NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Elmo vel Wiewiorak napisał(a)
    szczerze to mi sie nie chce xDDD ;p


    no ale jakt to Ci sie nie chce?
    ja sie tyle nakopiowalem...yyyy....znaczy namyślałem :D nad tymi pytaniami ?(



    hyhy nio nie watpie ze "myslales" dlugo zapewne nad nimi ^^

    natomiast nie mialam jednak sily do odpowiadania na nie ;p
    moze jak czesciowo bys to wklejal to bardziej zachecajaco by to wygladalo ;p
  • NieustraszonA napisał(a)
    nigdy ;p a prawko mam od 4 lat xDDD widocznie ladnie jezdze 8-)


    Dzien dobry wieczor Pani, kontrola drogowa, starszy sierzant Owczarek. Prawo jazdy i dowod rejestracyjny prosze. xDDDDDD

    NieustraszonA napisał(a)
    nio widzialam :x ale nic wiecej powiedziec nie moge :x ;p


    I prawidlowo, o! xD

    NieustraszonA napisał(a)
    a gucio mnie to obchodzi ;p

    masz byc w poznaniu 24 i juz ;p...ja przyjade i zamiezam pojezdzic wiadomo czym xD i owieczke bierz ;p

    ;***


    Pizdzik pewnie u blacharza bedzie w tym okresie xDDDD Wiesz, musze w koncu te drzwi podreperowac co je noga rozwalilem xD.

    A jak chcesz na stozku pojezdzic to na prawde sie musisz do Gdanska karnac, szkolenie mam :quasi: :(

    ja Ciebie tez ;*****

    NieustraszonA napisał(a)
    eee ja zawsze swiat na rozowo widze :O to pomowienia zebra jest rozowo zielona :O
    kto twierdzi niaczej :bicz:
    baszej podbijaczu ty moj xD ;***

    i bobas tez ;***


    w takim razie jest rozowa w zielone czy zielona w rozowe paski? xD

    Gienek napisał(a)
    Widze Kasiu ze Ty juz nawet masz ludzi do odpowiadania na pytania xD


    Bo niektore odpowiedzi same cisna sie na usta xD

    P.S. Podbijam xD
  • NieustraszonA napisał(a)


    huntereem ^^ i serio kiedys bedziesz plakal jeszcze ;p

    obiecujesz? xD

    NieustraszonA napisał(a)
    xDDD beszczelny cham xD....obiecuje ci biegniesz za samochdem nastepnym razem :O

    oO tu juz obiecujesz ^^ ciesze sie :]

    NieustraszonA napisał(a)
    wjechalabym pewnie lepiej niz ty ^^ cfaniaku :O ty to nawet nie wiesz ze trzeba w lusterko spojrzec jak wymijasz dziure xD

    bo mi zawsze wystarczy pas na którym jade... a tak w ogole to w najwieksze dziury wjezdzalas na krzyzwowkach wiec marne Twoje tlumaczenie ^^

    Co robilas o 23:29 10 kwietnia 2008 r. ?
    A co robilas rok wczesniej o tej samej porze? xD
    Slyszalem ze bardzo lubisz wstawac skoro swit a juz najbardziej lubisz poranne pobudki, prawda to? xD
    Nie myslalas kiedys o tym zeby pracowac w marketingu albo zmienic kierunek studiowania, ew robic 2 kierunki? bo wczoraj to mnie zaskoczylas ^^ i w ogole dzieki jeszcze raz :**

    :*:*
  • Gienek napisał(a)
    Slyszalem ze bardzo lubisz wstawac skoro swit a juz najbardziej lubisz poranne pobudki, prawda to? xD


    Nie moglem tego nie skomentowac:

    o_oo_oo_oo_oo_o :lol::lol::lol:o_oo_o
    :lol:o_oo_oo_o:lol: :lol:o_oo_o:lol:o_o
    o_o:lol:o_o:lol:o_o :lol:o_oo_oo_o:lol:
    o_oo_o:lol:o_oo_o :lol:o_oo_oo_o:lol:
    o_o:lol:o_o:lol:o_o :lol:o_oo_o:lol:o_o
    :lol:o_oo_oo_o:lol: :lol::lol::lol:o_oo_o

    Najbardziej to KaT lubi pobudki nocne xDDDD.

