marcik - szefowa szefow;)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ulala ach mnie meczysz marcikowa :*

    Co tam?? :E

    Jak zyjesz przed poniedzialkiem?:D

    Jutro do szkoly.;)

    Oby do 15:20 i fajrant xD

    Jak myslisz ciezko bedzie? :>


    Dobra lece bo spiacy....

    Papa :*

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Satanie(L) ().

  • Czy ty wierzysz w Boga?
    Wierze


    no to cudownie, czyli nie wierzysz w koniec świata w 2012, czyli wierzysz w team ogame 2013 Marcin - Marysia :D?

    /me pacu pac

    lubisz facetów z brodą?

    Za co kochasz Justina Biebera?

    Wymyśl historyjkę używając słów zaczynających się na litery żćółźźąłó w takiej właśnie kolejności ;)
  • Za co kochasz Justina Biebera?



    3majcie mnie :D



    Cześć Marcikowa ;p

    Sylwester sie udał?

    Kiedy dostanie jakieś zdjecia? :E

    Nie moge Cie złapać na irc'u ;f Jak Ty jesteś to ja musze coś zrobić i nie jestem w stanie napisać a potem to Ciebie już nie ma ^^

    Jakaś piosenka ostatnia Ci sie spodobała jeżeli tak to jaka? :D


    Pa :cmok:
  • me mòwi: Dzień dobry

    Natempnie łapie się za brodę. Zatanawiać się.

    Skoro wierzysz w Boga, nie wiele chcesz o nim mòwić, to czy twoim zdaniem wiara Twa jest żywa? (Jakuba 2:26) XD
  • Satanie(L) napisał(a):

    Ulala ach mnie meczysz marcikowa :*
    Ulala kto kogo meczy ? :bicz:

    Co tam?? :E
    dziekuje dobrze

    Jak zyjesz przed poniedzialkiem?:D
    teraz juz zyje przed wolnym czwartkiem

    Jutro do szkoly.;)
    juto wolne \o/

    Oby do 15:20 i fajrant xD
    ja do 16 8-o

    Jak myslisz ciezko bedzie?
    teraz juz coraz latwiej


    Dobra lece bo spiacy....
    ja kawke pije i tak srednio spiaca jestem

    Papa :*
    papa :fkiss:

    Bloody Mary napisał(a):

    Czy ty wierzysz w Boga?
    Wierze


    no to cudownie, czyli nie wierzysz w koniec świata w 2012, czyli wierzysz w team ogame 2013 Marcin - Marysia :D?
    hehe tak wlasnie :fgrin:

    /me pacu pac

    lubisz facetów z brodą?
    wole bez no chyba , ze to Mikolaj wtedy lubie

    Za co kochasz Justina Biebera?
    a wez nie kocham :fshocked:

    Wymyśl historyjkę używając słów zaczynających się na litery żćółźźąłó w takiej właśnie kolejności ;)
    nie mecz marcika w srodku nocy :fziew:

    .Archangel napisał(a):

    Za co kochasz Justina Biebera?



    3majcie mnie :D
    mnie tez ...zwiazcie mnie :uhuh:



    Cześć Marcikowa ;p
    hej :fgrin:

    Sylwester sie udał?
    udaU :fgrin:

    Kiedy dostanie jakieś zdjecia? :E
    nie wiem :fgrin:

    Nie moge Cie złapać na irc'u ;f Jak Ty jesteś to ja musze coś zrobić i nie jestem w stanie napisać a potem to Ciebie już nie ma ^^
    dzis sie widzisz spotkalismy

    Jakaś piosenka ostatnia Ci sie spodobała jeżeli tak to jaka? :D
    dam ci na ircu :fgrin:


    Pa :cmok:
    pa :fkiss:

    Dragon220 napisał(a):

    me mòwi: Dzień dobry
    /me mowi dobry wieczorek

    Natempnie łapie się za brodę. Zatanawiać się.
    nad czym ?

    Skoro wierzysz w Boga, nie wiele chcesz o nim mòwić, to czy twoim zdaniem wiara Twa jest żywa? (Jakuba 2:26) XD
    hehe skoro jeszcze nie umarla to zywa :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Banshee napisał(a):

    Cześć.

    po pierwsze primo:
    /me kicha, w wyniku uczulenia na kolor magenta.
    /me podaje chusteczke :E

    Wiadomym jest mi, że chcesz mnie wykończyć, ale czemu tak bezceremonialnie i niesalonowo?
    Ja? Ja nie wykanczam niesalonowo...no wypraszam sobie :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Cześć tajemniczo kudłaty Diablątku :*


    Co mi powiesz o szarlotkach? z czym Ci się kojarzą i czemu tak? (tylko mnie w to nie mieszaj, chodzi o Ciebie xD) ^^

    Co myślisz o suchych babeczkach? Jaki jest powód, że są suche? Co na to wpływa? Jak je można zmoczyć, jaki Ty masz sposób? ^^

    Walenie - z czym Ci się to słowo kojarzy? Co możesz o nim powiedzieć? Jak często go używasz i co masz na myśli mówiąc do kogoś, żeby wykonywał pewną czynność ^^

    To jak z tajemniczościa i sekretami jest... gdy ktoś wobec nas taki jest i z czasem my zaczniemy być wobec kogoś tacy sami to wyjdzie na dobre? Czy można wpływać tak na drugą osobe, zeby dać jej coś do zrozumienia....czy może jest inny sposób na wytłumaczenie i danie do zrozumienia tej osobie, że robi coś co żle wpływa na nas?


    /me poleruje marcikowe rożki po czym łapie jej ogonek i ładnie go czesze, schodząc do kopytek które maluje ładnym lakierem w kolorze rozowego plusza! Diablątku :*
  • Me prorokuje Diablątku o rychłym końcu tego niegodziwego systemu rzeczy. Przypominam, że spełniają się proroctwa biblijne. Tu wyciągam biblię. Nastepnie kończąc wywody mówię, że Diablątek nie będzie w królestwie Bożym.
  • Superman napisał(a):

    Cześć tajemniczo kudłaty Diablątku :*
    Witaj o Ty , ktory rozsiewasz rogi, ogonek i kopytka i zarazasz nimi niewinne marciki :fgrin:


    Co mi powiesz o szarlotkach? z czym Ci się kojarzą i czemu tak? (tylko mnie w to nie mieszaj, chodzi o Ciebie xD) ^^
    A co mialabym Ci powiedziec ...szarlotka to takie ciasto ...przewaznie do jedzenia ale moze sie zdarzyc , ze posluzy tez do czegos innego ale ja sie na tym nie znam i mysle, ze mialbys wiecej w tym temacie do powiedzenia :fgrin:

    Co myślisz o suchych babeczkach? Jaki jest powód, że są suche? Co na to wpływa? Jak je można zmoczyć, jaki Ty masz sposób? ^^
    Suche bebeczki? ale masz na mysli ciasto czy kobietki ? bo wiesz wtedy i suchosc i moczenie jest inne :czytam:

    Walenie - z czym Ci się to słowo kojarzy? Co możesz o nim powiedzieć? Jak często go używasz i co masz na myśli mówiąc do kogoś, żeby wykonywał pewną czynność ^^
    walenie to ssaki morskie ,rodza zawsze tylko jedno mlode , wiekszość waleni nie zawiera trwałych związkow
    walenie moze byc rowniez gumowym mlotkiem w glowe w celu uzyskania jasnosci myslenia i rozumienia szczegolnie drugiej osoby czyt. marcika
    :fsmile:

    To jak z tajemniczościa i sekretami jest... gdy ktoś wobec nas taki jest i z czasem my zaczniemy być wobec kogoś tacy sami to wyjdzie na dobre? Czy można wpływać tak na drugą osobe, zeby dać jej coś do zrozumienia....czy może jest inny sposób na wytłumaczenie i danie do zrozumienia tej osobie, że robi coś co żle wpływa na nas?
    Nie wiem o co Ci ciagle chodzi z ta tajemniczoscia, ja wole zeby mi ktos prosto z mostu powiedzial ocb , zawsze wtedy mozna podyskutowac na dany temat jesli sie z czyms nie zgadzamy , nie mozna byc tajemniczym nie majac tajemnic :fgrin: nie lubie jednak gdy ktos zaczyna zdanie , zaczyna gadke , zaczyna cokolwiek i nie konczy bo nagle mu sie przypomina , ze nie moze powiedziec dalej , ze nie wypada , ze nie warto itp ...nie chcemy czegos mowic nie zaczynajmy tematu chcemy cos powiedziec to powiedzmy takie jest moje zdanie ...a takie lawirowanie jest na bazie " a ja wieeeemm ale ci nie powieeeemm" :grr:


    /me poleruje marcikowe rożki po czym łapie jej ogonek i ładnie go czesze, schodząc do kopytek które maluje ładnym lakierem w kolorze rozowego plusza! Diablątku :*
    /me lapie Supcia za aureolke i wywija 3 razy w lewo i raz w prawo nastepnie przygladza Jego przyczepione skrzydelka i udaje ze nie widzi iz z czupryny Supcajsa wylaza rozki:fkiss:
    Me prorokuje Diablątku o rychłym końcu tego niegodziwego systemu rzeczy. Przypominam, że spełniają się proroctwa biblijne. Tu wyciągam biblię. Nastepnie kończąc wywody mówię, że Diablątek nie będzie w królestwie Bożym.
    O jej i co teraz bedzie z Supciem ? ;)



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Kudłaczku :*


    Widze, że powyzej nie odpisałaś tak jak to było w rzeczywistości! ale i tak każdy wie, ze jesteś kudłata ^^ ale to dopsze!

    Jak Ci się podobają pierwsze tygodnie nowego roku? Czy coś się zmieniło? Czy jakieś tam postanowienia czy plany noworoczne zmieniły się a może spełniły lub wykonały już? :P

    Wolisz kudłaczyć czy być kudłaczona? =)

    Jak sprawuje się aparacik, dużo fotografujesz nim? Bardzo zadowolona jesteś z niego i z fotek które zrobiłaś? :D A kadrujesz już lepiej czy dalej szkolenie Supciowe jest potrzebne? :E

    Jakie Polskie miasto chciałabyś odwiedzić w nabliższym czasie? :) czy może nie ma takiego

    Rozgi są całe czy może połamały się juz na pupie? :E Uzywacie ich często? ;P

    Czym rózni się internetowa marcik teraz od tej ... nastoletniej (14-16)? :ziew:

    A to jeszcze jedno pytanko bo zaglądnałem przez okienko :D wolisz jak jest pogoda taka jak dzisiaj, czyli bez sniegu, mokrusio czy jednak jak jest zimowo i sniegoowo? :P


    /me szmyra smoczkiem i masuje kuleczkami na miły i spokojny dzień :cmok: :xkiss:
  • Banshee napisał(a):

    Podaj mi wiaderko!
    a co chcesz z nim zrobic ?

    Superman napisał(a):

    Kudłaczku :*
    Supciaczku :fkiss:


    Widze, że powyzej nie odpisałaś tak jak to było w rzeczywistości! ale i tak każdy wie, ze jesteś kudłata ^^ ale to dopsze!

    Jak Ci się podobają pierwsze tygodnie nowego roku? Czy coś się zmieniło? Czy jakieś tam postanowienia czy plany noworoczne zmieniły się a może spełniły lub wykonały już? :P
    Pierwsze tyg nowego roku zaczely mi sie egzaminami. Zmienic raczej nic sie nie zmienilo ani na lepsze ani na gorsze . Postanowien nie mialam jako takich oprocz tego, ze chcialabym obronic sie w tym roku ...ale do tego jeszcze troche mi brakuje

    Wolisz kudłaczyć czy być kudłaczona? =)
    ja nie kudlacze to Ty mnie kudlaczysz :fgrin:

    Jak sprawuje się aparacik, dużo fotografujesz nim? Bardzo zadowolona jesteś z niego i z fotek które zrobiłaś? :D A kadrujesz już lepiej czy dalej szkolenie Supciowe jest potrzebne? :E
    malo fotografuje bo jakos okazji nie mam do tego ostatnio i czasu bark, aparacik sie sprawuje dobrze
    a kadrowalam zawsze superasnie wiec nie wiem o jakie szkolenie chodzi
    :fgrin:
    Jakie Polskie miasto chciałabyś odwiedzić w nabliższym czasie? :) czy może nie ma takiego
    chcialabym pojechac do Poznania

    Rozgi są całe czy może połamały się juz na pupie? :E Uzywacie ich często? ;P
    leza pod choinka cale i nienaruszone i czekaja na Supcia ...co by Go nimi wychlostac :bicz:

    Czym rózni się internetowa marcik teraz od tej ... nastoletniej (14-16)? :ziew:
    internetowa marcik jest bardziej wygadana i odwazna czego nie mozna powiedziec o nastoletniej (14-16)

    A to jeszcze jedno pytanko bo zaglądnałem przez okienko :D wolisz jak jest pogoda taka jak dzisiaj, czyli bez sniegu, mokrusio czy jednak jak jest zimowo i sniegoowo? :P
    wole jak jest slonko i cieplusio...ja chce juz wiosne ;(


    /me szmyra smoczkiem i masuje kuleczkami na miły i spokojny dzień :cmok: :xkiss:
    /me dziaba aureolkiem i mizia piorkiem po Supciu :fkiss:




    Korzystajac z okazji
    :fkiss: Mones :fkiss:
    Szczęścia, zdrowia, pomyślności.
    Piwa, wódki i miłości.
    Miłych dni, ciekawych wrażeń
    i spełnienia wszystkich marzeń.



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Rising napisał(a):

    ha! Mam Cię ! :D :*~~~
    O ja kto tu zawital hehe no masz mnie masz
    :fkiss:

    I jak wrażenia po filmie ze mną w nowym roku ? :D
    super, ogladanie filmow z Toba to czysta przyjemnosc
    :fgrin:

    Tęskniłaś ?
    bardzo ! bedziesz teraz czesciej na IRCka wpadal ?
    Pozdrowionka :*
    pozdroweczka
    :cmok:

    Satanie(L) napisał(a):

    Heja marcikowna :*
    hej ho :fkiss:
    Co tam u Ciebie slychowac?
    zalezy gdzie ucho przylozyc :fgrin:

    Jak sie czujesz przed poniedzialkiem ?? :)
    juz prawie po, wlasnie sie wybieram spac , poniedzialek przezylam teraz juz tylko byle do piatku :fsmile:

    Jak myslisz czy nauka moze byc fajna ? ^^
    jesli uczymy sie czegos co nam sie pododba i nas interesuje to tak

    Lece spac. Wpadne nastepnym razem to cos naskropie..
    zapraszam :fgrin:

    Papa :* 8-)
    papa :cmok:

    Dragon220 napisał(a):

    Me mówi dobry wieczór. Patrzy Marcik w oczy i czeka .
    Dobry wieczor
    a na co czekasz, ze tak grzecznie zapytam ? :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Witaj mój Aniołkowy marciku :*

    Jak sesja? Jak ją oceniasz? najspokojniejsza ze wszystkich czy tak normalna, bo chyba nie za cięzka? :P

    Jak ferie, kiedy będziesz je miała i co zamierzasz wtedy robić? Może coś takiego demotywatory.pl/uploads/201101…96842_by_Demoocik_500.jpg ? :ziew: ;P

    A jak marcik czuje się na myśl o SPA, które Supcio planuje zrobić marcik? :ziew: Jak wyobrażasz sobie przebieg takiego SPA, a jak chciałabyś, zeby ono faktycznie przebiegało? =) ]:-D

    Wiesz, że jak pisze "marcik" to mi mozilla podkreśla marcik jako błąd? :O Co o tym myślisz?!

    Już niedługo będzie wiosna, cieplejsze i dłuzsze dni...jak myślisz, jak będziesz spedzała ten okres? Cały czas ukanie czy może znajdzie się czas na relaksowanie? Co byś chciała wiosną robić? Jak to w tym roku widzisz? Ukanie, netkowanie czy jak? ;>


    /me wchodzi w marcikową głowke i przegląda jej senki oraz sprawdza czo marcik i Szupcio tam porabiaja :kocham: Słodkiej nocki :*
  • Hej Martusiu. :*

    Jak Ci mija życie? :)
    Lubisz jak Cię mizia ktoś po szyi?
    Oglądałaś kiedyś ostatnio jakąś bajkę w kinie?
    Kiedy wymieniamy oponki na letnie? :P

    Pozdrówka od mrówki co ma duże borówki. :P :*
  • Superman napisał(a):

    Witaj mój Aniołkowy marciku :*
    witaj Diablatku :fkiss:
    Jak sesja? Jak ją oceniasz? najspokojniejsza ze wszystkich czy tak normalna, bo chyba nie za cięzka? :P
    Sesja jak sesja trzeba sie poukac zeby pozaliczac , nie nalezy do najgorszych bywaly gorsze :fgrin:

    Jak ferie, kiedy będziesz je miała i co zamierzasz wtedy robić? Może coś takiego demotywatory.pl/uploads/201101…96842_by_Demoocik_500.jpg ? :ziew: ;P
    nie wiem kiedy bede miala ferie :ffreak: powiem Ci czego nie zamierzam wtedy robic :fgrin: nie zamierzam sie uczyc ...na inne propozycje jestem otwarta :fsmile:

    A jak marcik czuje się na myśl o SPA, które Supcio planuje zrobić marcik? :ziew: Jak wyobrażasz sobie przebieg takiego SPA, a jak chciałabyś, zeby ono faktycznie przebiegało? =) ]:-D
    na sama mysl bardzo sie ciesze ...bedzie pewnie masazyk blotkiem, sauna i bicze , wypoczynek w grocie solnej i jaccuzi... tak to sobie wyobrazam i tak bym chciala zeby wygladalo

    Wiesz, że jak pisze "marcik" to mi mozilla podkreśla marcik jako błąd? :O Co o tym myślisz?!
    toz to jakies straszne niedopatrzenie zeby marcika podkreslac ? chyba, ze to podkreslenie ma inne znaczenie w stosunku do marcika ]:-D

    Już niedługo będzie wiosna, cieplejsze i dłuzsze dni...jak myślisz, jak będziesz spedzała ten okres? Cały czas ukanie czy może znajdzie się czas na relaksowanie? Co byś chciała wiosną robić? Jak to w tym roku widzisz? Ukanie, netkowanie czy jak? pewnie, ze bede sie relaksowac jesli tylko bede miala czas...mam nadzieje, ze w koncu wyciagne te swoje rolki i gdzies pojezdzimy , porowerkowac tez by wypadalo , cos zwiedzic nowego ...oczywiscie ukanie tez bedzie bo jakze by inaczej :O


    /me wchodzi w marcikową głowke i przegląda jej senki oraz sprawdza czo marcik i Szupcio tam porabiaja :kocham: Słodkiej nocki :*
    /me jest bardzo ciekawa czo Supciek tam ciekawego zobaczyl :rumieniec:
    dobranoc marcikowych senkow :fkiss:


    Mind_war napisał(a):




    To prawda Marcik? :|
    lubia lubia :fkiss:

    Quauli napisał(a):

    Hej Martusiu. :*
    Hej Szkarbek :fkiss:

    Jak Ci mija życie? :)
    ostatnio na nauce ...sesja mi sie zaczela i trzeba niestety posiedziec nad ksiazkami
    Lubisz jak Cię mizia ktoś po szyi?
    To gilga :fgrin:
    Oglądałaś kiedyś ostatnio jakąś bajkę w kinie?
    W kinie nie ale w domku na kompie tak ...swiateczne nawet dwie :fgrin:
    Kiedy wymieniamy oponki na letnie? :P
    Oj jeszcze mamy troszke czasu ...gdzie tam do wiosny :fziew:

    Pozdrówka od mrówki co ma duże borówki. :P :*
    Pozdrowko od Calineczki co miala dwie owieczki :fkiss:

    Na IRCka wpadnij pogadac :bicz:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Witaj mój Skarbie :*

    Porozmawiajmy o zdjęciach :D
    -jak bardzo lubisz być focona? Co sprawa, że obiektyw lubi marcika? Co może sprawić, ze marcik nie ma ochoty na pozowanie do zdjęć? :}
    -jaką chciałabyś mieć sesje? Gdzie chciałabyś pozować i jakby to miało wyglądać? Jakie ciuszki albo bez, jakie tło, jaka pogoda, pora roku. Powiedzmy, ze fotografem byłby Supcio :D
    -co chciałabyś sama pofotografować? Jakie lubisz robić focie i czemu uwazasz się za dobrego kadrowacza? :D
    -na co zwracasz uwage robiąc focie? Na czym się skupiasz?
    -jaka była Twoja najdłuzsza sesja i jak ona wyglądała? Kiedy zobacze focie z nad rzeczki :P które miałem obiecane ^^
    -wywoływałaś ostatnimi czasy jakieś zdjęcia? Czy może wszystko 3masz tylko na dysku i nie masz wyjątkowych fociek ktore bys chciała wsadzić do zwykłego albumika? A co myślisz o fotkach w ramkach, ktore wisza na ścianach...myślałaś zeby sobie takie dać na ścianke?

    W pięknych życzonkach dołączonych do kuleczek była rymowanka o boskim ciele...ale ze względu, że rym nie dopasowałby się to w nawiasie zostało napisane, że nie powiesz jak...możesz powiedzieć o czo chodziło? ;P

    Czytsając Twój opis SPA, moje myśli poszły w kierunku basenika w Gołąbiewskim...czy dobrze myśle? Tylko nie wiem czo z tym błotem, może nacieranie ze względu na odwilż, chciałabys być ponacierana przez Supcia :D odrazu mowie, ze moje SPA będzie wyglądać inaczej ]:-D

    Dopsze...wrociłem właśnie od klienta, cały mokrusi i tak jakoś mi się rozpisało...mogłbym tak pytać i pisać cały dzień ale potem marcik mnie wypejczykuje, wychlosta i wyrozguje ;} hrhr...ale ale to chyba przyjemność więc dodam jeszcze jedno pytanko :D

    Czego marcik najbardziej się boi...od życia? (nie pytam o pajączki, robaczki, brzydką pogode...tylko o coś co może ją spotkać, lub ktoś mogłby się wobec niech zachować)


    /me tulasi Martusie i czmoka w szyjke
    :*

    | | | |
    Witam w czwartek :* hrhr ^^

    Jako, że zmienili pole cytatu na bardzo jasne to...na jaki kolorek mam sobie zmienić swoje odpisywanie? Jak to u Ciebie na kompie wygląda, jak się czyta moje odpowiedzi? :P

    /me tuli i całuje

    JAk myślisz, czy miło jest usłyszeć przed snem, że jest się niedobrotkiem? oO /edytuje ostatni raz/ Co człowiek może sobie myśleć jeśli cały czas słyszy, ze jest niedobrotek, że zUo... co w ogole oznacza coś takiego? A jak marcik czułaby się, gdyby ktoś jej cały czas tak słodził? Wziełaby to do siebie czy jak? OO


    /me życzy miłego netkowania i żeby nie było lagow ani diskonektow Miłego :*
  • Hej marcikowy potworze :*

    Ladnie brzmi? Jak myslisz? :)

    Co tam slychac w srode?? :)

    Wiesz ze to 2 DNI DO WEEKENDU I CZAS BALOWANIA ??!!

    Masz sesje juz u siebie czy jescze czekasz na nia?

    Lece. Papa :*:*
  • Hej marciku. :*

    Na IRCa? Ciasteczko mi wygasło... Upieczesz mi nowe? :P
    Lubisz Grechutę?
    Co rozumiesz przez muzykę typu Chillout? Istnieje dla Ciebie taki gatunek w ogóle? :)
    Lubisz muzykę, słuchać w sensie? :>

    Pozdrówka od Joniego co nie ma niczego. :(
  • Superman napisał(a):

    Witaj mój Skarbie :*
    Witaj moje kochanie :fkiss:
    Porozmawiajmy o zdjęciach :D
    -jak bardzo lubisz być focona? to zalezy w jakiej sytuacji nie lubie gdy pracuje , sprzatam czy cos w ten desen...ale na imprezie czy gdzies tam w plenerze czemu nie Co sprawa, że obiektyw lubi marcika? a lubi? w takim razie trzeba spytac obiektywu :fgrin: Co może sprawić, ze marcik nie ma ochoty na pozowanie do zdjęć? :} wlasnie to co napisalam wyzej ogolnie ujmujac niesprzyjajace warunki :fsmile:
    -jaką chciałabyś mieć sesje?najlepiej profesjonalna Gdzie chciałabyś pozować i jakby to miało wyglądać? nie wiem miejsce dowolne raczej nietypowe i potrzebowalabym kogos kto potrafilby mnie ustawic do zdjec Jakie ciuszki albo bez, jakie tło, jaka pogoda, pora roku. Powiedzmy, ze fotografem byłby Supcio :D najlepiej lato , zapomnij ze bez ciuszkow , pogoda sloneczna ale niekoniecznie w deszczu tez moga fajne focie wyjsc ...chociaz w sumie pora roku nie gra az takiej wielkiej roli bo z kazdej mozna ciekawa scenerie stworzyc
    -co chciałabyś sama pofotografować? wszystko co jest ciekawe i nadaja sie do fotografowania Jakie lubisz robić focie i czemu uwazasz się za dobrego kadrowacza? :D rozne i nie koniecznie prosciutenkie ;P
    -na co zwracasz uwage robiąc focie? Na czym się skupiasz? na tym co fotografuje zeby ladnie wyszlo
    -jaka była Twoja najdłuzsza sesja i jak ona wyglądała? a nie mialam zadnych dlugich sesji Kiedy zobacze focie z nad rzeczki :P które miałem obiecane ^^ z nad rzeczki ? :fshocked: ktore ?
    -wywoływałaś ostatnimi czasy jakieś zdjęcia? Czy może wszystko 3masz tylko na dysku i nie masz wyjątkowych fociek ktore bys chciała wsadzić do zwykłego albumika? A co myślisz o fotkach w ramkach, ktore wisza na ścianach...myślałaś zeby sobie takie dać na ścianke? focie trzymam na dysku nie wywolywalam ostatnio zadnych , na scianach raczej fotek nie wieszam ale jakies tam mam w ramce jak sam zauwazyles

    W pięknych życzonkach dołączonych do kuleczek była rymowanka o boskim ciele...ale ze względu, że rym nie dopasowałby się to w nawiasie zostało napisane, że nie powiesz jak...możesz powiedzieć o czo chodziło? ;P
    moglbys mi ja przypomniec ? :fgrin:

    Czytsając Twój opis SPA, moje myśli poszły w kierunku basenika w Gołąbiewskim...czy dobrze myśle? mialam akurat na mysli SPA w Basenovej :fgrin: Tylko nie wiem czo z tym błotem, może nacieranie ze względu na odwilż, chciałabys być ponacierana przez Supcia :D odrazu mowie, ze moje SPA będzie wyglądać inaczej ]:-D podobno kapiel w blotku jest dobra nie tylko dla hipopotama ...nie blotkowalam sie jeszcze i myslalam ze moze chcialbys mnie poblotkowac :fgrin:

    Dopsze...wrociłem właśnie od klienta, cały mokrusi i tak jakoś mi się rozpisało...mogłbym tak pytać i pisać cały dzień ale potem marcik mnie wypejczykuje, wychlosta i wyrozguje ;} hrhr...ale ale to chyba przyjemność więc dodam jeszcze jedno pytanko :D

    Czego marcik najbardziej się boi...od życia? (nie pytam o pajączki, robaczki, brzydką pogode...tylko o coś co może ją spotkać, lub ktoś mogłby się wobec niech zachować)
    ciezko jest mi tak napisac ...moze tego, ze moglabym sie zawiesc na bliskich osobach


    /me tulasi Martusie i czmoka w szyjke
    :*
    /me kudlaczy Supciowe kudlaczki :fkiss:

    | | | |
    Witam w czwartek :* hrhr ^^
    osz Ty hehe :fkiss:
    Jako, że zmienili pole cytatu na bardzo jasne to...na jaki kolorek mam sobie zmienić swoje odpisywanie? Jak to u Ciebie na kompie wygląda, jak się czyta moje odpowiedzi? :P
    to pole cytatu to jakies jedno wielkie nieporozumienie :ffreak: wyglada normalnie jesli nie uzywasz za jasnych kolorkow ...pewnie u mnie na kompie wyglada to tak samo jak u Ciebie

    /me tuli i całuje
    /me sciska i tulasi

    JAk myślisz, czy miło jest usłyszeć przed snem, że jest się niedobrotkiem? oO /edytuje ostatni raz/ Co człowiek może sobie myśleć jeśli cały czas słyszy, ze jest niedobrotek, że zUo... co w ogole oznacza coś takiego? A jak marcik czułaby się, gdyby ktoś jej cały czas tak słodził? Wziełaby to do siebie czy jak? OO
    to zalezy w jakiej formie i przez kogo bylo by to wypowiedziane / napisane ...jesli w formie droczenia to potraktowalabym to zartobliwie ...zreszta samo slowo niedobrotek czy zUo to chyba nie jest nic obrazliwego, nie sa to chyba slowa , ktore w jakis sposob daja do myslenia ...ja takie przekomarzanie sie traktuje zabawowo i z usmiechem na twarzy ale jesli Ci to przeszkadza to sorki ... bede pisala , ze jestes cudowny , wspanialy i superasty :ffreak:


    /me życzy miłego netkowania i żeby nie było lagow ani diskonektow Miłego :*
    /me zyczy tego samego :fkiss:

    Satanie(L) napisał(a):

    Hej marcikowy potworze :*
    Hej hej :fkiss:

    Ladnie brzmi? Jak myslisz? :)
    PotFory zawsze ladnie brzmia :fgrin:
    Co tam slychac w srode?? :)
    dzis czwartek ...chyba bede chora :fziew:

    Wiesz ze to 2 DNI DO WEEKENDU I CZAS BALOWANIA ??!!
    kto bedzie balowal ten bedzie :help:

    Masz sesje juz u siebie czy jescze czekasz na nia?
    mam juz wlasnie ;(

    Lece. Papa :*:*
    papa :fkiss:

    Quauli napisał(a):

    Hej marciku. :*
    Hej :fkiss:
    Na IRCa? Ciasteczko mi wygasło... Upieczesz mi nowe? :P
    oczywiscie, ze upieke i nakarmimy authserva :fsmile:
    Lubisz Grechutę?
    nie
    Co rozumiesz przez muzykę typu Chillout? Istnieje dla Ciebie taki gatunek w ogóle? :)
    dla mnie to taka mieszanka roznych muzycznych stylow
    Lubisz muzykę, słuchać w sensie?
    lubie muzyke sluchac

    Pozdrówka od Joniego co nie ma niczego. :(
    Calusek od Martusi co mowi ze Joniek cos miec musi :fkiss:

    heja!
    :*
    heja :fkiss:
    ja tu pierwszy raz :E
    ale nie bolalo ? :fgrin:

    spamujesz?
    wlasnie sie wybieram do spamu :fsmile:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Hej Hej Supciowy marciku :*

    Jak podoba Ci się Supciowa broda? Pasuje mu, fajna jest? :P skudłaczyłaś go i takie cuś się stało!

    Całego tekstu nie wstawie... "Niech pachną Ci, że aż miło i żeby Ci się ciało świeciło (nie powiem jak co, bo rym nie pasuje :P) ... proszę napisać co miało być :D Ale szczerze!

    Jak Diabelski kubeczek, jak smakuje kawusia pijąc z takiego cudownego gadzetu, który bardzo Ci pasuje? Coś się ciekawego zdarzyło przy piciu? :P

    Jak można cofnąć czas? Jak można zabrać się do czegoś takiego...jak uważasz?

    Powiedzmy, ze ktoś shakował neta, ze całkowicie padł! Świat obiegła informacja, że cięzko będzie przywrocić go... jak wyobrażasz sobie swoje zycie, jakby to wpłyneło teraz na Ciebie? Jakbyś się początkowo czuła i co by się zmieniło u Ciebie? 0_0

    Które focie z ostatniej płytki są najlepsiejsze? Jakiś wybrany dzionek, albo jakaś focia...?

    /me kajdankuje marcik do swojego grzejniczka i zaczyna ją masować, potem szmyrać a na końcu gilgać, bardzo ale to bardzo mocniusio aż marcik zaczyna swoje krzykliwe śpiewy
    :kocham: