Arsenal Londyn

    • ASSASSIN napisał(a)
      Nie spodziewałem się że Arsenal będzie tak dobrze grać w tym sezonie :)
      Kłunia Almunia/Lehmann gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta (Fabiański ;):)



      Trafna uwaga ;) A tak szczerze mowiac to wolalbym aby Almunia bronil (Lehmann nie te lata) :) Ewentualnie potem Fabian

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • Wszyscy tak gadali przed sezonem ze Arsenal sobie nie poradzi bez Henry'ego ,ale widac ze Arsenal nie opierał sie tylko na nim.Moze w LM troche gorzej graja ale z grupy wyjda na 100%
      Sa tez inni piłkarze ktorzy potrafia go zastapic .Pozdri
    • d3nnis napisał(a)
      ASSASSIN napisał(a)
      Nie spodziewałem się że Arsenal będzie tak dobrze grać w tym sezonie :)
      Kłunia Almunia/Lehmann gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta (Fabiański ;):)



      Trafna uwaga ;) A tak szczerze mowiac to wolalbym aby Almunia bronil (Lehmann nie te lata) :) Ewentualnie potem Fabian


      Wenger stawia na młodych i zawsze na dobre to wychodzi więc przed Fabiańskim ciekawa przyszłość ;)
    • Joda napisał(a)
      Wszyscy tak gadali przed sezonem ze Arsenal sobie nie poradzi bez Henry'ego ,ale widac ze Arsenal nie opierał sie tylko na nim.Moze w LM troche gorzej graja ale z grupy wyjda na 100%
      Sa tez inni piłkarze ktorzy potrafia go zastapic .Pozdri



      3;0 z Sevilla ktora jechala Real w Pucharze jak chciala? Ktora wygrala na Santiago Bernabeu bodajze 5;2 czy 5;3 :) Z Sevilla ktora w poprzednim roku w Pucharze Super Pucharow (czy jakos tak) rozniosla wielka Barce 3;0?
      Co prawda ze Steaua wygrali tylko 0;1 ale gdybys obejrzal mecz zobaczylbys ze mogloby byc przynajmniej 2-3 gole wiecej... :P
    • Nudzilo mi sie ostatnio w szkole to postanowilem stworzyc arcydzielo xD

      Arsenal Londyn najlepszym klubem jest uwierz mi jest naprawde The Best! Fabregas czaruje pieknymi zwodami az dziwi sie pan z budki z lodami! RvP uderza zza pola karnego piekne uderzenie moj drogi kolego! Kibice na Emirates robia atmosfere piekna inni kibice przy nich miekna! Grozny strzal - uwazaj Almunia ale Almunia takich bramek nie puszcza! Wenger super taktyke szykuje z takim trenerem The Gunners wszystkich zdominuje! Mecze z Chelsea sa zawsze bardzo trudne nigdy takie spotkania nie sa nudne! Adebayor wykonuje rzut karny miejmy nadzieje ze nie bedzie strzal marny lecz ladny! Uderza Rosicky...Kanonierzy gola maja! Piekne uderzenie w okienko bramkarz przy tym strzale wymieknal Eduardo to swietnie wykorzystal Arsenal kolejnego gola zyskal!

      Troche nie skladne nie ktore zdania :]
    • Gdy w ataku Adebayor szaleje mimo ze na stadionie strasznie leje strzela bramke potem druga a bramkarz - nic nie zrobil tylko mrugnal! RvP uderza z rzutu wolnego! Czy podkreci pilke czy jednak nie? Jednak rotacja cos niesamowitego! Pilka leci rogalem w okienko bramkarz tylko ruszyl reka! Toure wykopuje pilke przez cale boisko aj Adebayor byl blisko! Bylaby sytuacja sam na sam ale mimo tego dobry humor Adebayor ma! Arsenal Londyn ze wszystkimi wygrywa juz Fabregas do grania sie wyrywa! Jak przegrywaja na trybunach slychac: "Londyn nic sie nie stalo"! Wtedy sie przekonaja jak wiernych kibicow maja!

      Prosze bardzo ;) Teraz kilka dni przerwy bo nie ma szkoly xD hehe

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Ja za moj wiersz wygralem nagrode..bon o wartosci 150 zł w sklepie internetowym ISS;]


      Ty juz jeden fajny wymysliles ;) Daj namiar na jakis konkurs to wezme udzial - hehe :D:D
    • najlepiej ściągnąć sobie SopCast'a :D wtedy możesz oglądac sobie mecz jaki chcesz :P z reguły pokazują te najważniejsze :P graTTy dla Arsenalu...nie uważałem przed sezonem, że Arsenal będzie dominował, a jak narazie gra genialnie :)
    • ReTsaB napisał(a)
      jest może jakaś stronka gdzie można oglądac mecze online ?? Kiedyś słyszałem o jednej ale zlikwidowali ją. A obejżał bym sobie meczyk w pracy,.


      soccer-live.kk.e-wro.pl/

      wejdz na ta stronke, sciagnij ppstream lub sopcoast i odpal meczyk :P net 1 mb minimum ;)

      p.s Arsenal - Bolton 2:0 Toure i Rosicky :D:D
    • Ivory_89 napisał(a)
      Slavie arsenal Łyknie a weekend bedzie ciekawy bardzo ale licze na ladny i zaciety mecz al zwyciesca moze byc tylko jeden ------>> THE GUNNERS ARSENAL LONDYN


      Yes, yes, yes :D:D:D
    • Dance4Life napisał(a)
      Jestem zaskoczony postawą Arsenalu w tym sezonie
      1 miejsce w lidze , Liga Mistrzów idzie jak spłatka
      Sprzedali same gwiazdy , a grają pięknie . :)


      Arsenal posiada bardzo młodych i utalentowanych piłkarzy. i to owocuje w lidze Angielskiej jak i w Lidze Mistrzów. Pozbywają się swoich gwiazd za ogromne pieniądze, za które szkolą wspaniałych młodych piłkarzy.
    • Arsenal nie wydaje ogromnych pieniedzy na szkolenie piłkarzy;]...do tego w Lidze Anglii trudno aby mlodzi pilkarze cos zdzialali bo to liga gdzie gra sie fizycznie...wygrywają bo grają szybko i dosc skomplikowanie, glownie przez Hleba i Cesca...do tego podwojna motywacja bo brak Henryka i zemsta za tamten sezon...dzieki temu wygrywają
    • Kolejny pogrom :D lol pozbyli się najlepszego strzelca w historii klubu i grają jak z nut :P jesteście najlepszą drużyną w Europie w tej chwili bez wątpienia :P przyjemnie się patrzy na tak efektowną grę Arsenalu :) Fabregas, Hleb, Adebayor, van Persie, Rosicky, Walcott świetna, zgrana paczka :)
    • PeKa napisał(a)
      Kolejny pogrom :D lol pozbyli się najlepszego strzelca w historii klubu i grają jak z nut :P jesteście najlepszą drużyną w Europie w tej chwili bez wątpienia :P przyjemnie się patrzy na tak efektowną grę Arsenalu :) Fabregas, Hleb, Adebayor, van Persie, Rosicky, Walcott świetna, zgrana paczka :)


      Zgrana i bardzo młoda :) W ogóle cały zespół Arsenalu jest młody. I to mi się podoba. No i jeszcze trzeba pochwalić znakomitego trenera jakim jest Wegner. Dla mnie jeden z najlepszych o ile nie najlepszy trener na globie.