    + pytanie:

    Czemu Cie wiecej nie ma niz jestes? I w dodatku sie na rozmawiaczu nie odzywasz... :(
  • U Ciebie jeszcze nie byłam, więc czas na mój dziewiczy post xD.

    1. O której mam się Was spodziewać w piątek, bo nie wiem czy zwalniać się z zajęć?
    2. Kogo najbardziej chcesz poznać/zobaczyć na tymże zlocie ^^?
    3. Weźmiesz żabkę ze sobą?
    4. Jakie książki najbardziej lubisz?

    Kasia :****

    EDIT: Oczywiście musiałam o czymś zapomnieć xD. Gratuluję piątej gwiazdeczki :*. Do twarzy Ci w niej xD.
  • :buasi: napisał(a)

    Pizdzik pewnie u blacharza bedzie w tym okresie xDDDD Wiesz, musze w koncu te drzwi podreperowac co je noga rozwalilem xD.

    A jak chcesz na stozku pojezdzic to na prawde sie musisz do Gdanska karnac, szkolenie mam :quasi: :(

    ja Ciebie tez ;*****


    pfff protestuje :O wiecej do azji nie jade ;p wiec masz jedyna niepowtarzalna okazje ;p zreszta i tak najgorszy to jest bobas, ktory moze ale mu sie nei chce :O widzicie jak mnie kochanie !! wcaleeee !!


    :buasi: napisał(a)
    w takim razie jest rozowa w zielone czy zielona w rozowe paski? xD

    mi w szkole ostatnio podobny mik z jajkiem i kura tlumaczyli xD wyszlo ze pre jajko i pre kura xD wiec moze pre roz i pre zielony ;p

    ja cie tez ;***

    Gienek napisał(a)
    obiecujesz? xD


    sado maso ;p zebys potem tylko mi nie narzekal ze niedelikatna jestem xD

    Gienek napisał(a)
    oO tu juz obiecujesz ^^ ciesze sie :]

    ty jakis niepowazny jestes ;p cieszysz sie z tych rzeczy, ktore wskazuja na twoja przyszla krzywde :D i jak ja mam z takim chlopem zyc xD


    Gienek napisał(a)
    bo mi zawsze wystarczy pas na którym jade... a tak w ogole to w najwieksze dziury wjezdzalas na krzyzwowkach wiec marne Twoje tlumaczenie ^^


    pffffff okey cwaniaku nastepnym razem ty jedziesz i zycze powodzenia jak wpadniesz w smochod za toba kiedy bedziesz omijal dziure xD
    zreszta w ogole ty juz ze mna nie jezdzisz ;D ty biegniesz najlepiej przed autem i naprawiaj dziury zebym sobie samochodzika nie psula ;D


    Gienek napisał(a)
    Co robilas o 23:29 10 kwietnia 2008 r. ?
    A co robilas rok wczesniej o tej samej porze? xD
    Slyszalem ze bardzo lubisz wstawac skoro swit a juz najbardziej lubisz poranne pobudki, prawda to? xD
    Nie myslalas kiedys o tym zeby pracowac w marketingu albo zmienic kierunek studiowania, ew robic 2 kierunki? bo wczoraj to mnie zaskoczylas ^^ i w ogole dzieki jeszcze raz :**

    :*:*


    spalam -.- a nie przepraszam ;] juz nie ;] zgadnij przez kogo plask xD

    xD przeciez wiesz ze mam problemy z pamiecia xD ale dobra niech bedzie prowadzilam wyklad na temat teorii wzglednosci w nasa :ziew:

    -.- dzisiaj tez mnie obudzilo -.- nauczylam sie nastawiac na wibracje ale to i tak jacio daje kiedy ja sie rano budze pod wplywem kazdego dzwieku -.- od dzisiaj wywalam komorke :O a swoja droga mogl bys wrescie sie przekwalifikowac na "nocnego marka" ;]

    xD nio cos ty....marketing jest za prosty xDDDD psychologie chce studiowac jesio :O zobaczymy co z tego wyjdzie ;]
    alez prosze bardzio kochanie ;*** dla ciebie moge nawet na ten marketing sie przeniesc xD

    :*:*:*:*:*

    _Billek_ napisał(a)
    Obraziłas sie na mnie ?:>

    :*


    a powinnam :> nio cos ty Piotrus ;p ;**

    mariusz7 napisał(a)
    A na tej fotce,na której chciałaś się sprzętem pochwalić to chodziło o telewizor tylko? :>


    nie....o kino jeszcze xDDD

    :buasi: napisał(a)

    Najbardziej to KaT lubi pobudki nocne xDDDD.

    + pytanie:

    Czemu Cie wiecej nie ma niz jestes? I w dodatku sie na rozmawiaczu nie odzywasz... :(


    jestem ;pp tylko mnie nie widac xD ale jak napiszesz to sie pojawie ;}

    ja wam dam pobudki :O a wlasnie ostatnio juz mnie Blazej nie kochasz bo ani razu zadnej pobudki nie bylo ;/ chyba zostalam zastapiona lepszym modelem -.- wiedzminem -.-'



    NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    i dlaczego chce mi sie ziewac :O


    bo chcesz zeby ci cos do geby wlozyc :> wole nie myslec co zboq :O xD

    EastRider napisał(a)
    JAk abrdzo lubisz spam skoro masz tam fc ;p ?


    teraz odchodzi juz ono w niepamiec ;] podobnie jak niesety i sam spam ;/
    pozdrawiam Pawelq ^ ^

    Shawty Get Loose napisał(a)
    czuoem kat ; *

    Jak sie nazywa obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej?
    Twój sposób na stres przed egzaminem?

    bryk szprajcik ;**
    juz cie ostatnio tez nie widze w spamie :(


    a powiem ci ze mnei zabiles tym pytaniem xD musze je dalej przekazac xD

    hmmm...gryzienie czegos ;p w ogole podgryzanie to moj sposob na wyladowanie i ekspresje xD



    Gienek napisał(a)
    ej dlaczego tu jeszcze nikt nie gratuluje awansu naszej malej spamerki?

    Gratki :********


    :*:*:*:* mowilam juz ze cie kocham ? ^^
    a teraz wlaz pode mnie misiu ^^


    Angela napisał(a)
    jaaaaaaa.... KaT Kochanie Ty moje... co oni Ci zrobili ?

    jakąs 5 gwiazdke Ci doczepili :o

    Ale Cie bede tarmosic w ramach awansu jak bedziemy razem spac :D mrrrr :*

    Gratuluje :*


    prawda ? jakos paskudnie mi w tym ciemnym zielonym ;p ze tez dla smodek nie moga rozowych zrobic :O

    mrrr...nie moge sie juz doczekac ;} w razie gdyby moja pizamka byla nie bardzo teges to spimy bez !! xD

    ;*******

    Hellgirl napisał(a)
    U Ciebie jeszcze nie byłam, więc czas na mój dziewiczy post xD.

    1. O której mam się Was spodziewać w piątek, bo nie wiem czy zwalniać się z zajęć?
    2. Kogo najbardziej chcesz poznać/zobaczyć na tymże zlocie ^^?
    3. Weźmiesz żabkę ze sobą?
    4. Jakie książki najbardziej lubisz?

    Kasia :****

    EDIT: Oczywiście musiałam o czymś zapomnieć xD. Gratuluję piątej gwiazdeczki :*. Do twarzy Ci w niej xD.


    o masz witaj Karolcia ;*********

    zwalniaj sie zwalniaj ^^ bo jak nie to sami sie przejdziemy na twoja uczelnie i to za ciebie zrobimy ^^

    hmmm w sumie to spora czesc juz znam ;p na pewno hypcia chce poznac i djezma osobiscie ;p a reszta to juz zywiol ;p

    niesety nie ;p boje sie ze mi z nia cos niedobrego zrobia xD lepiej niech sobie grzecznie w domciu czeka na mamusie ;D

    ze wzgledu na moj kierunek to glownie psychologiczne mam okazje czytac ;p itakie tez w zasadzie lubie choc i zdarzaja sie nieco innej tresci czasem wpasc w moje rece ;p ale ogolem to stawiam na edukacje jednak ^ ^

    a kuje kuje slicznie ^^ ;*****
    i za odwiedzinki rowniez ;p ;**

    ^Uriziel^ napisał(a)
    Co tam jak tam ;>
    Oo loooool..... xD KaT SMod'em ;D Graty/SzO ;D
    Pzdr ;*****~~


    ja ci dam szo ;p chyba dla ciebie kochany ;p
    kuje ;***

    nio jak to co tam....ceny cukru skoczyly w gore ^^
    a ty masz sie pojawic w poznaniu na zlocie paskudo :O
  • elo elo 1500 3 800 ^^

    Witam nową panią smod. Cieszę się, że moje miejsce zajęłaś właśnie Ty, a i jednocześnie żałuję że nie zostałaś smodem w listopadzie :) Było blisko, teraz się udało to, co było oczywiste.

    1. Popsułem klime w aucie.. teraz jest bardzo gorąco. Trza się rozbierać, bo żar nie do wytrzymania. Uważasz że ta usterka jest czystym przypadkiem ?
    2. Będziemy stawać przy ciekawych miejscach i robić sobie zdjęcia ?
    3. Wiesz że ja nie lubię robić postojów w trasie.. spakowałaś kaczuszkę ?
    4. Mogę Cię poprosić o rękę żabki ?
    5. Myślisz że byłbym dobrym zięciem ?
    6. Jak myślisz, na 100 małżeństw, ile zięci ma romans ze swoją teściową ?
    7. Nie waż się zakładać bluzki z kapturkiem i magicznie odpadającymi kółeczkami :O

    Wsio ^^
    rano podbijam pod blok, biorę Ciebie, żabkę, zakręconego kota, zdjęcia Twojej siostry w wieku lat 6 i jak za starcyh dobrych czasów lecimy na zlota :*
  • Shawty Get Loose napisał(a)
    czuoem kat ; *

    Jak sie nazywa obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej?
    Twój sposób na stres przed egzaminem?

    bryk szprajcik ;**
    juz cie ostatnio tez nie widze w spamie :(


    a powiem ci ze mnei zabiles tym pytaniem xD musze je dalej przekazac xD

    hmmm...gryzienie czegos ;p w ogole podgryzanie to moj sposob na wyladowanie i ekspresje xD


    a jakoś tak wyszlo ;e

    [SIZE=1]kontuzja pachwiny[/SIZE] :quasi:


    Jak sie nazywa obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej?



    :D
  • KaT co myslisz o mnie:> . Rowna z Ciebie Kocica:P mrrr:D. MIło było poznać:)
    Jak sie jechalo do domu?? Mma nadzieje ze sie jeszce zobaczymy a Ty:P?? Mua:* I Wielki Buziak:)
  • Mielone sie smazy czy piecze?
    Dlaczego popularny baton nazywa sie Grzeski a nie Grzes?
    Lubisz banany ?
    A Grzeska bananowego?
    Lubisz malych chlopcow?
    a chopcykow?
    sytuacja: facet zabiera Cie na romantyczna kolacje do restauracji, wszedzie pala sie swiece jest mega romantycznie ale jakos wam sie gadka nie klei, co robisz? :D

    :*
  • :buasi: napisał(a)
    Gienek napisał(a)
    Slyszalem ze bardzo lubisz wstawac skoro swit a juz najbardziej lubisz poranne pobudki, prawda to? xD


    Nie moglem tego nie skomentowac:

    o_oo_oo_oo_oo_o :lol::lol::lol:o_oo_o
    :lol:o_oo_oo_o:lol: :lol:o_oo_o:lol:o_o
    o_o:lol:o_o:lol:o_o :lol:o_oo_oo_o:lol:
    o_oo_o:lol:o_oo_o :lol:o_oo_oo_o:lol:
    o_o:lol:o_o:lol:o_o :lol:o_oo_o:lol:o_o
    :lol:o_oo_oo_o:lol: :lol::lol::lol:o_oo_o

    Najbardziej to KaT lubi pobudki nocne xDDDD.

    + pytanie:

    Czemu Cie wiecej nie ma niz jestes? I w dodatku sie na rozmawiaczu nie odzywasz... :(




    Chciałem powiedzieć ze ten pan flooduje ^^

    pies miniaturka czy kot olbrzym ^^
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3