Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • 3:1 Dominacja Manchesteru..

      Świetna Gra C. Ronaldo :>

      Byłem za Arsenalem bo to mój ukochany klub no ale cóż i tak bywa niestety >_>

      Co do 8 minuty błąd Gibbsa ale przecież on ma dopiero 18 lat więc brak doświadczenia a co za tym idzie zła decyzja Wengera żeby wystawiać w tak ważnym meczu takiego młodzika..
      Przecież mógł dać Ebue..

      A jeszcze jedna głupota Manchesteru bo chcieli za wszelką cenę wygrać 3:0 i to się skończyło dla Fletchera czerwoną kartką i osłabienie to będzie wielkie przed finałem ;]


      Pozdrawiam Ashiro The Gunners Fan XD
    • Na początku wydawało się że Arsenal nawiąże równorzędną walkę ale nie spodziewali się że stracą tak szybko bramkę i to ich trochę podłamało. Potem jeszcze cudowny wolny Ronaldo i już Arsenal się poddał. Trzeba pogratulować im woli walki i ambicji. Za kilka lat to oni będą potęgą. Wystarczy że kilku młodzianów się bardziej ogra.
    • Ashiro napisał(a)

      Co do 8 minuty błąd Gibbsa ale przecież on ma dopiero 18 lat więc brak doświadczenia a co za tym idzie zła decyzja Wengera żeby wystawiać w tak ważnym meczu takiego młodzika..
      Przecież mógł dać Ebue..



      Chyba nie oglądałeś pierwszej meczu...
      Tam Ronaldo miał z nim bardzo duże problemy...
      Więc proste, że postawił na Gibbsa.
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Co do Gibbsa to to był nie tyle jego błąd co nieszczęście. Po prostu się poślizgnął a że było to w polu karnym ... no cóż takie rzeczy się zdarzają. Każdy chyba pamięta ostatniego karnego z finału ubiegłorocznej LM w wykonaniu Terry'ego.
    • tak to prawda..

      nieszczęście w 100%..

      ale klasowy obrońca a doświadczony nie biegł by z taką prędkością itd..

      A jak się Terry poślizgną przy karnym to wina i zmęczenia i wielkiej bardzo wielkie presji.

      Oczywiście to tylko moje zdanie
    • Ashiro napisał(a)
      3:1 Dominacja Manchesteru..

      Świetna Gra C. Ronaldo :>

      Byłem za Arsenalem bo to mój ukochany klub no ale cóż i tak bywa niestety >_>

      Co do 8 minuty błąd Gibbsa ale przecież on ma dopiero 18 lat więc brak doświadczenia a co za tym idzie zła decyzja Wengera żeby wystawiać w tak ważnym meczu takiego młodzika..
      Przecież mógł dać Ebue..

      A jeszcze jedna głupota Manchesteru bo chcieli za wszelką cenę wygrać 3:0 i to się skończyło dla Fletchera czerwoną kartką i osłabienie to będzie wielkie przed finałem ;]


      Pozdrawiam Ashiro The Gunners Fan XD


      Myślę, że te zagranie Fletchera było bezmyślne, ale też i przypadkowe, bo mógł dać strzelić zawodnikowi Arsenalu(nie pamiętam kto to już był) zamiast faulować od tyłu i to przy wygrywaniu 3:0. Ale można też to usprawiedliwić, wg. mnie próbował wybić piłkę i mu się udało, ale zahaczył o nogi zawodnika Arsenalu i to jeszcze od tyłu :D Brak Fletchera to wcale nie będzie mega strata, bo są zawodnicy, którzy go godnie zastąpią :]

      Ex3me napisał(a)
      Na początku wydawało się że Arsenal nawiąże równorzędną walkę ale nie spodziewali się że stracą tak szybko bramkę i to ich trochę podłamało. Potem jeszcze cudowny wolny Ronaldo i już Arsenal się poddał. Trzeba pogratulować im woli walki i ambicji. Za kilka lat to oni będą potęgą. Wystarczy że kilku młodzianów się bardziej ogra.


      A ja coś czuje, że Ci 'młodzianie' pójdą grać do Barcelony lub Realu i tam będą grać.
    • Gdy z Arsenalu odeszli wielcy pilkarze ( Henry, Ljungberg, Pires, Lehman ) to zaczeli grac slabiej ale tez doslzi bardzo daleko. Moim zdaniem Henry pozostanie najwiekszym pilkarzem Arsenalu gra swietnie:) Teraz maja wielu mlodych a zarazem utalentowanych pilkarzy gdy beda dobrze prowadzeni napewno beda dobrze grali ;]
      :fa: AVE :fa:
      :fa: ARSENAL :fa:
      :fa: AVE :fa:
      :fa: Henry :fa:
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Już grają dobrze, coś słabo się orientujesz.
      Półfinał LM to słaby wynik ?
      4 Miejsce w najmocniejszej lidze świata to też słaby wynik?
      Mogę się założyć, że za kilka lat o Henrym w Arsenalu mało kto będzie pamiętał, bo jeżeli nie sprzedadzą tych młodych grajków to będą potęgą.
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Moze zle mnie zrozumiales nie mowie ze to sa slabe wyniki ale ja jako FAN arsenalu chcialbym od nich troche wiecej, wiem ze wydaje sie to smiesze....
      nie interesuje mnie ze ktos zapomnie o henrym. Ja bede go zawsze pamietal :0 byl dl amnie wzorem;P
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT

    • Obrońca Arsenalu Londyn,
      Kolo Toure, podpisał kontrakt z Manchesterem City - donoszą angielskie
      media. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej związał się z nowym klubem
      na cztery lata. Szejkowie z Manchesteru City zapłacili za defensora 16 milionów funtów.


      To nie pierwszy transfer na na linii: Arsenal - Manchester City tego
      lata. Kilkanaście dni temu z Arsenalu odszedł snajper Emmanuel Adebayor.
      Arsenal sie sypie powoli ;(
      i to kosztem MC :wrr:
      widac pieniadz rzadzi swiatem
    • no niestety
      pieniądz rządzi światem :)
      boss Arsenalu mólgby sypnąć troche groszem i kogoś sprowadzić ale
      przy dzisjeszych kwotach :( za byle grajka
      to wątpie czy kogoś sprowadzi
      Adebayor a ktoś go musi zastępić :(
      bendner przy całym szacunku to nie ten kaliber :quasi:
      Eduardo hmh może pokazał kilka genialnych zagrań ale zobaczymy :)
      trudno będdzię ale jestem za Arsenalem :D
      Silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :D
    • Arsenal nie ma jakis gwiazd za kilkadziesiat milionow a moge sie zalozyc ze Real by rozlozyl :D
      Mogliby kupic jakis dobrych bardziej doswiadczonych bo samych mlodzikow to chyba nie jest dobrze trzymac
      w waznych momentach na boisku przyda sie jakis doswiadczony gracz :)

      Arsenal :top1:
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • dragonartur napisał(a):

      Arsenal nie ma jakis gwiazd za kilkadziesiat milionow a moge sie zalozyc ze Real by rozlozyl :D
      Mogliby kupic jakis dobrych bardziej doswiadczonych bo samych mlodzikow to chyba nie jest dobrze trzymac
      w waznych momentach na boisku przyda sie jakis doswiadczony gracz :)

      Arsenal :top1:
      technicznie i jesli chodzi o zgranie zespolowe bija Real i nie jedna znaczaca druzyne na swiecie
      Arsenal jest przykladem druzyny, ze kasa nie musi byc rownoznaczna z sukcesami - zasluga glownie w dobrym oku trenera ktory potrafi zlowic mlode perelki i wyszkolic ich by radzili sobie z zespolami naszpikowanymi gwiazdami
      na 1 miejsce na koniec sezonu bym nie liczyl ale 2 jak nahbardziej :E
    • Yamato Damashi napisał(a):

      No nie są tacy biedni Kanonierzy, składu też taniego nie mają. Persie, Arshavin, Fabregas to nie są młokosy. Aresnal ma spore osiągnięcia co roku, niestety bez trofeów. Może kiedyś?


      No tak oni sa drogimi pilkarzami, ale niestety pewnie wnet odejda do jakis bogaczy...
      Gdzies pojawilo sie ze arsenal nie jest taki biedny... Zgodze sie ale patrzac na takie bogate kluby jak MenUtd MenCity Chelsea to arsenal jest od nich biedniejszy. Oczywiscie kasy tez maja w ch... ale potrafia nia zagospodarowac
      A ja jednak mysle ze 1 miejsce Arsenalowi sie nalezy nie ma to tamto... Dawno wywalczyli cos niezlego a teraz buduja druzyne prawie od podstaw wiekszosc to mlodziki
      I mam nadzieje ze zapowiedzi o tym ze Henry wroci na stare lata to Arsenalu sprawdza sie. Bo Henry marnuje sie barcelonie, ale dobre lata ma za soba ale legenda pozostnie :)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • nie MenUtd, nie MenCity tylko ManUtd i ManCity ;p

      Manchester po prostu nie wydaje kasy na niepotrzebne transfery - to do tego 'bogactwa'

      a co do biednych to Arsenal do takich zespołów nie należy, popatrz na długi , które ma MU czy CFC czy LFC.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Dokładnie, Jesli chodzi o grę to gra Arsenalu w tym sezonie jest na prawdę niezła ...
      Na początku wogle nie interesowałem sie wynikami arsenalu az tu patrze i w tabeli 2 ...
      No coż, zobaczymy jak to bedzie, w koncu jeszcze nie ma połowy sezonu nawet, wszystko jest mozliwe.
      Arsenal zdecydowanie nie jest biednym klubem i stac go na wydadki zawodników " z pierwszej polki " .
      Jak wiadomo arsenal jest jednym z zespołów z wielkiej czwórki tak więc nie mozna broń Boże skreslac ich z walki o tytuł czy Lm

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ViruSSSS ().

    • Kiepsko wygląda sytuacja zdrowotna Robina, prócz tego nie mogę nic powiedzieć negatywnego o Arsenalu ani o tym co go spotyka.
      Grają piękną piłkę, i tylko trzeba mieć nadzieję, że zakończą sezon na pierwszym miejscu. :O

      Cóż, może mało ten filmik ma do samej gry Arsenalu, ale myślę, że fani chętnie go obejrzą.
      Piłkarze Arsenalu postanowili przebrać się za maskotki by pomóc chorym dzieciom, rezultat zobaczcie sami }:
      youtube.com/watch?v=mKV5oTFXzhE&feature=player_embedded


      P.S
      sharkshavin rotfl
      Taki dałn
      <------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

      :quasi:
      }:
    • Piekny gest pilkarzy ;)

      Apropos Arsenal niestety przegral 1-0 z Sunderlandem ( czy jak tam sie to pisze :P) Do chelsea jest juz niestety troszke straty ale maja jeszcze zalegly mecz

      Gdyby nie kontuzje to arsenal byl by teraz na prawde w swietnej dyspozycji.... a tak to wiele kontuzji niestety
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Liverpool - Arsenal 1:2

      przecietny mecz w wykonaniu Arsenalu - zwlaszcza 1 polowa
      ale bramka Arszawina piekna ]:-D
      Anfield Road zdobyte choc mala w tym zasluga Glena Johnsona :E
      Liverpool nadal w kryzysie pomimo obietnic terenera The Reds
      ale mam nadzieje, ze w przerwie zimowej Arsenal sciagnie jakiegos klasowego napastnika
    • W zasadzie to nie mają wyjścia. 2 nominalnych napastników to mało, szczególnie że Eduardo nie zawsze zachwyca, a Vela to uzdolniony młokos. Przydałby się jakiś 25-letni ~~ napastnik Kanonierom. Myślę, że w ich drużynie przydałby się ktoś pokroju tego wysokiego napastnika z ligi francuskiej którego z nazwiska nie wymienię. Zdaje się że to był Patellnić ?
    • ostatnio oglądałem mecz Arsenalu z West Ham wygranym przez Kanonierów 2:1

      Szczególnie zwracałem uwagę na Fabiańskiego i dziwie się czemu on nie występuje jako 1 bramkarz reprezentacji Polski, przecież broni znakomicie...

      Arsenal 1 połowę grał bezbarwną, dużo strat, brak zgrania, ale w 2 połowie pokazali przeciwnikom jak się gra w football ;)

      ps - bardzo mi się też podobała gra Eduardo :>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Hmm to pewnie temu że Almunia już sprawdzony ^^

      Szkoda że Persi kontuzjowany jest;/ Przydałby się Arsenalowi ;p
      Mam nadzieję że dzisiejszy mecz z Boltonem będzie zwycięski wtedy Manu przeskoczone zostanie a potem pozostaje już tylko Chelsea do unicestwienia :) Oby tak optymistyczny wariant się sprawdził :D

      Ps:
      Mają się Ci chłopacy z Arsenalu ;/ Wcześniej Eduardo, teraz Ramsey ;// Jeszcze Van Persi kontuzjowany.. Ehh...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mati14rj ().

    • Moze czas odnowic temacik:P

      Przed meczem w Lm nie wyglada to za dobrze poiewaz nie zagra fabregas;/ ale jestem spokojny o gra kanonierow:).

      Kontuzje to ich plaga niestety......
      Jest jeszcze szansa na mistrzostwo trzeba czekac na przegrane lub reamisy Chelsea i ManU
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT