NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ZabioreCiButy napisał(a)
    Ja juz nie potrafie siedziec przy jednym nicku avku czy sygnie ale ty jedziesz ostro :)
    co powiesz na nowego czlonka teamu??
    mam ochote wstapic ale sie jeszcze wacham??
    zachecisz mnie jakos??

    ps. 900 posta dedykuje Tobie ]:-D
    pozdrawiam


    oo przeprasaiam ale nicka nigdy nie zmienialm ;p...a dziekuje za komplement chyba ;p
    mrr...ja uwielbiam swieza krewke w timie ^^
    ee tam skladaj podanie i sie nei wahaj
    pewnie ! :bicz:.... ]:-D

    kuje za dedykacje =]

    Fleet Of AiuR napisał(a)
    z maselkiem mozemy sprobowac jak cos :>

    czym podrapie.. dobrze wiesz czym :>

    wiesz ze zobaczysz.. to tylko kwestja czasu :>

    i tez chce wiedziec wiez zapytam o to samo :>

    jak wolisz szybciutko? czy delektowac sie? :>


    mrrr...to Ty na masle tez umiesz jechac =] ;p

    zgaduje ze szczotka ! ;p :>

    nie ladnie tak pytaniem na pytanie ;p

    ty wiesz jak lubie ]:-D

    eustachy napisał(a)
    eustachy wrecza nieustraszonej swoje "spodenki do gry"
    art-pop.pl/pictures/zmniejszone/bokserki/bokserki1.jpg
    teraz juz masz w czym grac wiec boisko nasze :]

    czy podobnie jak przy moim monitorku stoi u Ciebie jakis pluszak ?
    u mnie to krolik. nafazowany jakis, ale dumnie sie prezetuje, mimo ze wiecej czasu lezy jakby byl na zgonie :)

    czy bedziesz za zadowolona z sanek jakie ma Ci zamiar sprezentowac jeth ?
    bo musze je komus opchnac a jeth sie wacho :D:D

    /editow bylo kilka a literowki i tak pewnie sa :P


    aaaa...zlapana zlapana z reka w satniku ! ;p
    a stringi tez masz dla mnei do kolekcji ;> bo ja tylko w kompletach chodze ;p

    oooo pluszaki....mam jedna ulubiona =]...znaczy moze nie stoi na monitorku ale za to siedzi ze mna caly czas w pokoju =]...moja zabusia slodziusia =]
    moze ich umowimy na spotkanie :>

    liiiiii saaanki...chociaz wole jabuszko....ale skoro tata =]
    a to paszkuda uzywane !....ja chciem nowe nie smigane i jeszcze woskiem pojechane :D:D

    Vim napisał(a)
    Czemu lubisz Renji'ego z Bleacha?
    Twoje ulubione paringi?
    Czemu taka a nie inna sygnaturka
    Jakiue jeszcze anime zaliczyłaś

    [SIZE=7]PS Zapraszam do Vim-Viem że nic nie Viem[/SIZE]


    Renjiego uwielbiam hmmm...z wielu powodow:
    Jest pewnym siebie, zawadiackim, humorystycznym sexi ;p facetem, ktory nie boi sie podejmowac ryzyka nawet ponad miary swojej sily. Jego liczne klotnie z Ichigo i ta nieustajaca rywalizacja, ktora tak naprawde jest ptzykrywka dla wspanialej przyjazn, poporoztu mnie rozbraja. Do tego dochodza te mraaul tatulaze ;D ...w zasadzie moge pisaco nim godzinami.. ;p eszzz najlepiej od razu przerysowac mnie na kartke bym w pelni mogla opisac jego jestestwo :D

    liiiiii moje ulubione pytanie ;D...liczylam ze ktos kiedys mi je zada :D:D
    to ja sie skupie na heteroseksualnych ^^

    Kurosaki Ichigo + Kuchiki Rukia

    Sprawa na pierwszy rzut oka oczywista, poczataek serii w niezaprzeczalny sposob udawadnia nam trafnosc tego paringu. Heroiczna walka Ichigo o zyczie Ruki i te slynne slowa "I remember why i wanted to save you so badly..."...eszz co tu duzo opowiadac poporstu kwitnaca milosc jak pak kwiatu wisni. Niesety filery troszke oddalily ich od siebie a ku mojemu niezadowoleniu zblizylo Ichi z przyglupawa ;p Inoue, czy tez malutka "zmodyfikowana" dziewczynka Lilin. Mam nadzieje ze producent planuje zakonczyc serie pierwotnym pomyslem na "wielka milosc" bo inaczje przejde sie do niego do domu z pila mechaniczna....i piwkiem dla mnie ;P

    Kisuke Urahara + Yoruichi Shihouin

    Jedne z najlepiej pasujacych do siebie postaci. Obydwoje z rodowodem bylych kapitanow w soul society, obydwoje "konspiranci" i pomocnicy Ichigo, ktorych moc tak do konca nie jest nam znana. W samym bleachu prezentowani sa w zasadzie jako para rozumiejacych sie bez slow dobrych przyjaciol, ale czy do konca tylko przyjaciol ? hmm ciezko wyczuc, choc wyraznie w migawkach z przeszlosci widac ze spedzali ze soba sporo czasu i nieda sie zaprzeczyc ze naprawde pieknie do siebie pasuja ^^ Nawet jesli producent ich nie spichnie to i tak dzieki niedopowiedzenia mozna wiele postawic sobie miedzy wierszami ;p

    Ichimaru Gin + Matsumoto Rangiku

    Po mimo dosc ciezkiej sytuacji, ktora zostala wywiazna z powodu niegrzecznego ;p Gina, niezaprzeczalnie Matsumoto nie byla osoba bez znaczenia dla niego. Chociaz historia nie calkiem jasno odslania nam poczynanai tej dwojki to jednak da sie odczuc wiez jaka niedyz zpaenie laczyla ich ze soba. Nawet jesli do niczego nie doszlo widac ze obydwoje maja sie ku sobie, niesety przeszkadza im jak by to euforystycznie nazwac odmienne podejscie do zycia xD

    Kyouraku Shunsui + Ise Nanao

    Podrywacz o hulaszczym trybie zycia i powsciagliwa konserwatystka, jednym slowem swietny przyklad na to jak przeciwienstwa sie przyciagaja :D Po mimo nazdbyt lekkiego i zartobliwego traktowania "ich zwiazku" Kyouraka naprawde dba o biezpieczenstwo i cala osobe Nanao, co mozna odczytywac tylko w jeden sugestywny sposob ;p Nanao natomiast jako konserwatywna podwladna, stara sie zachowac nalezyty dystans miedzy nia a kapitanem, czy tez moze obawia sie uczucia jakie moze narodzic sie w niej samej :>

    Ishida Uryk + Inoue Orihime

    I tutaj poraz kolejny chyle sie do poczatku seri ;p Moje pierwsze wrazenia mowily mi ze ta dwojka powinna byc ze soba, tym bardziej ze zdawalo mi sie iz wyczuwalam zadrosc w Inoue kiedy ona skolei sadzila ze Ishida podkochuje sie w Rukii ;p Nawet jesli ruda nadmuchana w wiadomym miejscu dziewczyna ;p zapatrzona jest w Ichigo to on moim zdaniem traktuje ja jedynie jak swoja siostre, nio i coz nie kloci sie z nia tak pieknie jka to robi z Rukia ;D

    Hisagi Shuuhe + Kurotsuchi Nemu

    ha! a tutaj zaskocze ;p Para ktora wogole nie ma zwiazku w bliczu moim zdaniem swietnie do siebie pasuje ;D Sexiowny Hisagi...mrrrr...tylko ten tatulaz cos nie teges xD....odwazny, waleczny i zapewne opiekunczy zdecydowanie bardziej niz Mayuri, eszzz nio Nemu miala by z nim naprawde przyjemnie =] A poniewaz bidna Nemusia to wlasnie jedna z ulubionych moich postaci kobniecych w bleachu to trzeba ja jak najlepiej ustawiac ;p Zreszta zdecydowanie za ladna jest na marnowanie sie przy boku niedobrego Mayuri ;p...zeby on tak chociaz ten makijaz czesciej zmywal ;p

    Hitsugaya Toushiro + Hinamori Momo

    13 latek z wygladu, a conajmniej 60 z zachowania i zdesperowana Hinamori, coz ta para miala juz troche migawek w histori, dlatego tez postanowilam ich sie ladnie uczepic i zrobic z nich udana , aczkolwiek dziwaczna pare ;p Problem oczywiscie polega na tym iz Aizen zalatwil reszte scensriusza dla tej milosci :D... w zasadzie to przez jakis czas sadzilam rowniez ze to wlasnie z nich wywiaze sie para, jednak kapitan 5 oddzialu po sexownej reaktywacji zdecydowanie przekreslil wszelkie oczekiwania ;D...szkoda ze Momo musiala zginac, nie lepiej tak by Inoue zalatwic bylo ;p

    Kon i Liliu

    A skoro juz wybiegamy w paringi to czemu ktos tam ma byc samotny ;p Zmodyfikowane duszyczki, ktore wiecznie tocza ze soba walke to siwetny przyklad na powiedzenei " kto sie lubi ten sie czubi" chociaz w przypadku Kona sprawa uczucia odnosci sie raczej do przytulania "dolin" to jednka calkiem fajnie bylo by zobaczyc jak ta dwojka wygladala by ze soba ;p

    Abarai Renji + KaT vel kocica ]:-D

    Nie ma nawet co udawadniac, idealna para a co ;p Tylko jeszcze musze jakis fajny rysunek siebie zrobic i wyslac do porducenta bleacha xD POtem to juz pojdzie jak po masle ,w koncu skladam wizyte wlascicielowi z pila mechaniczna jesli nie zlaczy Ruki i ichigo ;p Odpowiadajac na wszelkie pytania:tak jestem oblakana ;:D:D


    Sygnatura zwiazana jest jak widac na zalaczonym z moja ulubiona bohaterka Yourichi ;D pozniej z kobiet to jeszcze Nemu lubie i Rukie zreszta Madsumoto tez fajna babka i takie tam...jedynie Inoue mnie wrrr ;p

    anime jakie zaliczylam :D...ladnie brzmi zapisze sobei chyba ;D...ogolem to jakos malo ogladalam ;// zazwyczaj mam tak ze jak zachoruje na cos to ciezko mnie odciagnaci przekonac do czegos innego, i tak wlasnie DB obejrzalam wszytkie serie 3 razy ;D podobnie zreszta jak "tajemnice pRzeszlosci" wlasciwa nazwa brzmi Fushigi ykgi...tiak to bylo jedno z najlepszych anime w mojej karierze....nio i Hellsing, reszte ogladalam po odcinkach...a jesli mnei nei wciagnelo to dawalam sobie spokoj, bylo jeszcze kilka w przeszlosci nazw ale jakos teraz juz nie bardzo umiem je skojarzyc.

    to ja sie skupie na heteroseksualnych ^^



    ...::Lukos::... napisał(a)

    No dziwne :D

    Chociaż są tam dobre przykłady :)

    Czytasz książki Stephena Kinga?

    Jeżeli tak to które z nich zajmują u Ciebie czołową pozycje?



    hmmm zdarzylo mi sie kilka miec w swoich rekach, jednak nie jestem specialna fanka tego typu letur, z lenistwa wole obejrzec filmik ;p aczkolwiek tutaj rowniez pomimo ciekawego scenariusza obeh\jrzec....coz poprostu jestem cykor i horrory to nie moja baja...chociaz kusza a kuszaa =]


    tyber napisał(a)
    Heh z opcji szukaj. Co tam napiszę kiedyś... Tylko mnie nie plaskaj za tę zuchwałość :P

    Dlaczego zupa była za słona?


    behehe...musze sobie zmienic dane ;p
    ja i tak jakos specialnei czesto tam nie siedze ale w razie czego jestem w stanie odpowiedziec choc by i z dlugim rezultatem ;p

    bo mezowi sie nalezalo ;p

    Netiyseveia napisał(a)
    Dlaczego lubisz imprezy spamowe jak ja? :P
    Dlaczego nie bylo hucznego wesela twojego w spamie?
    Co powiesz na mala zabawe :bicz: ?


    bo nam to w rodzinych zylach krazy ;D
    a wlasnie kiedy bede ogla wrescie jakas nowa kiecke wlozyc w awusia ;p :>

    otoz to :quasi:...tak o mnie maz dba ;p...moze nie jestem tego warta ;p...a jesli jestem to najwytyrazniej on tego nie docenia ;p

    wahahahahah......i wciagnelo CIe....moje Ty sisterko...wiedzialam ze CI sie spodobaja bicziki :bicz: ]:D


    Turles napisał(a)
    NieustraszonA napisał(a)
    Turles napisał(a)
    Co zrobisz kiedy będe głodny ^^??



    dam Ci w morde ]:-D czyca ^^??

    a jak myslales kochany ;p
    Turles napisał(a)
    jaro1012 napisał(a)
    Muszę przyznać, że jesteś może i nadgorliwa (bez urazy)


    albo piszesz to na bani albo masz coś źle z głową o_o

    [SIZE=1]praszam mamusiu za szpamik ale musiałem mu to powiedzieć ^^[/SIZE]



    moj ty dzielny obronco ucisnionych mamusi :*....oc postwaie ci cyca xD <idzie> :D


    ulubiona zabawka??
    rąbałaś kiedyś drewno xD??
    z kim z teamu chciała byś się pobawić w zapady
    z kim ze spamu chciała by się pobawić w zapasy ^^


    zabka =] i pejczyk :bicz:
    nioo w harcerstwie ;D
    mrrr.....nio latwiej bedzie chyba wymienic z kim nie ;p
    mrrr.....nio skoro juz zadajesz to nieomieszkam Cie Turlesiku ty moj pominac ;p



    ZabioreCiButy napisał(a)
    Podoba ci sie moja motywacja do spammowania w twoim temacie??
    Nie zapominajmy o naszych GURU
    i obstawiamy czy queyas go zamknie??
    dostane warna??
    :E


    behehehhe....oj Ty dzielniaku jeden :D...../me byc dumna ;D
    jak zamknie to ja mu zrzuce spam na glowe ;p
    a warnika...beee ...co najwyzej z :bicz: ide mnie :D



    Martinus_ napisał(a)
    Ogame czy Real ? :P

    Zapomniało się o znajomych nawet na gg nic nie napiszesz :(


    wlasnie ze sie odezwalam ;p...a ja zawsze czekam na kogos innego zeby sie odzywal bo to ak nietaktownei zeby kobieta zaczepiala ;p
    wrescie sie pojawil w jakims sensownym temacie xD
    :*

    Sayco napisał(a)
    Hmmm... zawsze byłaś/jesteś kocicą? ;) czy dopiero utożsamienie się z pewną postacią zaowocowało takim przydomkiem ;)

    hyhy teraz kilka szybkich pytań ode mnie:

    1. shikai czy bankai?
    2. vizard czy arrancar?
    3. sereitei czy espada?
    4. Ichigo czy Grimmjow
    5. Yoruichi czy Yoruichi? I odpowiedz przy tym dlaczego tak :P a nie inaczej
    6. Gdzie doszłaś już w anime? ;)
    7. Mangę też czytasz? Jak nie to dlaczego :P?
    8. Polecasz jakieś ciekawe anime od siebie?
    9. PEPSI czy pepsi?:P

    Na razie starczy ;)
    ps. patrząc na zdjęcia to powiem, że podobna jesteś do swojej ulubionej postaci ;)
    czekam na odp :*


    Przydomek kocica juz od czasow liceum na mnie ciazy ;p...Mam w domciu aktualnie wesola 5 kociakow i jakos ciagle mi malo ;p Jakos zawsze darzylam wyjatkowa sympatia te zwierzaczki sa pelne gracji nio i maja pazurki kiedy tzreba....poporstu moj znak rozpoznawczy ;p
    a ze yoruichi pol kott pol shinigami tym bardziej przypadla mi do gusciku...jakos bardzo pasowala mi do moeje osoby prze co zyskala dodatkowa sympatie i aprobate ;)

    1. jak dla mnie to pisze sie osobno ;p....jakos tak tlumaczenei na poczatku wygladalo i bede trzymala sie tej wersji...ale to do kosmetycznych spraw ;p a co do samego pytania to ban kai zdecydowaie....coz chyba banalna sila mnie w nim pociaga ;D....chociaz nie u kazdego ban kai wyglada ciekawie....u samego ichigo nie podoba mi sie ze jego zanpaktou maleje do cieniutkiego mieczyka...chociaz stroj to juz ma lepszy ;D nio i co tu duzo ukrywac...jak to napisales u siebie w prezentacji Zambimaru Renjiego troszke nie ten teges wyglada...chociaz i tak nic nei moze ujac wlascicielowi ;D

    2. hmmm jestem dopiero na 112 odcinku wiec jeszcze dobrze nie poznalam tych dwuch "ras" jednak vizardy na wstepie zdaja sie zdecydowanie ciekawze...a arrancar jako blizej pochodne hollow jakos mniej sympatycznym akcentem pachna ;p
    3. jeszcze nie widzialam espady, zostawi sobie to pytanie na pozniej jak cos ;)
    4. i znowu musze odpuscic pytanie :( jakos staram sie zmniejszyc tempo bo nie chce zeby za szybko mi sie konczyl bleaszek... coz lubie meic ubezpiecznei kilka odcinkow do przodu ;D
    5, beheheh ja kiedys tez takie pytanie zadawalam tylko z seri NieustraszonA czy NieustraszonA ;D
    coz oczywiscie Yoruichi :D...co za pytanie wogole stawic mnei przed takim wyborem ;p jak juz pisalam u Vima to moja ulubiona postac z kobiecych i bede ja bronila jak najeta ;D
    6. 112 ;p dzisiaj pewnie do 20 dojde ;p
    7. wlasnie sciagam bo mi sie anime konczy ;p...mam zamiar jeszcze raz serire obejrzec w hyperze bo akurat dowiedzialam sie ze od 12 ma lecie c xD....a co jak chorowac to na calego ;p
    8. Fushigi Ykgi - jak dla mnie ciekawa pozycja, ktora chyba niewiel osob zna...a po za tym to hellsin z popularniejszych nio i na tym sie konczy moje bogate doswiadczenie...nie liczac DB i odcinkowych epizodow innych ;p
    9. pepsi z cytrynka ;D

    laaaa...nio chyba najwiekszy komplement jaki udalo mi sie uslyszec ;p....az normalnei dygne nozka i w podziece piknego buziaka wysle :*....a ostatnio wlasnie myalalm zeby zrobic cobie fote z nastawienem na image yourichi a tu taka soprajs ;D


    imperator SON napisał(a)
    a może i nasza NieustraszonA pani zjawi się na zlocie??


    Zlot w ROWACH(edit Gdańsku) ??? unii 47 & 54


    Serdecznie zapraszamy :) No i pytanko oczywiście : który rok tych studiów?? :)


    hmmm troszje daleko bo ja z Czestochowy mam do gdanska jakas cala polske ;D....wiec podzekuje ladnie za propozycje i nie obiecuje ze dotre ;p

    a rok studow 4 ; /// tak tak stara jestem ;/


    Skull Collector napisał(a)
    Czesc.

    Bol po rozpadzie udanego zwiazku czy samotnosc?

    Cieple slowo czy goracy pocalunek?

    Mocny uscisk czy musniecie warga?

    a to jedno z drugim nie naklada sie na siebie ;>...hmmm coz nie lubie samotnosci wiec zdecydowanie wybiore wszytko co z nia nie zwiazane ;p
    hmmm cieple slowo zagrzewane pocalunkiem
    myhy...zalezy od sytuacji i osoby ;p


    meville napisał(a)
    kochasz mnie jeszcze:) ;>

    czy są szanse na twoj rozwod xD ^^


    nio baaa ;*
    jak SUpcio nie wroci to matka teresa nie zamierzac byc xD

    FokuS napisał(a)
    nio bedzie ponad 4 miechy ;p
    jak mogles mnie nie zauwazyc ...niedobry ;p
    nio baaa aryss nadal spamuje w spamiku nie to co Ty weteran z wieczna emerytura...odwagi Ci brak ot co ;p
    zdrawiam i powodzenia na OG ;)


    phi jakby tam posty naliczali to bym popisał ^^
    może kiedyś wrócę ale na razie mi się nie chce ^^
    mało tych fotek, masz konto na fotka.pl? ^^


    e tam posty...dobrze wiesz ze w spamie sie atmosfera liczy ;p a ty taki materialista ;p
    mmm no coz zawsze mile jestes tam widziany i chetnie ladnie CIe przywitam ;p
    nie nie mam konta;p
    i jakos nie spieszno mi zakladac ;p
    jak to malo 2 to juz duzo ;p


    ZabioreCiButy napisał(a)
    Kocica zapomnialas o swoim temacie??
    czy czekasz na wiecej??


    mialam maly urlopik ;p
    ale dziekuje za troske =]

    po za tym odpowiedzi wymagaly doglebnej analizy jak to bylo w przypadku zestawu od Vim`a dlatego troszke to potrwalo ;p
  • :]
    stringi mowisz ?
    ale wiesz ze z meskimi stringami to tak jak z pila motorowa ? Chwila nieuwagi i po palcach :D

    oki oki to zadam pytanie - dzis typowo motoryzacyjne

    szybie auto na proste czy szybki kierowca na zakrety ?:>
  • Jak mi się będzie nudzić, to może :P pomyśle nad przeróbka Ciebie w photoshopie z jakims obrazkiem Yoruichi ;)

    Co do pisowni ban-kai i shi-kai, to oczywiście wiem jak to wygląda, znam znaczenie wszystkich tych słów, nawet wiem jak wygląda japońskie 'ban' (jak swastyka tylko troszkę w drugą stronę :P), zwyczajnie nie chciało mi się bawić w zapisywanie tego w normalnej formie, zapisałem tak byle jak :P

    Co do arrancar vs vizard
    to ja jednak bardziej wolę arrancary, w tym szczególnie grimmjow'a i uluqiore.

    Tak czy siak mam prośbę :P
    Jak już dojdziesz chociaż do około 121 odcinka :P? Bo o ile dobrze kojarzę, tam jest walka Ichigo vs Grimmjow

    To chciałbym o powtórzenie odpowiedzi na mooje wcześniejsze pytania ;)


    swoją drogą mam do polecenia fajne anime :D

    Claymore

    O wiedźmach... a raczej Claymorach ;)
    Bardzo fajne, może trochę nie ten klimat co bleach, ale polecam :)
    eXmod wojen || uni 26 exPlayer + Nekkar Player - Angelic Reapers
    S
    mart And Young Computer Operator ¤ Próba skończenia z OGame - 1087%

    say art
  • no przecierz wiesz. ze ja ze wiekszosci rzeczy potrafie zrobic...przyjemny uzytek :>

    ..nie moja droga mylisz sie, to nie szczotka... to flet z zywej stali :P

    a ja na pytanie odpowiedzialem, dlatego tez zadalem :P

    ..wiem, ale cos mi sie zdaje ze wiem tylko tyle ze podczas egzaminu z tego dostalbym tylko 3.. musi mnie Pani profesor wyedukowac jeszcze troszke :>

    e:
    ktore wazywko i ktory owoc. wg. Ciebie nadaje sie do ..tego :> .... najbardziej? :>
    w jakim pomieszczeniu w swojim domku, spedzasz najwiecej czasu.
    (pytam bo jak kazdy dowodca musze sie zapoznac z domniemanym polem bitwy.., bitwy na fletowe miecze i muszelkowe tarcze ;} - czyzby zapowiadal sie armagedon.. jak ostatnio? :>)
  • NieustraszonA napisał(a)
    Netiyseveia napisał(a)
    Dlaczego lubisz imprezy spamowe jak ja? :P
    Dlaczego nie bylo hucznego wesela twojego w spamie?
    Co powiesz na mala zabawe :bicz: ?


    bo nam to w rodzinych zylach krazy ;D
    a wlasnie kiedy bede ogla wrescie jakas nowa kiecke wlozyc w awusia ;p :>

    otoz to :quasi:...tak o mnie maz dba ;p...moze nie jestem tego warta ;p...a jesli jestem to najwytyrazniej on tego nie docenia ;p

    wahahahahah......i wciagnelo CIe....moje Ty sisterko...wiedzialam ze CI sie spodobaja bicziki :bicz: ]:D




    to raczej nie nastapi


    Ulubiony napoj?

    Ile czasu spedzasz przed kompem?
  • NieustraszonA napisał(a)
    Turles napisał(a)
    NieustraszonA napisał(a)
    Turles napisał(a)
    Co zrobisz kiedy będe głodny ^^??



    dam Ci w morde ]:-D czyca ^^??

    a jak myslales kochany ;p oczywiście że czyca ^^
    Turles napisał(a)
    jaro1012 napisał(a)
    Muszę przyznać, że jesteś może i nadgorliwa (bez urazy)


    albo piszesz to na bani albo masz coś źle z głową o_o

    [SIZE=1]praszam mamusiu za szpamik ale musiałem mu to powiedzieć ^^[/SIZE]



    moj ty dzielny obronco ucisnionych mamusi :*....oc postwaie ci cyca xD <idzie> :D


    ulubiona zabawka??
    rąbałaś kiedyś drewno xD??
    z kim z teamu chciała byś się pobawić w zapady
    z kim ze spamu chciała by się pobawić w zapasy ^^


    zabka =] i pejczyk :bicz:
    nioo w harcerstwie ;D
    mrrr.....nio latwiej bedzie chyba wymienic z kim nie ;p
    mrrr.....nio skoro juz zadajesz to nieomieszkam Cie Turlesiku ty moj pominac ;p hrhrhr ^^ 8)




    ulubiona pizza??
    dlaczego koksik odgryzł swoją partię :O??
  • Nie czepiaj się tych danych :P Mnie też tak często tu znajdują :/

    Piraci czy Indianie?
    USA czy Rosja?
    Niemcy czy Rosja?
    Lech czy Jarosław?

    PS. Wiesz, że ostatnio broniłem Twojego imienia? Qmel mi napisał, że modki na forum to <cenzura własne>... Nie zgodziłem się, powołując na Ciebie :D
  • RE: NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

    Chyba zacznę podrywać koleżanki z pracy :)
    Co raz piękniejszą tą ładniejszą część Teamu mamy :D

    Dwudniowa randka w górach, czy nad morzem? Zimą, czy latem?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez T_Send ().

  • powiedz mi cukiereczku - jak to jest z tym olewaniem ? :]
    czy to ma jakieś głębsze korzenie czy jest to tak po prostu ? ^^

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • eustachy napisał(a)
    :]
    stringi mowisz ?
    ale wiesz ze z meskimi stringami to tak jak z pila motorowa ? Chwila nieuwagi i po palcach :D

    oki oki to zadam pytanie - dzis typowo motoryzacyjne

    szybie auto na proste czy szybki kierowca na zakrety ?:>



    myhyhy to ja poprosze 2 razy !

    a tu sie nie ma z czego smiac ;p ja uwielbiam samochodziki ;p najlepiej


    Sayco napisał(a)
    Jak już dojdziesz chociaż do około 121 odcinka :P? Bo o ile dobrze kojarzę, tam jest walka Ichigo vs Grimmjow

    jak narazie siedze na tym ze Renji nie walczy bo go dzieci wyreczaja -.- a ichi z sexownym panem zbieraja sie i zbieraja.....wroce obiecuje ;p

    To chciałbym o powtórzenie odpowiedzi na mooje wcześniejsze pytania ;)

    jeszcze ciut sie wstrzymam od odpowiedzi bo na 120 jeszcze wszytko nie jest dla mnie jasne, wiec bedziesz musial mnie jeszcze pognebic postami ]:-D
    swoją drogą mam do polecenia fajne anime :D

    Claymore

    O wiedźmach... a raczej Claymorach ;)
    Bardzo fajne, może trochę nie ten klimat co bleach, ale polecam :)


    oj wiem wiem...widze ze zaangazowales sie w to nowe cos okropnie ;p jak skoncze blicza to obejrze sobie filma a pozniej mam zamiar cos znowu pomolestowac...wiec jesli Claymor bedzie tak dobry jak opowiadasz to nie omieszkam sie skusic ;p


    ulalala i znowu sie napocilam przy Twoich pytaniach ;p kuje uspejmie za czaszkoruszacza <dyg>



    Fleet Of AiuR napisał(a)
    no przecierz wiesz. ze ja ze wiekszosci rzeczy potrafie zrobic...przyjemny uzytek :>

    mrrrr.....i to jeszcze jaki =] niezaprzeczalnie fleecik jest Twoim najwiekszym atrybutem ;p

    ..nie moja droga mylisz sie, to nie szczotka... to flet z zywej stali :P

    chcialam sie troszke podraznic ale widze ze nie dajesz mi szans ;p wygrales ! biezr co chcesz ;pp8)

    a ja na pytanie odpowiedzialem, dlatego tez zadalem :P

    to ja prywatnie odpowiem o! ;p

    ..wiem, ale cos mi sie zdaje ze wiem tylko tyle ze podczas egzaminu z tego dostalbym tylko 3.. musi mnie Pani profesor wyedukowac jeszcze troszke :>

    myhyhy niech nio ja tylko poszukam mych sexi okularkow z rozowa oprawka i linijki do bicia po lapkach ....wytresuje CIe kochany fleecie :bicz: =]

    e:
    ktore wazywko i ktory owoc. wg. Ciebie nadaje sie do ..tego :> .... najbardziej? :>
    niezaprzeczanlnie twardy dlugi i slodki ;p

    w jakim pomieszczeniu w swojim domku, spedzasz najwiecej czasu.
    (pytam bo jak kazdy dowodca musze sie zapoznac z domniemanym polem bitwy.., bitwy na fletowe miecze i muszelkowe tarcze ;} - czyzby zapowiadal sie armagedon.. jak ostatnio? :>)

    miaaauull...w domciu mym legowiskiem jest lozeczko blisko okienka...zeby sasiedzi zazdroscili jak juz mowilam ;p a na armagedon oczekuje w kazdej chwlili...me dzwi od domu otwarte jak ksiega kamasutry ;p


    Netiyseveia napisał(a)
    to raczej nie nastapi


    Ulubiony napoj?

    Ile czasu spedzasz przed kompem?


    oj kochana wracaj i zakladaj gadacza predko, zdajsie ze bede musiala sledztwo przeprowadzic -.-
    napoj...hmmm mleczko rozowe....pysznosci poprostu...ewentualnie samo kakauko a tak to lubie i czesto spozywam herbatke najlepiej ergrejke lub cytrynowa, badz tez jakies wody ze smakiem ^^

    od wakacji potwornie duzo ;/
    nie ma sie czym chwalic ;p
    ale od pazdziernika troszke rzadziej bede chyba wpadala

    Turles napisał(a)

    ulubiona pizza??
    dlaczego koksik odgryzł swoją partię :O??


    Turlesik kochane Ty boo boo moje prosze ladnie nie robic u mamusi piramidek bo mi posty powicinaja :( :*

    hmmmm z dagrasko sa swietne...ale ostatnio gdzies u mnie w miescie sie pogorszyly...za to mamy taka na blachowni ( wsi niedaleko xD ) bardzo dobra pizzerie i tam czesto bywam, a jesli chodzi o sklad to koniecznie z pieczarkami, serem naturalnie , papryczka, cebulka i czosnkiem a do tego np salami :D nio i duuuzo sosikow ^^

    koksik jest niegrzeczny i bedzie mial lanie za klotnie z bratem o cyca :ziew:


    tyber napisał(a)
    Nie czepiaj się tych danych :P Mnie też tak często tu znajdują :/

    Piraci czy Indianie?
    USA czy Rosja?
    Niemcy czy Rosja?
    Lech czy Jarosław?

    PS. Wiesz, że ostatnio broniłem Twojego imienia? Qmel mi napisał, że modki na forum to <cenzura własne>... Nie zgodziłem się, powołując na Ciebie :D


    PIraci ! ;pp bo ten no jack sparoow mnie rozwala ;p

    ulalal z Rosji to tylko moskwa ladna ;] a USA ma mase roznorodnych terenow wiec pod wzgledem turystycznym USA a jesli chodzi ci o polityke to zadne z tych panstw ;]

    i znow polityka ;p a ja nie lubie bo zwyczajnie nie pasjonuja mnie takie zdazrenia.....ani niemcy ani rosja....po odwiedzeniu kilku krajow stwierdzam jednak ze w polsce czuje sie najbezpieczniej

    kaczor donald

    T_Send napisał(a)
    Chyba zacznę podrywać koleżanki z pracy :)
    Co raz piękniejszą tą ładniejszą część Teamu mamy :D

    Dwudniowa randka w górach, czy nad morzem? Zimą, czy latem?



    jestem jak najbardziej za ]:-D

    nio az sie zarumienilam ;p przyjemne komplementy wiec nic nie powiem tylko ladnie sie usmiechne i dygne nozka <dyg>

    nad morzemm...uwielbiam morze....zreszta jod jest bardzo potrzebny dla mojego organizmu....nio i oczywiscie lato....moze to i trywialny wybor ale nic nie poradze ze w banale najwieksze piekno


    ZabioreCiButy napisał(a)
    No wreszcie odpowiedzialas na pytanka :)
    Najlepszy bramkarz reprezentacji Polski
    najlepszy siatkarz
    no i hokeista
    pozdrawiam :*


    nio teraz tez troszke zwlekalam bo jakos czasu mam mniej na odpowiedzi ;p
    ale dziekuje bardzo za pytanka =] :*

    mowilam juz ze Boruc ]:-D....fajny pan i nawet nienajgorezj broni ;p

    u lalalal nie nio to nie dla mnie pytanka ;// ja ze sportu jestem feee
    przykro mi ale tym razem musze zbastowac bo mozgownica nic nie podpowiada :-/

    FokuS napisał(a)
    Dlaczego miałaś urlopik?
    Ulubiony klub piłkarski?
    Ja, Ty czy My? ^^ ^^


    bo bylam na weselichu ]:-D
    bylo rewelacyjnie i jeszcze powtorze to w pazdzierniiku ;p

    ulalala i znowu nie dla mnie pytania ;/ ja nie umiem nic o pilce po za tym ze jest okragla a barmki sa 2...kiedys tam sie interesowalam to lubilam juventusa nio i reala kiedy jeszcze tyle slaw tam nie gralo...ale za to byl figo ;D ale taraz to juz nic nie wiem :(

    Ja + Ty = MY ! :D

    Skull Collector napisał(a)

    Widze, ze 99% osob, ktore tu pisza sa chyba w Tobie zakochane. :)

    Pozdrawiam.

    /edit

    I zglosili mi posta. Czyzby jakis zazdrosny adorator? :P


    nio jak im sie narzucam swoja miloscia i buziakami to nie maja wyboru ]:-D


    .:Shinigami:. napisał(a)


    Kod źródłowy

    1. http://img114.imageshack.us/img114/3720/katos5.jpg


    :rolleyes:



    absoluuutna rewelacja ==}
    ale ta przerobiona w moich kolorka jeszcze piekniejsza....kuje uprzejmnie za kolejna sigienke :***
    moj Ty Uraharo zdolniaczku

    malina_24 napisał(a)
    Witam ]:-D

    To jak było z tym pierścionkiem siostra???
    Jest?? czy go nie ma??


    oj nio az musialam przegrzebac cala skrzynke z wiadomosciami ;p

    byl i to naprawde piekniusi =}

    eszzz szkoda tylko ze nie oficialnie tak przy wszytkich :(
    nio ale najwazniejsze ze bylo pieknie =]

    teraz tylko czekam na kom bak SUperusia i bede go meczyla o oficiala xD



    miodzio napisał(a)
    powiedz mi cukiereczku - jak to jest z tym olewaniem ? :]
    czy to ma jakieś głębsze korzenie czy jest to tak po prostu ? ^^


    oj nio ale przyznaj ze na moj widok robi CI sie cieplusio ^^
    a juz nie mowiac o odpowiednim nawilzeniu ^^
    widzisz jak ja o Ciebie misiu dbam =]

    Turles napisał(a)
    czy zjadłabyś sobie troche miodku :D


    myhyhy....nio otoz to !...od dzisiaj podkradam miodek miodkowi ;]
    moj Ty kochany genialny bobasku =]

    meville napisał(a)
    riki tiki ;>
    riki tiki taaa ^^

    pobawisz się ze mna w kotka i myszkę ;>
    bd myszką xD
    innych pozycji nei przybieram xD ja pacam pazurem a ty machasz ogonkiem ze strachu ;p

    ulubiony modelik telefonu ;>
    ulalal bo ja wiem chyba moj ten nio erikson k75i
    nie mam weny;(

    nio kurcze ^^

    hmm

    umiesz grac w brydza;>

    neee ;/// ale umiem w wojne ;D..i w makao i w remika iw pana i w tysiaca i w pokera i w kuku i w....nio napewno cos jeszcze...hmmm...aaa pasjans :D
    kocham ;] ja CIe bardziej ;*
    i znikam :D


    Turles napisał(a)
    czy pamiętasz że coś mi obiecałaś i jeszcze tego nie dałaś :>


    hmmmm a mozesz oswiecic stara matke ]:-D
    bo w tym wieku to na pamiec sie liczy tylko potomkow ;p
  • NieustraszonA napisał(a)

    Turles napisał(a)

    ulubiona pizza??
    dlaczego koksik odgryzł swoją partię :O??


    Turlesik kochane Ty boo boo moje prosze ladnie nie robic u mamusi piramidek bo mi posty powicinaja :( :* nio dobra postaram się ^^

    koksik jest niegrzeczny i bedzie mial lanie za klotnie z bratem o cyca :ziew: widać że ojciec go wychowywał ]:-D

    Turles napisał(a)
    czy zjadłabyś sobie troche miodku :D


    myhyhy....nio otoz to !...od dzisiaj podkradam miodek miodkowi ;]
    moj Ty kochany genialny bobasku =] mrrr jak ja to lubie ^^


    Turles napisał(a)
    czy pamiętasz że coś mi obiecałaś i jeszcze tego nie dałaś :>


    hmmmm a mozesz oswiecic stara matke ]:-D
    bo w tym wieku to na pamiec sie liczy tylko potomkow ;p fotkeczka z nad morza [SIZE=1]w bikini ;p[/SIZE]


    kulturka czy świntuszenie ^^
    monopoly czy eurobiznes
    jakie jest przesłanie gry w chinczyka?? ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Turles ().

  • Turles napisał(a)
    fotkeczka z nad morza [SIZE=1]w bikini ;p[/SIZE]

    [/quote]

    marzyciel ^ ^


    gotowe na wszystko czy skazany na smierc?

    renji czy mevcio;>

    wybierz mi nowego nicka xD

    :*

    (koch)am:*:*
  • Mój 400 post dla Ciebie :*

    Lodowata woda czy palacy ogien?
    Wysoko w gorach czy nisko pod woda?
    Blogie lenistwo czy aktywny wypoczynek?
    Pozne kladzenie sie spac czy wczesne wstawanie
    Brak pradu czy brak wody?
  • NieustraszonA napisał(a)

    Fleet Of AiuR napisał(a)
    no przecierz wiesz. ze ja ze wiekszosci rzeczy potrafie zrobic...przyjemny uzytek :>

    mrrrr.....i to jeszcze jaki =] niezaprzeczalnie fleecik jest Twoim najwiekszym atrybutem ;p

    ..nie moja droga mylisz sie, to nie szczotka... to flet z zywej stali :P

    chcialam sie troszke podraznic ale widze ze nie dajesz mi szans ;p wygrales ! biezr co chcesz ;pp8)

    a ja na pytanie odpowiedzialem, dlatego tez zadalem :P

    to ja prywatnie odpowiem o! ;p

    ..wiem, ale cos mi sie zdaje ze wiem tylko tyle ze podczas egzaminu z tego dostalbym tylko 3.. musi mnie Pani profesor wyedukowac jeszcze troszke :>

    myhyhy niech nio ja tylko poszukam mych sexi okularkow z rozowa oprawka i linijki do bicia po lapkach ....wytresuje CIe kochany fleecie :bicz: =]

    e:
    ktore wazywko i ktory owoc. wg. Ciebie nadaje sie do ..tego :> .... najbardziej? :>
    niezaprzeczanlnie twardy dlugi i slodki ;p

    w jakim pomieszczeniu w swojim domku, spedzasz najwiecej czasu.
    (pytam bo jak kazdy dowodca musze sie zapoznac z domniemanym polem bitwy.., bitwy na fletowe miecze i muszelkowe tarcze ;} - czyzby zapowiadal sie armagedon.. jak ostatnio? :>)

    miaaauull...w domciu mym legowiskiem jest lozeczko blisko okienka...zeby sasiedzi zazdroscili jak juz mowilam ;p a na armagedon oczekuje w kazdej chwlili...me dzwi od domu otwarte jak ksiega kamasutry ;p



    -tak to prawda.. flecik to 70% mnie :P ... fajnie jest byc 70% fletem ^^

    -wezme.. i to duzo ... niech no Cie tylko zlapie :> .. a moze zamiast lapac dlonmi.. owine fletem niczym anakonda? :>

    -oj ciezko bedzie... pracuje od 9 do 17 :/ od pn do pt + 2 soboty w miesiacy :p .. wiec musisz sie w popoludniowych godzinach zjawiac zebym Cie mogl.. ekhem :>

    -o tak :D. /me che byc wytresowany :>

    -a moze byc twardy, srednio-dlugi , gruby i slodki? :P (gratisowo moze dorzucic z zylami i guzami ^^)

    -tylko drzwi czy moze cos wiecej? :>
  • T_Send napisał(a)
    NieustraszonA napisał(a)
    T_Send napisał(a)
    Chyba zacznę podrywać koleżanki z pracy :)

    jestem jak najbardziej za ]:-D

    To kiedy się umawiamy? :D


    ja Ci powiem kiedy:

    NIGDY!

    KaT jest mooooooooooooooooooooja :D:*:*:*:*:*:*:*:*:*~~~~

    kiedy pobrykamy na biurku:D?

    Bedziesz moja szwagierka?

    Moj brat chce do Czestochowy:D przygarniesz go? (blaaaaaaaaaaaagam wez go^^)

    ktore moje stringi najlepiej sie zdziera zebami? ^^

    masz na dobry dzien :bicz: :*~~~~~