Arsenal Londyn

    • przed rozpoczeciem sezony myslalem ze Arsenal bez Henry'ego nie poradzi sobie i juz lata ich swietnosci sie skoncza - a tutaj taka mila niespodzianka
      w lidze idzie im dobrze - tak samo w LM
      jeden z klubow ktory lubie widziec w grze 8)
    • No, no Arsenal radzi sobie świetnie w zarówno w Premiership jak i w LM.
      Myślałem, że po odejściu Henry'ego Arsenal nie będzie się liczył w walce o mistrzostwo Anglii o LM nie mówiąc. Jednak myliłem się ...

      Pozdrawiam,
    • kombek napisał(a)
      No, no Arsenal radzi sobie świetnie w zarówno w Premiership jak i w LM.
      Myślałem, że po odejściu Henry'ego Arsenal nie będzie się liczył w walce o mistrzostwo Anglii o LM nie mówiąc. Jednak myliłem się ...

      Pozdrawiam,


      Nie Ty jeden :) ja zawsze w nich wiezyłem takie same spekulacje były po odejsciu Vieiry :) mojego idola ale jak on odszedł to naprawde była załamka chodz Fabregas mieszał i miesza do dzis w srodku :) i doszli do finalu LM :) A Teraz maja wygrac! co sie da!
    • Jutro kolejny mecz Arsenal vs Sevilla ;) W pierwszym meczu bylo 3:0 dla The Gunners ;) W tym meczu moze byc inaczej, poniewaz Arsene Wenger na ten mecz ma zamiar wystawic zawodnikow z poza "11" zobaczymy jak sie spisza ;) 3mac kciuki :D
    • kaka22 napisał(a)
      Arsenal ma to dobrego ze ma super talenty....:D
      no ale tak najlepszy jest MILAN :D:D


      OBECNIE w rankingu jest 1 milan 2 chelsea 3 barca 4 l'pool 5 man 6 real

      :D

      Hmm... Milanowi przydałby się dobry łowca talentów, bo same dziadki w tym zespole. :P Potrzebują również wyników w lidze, których jak na razie nie widać. :P
      Myślę, że wygramy z Sevillą, ale ledwo i po zaciętej walce.
      2:1. 8)

      Pozdrawiam!

      War Lord

      P.S
      To jakiś oszukany ranking. :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez War Lord ().

    • _PROSTO_ napisał(a)
      I tak mieli zapewniony awans, więc po co sie mieli wysilać:P Młodzi sobie chociaz pograli


      Ja tylko zaluje tego ze przegralismy mecz, ktory skonczyl swietna passe Arsenalu 29 meczy bez porazki ;) Rekord byl tak blisko :P Tzn. poprawda bo i tak rekord jest Arsenalu ;) A tak wogole to czego mozna bylo sie spodziewac po 2 skladzie Arsenlu vs Sevilla ktora robila co chciala z Realem i Barcelona ;D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • Jutro kolejny mecz w lidze - Aston Villa vs Arsenal ;) Oby zwycieski...
      Najprawdopodobniej zagramy bez Fabregasa, RvP, Hleba....szkoda

      Jak narazie 1:2 dla Arsenalu :D


      EDIT: Koniec meczu ;) Arsenal wygral xD
    • Juz jutro zalegly mecz w lidze :P Tym razem w Newcastle z tamtejsza druzyna ;) Arsenal najprawdopodbniej zagra bez Hleba oraz RvP :( No coz szkoda....ale obysmy wygrali

      Juz za 3h rozpocznie sie mecz :P 3majcie kciuki ;E Za Arsenal oczywiscie

      No i nadeszla ta wiekopomna chwila ;) W Barclays Premiership nie ma juz niepokonanej druzyny ;) Do dzisiaj byl Nia tylko Arsenal Londyn ale niestety ulegl na wyjezdzie slabemu w tym sezonie Midlesbourgh :( Mam nadzieje ze na derbowy mecz z Chelsea wroca 4 podstawowi zawodnicy...

      Wynik meczu: Boro vs The Gunners 2:1

      Bramki: Downing (pen.) oraz Sanli dla Arsenalu Rosicky

      //Proszę edytować swoje posty, jeśli chcesz coś dodać, a nie pisać jeden pod drugim,

      HeLLGirL
    • Kurde kupon mi skopali no :P
      No ale mówi się trudno :P
      Przynajmniej Middlesbrough wygrało zasłużenie no i tak jak powiedział przedmówca nie ma już w Premiership niepokonanej drużyny :P
    • haha ale sie ciesze że tej porażki :D
      jeszcze jakieś 2 tygodnie temu sie bałem że Arsenal odskoczy MU na więcej niż 6 pkt a tu teraz tylko 1 pkt różnicy ]:-D :>
      super, oby tak dalej 8)
    • Juz dzis ostatni mecz w grupie LM :P Arsenal zmierzy sie ze Steua niestety Pawel Golanski nie zagra z powodu kontuzji podobnie z Fabianskim ktorego najprawdopodobniej nie bedzie w kadrze na mecz ;) Licze na zwyciestwo

      Juz jutro o 17:00 wielki hit na Emirates Stadium ;P Spotkaja sie DWA najwieksze kluby z Londynu tzn. Arsenal - Chelsea ;)

      Do skladu Arsenalu powracaja: Hleb, Fabregas, Flamini, Diaby, oraz RvP :]

      Chelsea nie skorzysta z Drogby oraz Essiena :)

      Licze na wielki mecz no i oczywiscie zwyciestwo The Gunners ]:-D

      //Po raz ostatni upominam za double posting :>,

      HeLLGirL



      Do smrODA:

      Nie czaje o co Ci chodzi....nie bede edytowal postow bo sa to 2 rozne informacje!!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • @d3nnis czy Ci sie to podoba czy nie - jesli moderator prosi Cie o edytowanie posta zamaist pisanie kolejnego - musisz to zrobic. Jesli natomiast jego zdanie wydaje Ci sie krzywdzace - napisz do mnie PW, ale w zadnym wypadku nie wolno Ci moderatora obrazac bo sam osobiscie wyciagne z Twoich postow wnioski a konsekwencje moich wnioskow moga byc dla Ciebie oplakane.




      Gol!! Gallas!! 1:0!! Arsenal wygrywa!! :D


      Koniec meczu!! Arsenal wygral!! :D


      upominam za spam
      jesli wygrala pana ulubiona druzyna, o ktorej napewno pan zebral wszystkie mozliwe informacje - mysle ze po wygranym meczu moza sie szarpnac i napisac troszke bardziej rozbudowanego posta ...
    • Siersciuch eustachy napisał(a)
      @d3nnis czy Ci sie to podoba czy nie - jesli moderator prosi Cie o edytowanie posta zamaist pisanie kolejnego - musisz to zrobic. Jesli natomiast jego zdanie wydaje Ci sie krzywdzace - napisz do mnie PW, ale w zadnym wypadku nie wolno Ci moderatora obrazac bo sam osobiscie wyciagne z Twoich postow wnioski a konsekwencje moich wnioskow moga byc dla Ciebie oplakane.




      Gol!! Gallas!! 1:0!! Arsenal wygrywa!! :D


      Koniec meczu!! Arsenal wygral!! :D


      upominam za spam
      jesli wygrala pana ulubiona druzyna, o ktorej napewno pan zebral wszystkie mozliwe informacje - mysle ze po wygranym meczu moza sie szarpnac i napisac troszke bardziej rozbudowanego posta ...




      Napisalem wszystko co najwazniejsze ;)