, nie??

      Jeszcze jedno pytanie. Jak reagują ludzie w twym osiedlu (jeżeli garają w ogame) jak widzą ciebie z koszulką ogame? :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gnojek pl ().

    • gnojek pl napisał
      Art a co byś powiedział na album zdjęciowy GO, SGO i GA polskiego Ogame?? Oczywiście zdjęcia dadzą ci z teamu co chcą. :D


      Coś takiego juz funkcjonuje przecież 8) Mowa o tym dziale...


      Co ma znaczyć że jesteś GO na uni 32?? Wnioskuje że jak Go i SGo są na urlopie to funkcjie Go i SGO przejmuje Admin, nie??


      Mozna tak to przyjąć...


      Jeszcze jedno pytanie. Jak reagują ludzie w twym osiedlu (jeżeli garają w ogame) jak widzą ciebie z koszulką ogame? :D


      Jak zobaczylbys kogos w zime w takiej koszulce tez bym sie zdziwil :)
      Powiedzmy, ze koszulka nie ujrzala jeszcze swiatla dziennego 8)

      Community Manager
    • Art napisał
      Jak zobaczylbys kogos w zime w takiej koszulce tez bym sie zdziwil :)
      Powiedzmy, ze koszulka nie ujrzala jeszcze swiatla dziennego 8)


      czyżbyś sie wstydził OGame :P???
    • A jeszcze się zastanawiam. Ogame to najpopularniejsza gra w Polsce (przynajmniej tak mi się wydaje). To jakby przyszła do ciebie do domu telewizjia z zamiarem udzielenia wywiadu to czy byś udzielił?? :D
    • Nie no może to głupie pytanie ....
      Troche staran włozyłem w OGame i mase czasu
      Czy ty ARTMozesz usonac OGame czy to tak ze nikt nawet za 100lat nie usonie no 60lat co??
    • RE: Pytanie

      Lord Skip napisał
      Nie no może to głupie pytanie ....
      Troche staran włozyłem w OGame i mase czasu
      Czy ty ARTMozesz usonac OGame czy to tak ze nikt nawet za 100lat nie usonie no 60lat co??


      a jak myślisz??? to zależy czy Art może wyłączyć serwery(a mniemam że może)
      jeśli serwery zostaną wyłączone po 36dniach nie będzie żadnego konta :P
    • A ja mam dość osobiste i pewnie nieprzyjemne pytanie...

      Czy w przypadku kradzieży konta GO, SGO lub GA naprawdę nie są w stanie zrobić NIC? Bo mi się wierzyć nie chcę, że ktoś kto może na konta wchodzić, kasować, banować, nie potrafi odzyskać szybko skradzionego konta...
      Gram w tą grę od czerwca i zostało mi konto skradzione i zdewastowane. Prawie 8 miesięcy na nic...
      GO nie miał czasu i nie wchodził wtedy na ogame (to jeszcze jestem w stanie wybaczyć), SGO rozłożył ręce, a Ty, Drogi Arcie, nie odpisałeś mi na maila... Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nik nie był w stanie mi pomóc pomimo moich licznych próśb.

      Pozdrawiam,
      MAD727

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MAD727 ().

    • MAD727 napisał
      A ja mam dość osobiste i pewnie nieprzyjemne pytanie...

      Czy w przypadku kradzieży konta GO, SGO lub GA naprawdę nie są w stanie zrobić NIC? Bo mi się wierzyć nie chcę, że ktoś kto może na konta wchodzić, kasować, banować, nie potrafi odzyskać szybko skradzionego konta...
      Gram w tą grę od czerwca i zostało mi konto skradzione i zdewastowane. Prawie 8 miesięcy na nic...
      GO nie miał czasu i nie wchodził wtedy na ogame (to jeszcze jestem w stanie wybaczyć), SGO rozłożył ręce, a Ty, Drogi Arcie, nie odpisałeś mi na maila... Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nik nie był w stanie mi pomóc pomimo moich licznych próśb.

      Pozdrawiam,
      MAD727


      Czy to jest odpowiedni dział na zadawanie takich pytań

      Przpyadki kradzieży są różne. Czasami wystarczy adres IP, jednak w większości przypadków potrzebny jest stały adres email, przy pomocy którego gracz sam może odzyskać swoje konto.
      Twój mail widocznie przeoczyłem 8)

      Community Manager
    • Art, czy udzielałeś kiedyś jakiegokolwiek wywiadu dla tv albo gazet?
      Jak duże grono ludzi wie, że Art to ART [tzn. GA]?
      I czy próbowali Cię namawiać na jakieś że tak powiem "przymykanie oczu"?
    • Lord_Voldemort napisał
      Art, czy udzielałeś kiedyś jakiegokolwiek wywiadu dla tv albo gazet?
      Jak duże grono ludzi wie, że Art to ART [tzn. GA]?
      I czy próbowali Cię namawiać na jakieś że tak powiem "przymykanie oczu"?


      Wywiadu jeszcze nie udalo mi sie jeszcze udzielic 8) Moj harmonogram jest dosyc napiety :D

      Najblizszi przyjaciele, koledzy ze studiow (tu pozdrawiam kolegow studiujacych fizyke 8) ), rodzina.

      Co do ostatniego pytania to smutny jest brak wiary w ludzką uczciwość 8)

      Community Manager
    • Art napisał
      Lord_Voldemort napisał
      Art, czy udzielałeś kiedyś jakiegokolwiek wywiadu dla tv albo gazet?
      Jak duże grono ludzi wie, że Art to ART [tzn. GA]?
      I czy próbowali Cię namawiać na jakieś że tak powiem "przymykanie oczu"?


      Wywiadu jeszcze nie udalo mi sie jeszcze udzielic 8) Moj harmonogram jest dosyc napiety :D

      Najblizszi przyjaciele, koledzy ze studiow (tu pozdrawiam kolegow studiujacych fizyke 8) ), rodzina.

      Co do ostatniego pytania to smutny jest brak wiary w ludzką uczciwość 8)


      No faktycznie smutny jest brak wiary w ludzka uczciwosc szczegolnie ze takie cos piszesz jeszcze ty.
    • A co do zawieszenia ogame Art nie wiem czy jest do tego zdolny. Z tego co przeczytałem w tym temacie to nowe uni załatwia firma Gameforge, więc podejrzewam że to ona może zawiesić ogame na zawsze. Można też zablokować strone ogame.pl i też gry nie bydzie. Aż strach pomyśleć. :D

      Art czy to twój ulubiony temat?? :D

      Jeżeli znajdzie się czas to zobacz tu Rekordy na ogame.pl . Czy uważasz że te rekordy są duże, średnie, czy może małe?
    • Art , jaki masz NR GG ??

      ile trzeba czekać aż odpiszesz na Email'a ??

      I dlaczego w OPISIE pod postami masz napisane
      UNI 36 [?], łączenie flot ... itd itd ??

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Lord Szopen ().

    • @gnojek pl : zagladam tu, bo mam powiadamianie na mail 8)

      @chopinn: Numeru GG nie udostepniam graczom.

      Z odpisywaniem maili to różnie, powiedzmy ze jesli mail rzeczywiscie powinien byc skierowany do mnie to czas odpowiedzi do 24h 8)

      Napisane mam dlatego, żeby uniknac zbędnych pytań graczy o niżej wymienione sprawy :)

      Community Manager
    • Jaki dobry jest twój komputer?? :D
      Ile twój kot ma lat?? Ja też mam kotke, ale młodą. Cały czas się bawi i atakuje każdych. :D A jak mnie widzi to ucieka bo myśli że ja ją będe gonił. :D
      Kogo byś zrobił dministratorem jakbyś musiał skończyć z ogame?? Czy byś może nic nie robił i liczył na głos Ogiego i Nagasha??

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Art ().

    • gnojek pl napisał
      Jaki dobry jest twój komputer?? :D
      Ile twój kot ma lat?? Ja też mam kotke, ale młodą. Cały czas się bawi i atakuje każdych. :D A jak mnie widzi to ucieka bo myśli że ja ją będe gonił. :D
      Kogo byś zrobił dministratorem jakbyś musiał skończyć z ogame?? Czy byś może nic nie robił i liczył na głos Ogiego i Nagasha??



      Przecietny smile Dureń 1,6 512MB RAM Radek 9200 - jednym slowem szalu nie ma cool
      Kot ma rok i 3 miesiace. A taki niesforny ze glowa mala Augenzwinkern

      Co do wyboru nastepcy, jeszcze sie nad tym nie zastanawialem. Ale na pewno chcialbym miec decydujacy glos w tej sprawie.

      PS. sorry za edit posta. Pomylilem guziki 8)

      Community Manager
    • Art napisał
      Przecietny smile Dureń 1,6 512MB RAM Radek 9200


      Masz podobnego sprzeta do mojego :
      Athlon 1700 512 MB Radeon 9250 no i dysk mam jeszcze 40 - ty chyba nie masz :baby:

      POZDRAWIAM fenek73