marcik - szefowa szefow;)

  • Banshee napisał(a):

    marcik napisał(a):

    Ja mam dwie i co w związku z tym ?
    To, że razem mamy trzy. Kapujesz?
    No niby tak ale po co nam te trzy ? :mikolaj:


    A teraz powiedz mi, kto jest najbardziej upierdliwym trollem jakiego znasz.
    Koniecznie z projektu OGame.
    Nie znam żadnego... może wymarli? :ban:

    Shax napisał(a):

    Ano właśnie, na jakie pytanie czekają kobiety od swojego faceta ? :E

    Trochę pomotałem ale miał być żart budujący napięcie i chyba wyszło skoro nie ogarnęłaś :D

    marcik napisał(a):

    A to na IRC siedzą tylko "niedorośli" ?

    Z pkt widzenia obecnego, można by tak stwierdzić
    Dlaczego ?


    Chyba dlatego, że patrzę swoimi oczami i już mi się nie chce jak za młodu :P
    No staruch jeden :mikolaj:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Shax napisał(a):

    Wgl to powiedz mi, czemu tak Cię tu wymęczam zamiast wejść na irc ?
    Bo silisz się na nabijanie postów. Poza tym na IRC trzeba mieć czas,
    a Ty go masz bardzo mało, bo spędzasz go śliniąc klawiaturę przed zdjęciami kobiet w leginsach.

    marcik napisał(a):

    No niby tak ale po co nam te trzy ?
    A to nie zamierzamy mieć dzieci?

    marcik napisał(a):

    Nie znam żadnego... może wymarli?
    Czemu zawsze musisz być taka dyplomatyczna? ;/
  • Banshee napisał(a):

    Bo silisz się na nabijanie postów. Poza tym na IRC trzeba mieć czas,
    a Ty go masz bardzo mało, bo spędzasz go śliniąc klawiaturę przed zdjęciami kobiet w leginsach.


    Chłopcze, nie muszę siedzieć przed monitorem żeby to oglądać =) nie mierz innych swoją miarą ale mimo to wybaczam ci tą obelgę, bo skoro ty tak robisz to smutne masz życie :E

    Marta, cieszysz się, że doczekałaś się psycho fanów ?

    Jeśli to znajomy to rozsądniej ich dobieraj, ok ? ;]
  • Aaa, Martucha, bo jeszcze pytania mi się przypomniały...

    Czy cieszysz się, że doczekałaś się fanów, którzy jarają się zdjęciami użytkowniczek forum, choć wcale nie muszą siedzieć przed monitorem żeby fajne dziewczyny oglądać?

    Czy uważasz, że takie osoby wolą spędzać czas z wirtualnymi kobietami, bo w życiu realnym musieliby za dziewczynę zapłacić?

    Jeśli masz takich znajomych, to rozsądniej ich dobieraj, ok?


    Gorąco pozdrawiam.
  • Shax napisał(a):

    Ulubiona pora roku ?
    lato

    Lubisz leginsy ?
    zależy, wole spodnie

    Dlaczego tak ? :f
    Bo nie ;P

    Bawiłaś się kiedyś blenderem ?
    Po dzisiejszej rozmowie Twoje pytanie wydaje mi się dziwne

    Jesteś lepsza w kuchni czy za kierownicą ?
    Od kogo ? :fgrin:

    Wgl to powiedz mi, czemu tak Cię tu wymęczam zamiast wejść na irc ? :D
    Wszedłeś własnie :fshocked:

    Banshee napisał(a):


    A to nie zamierzamy mieć dzieci?
    A zamierzamy ?

    Czemu zawsze musisz być taka dyplomatyczna? ;/
    Lata praktyki :fgrin:

    Shax napisał(a):



    Marta, cieszysz się, że doczekałaś się psycho fanów ?
    A doczekałam ? :bicz:

    Jeśli to znajomy to rozsądniej ich dobieraj, ok ? ;]
    No ej żebym ja Ci zaraz nie kazała rozsądniej dobierać hahaha :fgrin:

    Banshee napisał(a):

    Aaa, Martucha, bo jeszcze pytania mi się przypomniały...

    Czy cieszysz się, że doczekałaś się fanów, którzy jarają się zdjęciami użytkowniczek forum, choć wcale nie muszą siedzieć przed monitorem żeby fajne dziewczyny oglądać?
    Gdzie oni są gdzie ?

    Czy uważasz, że takie osoby wolą spędzać czas z wirtualnymi kobietami, bo w życiu realnym musieliby za dziewczynę zapłacić?
    Ależ to nie są odpowiednie tematy na to forum :juzpotobie:

    Jeśli masz takich znajomych, to rozsądniej ich dobieraj, ok?
    Tak jest ! :fgrin:


    Gorąco pozdrawiam.
    Ja również



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Shax napisał(a):

    Trochę żałuję, że wszedłem, bo zaginałaś mnie raz za razem, chyba z formy wypadłem :(
    Ja Ciebie ? Dowcipniś :fgrin:



    Czyli jednak masz tylko jedno na myśli ? :P
    Tak, pewnie masz rację ale bynajmniej nie jest to to co Ty masz na myśli :fshocked:




    No od siebie, lepiej sobie radzisz z gotowaniem czy z kierowaniem samochodem ? :E
    Nie mogę być lepsza od siebie :fgrin: Myślę, że bez różnicy czy prowadzę samochód czy gotuję... najbardziej i tak wolę piec ciasta :fsmile:

    Banshee napisał(a):

    Mistrzyni rozładowywania atmosfery...
    Czyżby się zagęściła i nie zauważyłam ? :fgrin:
    Chyba Cię trochę polubiłem. ;(
    Jest mi bardzo przykro, że się smucisz. Postaram się nie dawać Ci dużo powodów do większego mnie polubienia :fgrin:
    Jak by to wyglądało? Przed ślubem a tu tacy polubieni
    :fsmile:


    Spokojnie Banshee, oddychaj.
    Policz też do 10...jak nie pomoże to licz barany :fgrin: w najgorszym wypadku zaśniesz i prześpisz tę niezręczną sytuację :bicz:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Shax napisał(a):

    A jakie te ciasta lubisz najbardziej ?
    Każde 8-)

    Kiedy trzepniemy jakiś koktajl ? ;P
    Hmm i jak to mam zrozumieć ? :fgrin:

    Wiesz już co kupisz mi na święta ?
    Tak wiem ...nic :fsmile:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Shax napisał(a):



    Teraz będziesz mi wypominać, co ? :P
    Tak ;P jak na to wpadłeś :fgrin:

    Normalny koktajl, proteinowy :D
    Skoro dla Ciebie to normalka, smacznego życzę :bicz:




    To ja idę zwrócić to co mam dla Ciebie, zawiodłaś mnie ...
    To, że ja podaruję Ci nic, nie znaczy, że musisz mi dać to samo :fsmile:

    Banshee napisał(a):



    Ostatnio nawet Cię zaczynałem lubić, a teraz to już nawet mnie zaczynasz pozytywnie zaskakiwać.
    Chyba będę musiał przestać tu zaglądać, jak czegoś z tym nie zrobisz.
    Oj tam, oj tam już nie rób scen :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Shax napisał(a):

    To nie wierzysz w to, że dane dobro do nas wraca ? ">
    Wierzę a co to ma do czego ? ;P

    Chociaż patrząc na zawód to ja nie powinienem w to wierzyć :E niemniej jednak co do znajomych, chyba warto zaufać ? :E
    Znajomych? uff uff



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Banshee napisał(a):

    Czy cieszysz się, że doczekałaś się fanów, którzy jarają się zdjęciami użytkowniczek forum, choć wcale nie muszą siedzieć przed monitorem żeby fajne dziewczyny oglądać?

    Czy uważasz, że takie osoby wolą spędzać czas z wirtualnymi kobietami, bo w życiu realnym musieliby za dziewczynę zapłacić?
    Uwierz, że ten jeden fan, o którym piszesz (bo przecież trudno się domyślić o kogo chodzi :)) Ogląda jedną bardzo fajną dziewczynę już ponad 4 lata i wcale nie musi za nią płacić ;)


    Co tam u Ciebie, marcik? Dalej się bawisz w pomaganie takim jak mi na ircu? :D
  • Hehe.
    Wiesz Banshee, ktoś gdzieś kiedyś jakoś mi powiedział, że "marcik jest bardzo inteligentna i ostra jak brzytwa". Hehe.
    Nieźle się skubana maskuje, nie?

    Cześ Marta.
    Uprawiasz jakieś sporty?
    Byłaś kiedyś na siłowni?
    Poszłabyś?
    Czemu nie?
    Podaj przykład (w osobie) Twojego ideału kobiecego piękna.
    Co byś w sobie zmieniła?
    Który język jest wg Ciebie najseksowniejszy?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Rosska napisał(a):

    Banshee napisał(a):

    Czy cieszysz się, że doczekałaś się fanów, którzy jarają się zdjęciami użytkowniczek forum, choć wcale nie muszą siedzieć przed monitorem żeby fajne dziewczyny oglądać?

    Czy uważasz, że takie osoby wolą spędzać czas z wirtualnymi kobietami, bo w życiu realnym musieliby za dziewczynę zapłacić?
    Uwierz, że ten jeden fan, o którym piszesz (bo przecież trudno się domyślić o kogo chodzi :)) Ogląda jedną bardzo fajną dziewczynę już ponad 4 lata i wcale nie musi za nią płacić ;)
    I tak trzymać ! :cmok:


    Co tam u Ciebie, marcik? Dalej się bawisz w pomaganie takim jak mi na ircu? :D
    U mnie wszystko dobrze nie narzekam :fsmile: W wolnych chwilach bawię się dalej, wiesz jak to jest z nałogiem :fgrin:
    A co u Ciebie ? Dawno Cię nie widziałam na IRC-u .


    Chocolate napisał(a):

    Hehe.
    Wiesz Banshee, ktoś gdzieś kiedyś jakoś mi powiedział, że "marcik jest bardzo inteligentna i ostra jak brzytwa". Hehe.
    Nieźle się skubana maskuje, nie?

    Cześ Marta.
    Witaj :fsmile:
    Uprawiasz jakieś sporty?
    Od jakiegoś roku staram się ruszać systematycznie. Uczestniczenie w zajęciach Zumby czy Jogi nie nazwałabym uprawianiem sportu a raczej rozprostowywaniem kości po całodniowym siedzeniu za biurkiem.

    Byłaś kiedyś na siłowni?
    Ostatnio chodzę 2 razy w tyg.

    Poszłabyś?
    Właśnie wróciłam niedawno, drugi raz dziś już mi się nie chce :fgrin:
    Czemu nie?
    Dlaczego założyłaś, że nie ?

    Podaj przykład (w osobie) Twojego ideału kobiecego piękna.
    Nie umiem jednoznacznie określić czy jest w ogóle taka kobieta o której mogłabym powiedzieć, że jest "moim ideałem piękna"
    Są kobiety o których mogłabym powiedzieć, że są ładne czy wręcz piękne zewnętrznie, są kobiety, które są piękne wewnętrznie...ale nie ma kobiety, którą mogłabym postawić na wzór.



    Co byś w sobie zmieniła?
    Nic. Jeśli cokolwiek bym w sobie zmieniła nie byłabym sobą . Mam swoje wady, zalety i taka jestem.

    Który język jest wg Ciebie najseksowniejszy?
    Język miłości :kocham: :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcikuuu!

    Co daje Ci radość z teamowania?
    Jesteś w stanie określić, który team zajmuje Ci najwięcej uwagi?
    Jaka jest cecha dobrego FA?
    Zwiedzanie świata, to pasja życiowa? c;
    Gdzie najbardziej Ci się podobało? Chciałabyś tam wrócić jeszcze raz? ;)
    Lubisz eksperymentować w kuchni? Dużo masz na to czasu?
    Co jest w stanie poprawić Ci humor, gdy akurat masz gorszy dzień? :[

    Tygrys`glodny łasi się do marcika, kładzie jej łeb na kolanach i patrzy ciemnymi oczami wydając pomruki zadowolenia. ;*




  • Indestructible napisał(a):

    marcikuuu!
    Tygrysieee <3

    Co daje Ci radość z teamowania?
    Jak mogę swoją wiedzą i doświadczeniem pomóc komuś kto nie potrafi sobie poradzić.
    Bardzo miłe jest, kiedy czytam, że jestem niezastąpiona :fgrin: ( tak wiem, że nie ma takich ludzi ale to mile łechta moją próżną duszę)
    Radość daje mi też możliwość sprawdzenia się w zarządzaniu większą ilością ludzi, rozwiązywanie problemów podobno "nierozwiązywalnych", możliwość załatwiania spraw podobno " niezałatwialnych". No i przede wszystkim rozmowy i poznawanie nowych ludzi :fsmile:

    Jesteś w stanie określić, który team zajmuje Ci najwięcej uwagi?
    To zależy od dnia, każdy team wymaga codziennej pracy w mniejszym lub większym stopniu...ale wystarczy, że coś padnie i wtedy pod drzwiami mojego priva ustawiają się kolejki.
    Jaka jest cecha dobrego FA?
    Przede wszystkim wielozadaniowość. Pod tą jedną cechą kryje się wiele małych, które tworzą całokształt.
    Zwiedzanie świata, to pasja życiowa? c;
    Nie. To raczej pomysł na miłe spędzenie wolnego czasu.
    Gdzie najbardziej Ci się podobało? Chciałabyś tam wrócić jeszcze raz? ;)
    W Oslo. Chciałabym tam wrócić bo nie zwiedziłam wszystkiego. Ale z drugiej strony jest tyle miejsc na świecie, których nie zwiedziłam... :fsmile:
    Lubisz eksperymentować w kuchni? Dużo masz na to czasu?
    Eksperymentować brzmi szumnie i raczej nie eksperymentuję. Lubię piec ciasta ale z gotowych przepisów często zaczerpniętych od znajomych albo ze stron internetowych. Jeśli robi się coś co się lubi to czas zawsze się znajdzie
    Co jest w stanie poprawić Ci humor, gdy akurat masz gorszy dzień? :[
    Rozmowa z osobami, które potrafią poprawić mi humor. Kilka by się znalazło.

    Tygrys`glodny łasi się do marcika, kładzie jej łeb na kolanach i patrzy ciemnymi oczami wydając pomruki zadowolenia. ;*
    /me karmi Tygrysa obiadkiem i kicra troszkę :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Rosska napisał(a):

    Uwierz, że ten jeden fan, o którym piszesz (bo przecież trudno się domyślić o kogo chodzi :)) Ogląda jedną bardzo fajną dziewczynę już ponad 4 lata i wcale nie musi za nią płacić ;)
    To go pilnuj.
    Szkoda żeby taki skarb leżał w skrzyni zakopany dwa metry pod ziemią.


    Chocolate napisał(a):

    Wiesz Banshee, ktoś gdzieś kiedyś jakoś mi powiedział, że "marcik jest bardzo inteligentna i ostra jak brzytwa". Hehe.
    Nieźle się skubana maskuje, nie?
    Wiesz elfi, ktoś gdzieś jakoś mi kiedyś powiedział, że marcik kocha ruchome gify, pluszowe pieski, różowy kolorek i poćwiartowane martwe ciała z zamrażalniku.
    Nieźle się skubana maskuje.


    Cześć Marciczku, która godzińcia?
    Wkelisz jakiś śliczny gifek?
    A uśmiechnięto mordeszke?
    A PRZEGNITE ŚCIERWO KORMORANA?

    Pozdrawiam, życzę przyjemnego wieczorka!
  • marcik napisał(a):

    Rosska napisał(a):

    Co tam u Ciebie, marcik? Dalej się bawisz w pomaganie takim jak mi na ircu? :D
    U mnie wszystko dobrze nie narzekam :fsmile: W wolnych chwilach bawię się dalej, wiesz jak to jest z nałogiem :fgrin:
    A co u Ciebie ? Dawno Cię nie widziałam na IRC-u .

    A jakoś znajomi się wykruszyli na ircu, to ja i też przestałam korzystać, ale może znów zacznę korzystać, bo zaczęłam grać w og :P I myślałam też nad napisaniem zgłoszenia na moda :D

    Co robisz w wolnym czasie? :D
  • Banshee napisał(a):

    Wiesz elfi, ktoś gdzieś jakoś mi kiedyś powiedział, że marcik kocha ruchome gify, pluszowe pieski, różowy kolorek i poćwiartowane martwe ciała z zamrażalniku.
    Nieźle się skubana maskuje.
    Taa na mój temat to najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy nie zamienili ze mną ani słowa ani mnie na oczy nie widzieli...ale kolega kolegi wujka cioteczny brat koleżanki kuzynki powiedział, że... :fgrin:


    Cześć Marciczku, która godzińcia?
    Hej łobuziaku, godzińcia ta sama co codziennie o tej porze :fsmile:
    Wkelisz jakiś śliczny gifek?
    A jaki dla Ciebie jest śliczny ?
    A uśmiechnięto mordeszke? :fgrin:
    A PRZEGNITE ŚCIERWO KORMORANA?
    No niestety nie posiadam w mojej ogromnej kolekcji...ale mogę dokupić zamrażalkę

    Pozdrawiam, życzę przyjemnego wieczorka!
    Również pozdrawiam i nawzajem.

    Rosska napisał(a):


    A jakoś znajomi się wykruszyli na ircu, to ja i też przestałam korzystać, ale może znów zacznę korzystać, bo zaczęłam grać w og :P I myślałam też nad napisaniem zgłoszenia na moda :D
    O wróciło się do nałogu :fgrin: A podanie pisz a nie się zastanawiasz :fsmile:

    Co robisz w wolnym czasie? :D
    A różnie w zależności na co mam ochotę, jaki jest dzień tygodnia czy na ile mogę sobie pozwolić. Czasami leniuchuję, albo wręcz przeciwnie spędzam aktywnie czas na siłowni , basenie , czytam książki albo wychodzę gdzieś ze znajomymi, jeśli mam dużo czasu to wyjeżdżam gdzieś.



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Shax napisał(a):

    Trafiają się jacyś mało ogarnięci jak np wczoraj ?
    Tak, na przykład ja. Marcik wczoraj pomagała mi do późnych godzin, bo jestem mega mało ogarnięty.
    A później piliśmy kakao i oglądaliśmy dokument o żyrafach.
    Masz z tym jakiś problem, czekoladowy nosku?

    Moderator Indestructible:
    Banshee, chciałam tylko przypomnieć, że to jest temat marcika, i zadaje się tu pytania marcikowi, a nie Shaxowi. Wszystko fajnie, że tak ją rozrywacie między sobą, ale proszę robić to zgodnie z regulaminem. (;
  • Banshee napisał(a):

    Tak, na przykład ja. Marcik wczoraj pomagała mi do późnych godzin, bo jestem mega mało ogarnięty.
    A później piliśmy kakao i oglądaliśmy dokument o żyrafach.
    Masz z tym jakiś problem, czekoladowy nosku?

    Odpiszę ci po raz ostatni, mimo tego, że twój gimnazjalny poziom jest dla mnie o wiele za niski. Napisze prostym językiem, żebyś ogarnął chociaż w połowie co mam ci do przekazania. Więc, odzajączkuj się ode mnie i nie wzywaj nicku mego na daremno ;]

    Moderatora proszę o nie usuwanie tego off topu, obiecuje, że to last one ;P przynajmniej do póki typ tego nie przeczyta, nie przeanalizuje i nie przyswoi.

    Marta, tak z zupełnie innej beczki, pamiętasz co mówiłaś o wróżbitach ostatnio ? i o tym na co masz nadzieję ? :P
  • Shax napisał(a):

    Często pomagasz w ogarnianiu mirca ? :P
    Czasami codziennie ;P

    Trafiają się jacyś mało ogarnięci jak np wczoraj ? :P
    Najgorzej się tłumaczy komuś, kto nie ma pojęcia co robi... "wczoraj" nie było tak źle :fgrin:

    Banshee napisał(a):

    Shax napisał(a):

    Trafiają się jacyś mało ogarnięci jak np wczoraj ?
    Tak, na przykład ja. Marcik wczoraj pomagała mi do późnych godzin, bo jestem mega mało ogarnięty.
    A później piliśmy kakao i oglądaliśmy dokument o żyrafach.
    Masz z tym jakiś problem, czekoladowy nosku?

    Banshee słuchaj Tygryska i proszę mi tu nie trololować truflowy bączku :bicz:

    Shax napisał(a):


    Marta, tak z zupełnie innej beczki, pamiętasz co mówiłaś o wróżbitach ostatnio ? i o tym na co masz nadzieję ? :P
    A jesteś pewien, że to byłam ja? Bo nie pamiętam :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow