Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Icetouch napisał(a):

      Reading nie jest drużyną z Championship(...)


      faktycznie ^^ , a jakos pewny bylem ze to Championship, nie wiem czego...
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • Coś pięknego, taki Arsenal chce widzieć w każdym meczu, świetne rajdy Santosa, Podolski? mecz życia! Verminator też poziom swiatowy, środek pola świetnie funkcjonował, Ramsey na boku ataku to śwetny pomysł Wengera! Poprostu magia!
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • Mort napisał(a):

      Coś pięknego, taki Arsenal chce widzieć w każdym meczu, świetne rajdy Santosa, Podolski? mecz życia! Verminator też poziom swiatowy, środek pola świetnie funkcjonował, Ramsey na boku ataku to śwetny pomysł Wengera! Poprostu magia!


      :E

      Akurat co do środka pola nie ma co się czepiać, bo wyglądał całkiem całkiem. Najgorzej było w ataku i obronie. Vermaelen dzisiaj chyba nie miał swojego dnia, zbyt nerwowo reagował na dane sytuacje. Santos to zdecydowanie nie ten poziom co Gibbs, a Ramsey to... tylko Ramsey. Nie wiem co w tym zawodniku widzi Wenger, chyba tylko on dostrzega w nim 'talent'. Co z tego, że kibice, znawcy footballu i cała masa innych osób twierdzi, że Aaron to po prostu przeciętny piłkarz. Podolski po raz kolejny pokazuje, że drugiego Robina z niego nie będzie.

      PS - Swoją drogą ładne zachowanie van Persiego po strzeleniu gola.
    • Verma w tym sezonie gra TRAGICZNIE. Praktycznie każda bramka stracone przez Arsenal w tym sezonie to efekt kiepkiej gry Vermy. Jakby mi ktoś rok temu powiedział, że Per będzie naszym najlepszym stoperem to bym go wyśmiał.
      No cóż nie ma się co rozpisywać. Byliśmy gorsi i dlatego przegraliśmy, szkoda, że bramka padła tak szybko, bo może wtedy gra wyglądała by inaczej. No i ta trochę pechowa czerwona kartka w momencie, kiedy Arsenal zaczął jako tako grać. Co nie zmienia faktu, że piersza połowa kiepska. Jeden "strzał" Santosa, który o mało co nei wyleciał na aut.
      Do tego Santos, który prosi w przerwie Robina o koszulkę, no się chłopak trochę zbłaźnił, Kapitan który opuszcza swój klub na rzecz największego rywala jest aż taki ważny dla Ciebie Andre? Nie dość, że zagrałeś prawdopodobnie najgorszy mecz w Arsenalu to jeszcze to....

      Podolski grał w tym meczu? być może. Mało kto wierzył w to, że się sprawdzi w Arsenalu i pewnie każdy jego kolejny występ będzie tak wyglądał.

      Ramsey zagrał słabo ale to i tak lepiej niż w ostatnich meczach (tak, tak, to nie żart) no w środku pola może i czasem mu wyjdzie jakieś celne dobre podanie (czasem) ale na skrzydle to jest jakieś wielkie nieporozumienie. To tak jakby Xabi Alonso zaczął operować na skrzydle.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • No niestety z powodu awarii komputera dwóch ostatnich meczów Arsenalu nie oglądałem ale mimo wszystko przegrać z Bredford to jednak wstyd. Tym bardziej, że skłąd wcale taki zły nie był.

      Co do symulki Santiego no to brzydzę się takim czymś. Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy, choć widać, że nawyki z Hiszpanii pozostały. Szkoda, że nie wziął przykłady od Theo, który bodajże dwa lata temu zasymulował i po meczu się przydał.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Trzeba to przyznać, z roku na rok Arsenal gra coraz gorzej i gorzej. W tym sezonie forma jest strasznie nie stabilna, ale głównie słaba :xgszo: . Jestem ciekaw czy AW wykombinuje kogoś zimą czy dalej będzie żydził kasy albo bał się zażądać kasy od Kroenke.

      Ps. Robin dał Arsenalowi niezłą antyreklamę śpiewając hymn MU i mówiąc że to inny świat i jego dom.
    • Ale mialem chuśtawke nastrojow :D jeden z tych meczów za które kocham Arsenal :D
      każdy zagrał na wysokim poziomie, troche Santi mało widoczny, Kosa wszedł i nie widac było braku Pera, Poldi klasa.
      Wenger i jego zamek błyskawiczny <3 hehe.
      Szkoda mi tylko Żiru, że hattricka nie skompletował, dwa hattricki w jedenym meczu to zadko sie zdarza. Czwarte zwycięstwo z rzędu i teraz myśle, ze pora na piąte :)

      edit:
      youtube.com/watch?v=2-z8ftrdNYA
      to ten mecz o ktorym wspominali 'double hattrick' Pires a ten drugi to Pennant :D
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mort ().

    • Ja za Wojtkiem nigdy nie przepadałem. A to, że znajduje się teraz w tak słabej formie (ten dołek formy trwa już okrągły rok) to raczej efekt tego, że nie miał konkurenta, bo Mannone to raczej parodia bramkarza, a Fabiański ciągle był kontuzjowany. Mam nadzieję, że Arsene postara się o jakiegoś bramkarza, do wyciągnięcia jest Begović ze Stoke, z tego co pamiętam w czerwcu kończy mu się kontrakt.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Ja tam nie nawet nie wiedziałem, że Wojtek jest w słabszej formie, ale Fabian co jak co daje rade i to nieprzeciętnie! Borubar to samo klasa w meczu z City :D a na dodatek Kuszczak na 0. OMG ale bedzie rywalizacja w bramce reprezentacji.
      "Szkoda tylko, że ostatnim zawodnikiem który strzelil gola w Angielskiej lidze był Robert Warzycha w 1992" hehehe -Jak w następnym sezonie usłysze ten tekst to wyrzuce tv przez balkon! :D
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • Ale końcówka!! ostatenie 8min to już skakałem po pokoju, siostre wygoniłem, psa nadepnąłem na ogon, masakra była ale sie udało :D teraz czekac na wygrane Evertonu i Sunderlandu.
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • Rosa zagrał świetny mecz. Dobrze, że czerwa nie dostał, bo mógł. ;x Wybił piłkę z linii bramkowej, strzelił dwie bramki. Ramsey, mimo pudła w pierwszej połowie, popisał się znakomitą asystą. Gervinho po raz kolejny zagrał bardzo dobry mecz. W końcówce nie istnieliśmy - nawet pojedynki jeden na jeden w środku pola były przez naszych zawodników przegrywane. Chociaż Żiru mógł nawet zdobyć bramkę w ostatnich minutach. Najważniejsze - mamy trzy punkty i czekamy na mecze Szity, Tottenhamu i Chelsea. W Manchesterze stawiałbym na Muły, a Tottenham gra bez swojego dyrygenta, więc Everton ma spore szanse na trzy punkty na wyjeździe (swoją drogą, w meczu z Interem KFC pokazało, że nie potrafi grać na podobnym poziomie bez swojej gwiazdy, pomimo dobrego składu).

      e' Wenger zapowiada walkę o czołowych zawodników z europejskich boisk. W dodatku kwota, którą miałby przeznaczyć na transfery jest niemała. Trzymam kciuki, by ważniejsze z zapowiadanych batalii udało się wygrać. Oczywiście musimy awansować do LM, co przy tradycyjnej dobrej formie pod koniec sezonu nie powinno stanowić ogromnego problemu. Jednak walka będzie trudna i emocjonująca. Za to kocham Arsenal x)

      e'' Theo i Jack wracają do treningów. Miejmy nadzieję, że na powrócą szybko do pierwszej jedenastki!
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Zimny ().

    • No to czekamy na 20 sierpnia, na eliminacje do Ligi MIstrzów :D
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • Kolejne sezony mijają a w Arsenalu nie zmienia się w sumie nic. Od 2004 roku bez mistrzostwa i nie znosi się, aby miało to w najbliższym czasie ulec zmianie mimo wyjątkowej słabości tradycyjnych rywali w walce o czołowe pozycje w lidze angielskiej.
      Przez lata wszelkie niepowodzenia tłumaczone były faktem wybudowania Stadionu, koniecznością jego spłaty i przez to brakiem środków na wzmocnienie drużyny... ale obecnie?
      Stadion spłacony, kibice płacą najwyższe w Anglii stawki za bilety pieniądze na transfery zdecydowania są (może nie takie jak największych gigantów, ale są) tylko drużyna nie wygląda tak jak wyglądać powinna. Zdarzały się w prawdzie zwycięstwa w Pucharze Anglii, ale w lidze zawsze czegoś brakowało. Nawet prowadząc w tabeli nawet grając przez większość sezonu dobrze w końcówce brakowało mentalności zwycięzców. A przyczyna tego jest dla mnie tyko jedna - Wenger. Człowiek, który bez wątpienia zrobił dla tego klubu bardzo wiele, ale który powinien już udać się na zasłużoną emeryturę, bo pod jego wodzą Arsenal raczej już nigdy nie będzie się liczył w walce o mistrzostwo czy europejskich pucharach.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego