Arsenal Londyn

    • Przed meczem: Ajax - Arsenal

      Po wygranym meczu z Lazio 2:1, Arsenal musi zmierzyć się z gospodarzem turnieju - Ajaxem. Drużyna z Amsterdamu wygrała swój pierwszy mecz w tym turnieju z Atlético Madryt 2:0 i zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Bramki dla Ajaxu zdobyli Gabri i Sneijder. Warto podkreślić, że ten pierwszy otrzymał w 90. minucie czerwoną kartę za uderzenie Simao łokciem, a więc nie zobaczymy go w meczu z Arsenalem.

      Ajax Amsterdam nie jest na pewno łatwym przeciwnikiem ale nie jest, także nie do pokonania. Arsenal jest umotywowany po wygraniu Emirates Cup i zapewne będzie chciał wygrać już drugi towarzyski turniej, w którym uczestniczy w ramach przedsezonowych spotkań. Ajax posiada jednak atut, którym Kanonierzy dysponowali podczas turnieju na Emirates - gra na swoim terenie. Czekamy na dobry występ Kanonierów i wygraną gwarantującą triumf w Amsterdam Tournament.

      Data: 4 sierpnia 2007
      Miejsce: Amsterdam ArenA
      Godzina: 21:15 CET


      Ajax: Maarten Stekelenburg (gk), Erik Heijblok (gk), Dennis Gentenaar (gk), John Heitinga, Jaap Stam (c), Thomas Vermaelen, Urby Emanuelson, George Ogăraru, Robbert Schilder, Grégory van der Wiel, Jurgen Colin, Hedwiges Maduro, Wesley Sneijder, Edgar Davids, Laurent Delorge, Jan Vertonghen, Gabri, Mitchell Donald, Jeffrey Sarpong, Vurnon Anita, Michael Krohn-Dehli, Olaf Lindenbergh, Kennedy Bakircioglü, Klaas Jan Huntelaar, Leonardo, Dennis Rommedahl, Ismaël Urzaiz, Edgar Manucharyan, Nicolae Mitea, John Goossens.
      Trener: Henk ten Cate

      Arsenal: Jens Lehmann (gk), Manuel Almunia (gk), Łukasz Fabianski (gk), Emmanuel Eboué, Bacary Sagna, Kolo Touré, Philippe Senderos, Gaël Clichy, Johan Djourou, Armand Traoré, Justin Hoyte, William Gallas (c), Denílson, Mathieu Flamini, Francesc Fŕbregas, Tomáš Rosický, Abou Diaby, Mark Randall, Alexander Hleb, Theo Walcott, Robin Van Persie, Nicklas Bendtner, Eduardo Da Silva.
      Trener: Arsčne Wenger
    • Nie ma to tamto.

      Arsenal to jest najlepsza drużyna i pokaza na co ich stać.!

      eloooooooo


      Edit: Mam coś fajowego Dennis Pennis,
      Nie czuje jak rymuje :tongue: :tongue: :D Bez urazy ofc denisku ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _PROSTO_ ().

    • No i Arsenal wygral juz drugi puchar w tym sezonie;P 1:0 po bramce RvP :D


      PROSTO - lamko co takiego masz fajnego? xD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • d3nnis napisał(a)
      No i Arsenal wygral juz drugi puchar w tym sezonie;P 1:0 po bramce RvP :D


      PROSTO - lamko co takiego masz fajnego? xD


      No znaczy chodziło mi o mój intelekt :tongue: :tongue:

      No kurde wynik był juz znany przed meczem tylko nie było wiadomo jak wysoki będzie, hehe


      elooooooo
    • _PROSTO_ napisał(a)
      d3nnis napisał(a)
      No i Arsenal wygral juz drugi puchar w tym sezonie;P 1:0 po bramce RvP :D


      PROSTO - lamko co takiego masz fajnego? xD


      No znaczy chodziło mi o mój intelekt :tongue: :tongue:

      No kurde wynik był juz znany przed meczem tylko nie było wiadomo jak wysoki będzie, hehe


      elooooooo



      WOW to rzeczywiscie bardzo fajne:P Szkoda tylko ze nie prawdziwe;)
    • d3nnis napisał(a)
      _PROSTO_ napisał(a)
      d3nnis napisał(a)
      No i Arsenal wygral juz drugi puchar w tym sezonie;P 1:0 po bramce RvP :D


      PROSTO - lamko co takiego masz fajnego? xD


      No znaczy chodziło mi o mój intelekt :tongue: :tongue:

      No kurde wynik był juz znany przed meczem tylko nie było wiadomo jak wysoki będzie, hehe


      elooooooo



      WOW to rzeczywiscie bardzo fajne:P Szkoda tylko ze nie prawdziwe;)


