Wasze ulubione książki

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Hmm książki to bardzo różne zarówno fantastyke i przygodowe jak i sensacyjne.

      Z tych ostatnich moje najlepsze to:

      - " Testament Matarese`a "
      - " Tożsamość Bourne'a "

      Obie napisane przez Roberta Ludluma. Książki o szpiegach amerykańskich i radzieckich, w których od samego początku coś się dzieje i dosłwnie połyka sie je.

      Z przygodowek bardzo fajne są Przygody Tomka (9 tomow) napisane przez A. Szklarskiego

      Inne świetne przygodówki to "Ród Rodrigandów" - Karol May, idealne do czytania przed snem.
    • ja tam wolę bardziej filozoficzne...

      "Weronika postanawia umrzeć." Paulo Coelho i cała seria jego książek
      Anioly i demony" Dan Brown również Kod Leonardo Da Vinci


      Pozdrawiam ;)
    • Uwielbiam ksiązki Koontz`a - ten dreszczyk, stałę napięcie, super klimacik - przeczytałęm ich sporo i jeszcze przy żadnej się nie nudziłem :]
      polecam super
      a zwłaszcza

      Ściana Strachu
      Północ
      czy Tik Tak
    • Ja tam za bardzo książek nie czytam, ale ostatnio wpadły mi w ręce - chemia śmierci i druga część "Zapisane w kościach" Super książki, wicągają jak nie wiem co ;)
    • praktycznie wszytko co napisal Terry Pratchett i Neil Gaiman
      Pratcheta za poczucie humoru a Gaimana za caloksztalt


      aaa zapomnialbym Dziady czesc III ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mjazz ().

    • Uwielbiam kryminały, na pierwszym miejscu jest u mnie Agatha Christie i Chmielewska
      poza tym Muminki :D
      Mistrz i Małgorzata Bułhakowa
      Zbrodnia i kara oraz Idiota Dostojewskiego
      Dżuma Camusa
      lektura na wakacje - W poszukiwaniu straconego czasu Prousta, sama jestem ciekawa czy dobrnę do końca ;)
    • Cztam chętnie pottera ale opowieści z narnii też są fajne (całą trylogie mam)
      Chodż ciekawił też mnie endymion spings. A co do eragorna to tak planuje kupno i nieplanuje..........

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Starmageddon ().

    • Tolka - : silmarillion wladca, hobbit
      sapkowski - wszystkie o wiedzminie
      harry potter tez
      ojciec hcrzestny tez rzadzi wlasnie kolejny raz czytam
      fajne sa jeszcze rozne ludluma Pratchetta i wielu wielu innych :)
    • ... Mmmmm - dużo tego :] ...
      - trylogia Tolkiena :] po prostu klasyk, plus takie perełki jak Silmarillion czy Niedokończone opowieści :]
      - Wiedźmin Sapkowskiego dowód na to, że polak też potrafi :]
      - to co tworzy King, Masterton i Koontz (Jasność, Dziecko ciemności, Odwieczny wróg) - moja osobista wielka trójca :]
      - serie z Forgotten Realms - lekkie i przyjemne, fajnie się czyta,
      - P. Coelho - Pielgrzym, Podręcznik wojownika światła,

      ... Wybrałem chyba te naj :] bo całości ulubionych to nie chce mi się wypisywać :] ...

      ... Aktualnie przymierzam się do zakupu Dzieci Hurina pióra mistrza Tolkiena, no i czekam na przesyłkę z książką Richarda Dawkinsa - Bóg urojony - może ktoś napisze swoje opinie o tych dwóch pozycjach?
    • Ayreon napisał(a)
      ... Mmmmm - dużo tego :] ...
      - trylogia [B]Tolkiena[/B] :] po prostu klasyk, plus takie perełki jak Silmarillion czy Niedokończone opowieści :]
      - Wiedźmin Sapkowskiego dowód na to, że polak też potrafi :]
      - to co tworzy King, Masterton i Koontz (Jasność, Dziecko ciemności, Odwieczny wróg) - moja osobista wielka trójca :]
      - serie z Forgotten Realms - lekkie i przyjemne, fajnie się czyta,
      - P. Coelho - Pielgrzym, Podręcznik wojownika światła,

      ... Wybrałem chyba te naj :] bo całości ulubionych to nie chce mi się wypisywać :] ...

      ... Aktualnie przymierzam się do zakupu Dzieci Hurina pióra mistrza Tolkiena, no i czekam na przesyłkę z książką Richarda Dawkinsa - Bóg urojony - może ktoś napisze swoje opinie o tych dwóch pozycjach?


      wladca pierscieni nie jest trylogia:) lotr zostal podzielony przez wydawce dla wygody na 3 czesci to raczej 1 3-tomowa powiesc, a co do tematu to ksiazki tolkiena, eragon i jonathan strange i pan noris
    • Dzieci Hurina zamierzam kupić, jestem w trakcie zbierania kasy po zakupach ostatnich ("Zew Cthulu, powieść Zelaznego jakaś...nie pamiętam jaka bo jeszcze mi jej gość nie przysłał, "Grona gniewu" Steinbecka"

      Bóg Urojony- kupię, ale nie mam tyle wolnej gotówki.

      W poniedziałek na Planete będzie dwuodcinkowy film o tej książce i Dawkinsie właśnie.
    • .:huhu:. napisał(a)
      wladca pierscieni nie jest trylogia:) lotr zostal podzielony przez wydawce dla wygody na 3 czesci to raczej 1 3-tomowa powiesc, a co do tematu to ksiazki tolkiena, eragon i jonathan strange i pan noris

      ... :D Kurde ale dałem :D wiem, że to nie trylogia :] - nie dawno wstałem i jeszcze nie doszedłem w pełni do siebie :] Pzdr! ...
    • ja ostatnio strasznie dużo zaczołem czytać ( wcześniej się nie zdarzało ) i napisze troche książek które mi się spodobały i polecam. Tak więc zaczynam:
      Harry Potter - 6 tomów ( zniecierpliwością czekam na 7 top )
      Władca Pierścieni - Trylogia
      Hobbit
      Eragon i Najstarszy
      Imprimatur
      Secretum
      Veritas
      Kod Leonarda da Vinci
      Anioły i demony
      Działa Nawarony (tak się chyba pisze, jak błąd przepraszam)
      To chyba tyle:)
      Pozdrawiam Nosio
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF