NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

  • Tak mnie naszło:

    1. Czemu do Czewki prowadzą z Opola tak kiepskie tory?
    2. Czego najbardziej potrzeba Ci na forum?
    4. Co lepsze: tortilla, kiełbaska z grilla, czy karczek z grilla?
    5. A napój do najlepszego? ;]
    6. Czemu KaT woli pieska miniaturkę, od kota giganta?
    7. Gdzie zgubiło się 3? oO
  • Sender napisał(a)
    nie wiem jakie pytania juz byly zadawane bo nie chce mi sie czytac 21stron spamu (w pozytywnym tego slowa znaczeniu :P) :lol: wiec zadam moze pare "malo standardowych" pytan :)

    dlaczego Motorola a nie SE?
    dlaczego Thomson a nie Sony?
    RPG czy strategie?
    kaptur czy parasol?
    DiD czy PiP?


    len :ziew:

    bo motorolka jest pikna ;p i srebrba =]
    bo taki byl w przecenie ;p
    strategie ostatnimi czasy ^^
    parasolka ^^
    MN ]:-D

    .:Kris:. napisał(a)
    Jak mi zbanują konto to będziesz tesknić ? : P


    swintuchu cos narobil -.-' taki piekny avus sie zmarnowal teraz ;(

    Ariakis napisał(a)
    Tak mnie naszło:

    1. Czemu do Czewki prowadzą z Opola tak kiepskie tory?
    2. Czego najbardziej potrzeba Ci na forum?
    4. Co lepsze: tortilla, kiełbaska z grilla, czy karczek z grilla?
    5. A napój do najlepszego? ;]
    6. Czemu KaT woli pieska miniaturkę, od kota giganta?
    7. Gdzie zgubiło się 3? oO


    przepraszam...ale ze tak powiem....gdzie sa drogi czytaj rowniez tory ;p w Polsce, ktore sa dobre -.-'

    zdolnych moderatow ;p i wiecej spokoju na pw ^ ^

    kielbaska z grila ^^ uwielbiam i do tego pieczywo czosnkowe =] i sos musztardowo keczupowy =]

    pospolicie lubie pepsi nio i te wody ze smaczkiem co ostatnio w modzie ^ ^

    a to gdzies wyczytal ;p pieski miniaturki sa urocze ;p no chyba ze takei na maxa cukierkowe albo lyse ala paris hilton. Ale takie siersiaste sa kochaniutkie szczegolnie niewielkie ^ ^
    a kiciaki wielkie sa jak taborety ;p wiem bo siostra ma takiego jednego w domu ^ ^

    D: gdybys nie napisal nei zauwazylabym ze zniknelo D:


    kuje za odwiedzinki ^^
  • Lubisz zwierzęta? Jeśli tak, to jakie?
    Lubisz kopać, odbijać czy rzucać piłkę? :)
    Czy w ogóle lubisz piłkę?
    A może wolisz biegać?
    Albo szarpać struny, czy grać na czymś?
    Jesteś humanistką czy ścisłą?



    :*
  • Czy nadal twierdzisz, ze z kazdym zlotem coraz mniej mnie kochasz? :D

    Co bys wolala dostac jako prezent? Kfiatki czy Billka wyskakujacego z bagaznika?:D

    Mrrrrrrrrrrr :*:*:*:*

    A :foch: mam nadal :O
  • Dlaczego Nieustraszona, a nie Niezwyciężona?

    Dlaczego kocica, a nie tygrysica? :>

    Lubisz jeść??

    Wolisz obsługiwać innych czy sama być obsługiwana?

    Powiedz dlaczego jeszcze nie utonęłaś w tym wielkim oceanie spamu?
  • Elmo napisał(a)
    Kółko czy kwadrat?
    Pies czy tygrys?
    Kot czy zebra?
    Mysz czy krokodyl?
    Dlaczego daje takie głupie pytania?
    Dlaczego jeszcze sie nie przywitałem?
    Nie mam kultury?
    /me wita sie :* :*
    Dlaczego tak późno sie przywitałem?
    Dlaczego ciągle pisze głupie pytania?


    kolko
    tygrys
    kot
    mysz
    otoz to ^^
    hyhy
    to pytanie czy stwierdzenie samokrytyczne :>
    dobry ;*
    faceci...:ziew:
    gorzej ze ja musze wymyslac madre odpowiedzi ^ ^

    gitarzysta napisał(a)
    Lubisz zwierzęta? Jeśli tak, to jakie?
    Lubisz kopać, odbijać czy rzucać piłkę? :)
    Czy w ogóle lubisz piłkę?
    A może wolisz biegać?
    Albo szarpać struny, czy grać na czymś?
    Jesteś humanistką czy ścisłą?



    :*


    kotki najbardziej ^ ^
    odbijac chyba najbardziej....siatkowka mnie kreci moze troche pilka nozna...ale zbijak to jzu raczej nie ^ ^
    lubie
    wole grac chyba ^ ^
    na pianinie
    humanistka

    kuje za odwiedziny ^^

    Doctor Devil napisał(a)
    1. Czemu nie zaglądnęłaś do mojej galerii? :P
    2. Mam strzelić focha? :>
    3. Czemu zmieniłaś avatara?
    4. Jak się podobał masaż? ^^


    i tu sie mylisz ;p napisac chcialam wczoraj posta ale cos sie popsulo z forum -.-' za to dzisiaj juz widnieje ^^

    lepiej focha niz slepakami ^^

    a co ci nie pasuje w obecnym :> znudzil mi sie poprzedni to nowego zapragnelam ^^

    mrrr....poprosze taki codziennie i do tego jakis zimny napoj ze slomka i parasolka 8-)

    _Billek_ napisał(a)
    Czy nadal twierdzisz, ze z kazdym zlotem coraz mniej mnie kochasz? :D

    Co bys wolala dostac jako prezent? Kfiatki czy Billka wyskakujacego z bagaznika?:D

    Mrrrrrrrrrrr :*:*:*:*

    A :foch: mam nadal :O


    ales wymyslil ;p pokaz mi logi albo archiwa gdzie tak napisalam ;p

    hyhy niepowtarzalny widok billka z bagaznika....tylko naljepiej jesli by tam lezal okolo 2 h ^^

    :*:*:*

    znowu ? ;p juz sie gubie za co ;p

    Xelte napisał(a)
    Dlaczego Nieustraszona, a nie Niezwyciężona?

    Dlaczego kocica, a nie tygrysica? :>

    Lubisz jeść??

    Wolisz obsługiwać innych czy sama być obsługiwana?

    Powiedz dlaczego jeszcze nie utonęłaś w tym wielkim oceanie spamu?


    NieustraszonA bo strach to emocja, ktora najbardziej pragne opanowac ^ ^

    kociaki wole bardziej od tygryskow, z ktorymi nie mam za duzej stycznosci

    baaardzio ^^ chociaz zalezy co :ziew:

    ;] kazdy lubi kiedy sie wokol jego wlasnej osoby skacze ;]

    spam to nic zdroznego o ile samemu sie potrafi wkrecic w ten system ^ ^

    kuje za odwiedzinki ^ ^
  • Też się uczę od roku na pianinie, fajna sprawa - tylko instrument drogi >_>

    ten tego tamtego, jesteś perwersyjna? :XP:

    Jaka jest Twoja ulubiona marka samochodu?

    Może wolisz motocykle?

    Jesteś lewo czy prawo nożna?
    ... ręczna?

    Umiesz gotować? Jak tak to ugotuj mi coś! ]:-D



    :* :* :*
  • NieustraszonA napisał(a)
    Doctor Devil napisał(a)
    1. Czemu nie zaglądnęłaś do mojej galerii? :P
    2. Mam strzelić focha? :>
    3. Czemu zmieniłaś avatara?
    4. Jak się podobał masaż? ^^


    i tu sie mylisz ;p napisac chcialam wczoraj posta ale cos sie popsulo z forum -.-' za to dzisiaj juz widnieje ^^

    lepiej focha niz slepakami ^^

    a co ci nie pasuje w obecnym :> znudzil mi sie poprzedni to nowego zapragnelam ^^

    mrrr....poprosze taki codziennie i do tego jakis zimny napoj ze slomka i parasolka 8-)


    1. A masażyk z akcesoriami przy łóżku, czy bez? :>
    2. Co na to Kami? :D
    3. Czemu tak wyszłaś z IRCa bez pożegnania? :rolleyes:
    4. Pytanie bonusowe: Czemu golarka goli, a latarka nie lata? ?(
  • gitarzysta napisał(a)
    Też się uczę od roku na pianinie, fajna sprawa - tylko instrument drogi >_>

    ten tego tamtego, jesteś perwersyjna? :XP:

    Jaka jest Twoja ulubiona marka samochodu?

    Może wolisz motocykle?

    Jesteś lewo czy prawo nożna?
    ... ręczna?

    Umiesz gotować? Jak tak to ugotuj mi coś! ]:-D



    :* :* :*


    nio ja mam w domu po dziadku, wiec od czasu do czasu sobie pogrywam. A nauke zakonczylam kolo liceum ;p do szkoly muzycznej nie chcialo mi sie juz isc po mimo ze egz zdalam pozytywnie


    wszytko zalezy od punktu widzenia osoby zadajacej pytanie ;p nie wiem co w twojej skali jest perwersja a co norma, wiec ciezko mi odpowiedziec na to pytanie xD

    nissan z 350 to chyba ulubione, ze starszych to pewnie standardowka audi tt

    z motocykli rozrozniam tylko scigacze, czopery i crosy ;p ale najbardziej scigacze mi sie podobaja ;p

    lateralizacja prawostronna cala ^^ na szczescie ^^

    pfffff..... gotowac to ja moge tylko dla ukochanego faceta ;p albo dla siebie xD

    a cio mi tam tak ladnie pytania zadawales ;p ;**


    Doctor Devil napisał(a)
    1. A masażyk z akcesoriami przy łóżku, czy bez? :>
    2. Co na to Kami? :D
    3. Czemu tak wyszłaś z IRCa bez pożegnania? :rolleyes:
    4. Pytanie bonusowe: Czemu golarka goli, a latarka nie lata? ?(



    mmrrr przede wszytkim to balsamik zapachowy na pewno a inne to juz zalezy od nastroju ;p

    hyhy nio nie wiem...masz info ze on powinien byc kojarzony ze slepakami ? :E

    ostatnio troche zabiegany tryb zycia prowadze ;p nie mam czasu na pozeganania, ale za to przywitania zawsze sa gorace ^^

    hyhy mocne ;p ale szczerze mowiac to nie chce mi sie wysilac szarych na jakas blyskotliwa odpowiedz ;p wystarczy ze pytanei juz jest lanserskie ^^
  • NieustraszonA napisał(a)

    a cio mi tam tak ladnie pytania zadawales ;p ;**



    /me się rumieni :rumieniec:

    :E


    A na pianinie to długo grasz?
    Co sądzisz o muzyce klasycznej?
    A co sądzisz o szkole muzycznej? Takiej po lekcjach? Dobra sprawa?
    (uważaj, chodzę do takiej ^^)
    Na czym najbardziej byś chciała grać? Bo na przykład ja na jakimś afrykańskim instrumencie :XP:
    Co jest gorsze : Arnold czy Sylwester? ]:-D

    :*
  • 1. Balsamik o jakim zapachu? :>
    2. A wolisz długie masażyki, czy intensywne? ;)
    3. Kiedy będziesz w Rzeszowie? :D
    4. Dużo kłopotu sprawiam jako "podwładny"? :E
    5. Wolisz jak mężczyzna się podlizuje, czy prowokuje? (TAK! To aluzja! :D :D)
  • gitarzysta napisał(a)
    /me się rumieni :rumieniec:

    :E


    A na pianinie to długo grasz?
    Co sądzisz o muzyce klasycznej?
    A co sądzisz o szkole muzycznej? Takiej po lekcjach? Dobra sprawa?
    (uważaj, chodzę do takiej ^^)
    Na czym najbardziej byś chciała grać? Bo na przykład ja na jakimś afrykańskim instrumencie :XP:
    Co jest gorsze : Arnold czy Sylwester? ]:-D

    :*


    hyhy

    4 lata gralam miedzy podstawowa a liceum, a reszte to juz amatorsko tak jak mnie cos natchnie czasem ;p

    bardzo lubie ^^ choc to zalezy od nastroju....jesli chce sie wyciszyc lub ukoic nerwy to czesto sobie wlaczam, szczrgolnie na rm clasic swietna muzyka leci zawsze ^ ^

    nio jak juz wczesniej wspomnialam chcialam sie do tak owej wybrac dlatego tez zdawalam tam egzamin. Natomiast chcialam isc na skrzypce, ale bylam juz na nie za stara ponoc ;p wiec pozwolili mi isc na wiolonczele, a ze to mi sie nie podobalo to zrezygnowalam w ogole ^ ^
    ogolem uwazam ze fajna sprawa, siostra chodzila przez jakies 8 lat i wyszlo jej to na pewno na dobre ;p a na ktorym jestes roku ? tak z ciekawosci....i pewnei na klasycznej gotarze ? ;p

    na harfie =] zawsze mi sie marzylo grac na tak owej =]

    hehe sigal ;p

    :*


    Elmo napisał(a)
    gitarzysta to chyba tylko u pań w CT siedzi i nic więcej więc uważaj na niego ]:-D

    a metalu słuchasz może troszkę?



    hyhy nio wiesz na gitare zawsze mozna wyrwac dziewczyne xD

    za ciezko dla mnie ;p okazyjne piosenki to moze ale rzadko ;p chociaz ostatnio bylam na koncercie punk-rokowym i clakiem mi sie spodobalo ^^


    Doctor Devil napisał(a)
    1. Balsamik o jakim zapachu? :>
    2. A wolisz długie masażyki, czy intensywne? ;)
    3. Kiedy będziesz w Rzeszowie? :D
    4. Dużo kłopotu sprawiam jako "podwładny"? :E
    5. Wolisz jak mężczyzna się podlizuje, czy prowokuje? (TAK! To aluzja! :D :D)



    kokosowym =] albo brzoskwiniowym =] uwielbiam te zapachy ;p

    hyhy czy to propozycja ? ;p to ja 2 w 1 poprosze ;D

    pfff ty lepiej do czestochowy przyjedz ;p kogo wy tam macie w tym Rzeszowie ;p

    eee jestes elegancki ^ ^ ostatnio bardzo mi sie spodobalo jak odpowiedziales w pewnym temacie ^ ^ ale nie bede ci za nadto pochlebiala bo jeszcez sie pyszny zrobisz ^^ po za tym czekaj na ocene ;p

    hyhy zalezy od nastroju ;p zeby nie bylo ;p a prowokowac to ja sama lubie ha!
  • jestem w szkole I stopnia, teraz na 3 roku. Tak, gitara no i pianino, a także śpiew :) Jak czas pozwoli to pójdę na II stopień, ale bez papierka z pierwszego mnie nie puszczą. A Ty do której zdawałaś?

    Mam płyty Mozarta, Chopina, ale też mniej znanych którzy naprawdę przypadli mi do gustu (później sprawdzę jak się legitymują ^^). Natomiast gdybym miał wybierać radio, to wybrałbym radiową dwójkę :)

    A co myślisz o tzw. indie rocku? Tak na świeżo, po openerze, powiem przykład - Interpol ^^ W ogóle tolerujesz rocka?

    Tak, mi też powiedzieli że na skrzypce jestem za stary, a chciałem... Bąkali coś o maksymalnie 8 latach.
    Harfa? Pięknie :P Jeśli chodzi o moje afrykańskie marzenie, to zawsze pociągały mnie instrumenty perkusyjne...

    A wiesz, że grałem na saksie 2 lata? Chwaliłem Ci się? Co o tym myślisz?

    Ho ho, się rozpisałem :rolleyes:


    :*
  • NieustraszonA napisał(a)
    Doctor Devil napisał(a)
    1. Balsamik o jakim zapachu? :>
    2. A wolisz długie masażyki, czy intensywne? ;)
    3. Kiedy będziesz w Rzeszowie? :D
    4. Dużo kłopotu sprawiam jako "podwładny"? :E
    5. Wolisz jak mężczyzna się podlizuje, czy prowokuje? (TAK! To aluzja! :D :D)



    kokosowym =] albo brzoskwiniowym =] uwielbiam te zapachy ;p

    hyhy czy to propozycja ? ;p to ja 2 w 1 poprosze ;D

    pfff ty lepiej do czestochowy przyjedz ;p kogo wy tam macie w tym Rzeszowie ;p

    eee jestes elegancki ^ ^ ostatnio bardzo mi sie spodobalo jak odpowiedziales w pewnym temacie ^ ^ ale nie bede ci za nadto pochlebiala bo jeszcez sie pyszny zrobisz ^^ po za tym czekaj na ocene ;p

    hyhy zalezy od nastroju ;p zeby nie bylo ;p a prowokowac to ja sama lubie ha!


    1. Jak mam ci zrobić dwa w jednym, skoro nie chcesz do Rzeszowa przyjechać? :P
    2. To tak się bez niczego zgadzasz na masażyk? Ładnie to tak? :D
    3. Oprócz masażyku... jakieś inne życzenia być miała w takiej chwili? :>
    4. Dostanę +1 do ocenki za spam w CT? :D

    No i jako, że miało tu być statystyczne pytanie z trudnymi słowami, ale zarzucono mi, że je tylko kopiuje... To będzie tylko:
    5. Wolisz po ciemku, czy przy świetle? :P
  • Jak myslisz, Doctor Devil Cie podrywa?
    Masz juz wlasny harem? ^^
    Co robisz jak nic nie robisz? (ogladanie filmow sie nie liczy)
    Jak juz tak na spokojnie opiszesz prace SMODa?
    teraz tradycyjnie kilka hipotetycznych sytuacji:
    Wchodzisz do sklepu i kiedy juz podchodzisz do kasy orientujesz sie ze zapomnialas wziac dokumentow, chcesz kupic kilka piw ale ekspedientka prosi o dowod, co robisz?

    Jedziesz starym zardzewialym twingo do supermarketu, podczas parkowania zarysowujesz czyjs samochod, co robisz?

    A co jesli ktos zarysował Twoj samochod (powiedzmy ze TWINGO^^) ? rzucasz sie na sprawce z pazurami czy raczej spokojnie probujesz sie ugadac?

    Do Twojego bloku wprowadzil sie nowy sasiad, mlody, fajny blondyn, podchodzi, mowi ze masz ładne oczy i odchodzi... jak reagujesz?

    Jak sie podobaja góry?

    Moja Ty kochana Kasiu :**** ^^
  • gitarzysta napisał(a)
    jestem w szkole I stopnia, teraz na 3 roku. Tak, gitara no i pianino, a także śpiew :) Jak czas pozwoli to pójdę na II stopień, ale bez papierka z pierwszego mnie nie puszczą. A Ty do której zdawałaś?

    Mam płyty Mozarta, Chopina, ale też mniej znanych którzy naprawdę przypadli mi do gustu (później sprawdzę jak się legitymują ^^). Natomiast gdybym miał wybierać radio, to wybrałbym radiową dwójkę :)

    A co myślisz o tzw. indie rocku? Tak na świeżo, po openerze, powiem przykład - Interpol ^^ W ogóle tolerujesz rocka?

    Tak, mi też powiedzieli że na skrzypce jestem za stary, a chciałem... Bąkali coś o maksymalnie 8 latach.
    Harfa? Pięknie :P Jeśli chodzi o moje afrykańskie marzenie, to zawsze pociągały mnie instrumenty perkusyjne...

    A wiesz, że grałem na saksie 2 lata? Chwaliłem Ci się? Co o tym myślisz?

    Ho ho, się rozpisałem :rolleyes:


    :*


    ja zdawalam do pierwszego stopnia ^ ^

    wlasnie rzadko slucham jedynki czy dwojki, za dlugie programy "mowione" mnie denerwuja ;p a na cllassicu rmfki tego nie ma dlatego zdecydowanie wole tam sluchac.

    zajrzalam specialnie do wikipedii zeby sprawdzic coz to takiego ^^ niesety nazwy zespolow kompletnie nic mi nie mowia, moze kiedys poszukam na wrzucie jakiegos numerku i obslucham to ci dam znac jak mi sie to podoba. Ale ogolem rock klasyczny bardzo lubie ^^

    oo gratuluje, saksofon to calkiem niezle osiagniecie ^ ^
    widzisz tobie dokladnie tak jak mi powiedzieli z tymi skrzypcami -.-' wscieklam sie i zrezygnowalam zupelnie.


    a no rozpisales, ale calkiem milo sie czytalo, wiec nie narzekam ^^

    ;**

    Doctor Devil napisał(a)
    1. Jak mam ci zrobić dwa w jednym, skoro nie chcesz do Rzeszowa przyjechać? :P
    2. To tak się bez niczego zgadzasz na masażyk? Ładnie to tak? :D
    3. Oprócz masażyku... jakieś inne życzenia być miała w takiej chwili? :>
    4. Dostanę +1 do ocenki za spam w CT? :D

    No i jako, że miało tu być statystyczne pytanie z trudnymi słowami, ale zarzucono mi, że je tylko kopiuje... To będzie tylko:
    5. Wolisz po ciemku, czy przy świetle? :P


    Zebym ja miala swoja pupcie ruszac pff ;p do Czestochowy poslady rusz a nie ^^

    zebym sie decydowala na przyjemnosc dla moich pleckow ? owszem bardzo ladnie ^^ wlasnie mi tu z tylu podpowiadaja ze sa mi bardzo wdzieczne ^^

    w tej chwili hmmm...owszem...lody pistacjowe z galaretka truskawkowa i bita smietana ^^

    hyhy jak jeszcze z 10 postow napiszesz to sie zastanowie ^^

    czym pyska napisał(a)
    ukradniemy Cie w nasze kręgi anime o! :quasi:
    nie będziesz miała nam za złe :quasi: ?


    hyhy wciagnelo mnie masakrycznie to fsn ^ ^'
    w jeden dzien obejrzalam 12 odcinkow ^^
    ale jak mi zabili najsexowniejszegpo bohatera to sie wscieklam i obejrzalam do 16 tylko -.-'
    teraz mysle cz obejrzec reszte -_-

    juz jestem zla ze sie wciagnelam ^^ nie nio ale jedno z lepszych anime jakie mialam okazje ostatnio obejrzec


    Gienek napisał(a)
    Jak myslisz, Doctor Devil Cie podrywa?
    Masz juz wlasny harem? ^^
    Co robisz jak nic nie robisz? (ogladanie filmow sie nie liczy)
    Jak juz tak na spokojnie opiszesz prace SMODa?
    teraz tradycyjnie kilka hipotetycznych sytuacji:
    Wchodzisz do sklepu i kiedy juz podchodzisz do kasy orientujesz sie ze zapomnialas wziac dokumentow, chcesz kupic kilka piw ale ekspedientka prosi o dowod, co robisz?

    Jedziesz starym zardzewialym twingo do supermarketu, podczas parkowania zarysowujesz czyjs samochod, co robisz?

    A co jesli ktos zarysował Twoj samochod (powiedzmy ze TWINGO^^) ? rzucasz sie na sprawce z pazurami czy raczej spokojnie probujesz sie ugadac?

    Do Twojego bloku wprowadzil sie nowy sasiad, mlody, fajny blondyn, podchodzi, mowi ze masz ładne oczy i odchodzi... jak reagujesz?

    Jak sie podobaja góry?

    Moja Ty kochana Kasiu :**** ^^



    hyhy neee to ja jego xDD moj ty zazdrosniku :**

    pare 8-)

    jak to sie nie liczy :O to pryskam banki ^^ ostatnio gralam w pasjansa Oo i pinballa ^^ nio i w ogole jakies ambitne gry wlaczam, a czasem nawet jakas ksiazke przeczytam Oo do tego maluje paznokcie, dbam o moje cialko-kremowaniem, pilingami ect.

    oo jakie ambitne pytanie ^^ w sumie to teraz juz nie wyobrazam sobie byc znowu samym modkiem. Obowiazkow jest nie malo ale jakos na wszytko sie czas mniej wiecej znajduje. Pomijajac kilka incydentow, z ktorymi trzeba sie liczyc bedac na takim a nie innym stanowisku, to jednak bardzo przyjemna funkcja do pelnienia ^^

    wahahaha zdarzylo sie :p ale akurat jak kupowalam dla taty papierosy ;p nie wytrzymalam i sie smialam przed kasa kilka minut ;p az tak glupio sie zrobilo ekspedientowi ze sprzedal mi bez szemrania ;p
    a teraz to bym pewnie odpowiedziala: Ale numeru telefonu nie znajdzie pan w moim dowodzie ;p kolega tak ostatnio powiedzial do barmanki....myslalam ze walne na podloge ze smiechu xD

    po pierwsze :ziew: stare to moga byc te twoje autobusy, ktorymi sie poruszasz do wroclawia :ziew: po drugie ja nie rysoswywuje samochodow ja pieknie parkuje =]
    po trzecie ...uciekam z miejsca zbrodni XDD nio a co mam zrobic ;p przeciez nie pojde do kolesia i nie powiem "prosze mi wybaczyc ale jesli ten merdcedes zaparkowany kolo mojego twingo nalezy do pana to jest pan mi winny oszkodowanie za uszkodzenie mojej karoserii, do jakiej doszlo podczas mojego parkowania....co za tluk parkuje tak blisko samochod :ziew: ;p

    Pewnie bym sie wsciekla ;p i wydusilabym naleznosc + koszty manipulacyjne od sprawcy ;p

    bosze ty to masxz pomysly ;p jak odchodzi znaczy ze impotent xD albo tajemniczy...[SIZE=7]impotent xD[/SIZE] a ze mnie nie kreca romantyczni kolesie ;p to sie odwracam i poczekam az wykona kolejny ruch...obstawiam ze to bedzie roza pod drzwiami bez bileciku ;D sceptycznie ogladam dalszy ciag rozgrywki i wysilek goscia ;p [SIZE=7]jak jest przystojny to powiem mu zeby ulatwil sobie robote i przeszedl do sedna sprawy bo z minuty na minute sie starzeje a nie mlodne ;p[/SIZE]


    jakie gory ;p hałdy a nie ;p i tak bym wolala miec widok na morze z okna niz na gory :ziew: ;p

    zazdrosniku moj :*:*:*


    FokuS napisał(a)
    a ty jeszcze w to grasz?
    co tam? :P


    neee juz od dobrego roku ;p
    oj Fokusik wpadasz na jednego posta na pol roku i sie pozniej nie odzywasz ;p niedobry ;p
    u mnie w porzadku ;p przade jak zycie pozwala ^ ^ a co u ciebie ?

    kuje za odwiedzinki mimo wsio ;**

    tortoise napisał(a)
    czy myślisz, ze Gienek jest zazdrosny o Doctora?
    dlaczego w 4 sytuacji Gienek nie opisał siebie?
    czemu on się tak ślini na twój widok?


    hyhyhy czy mysle ? neee ja jestem tego pewna ;pp

    bo to ukryte zaloty niedoszlego romantyka ;p tam jest on ale nie bezposrednio xD ;p

    nio to bylo wredne ;p niedobry rzuf a ty a ty :bicz: ]:-D

    _Billek_ napisał(a)
    Czemu jestes zUa na Billusia? :(


    sloneczko juz to wyjasnialismy nie jestem zla ;p czasem po prostu nie mam jak odpowiadac, ale zebym sie fochnela to trzeba sie napracowac ;p [SIZE=7]Gienek nic sie nie odywaj czasem w tej kwestii :ziew:[/SIZE]

    Elmo napisał(a)
    A czego NieustraszonA sie boi?


    A dlaczego ja nie widzieć Ciebie na IRC?? ;(

    :* :*



    nio dzieki tobie wzielam sie w ogole za odpowiadania w ct ^ ^
    dziekuje za pw ;***

    a boi sie kilka rzeczy ;p nick jest raczej wyidealizowana terscia anizeli prawdziwa ;p przede wszytkim PAJAKOW Oo nieciepie tego paskudztwa -.-' a jakos najczesciej akurat na mnei spadaja czy rzucajami sie w oczy -.-'
    do tego nie lubie bardzo glosnych dziwekow, naglych. Jednostajne jesczze zniose bo mi sie ucho przyzwyczai, ale nagle wybuchy czy trzaski nee ;/


    siedze ;p ale najczesniej na teamowych lub na #wwc ^^
  • O, wróciłaś :*


    Ja też ^^

    A wiesz że właśnie dzisiaj jest wielki dzień? Skończyłem z og. Ale na forum będę zaglądał, dla Ciebie.

    Tęsknie za ludźmi z kolonii, miałaś kiedyś tak, że nie chciałaś żeby przelotne znajomości były tylko przelotne?

    Mam takie nietypowe pytanie, można powiedzieć że gówniarskie.

    Wiesz ile mam lat? A, tak po rozmowach, ile byś mi dała?



    :*
  • NieustraszonA napisał(a)
    Doctor Devil napisał(a)
    1. Jak mam ci zrobić dwa w jednym, skoro nie chcesz do Rzeszowa przyjechać? :P
    2. To tak się bez niczego zgadzasz na masażyk? Ładnie to tak? :D
    3. Oprócz masażyku... jakieś inne życzenia być miała w takiej chwili? :>
    4. Dostanę +1 do ocenki za spam w CT? :D

    No i jako, że miało tu być statystyczne pytanie z trudnymi słowami, ale zarzucono mi, że je tylko kopiuje... To będzie tylko:
    5. Wolisz po ciemku, czy przy świetle? :P


    Zebym ja miala swoja pupcie ruszac pff ;p do Czestochowy poslady rusz a nie ^^

    zebym sie decydowala na przyjemnosc dla moich pleckow ? owszem bardzo ladnie ^^ wlasnie mi tu z tylu podpowiadaja ze sa mi bardzo wdzieczne ^^

    w tej chwili hmmm...owszem...lody pistacjowe z galaretka truskawkowa i bita smietana ^^

    hyhy jak jeszcze z 10 postow napiszesz to sie zastanowie ^^


    1. Pfff... A odpowiedź na 5 pytanie to gdzie? :|
    2. No i jak mam tu 10 postów napisać, skoro wcale nie odpowiadasz? :rolleyes:
    3. Czemu trawa jest zielona?
    4. Za karę: zbadaj, czy w Częstochowie są śparogi ;)
    5. Na górze, czy na dole? ^^
  • gitarzysta napisał(a)
    O, wróciłaś :*


    Ja też ^^

    A wiesz że właśnie dzisiaj jest wielki dzień? Skończyłem z og. Ale na forum będę zaglądał, dla Ciebie.

    Tęsknie za ludźmi z kolonii, miałaś kiedyś tak, że nie chciałaś żeby przelotne znajomości były tylko przelotne?

    Mam takie nietypowe pytanie, można powiedzieć że gówniarskie.

    Wiesz ile mam lat? A, tak po rozmowach, ile byś mi dała?



    :*


    wrocilam ^^

    gratuluje, ja juz skonczylam jakies rok temu albo i wiecej i tez juz teraz tylko na forum zagladam ^^

    hehe nio na koloniach bylam nie raz i tez mi sie zawsze tesknilo, a co wiecej powiem ze nawet teraz czasem zatesknie za tamtymi czasmi ;p


    domyslilam sie po tym pytaniu o kolonie ze conajmniej nieletni jestes ;p i po hasle ze to gowniarskie pytanie ;p obastwaiam 15 :>


    i tak ;****


    NMMDN napisał(a)
    Jak tam mijają Ci wakacje? Planujesz gdzieś jeszcze wyskoczyć?


    pewnie do pobliskich wiosek wyposazonych w jeziorko lub jakis kompleks basenowy ^^ nio i cotygodniowe wyjazdy na slask...ale to raczej w sprawach mniej rozrywkowych.

    a ogolem dziekuje calkiem milo ^^


    Doctor Devil napisał(a)

    1. Pfff... A odpowiedź na 5 pytanie to gdzie? :|
    2. No i jak mam tu 10 postów napisać, skoro wcale nie odpowiadasz? :rolleyes:
    3. Czemu trawa jest zielona?
    4. Za karę: zbadaj, czy w Częstochowie są śparogi ;)
    5. Na górze, czy na dole? ^^


    odp na pytanie nr 5 :ziew: nie widzialam wczesniej prosze o wybaczenie mi tego okrutnego bledu
    otoz zalezy z kim xD albo od pory dnia, nocy;p

    jak to nie :O a teraz to niby co ? nic tylko narzekanie..e.ch te chlopy ^ ^
    bo slonce niebieskie a niebo zolte ^^

    Tego typu dekorację można spotkać najczęściej w budownictwie ludowym na Podlasiu i na Kurpiach.
    znalazlam na googlach ;p dziekuje za to ze musze poswiecac swoj czas na edukacje wyrazow obcyhc ^ ^ jestesm ci niezmiernie wdzieczna ;** ;D

    ale czego ? ^^
  • blisko. Nie będę pisał ile, bo nie chcę się objawiać.

    Uff, ale zalatany tydzień. Próby z kolegą na gitarze powróciły i bardzo się z tego cieszę.

    Zafascynowałem się nowymi zespołami, takimi jak Audioslave czy Aerosmith, znasz? Take me to the other side... ^^
    Pracuję nad nagraniem swojej gitary elektrycznej, chcesz?
    Mało tego, zaczynam zdrowo się odżywiać i robić sobie cowieczorne rozciąganie i ćwiczenia. To dobrze, no nie?
    Co myślisz o Nosowskiej i Hey? Też mi się spodobało.
    No to tyle... Jeszcze tu wrócę, jak zawsze :)


    :*
  • gitarzysta napisał(a)
    blisko. Nie będę pisał ile, bo nie chcę się objawiać.

    Uff, ale zalatany tydzień. Próby z kolegą na gitarze powróciły i bardzo się z tego cieszę.

    Zafascynowałem się nowymi zespołami, takimi jak Audioslave czy Aerosmith, znasz? Take me to the other side... ^^
    Pracuję nad nagraniem swojej gitary elektrycznej, chcesz?
    Mało tego, zaczynam zdrowo się odżywiać i robić sobie cowieczorne rozciąganie i ćwiczenia. To dobrze, no nie?
    Co myślisz o Nosowskiej i Hey? Też mi się spodobało.
    No to tyle... Jeszcze tu wrócę, jak zawsze :)


    :*


    blisko :> tzn blizej mniej czy wiecej ^^

    Jakiś zespoł macie :> jesli jakies numerki dostępne na necie sa to ja poprosze probke ^^

    pierwszego nie, ale aerosmith to trudno nie znac ;p szczegolnie "Jane's got a gun" ...swietny numer zawsze mnie nakrecal pozytywnie.
    a cytat co napisales kojarzy mi sie z tez jedna z ulubionych piosenek Red Hot Chili Peppers - Otherside

    nio jak najbardziej poprosze do odsluchania ^^

    hehe dietologiem nie jestem alt cwiczenia na pewno wyjda na zdrowie ;D

    hmmm bylam nawet na koncercie chociaz nie planowanym ;p nie jestem szczegolna zwolenniczka czy fanka ale kilka numerow tez czasem moge posluchac

    no mam nadzieje ^^ ;**