teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • To lepiej się tym nie chwal bo możesz mieć nie przyjemności :D O ile ktoś go zauważy, dlatego teraz zadam pytanie do wakata:

      czy będziesz aż tak nie miły :D i wydasz tego pana :P
      Czy zniszczysz akta?
      eXmod wojen || uni 26 exPlayer + Nekkar Player - Angelic Reapers
      S
      mart And Young Computer Operator ¤ Próba skończenia z OGame - 1087%

      say art
    • wafel13 napisał(a)
      czytałem ale wiesz chciałem trochę przyspamić :D bana mu ]:-D


      Sayco napisał(a)
      czy będziesz aż tak nie miły :D i wydasz tego pana :P zakabluje go do CBA :> :] :P
      Czy zniszczysz akta? Niszczyć akta? Co za barbarzyństwo :<, no chyba że kategorii BC albo B po selekcji :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wafel13 napisał(a)
      Ja mam fory u wakata:D za spamie mu całe wojny i tyle :D

      ps. pracuje na nową rangę :D nie pracuj za intensywnie :]

      a i pytanie:

      Masz psa ? A bryka sobie po domu, zwie się merka, rasy burek :]



      Sayco napisał(a)
      Albo kota? Jakoś nie przepadam za kotami
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wafel13 napisał(a)
      wakat napisał(a)
      wafel13 napisał(a)


      ps. pracuje na nową rangę :D nie pracuj za intensywnie :]

      jeśli ty nie będziesz pracował za intensywnie to ja też :D


      mowy nie ma :] no chyba że mnie coś w realu przyciśnie...
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wafel13 napisał(a)
      Wakat nawet w weekend nie odpoczywasz? zazwyczaj nie - co więcej nie jest to wskazane, ponieważ właśnie w weekendy wzrasta aktywność forumowiczów, w święta przeważnie jest jednak spokój

      O i mam pytanie:

      ile lat w ogame? od początku uni7, czyli
      Universum 7 (Otwarte od 14.03.05) - czyli wychodzi jakieś 2,5 roku
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Wakat... powiedz mi czy Toruń w czasie trwania roku akademickiego to pijackie miasto?:P

      Bo o od czasu jak się dowiedziałeś że na UMK'a idę to w kółko się o pójście na browar wypytujesz :D

      Tak swoją drogą :P
      Kochasz moderowanie wojen :P? Czy zajmujesz się tym już z przyzwyczajenia?
      eXmod wojen || uni 26 exPlayer + Nekkar Player - Angelic Reapers
      S
      mart And Young Computer Operator ¤ Próba skończenia z OGame - 1087%

      say art
    • ZabioreCiButy napisał(a)
      Podoba ci sie moja motywacja do spammowania w twoim temacie??
      Nie zapominajmy o naszych GURU
      i obstawiamy czy queyas go zamknie??
      dostane warna??
      :E
      raczej nie powinien, tak mi się wydaje, a szanse dostania warna to chyba jednak nie za duże, prędzej ja opiernicz za spamowanie w DiD uni48 :], niemniej ciekawy pomysł
      a zamknięcie - prawdopodobne :D


      Sayco napisał(a)
      Wakat... powiedz mi czy Toruń w czasie trwania roku akademickiego to pijackie miasto?:P

      Bo o od czasu jak się dowiedziałeś że na UMK'a idę to w kółko się o pójście na browar wypytujesz :D pijackie miasto :] ja Cię tylko tak dręczę, żebyś nie zapomniał na wypadek gdybym ja zapomniał :P a czy pijackie.. - zdefuniuj pojęcie :]
      Tak swoją drogą :P
      Kochasz moderowanie wojen :P? Czy zajmujesz się tym już z przyzwyczajenia? Ależ kocham, te zawiłości regulaminu... sam regulamin dłuższy od regulaminu ogólnego forum.. userki ciągle krzyczące coś o honorze, że ktoś jest żałosny :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Quayas jest chyba na urlopie to narazie temat bedzie zyl :P
      Jeszcze chwila niech sie wpakuje na irca i znajde kumpli zaraz jakas akcje spammerska uzadzimy :D
      cieszysz sie jak widzisz ze nie odpisales juz na 30 wiadomosci ?? :D
      pozrdawiam
    • ZabioreCiButy napisał(a)
      Quayas jest chyba na urlopie to narazie temat bedzie zyl :P
      Jeszcze chwila niech sie wpakuje na irca i znajde kumpli zaraz jakas akcje spammerska uzadzimy :D narzędzia moderatorskie w pogotowiu...
      cieszysz sie jak widzisz ze nie odpisales juz na 30 wiadomosci ?? :D bardziej lubię opracowywać konkretne wiadomości, niż tak krążyć po swoich rewirach, poza tym zawsze to lepiej jak użytkownik napiszę do moda i opisze problem
      pozrdawiam
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • ZabioreCiButy napisał(a)
      Jakie sa twoje wrazenia po GRAND PRIX WLOCH?? wredni mechanicy >_> Kubica mógłby być przed Heitzfeldem czy jak mu tam :P Przez chwilę myślałem, ze chodzi Ci o zawody Grand Prix w Lonigo, czyli zawody żużlowe, ale to przeciez były pierwsze zawody cykly, a niedawno były w Bydgoszczy już 9 :]
      Co sadzisz po meczy POLSKA-PORTUGALIA (2;2) pierwsza połowa bardziej mi się podobała - tak sprawnie grającej polskiej obrony jeszcze nie widziałem, Portugalczycy w ogóle jakoś cienko grali - pierwsza bramka dzięki szczęściu zdobyta, druga tylko dzięki wyjątkowym zdolnością Ronaldinho (jak on to wbił to siatki to ja nie wiem O_O), ale nie tylko oni mieli po swojej stronie graczy, którzy sami mogą rozstrzygać wynik meczu - po naszej stronie był nim Krzynówek i wielkie brawa dla niego!!


      wafel13 napisał(a)
      Rozmiar Buta? 40, 41, 42 nawet - rozmiary różnych producentów niby takie same a się różnią - ale zasadniczo to 41

      Dawno mnie tu nie było a trza nową rangę na forum zdobyć co nie? :P jeszcze kilka lat i sie zgłoszę do Green Teamu:P do Teamu nie przyjmuje się za dużą liczbę postów, ważna jest ich treść a nie ilość, czego najlepszym przykładem jestem ja: w chwili przyjęcia do teamu miałem chyba nie wiele ponad 100 postów, chociaż konto założone w 2005 roku


      Pospamowałbyś w moim FC w Spamie a nie tutaj :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • ZabioreCiButy napisał(a)
      Czy wg Ciebie ogame idzie na dno??
      co sadzisz o coraz nowszych zmianach?? ?(
      czy sa one wg Ciebie dobre?? Póki co wszystkie zmiany w grze jako tako mi pasują - nawet urozmaicają rozgrywkę, co do sprawy gwiazdek w grze się nie wypowiadam, ponieważ nic nie wiadomo jeszcze na pewno...
      Pragnę również tutaj wyraźnie podkreślić, że Team Ogame.pl nie ma żadnego wpływu na wprowadzane zmiany, nie my je wymyślamy, nie my je wprowadzamy - GF i jej programiści siedzą w Niemczech i tam sobie mędrkują co tu nowego wymyślić
      Nie uważam, aby Ogame szło "na dno", dodam od siebie, ze GF mogłoby być bardziej konsekwentne we wprowadzanych zmianach


      wafel13 napisał(a)
      Wakat w spamie nie nalicza mi postów ;P wredny nabijacz postów, ostrzeżenie mu!! ]:-D

      btw. ulubiony kolor? już pisałem :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • haha:PP to teraz ja cie zaspamuje xD tylko sie nie warz mnie banować bo ci zadam takie pytania na które nie będziesz znał odpowiedzi i ci się łyso zrobi

      PS. Dla nie wtajemniczonych juz mi 3 konta ta menda zbanowała BUUU!!


      Dobra co by spamu nie było:

      SORY ALE INNE PYTANIE MI NIE PRZYCHODZI NA MYŚL :P

      myjesz się?<lol2>
    • hihih jakie pytanie wyzej :P o lol
      Co stalo sie z naszymi siatkarzami czemu konczymy mistrzostwa z tak strasznie slabym rezultatem??

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZabioreCiButy ().

    • Odpowiedzi

      corleone4 napisał(a)
      No to i ja się przyłącze do zbierania wiedzy o naszym modku :D :dobrypost:

      1.Masz jakiś ulubiony sojusz na 48 unii ? :> ależ nie mogę rozpatrywać sojuszów na uni, które moderuję na zasadzie "lubię - nie lubię", mam być bezstronny i jestem w swych decyzjach bezstronny - nie preferuje żadnego sojuszu
      2.Wolisz buty sznurowane czy wsuwane ? :E :biglol: sznurowane :]


      Dyskobolia3 napisał(a)
      haha:PP to teraz ja cie zaspamuje xD tylko sie nie warz mnie banować bo ci zadam takie pytania na które nie będziesz znał odpowiedzi i ci się łyso zrobi tutaj porządki robi kto inny :)
      PS. Dla nie wtajemniczonych juz mi 3 konta ta menda zbanowała BUUU!! 3 konta powiadasz, a więc o jednym nie wiem :> już zaczynam szukać :]

      Dobra co by spamu nie było:

      SORY ALE INNE PYTANIE MI NIE PRZYCHODZI NA MYŚL :P

      myjesz się?<lol2> a i owszem, myję się ale np. z goleniem się jest już o wiele gorzej :P


      ZabioreCiButy napisał(a)
      hihih jakie pytanie wyzej :P o lol przynajmniej dające się zrozumieć, a nie jak czasami zastnawniam się o co tak właściwie chodzi delikwentowi :]
      Co stalo sie z naszymi siatkarzami czemu konczymy mistrzostwa z tak strasznie slabym rezultatem?? jak to ładnie dziś w telewizji ktoś tam powiedział: polscy siatkarze na tych mistrzostwach to przykład tego, ze gra się nie tylko umiejętnościami ale i głową - kontuzje Wlazłego i Gruszki myślę wywarły na nich jednak wpływ, dodatkowo były wobec nich wysokie wymagania pomimo znaczących osłabień kadrowych i to ich również mogło trochę zdeprymować
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Odpowiedzi
      Shogun2 napisał(a)
      dlaczego masz nick wakat ??

      czy w twoim przypadku jest podobnie jak u reszty modow że podczas snu doznałeś olsnienia i tak sie postatnowiles nazwac czy bylo inaczej ??? konto zakładałem w okresie kiedy bardzo mało grywałem w Ogame, na forum także zaglądałem z rzadka, pomyślałem sobie więc że nastał oto wakat, ale żeby nie było to do końca na powaznie to zamiast prawidłowej pisowni tego słowa (vacat) zastosowałem wersję spolszczoną - tak jakoś w skrócie ujmując


      wafel13 napisał(a)
      Dobra znowu cię pomęczę:P od kiedy w Green Timie ? od końca marca 2007 roku, czyli jak łatwo policzyć niedługo pół roku po zielonej strony mocy


      ZabioreCiButy napisał(a)
      czy masz zamiar byc jeszcze dlugo zielonym ludkiem? a zamierzam, a co? chcesz mnie wygryźć z posady :> :] :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • To jest bład poprzez zamyślenie czy cuś, czy niezbyt znasz się na piłce? :P
      Gola strzelił Cristiano Ronaldo :P

      wakat napisał(a)
      ZabioreCiButy napisał(a)
      Co sadzisz po meczy POLSKA-PORTUGALIA (2;2) pierwsza połowa bardziej mi się podobała - tak sprawnie grającej polskiej obrony jeszcze nie widziałem, Portugalczycy w ogóle jakoś cienko grali - pierwsza bramka dzięki szczęściu zdobyta, druga tylko dzięki wyjątkowym zdolnością Ronaldinho (jak on to wbił to siatki to ja nie wiem O_O), ale nie tylko oni mieli po swojej stronie graczy, którzy sami mogą rozstrzygać wynik meczu - po naszej stronie był nim Krzynówek i wielkie brawa dla niego!!




      Które uni najbardziej lubisz moderować i dlaczego? :P

      Zarejestrujesz się na uni55, lub będziesz je moderować? ^^

      Jaka jest Twoja ulubiona marka ciuchów? :>

      Czy też uważasz, że mój nick brzmi trochę wieśniacko :(

      Co sądzisz o problemach bułgarskich rolników? x_x

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dumbek ().