      CZyli, że nie prawdzie, że mam intelekt?? :P

      hehe

      Możliwe Możliwe ;)

      eloooo
    • NieustraszonY. napisał(a)
      ^^"
      A ja liczę na mistrzostwo + LM :D + Puchar Anglii + Superpuchar Europy:)

      Arsenal :]



      Bez przesady:D Podwojna Korona wystarczy tzn. Liga oraz Liga Mistrzow;) Mysle ze jedna z tych rzeczy jest naprawde do osiagniecia:D
    • d3nnis napisał(a)
      A niby czemu?;P Ja w nich wierze:D


      W angielskiej lidze jest za dużo meczy do rozegrania, a ARSENAL nie zawsze gra bardzo dobrze, nieraz mają słabsze występy, a jak wiadomo ManU i Chelsea trzymają troche lepszą forme w lidze.

      elooooooo
    • Myśle że Arsenal jest faworytem...choć Ajax może sprawić jakąś miłą niespodzianke... może to nasz Fabian zatrzyma piłkarzy z Ajaxu??O tym sie przekonamy już nei długo;)
    • No wreszcie. Temat o najlepszej drużynie świata:D


      Obiektywnie:
      Arsenal wygra EC lub LC, zajmie 3 miejsce w lidze (chyba że wykona jeszcze jakieś transfery, w co szczerze wierzę ;)), i dojdzie co najmniej do półfinału LM. Yo, Arsenal rulez forever =)

      Arsenal - Fulham 3:1 Tak obstawiam :tongue:

      Btw, zanim ktoś będzie się udzielać, niech trochę poczyta i zacznie się orientować co nieco w piłeczce nożnej. Puchar Zdobywców Pucharów był zwyczajnym trzecim pucharem europejskim pomiędzy LM i UEFA Cup. I nie trzeba było wygrać któregoś z tych dwóch, żeby coś osiągnąć w PZP. Puchar Uefa był wówczas najmniej znaczącym turniejem z tych trzech 8)
    • jose481 napisał(a)
      Myśle że Arsenal jest faworytem...choć Ajax może sprawić jakąś miłą niespodzianke... może to nasz Fabian zatrzyma piłkarzy z Ajaxu??O tym sie przekonamy już nei długo;)



      Heh zanim cos napiszesz przeczytaj poprzednie posty a nie sobie posty nabijasz;) Fabian ich zatrzymal ale chyba tym ze posiedzial na lawce:D
    • No dobra. Ci, którzy widzieli chociaż skróty meczu Ajax-Arsenal wiedzą, że RVP był znoszony na noszach pod koniec meczu po brutalnym faulu Heitingi.

      Arsene Wenger powiedział, że z Robinem jest wszystko w porządku, normalnie chodzi itd.:D Czyli wszystko super :tongue:

      Ale nie do końca. Jestem za tym, abyśmy my, Polacy, wzięli sprawy w swoje ręce. Jedźmy do Amsterdamu i skopmy morde Heitindze:evil:. Co wy na to, wszyscy wierni fani Arsenalu:>?
    • Pomysl bomba ale tylko wtedy jesli postawisz Nam bilety w ta i spowrotem:P A tak apropo RvP, faul Heintingi tylko na poczatku wydawal sie grozny dlatego ze RvP dostal "kopa"w ta sama noge co uniemozliwila mu gre w poprzednim sezonie ale juz wszystko w porzadku a swiadcza o tym nie tylko slowa Wengera ale i takze filmik na ktorym RvP biegal po murawie z Pucharem :P
    • Nie dlugo zacznie sie nowy sezon Ligi Angielskiej;) Jak sadzicie kto od samego poczatku bedzie szedl na mistrza? :) Moim zdaniem Arsenal oraz Man'u ;)


      p.s Chelsea i Liverpool moim zdaniem beda bic sie o 3-4 miejsce a o mistrza bedzie walczyc Arsenal oraz Man'u tak jak to bylo 3-4 lata temu:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • NieustraszonY. napisał(a)
      ^^"
      A ja liczę na mistrzostwo + LM :D + Puchar Anglii + Superpuchar Europy:)

      Arsenal :]



      phi...to się przeliczysz...będzie trudno Arsenalowi dostać się do eliminacji Ligi Mistrzów w następnym sezonie :P
    • d3nnis napisał(a)
      Nie dlugo zacznie sie nowy sezon Ligi Angielskiej;) Jak sadzicie kto od samego poczatku bedzie szedl na mistrza? :) Moim zdaniem Arsenal oraz Man'u ;)


      p.s Chelsea i Liverpool moim zdaniem beda bic sie o 3-4 miejsce a o mistrza bedzie walczyc Arsenal oraz Man'u tak jak to bylo 3-4 lata temu:D


      Niestety nie wroze Arsenalowi sukcesu w tym sezonie. Chelsea, ManU i Liverpool beda za mocne.
    • PeKa napisał(a)
      NieustraszonY. napisał(a)
      ^^"
      A ja liczę na mistrzostwo + LM :D + Puchar Anglii + Superpuchar Europy:)

      Arsenal :]



      phi...to się przeliczysz...będzie trudno Arsenalowi dostać się do eliminacji Ligi Mistrzów w następnym sezonie :P

      Hmm...nie dlugo sezon wiec zobaczymy:D





      yoker89 napisał(a)
      d3nnis napisał(a)
      Nie dlugo zacznie sie nowy sezon Ligi Angielskiej;) Jak sadzicie kto od samego poczatku bedzie szedl na mistrza? :) Moim zdaniem Arsenal oraz Man'u ;)


      p.s Chelsea i Liverpool moim zdaniem beda bic sie o 3-4 miejsce a o mistrza bedzie walczyc Arsenal oraz Man'u tak jak to bylo 3-4 lata temu:D


      Niestety nie wroze Arsenalowi sukcesu w tym sezonie. Chelsea, ManU i Liverpool beda za mocne.



      Hmm...co prawda te 3 druzyny kupily dobrych zawodnikow nie tracac przy tym zadnego konkretnego a Arsenal stracil swoja gwiazde i nikogo nie pozyskal oczywiscie na zastepstwo dla Henrego ale i tak moim zdaniem beda walczyc o najwyzsze cele a to dlatego ze maja mlody sklad w ktorym sa bardzo ambitni zawodnicy:)
    • Odeszedl rowniez Ljungberg. Arsenalowi bedzie ciezko, a szkoda bo lubie ten klub =/ Ciekawe, ze Henry rok temu, kiedy rowniez chciala pozyskac go Barcelona, powiedzial, ze nie moze odejsc, bo w Londynie sa tak wspaniali kibice, ze nie moze ich zostawic. Jak widac w biznesie nie ma sentymentow ;)
    • Moim zdaniem Henryk nie odszedl wtedy poniewaz Arsenal przegral po jakze dramatycznym meczu w Finale Champions League 2:1 z Barcelona;) Wiec wtedy nie mogl tego zrobic:D A teraz gdy wszyscy o tym zapomnieli odszedl...szczerze mowiac to lepiej, poniewaz gra Arsenalu zawsze skupiala sie na tym aby dograc pilke do Titiego:P Teraz bedzie inaczej i wlasnie w tym widze szanse Arsenalu;P A poza tym RvP rosnie na prawdziwa gwiazde nie tylko Arsenalu ale i calej pilkarskiej Europy:P
    • No i nie zapominaj o Eduardo :) Chłopak ma talent,ciekawe czy pokaże klasę na wyspach :) W ogóle młoda kadra Arsenalu może pokazać co znaczy młodość zapał i pasja a nie kwoty za jakie się przeszło do klubów :P Chociaz jeszcze przydałby się jakiś ciekawszy transfer dla wzmocnienia składu doświadczeniem i można walczyć i o ligę i o LM :P


      Tak w ogóle to pozdro dla fanów AFC ^^
    • Gdybym był kibicem Arsenalu, martwiłbym się niezmiernie. Odejście boskiego Henrego i kilku innych a sprowadzenie da Silvy w jego miejsce... :D
      Nie oszukujmy sie. Arsenal z taką paką nie ma czego szukać na krajowym podwórku i w LM.

      Wystarczy spojrzeć na transfery najlepszych rywali- Liverpool sprowadził naprawdę ciężkie działa, ManU też nie próżnował...
      Jedynie Chelsea przyspała, ale to już kwestia polityki transferowej...

      Obiektywnie patrząc- Arsenal będzie 4ty albo, w najgorszym przypadku, piąty, tuż za Hotspursami.
    • No,ja nie przekreślałbym ich tak odrazu.Wenger tworzy sklad tak a nie inaczej i to jego sprawa,my możemy tylko patrzeć i mieć nadzieje że obecny team poradzi sobie w rozgrywkach :D A "Koguty" i tak nas nie wyprzedzą ^^
    • Mysle ze Arsenal mimo straty Henry'ego nie bedzie grac gorzej,byc moze wrecz przeciwnie.
      Arsenal ma wielu bardzo dobrych graczy i na pewno po tym sezonie bedzie w
      lidze w pierwszej 3 na 100% ,jesli chodzi o LM napewno wyjdzie z grupy a dalej to juz nie wiem ,zalezy na kogo trafi w fazie pucharowej.
    • !!DiO!! napisał(a)
      Arsenal jest najlepszy. Ale bez Thierry'ego nie będzie już taki dobry... Teraz Barca ma jak moim zdaniem najlepszego napastnika :)


      Nie tylko najlepszego zawodnika ale najlpeszy napad swiata . :D
      Mysle ze zdobeda w tym sezonie LM :]