Kanały pomocy na serwerze IRC ( #help i #support)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Kanały pomocy na serwerze IRC ( #help i #support)

  Mamy dwa kanały #help oraz #support

  W pierwszej kolejności zajżyj na #help. Tam znajdziesz pomocników IRC, którzy postarają się ci pomóc. Bez względu czy są to problemy z Chanserv / Authserv albo twoim klientem IRC.

  Możesz także pomagać innym, jeśli znasz odpowiedzi na jej/jego pytanie. Jak widzicie staramy się "ożywić system pomocników", w taki sam sposób jak na forum.
  Jeśli potrzebujesz pomocnika IRC, aby pomógł ci rozwiązać problem (np. aby zarejestrować kanał, albo zmienić nazwę konta Authserv itp) proszę napisz swoje pytanie korzystając z tego polecenia:

  /support twoje pytanie

  Krótko ale treściwie przedstaw swóje pytanie/problem. Pomocnik przeczyta je, jeśli kwalifikuje się ono dla kanału #support, otrzymasz zaproszenie na kanał #support od HelpServ (wtedy wpisujesz /join #support). Może zdarzyć się tak, że Pomocnik nie będzie widział potrzeby akceptacji twojego zgłoszenia. Wtedy spróbuj na kanale #help, normalnie nie odmawiają bez komentarza i być może pomogą ci na kanale #help.

  Dlaczego kanał #help oraz #support na zaproszenie

  Społeczność OnlineGamesNet powiększała się bardzo szybko, jednak obsługa IRC nie była w stanie być online 24 godziny na dobę na kanale #support. Wielu użytkowników zauważyło, że #support pozostawał często bez pomocy. Nie było to miłe dla nas wszystkich. Dlatego chcieliśmy stworzyć miejsce na wszystkie problemy związane z IRC przy pomocy kanału #help dlatego nie musisz rezygnować z możliwości kontatku z pomocnikiem z powodu otwarcia zapytania z jednym z profesjonalnych pomocników. W dodatku jesteśmy w stanie dodawać nowych pomocników ( mając oko na tych, którzy pomagają innym na kanale #help), ponieważ mamy możliwość oceny ich działań.

  Kilka "zasad"
  • Proszę nie wchodzić operatorom (@) na rozmowy prywatne bez ich pozwolenia. Jeśli jesteśmy na kanale, zareagujemy.
  • Na kanale #help nie ma miejsca na żarty. Dlatego pomagając komuś proszę potraktować to serio i nie podkładać komuś kłód pod nogi :D
  • Proszę nie używać zbędnych skryptów (away/mp3/itp) na kanale #help.

  The post was edited 1 time, last by Eurynomos ().