teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • ja sie znowu uaktywnie :D
      oczywiscie lekkoatletyka na studiach wiec jezdzisz na zawody ?(
      bo ja trojboj trenuje od 2 dni ^^
      wczesniej inne badziewia ale nie na studiach :)
      lekkoatletyki u nas nie ma tylko siatka nozna i sporty silowe :]
      masz wogole jakies osiagniecia ?(
      no i oczywiscie kiedy pojawisz sie jako gracz na u42 ;)
    • Chrome napisał(a)
      ja sie znowu uaktywnie :D
      oczywiscie lekkoatletyka na studiach wiec jezdzisz na zawody ?( tak, ale dla skoczków w dalnie ma zbyt wielu zawodów, w których można by startować, niemniej tak, jeżdżę
      bo ja trojboj trenuje od 2 dni ^^ powodzenia życzę
      wczesniej inne badziewia ale nie na studiach :)
      lekkoatletyki u nas nie ma tylko siatka nozna i sporty silowe :] u mnie w liceum także kiepsko z tym było, zresztą UMK także ma marną bazę do uprawnia lekkiej atletyki
      masz wogole jakies osiagniecia ?( narazie tylko 5,58m w dal, biega się trochę na krótkie dystanse, ale z tego co pamiętam, nigdy nie był mierzone fotokomórką, a stoperem to wiadomo - zależy od refleksu człowieka, niemieniej będę dalej trenował, aby poprawić swoje wyniki
      no i oczywiscie kiedy pojawisz sie jako gracz na u42 ;) ale jak będę graczem na uni42 to nie będę mógł tam moderować :|
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • lekkoatletyki u nas nie ma tylko siatka nozna i sporty silowe :] u mnie w liceum także kiepsko z tym było, zresztą UMK także ma marną bazę do uprawnia lekkiej atletyki
      ale ja nie jestem w liceum :P
      tylko na studiach ^^
      a niby jest duzo sportow ale nie ma np jak na niektorych uczelniach roznych kontaktowych ;)
      a przydalo by sie powrocic do tego ^^
      no nic zeby nie bylo offtopa jakie masz plany na przyszlosc ?(
      no ale go mozesz zostac chyba na u42 ?(
      i jesli tak to moze sie skusisz :)
    • plan - zajmować się tym co lubię czyli archiwistyką

      a GO to zupełnie inna bajka - musiałbym się bardzo dużo nauczyć, to jednak jest zupełnie co innego niż pełnienie funkcji MODa, powiedzmy, że taki jest mój "dalszy plan"

      i obawiam się, że to nie ja bym decydował na które uniwersum trafię
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • czy ja wiem masz juz znajomosci mniejsze lub wieksze wiec mozesz naciskac :P
      a co do planow to pewnie sie okaze ze wyjedziesz do angli i bedziesz pracowal w czyms zupelnie innym jak miliony polakow ^^
      a teraz mam pytanko takie ciekawe :P
      ktorego uni dzial wojen jest najciekawszy ?(
      najnudnieszy ?(
      najbardziej frustrujacy ?(
      no i oczywiscie twoj ulubiony ?(
      tylko szczeze :]
      no i co sadzisz o informatyce i informatykach ?(
    • Chrome napisał(a)
      czy ja wiem masz juz znajomosci mniejsze lub wieksze wiec mozesz naciskac :P
      a co do planow to pewnie sie okaze ze wyjedziesz do angli i bedziesz pracowal w czyms zupelnie innym jak miliony polakow ^^ no archiwiści akurat mają wzięcie w Polsce, płaca co prawda nie wielka ale dla kogoś kto się tym interesuje nie jest to najważniejsza rzecz
      a teraz mam pytanko takie ciekawe :P
      ktorego uni dzial wojen jest najciekawszy ?( hmm najciekawsze... powiedzmy, że uni24 zawsze zaskakuje - tam zawsze coś piszą i nie wiadomo co wymyślą
      najnudnieszy ?( tam gdzie najmniej wojen, czyli tam gdzie mam najmniej pracy, więc wychodzi na to że to uni41, chociaż uni24 także jest nudne ze swoim nieustannym brakiem poszanowania dla regulaminu...
      najbardziej frustrujacy ?( frustracje mam tylko w przypadku beznadziejnych zachowań poszczególnych użytkowników a i to rzadko i raczej na zasadzie "a on znowu zaczyna swoje, gdzie się tacy ludzie rodzą", ale cóż - tacy także chodzą po ziemi
      no i oczywiscie twoj ulubiony ?( a to jest trudne pytanie, w sumie to uni25 - tam piszą stosunkowo dużo, a jakoś rzadko muszę interweniować, umieją porozmawiać na poziomie, rzadko zdarza się jakiś narwaniec, który kogoś nazwyzywa i popsuje wszystkim zabawę
      tylko szczeze :]
      no i co sadzisz o informatyce i informatykach ?( informatyka dobra rzecz, nie lubię natomiast takich informatyków, którzy to umieją pisać w SQL, PHP, Perlu, Javie, Java Script i myślą, że są bogami, to tak jakbym sie ja naśmiewał z reszty, zenie znają definicji zespołu archiwalnego, czyli kompletnie bez sensu
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      dlaczego nie mozna sie wpisac do Twojego FC? ależ można, jak tylko nie jaki wafel, założyciel tematu ruszy swoje 4 litery, ale popisać sobie zawsze można ;)

      Tez jestes wlochaty? włos tu włos tam - trochę tego jest :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Zauwazylam, ze w teamie zielonych sa praktycznie sami wlochaci modkowie (Stivi, Zubrzyk, jeth, eustachy, NieustraszonA)... co o tym sadzisz? Mafia? ^^

      Jestes spamerem?

      Co Cie sklonilo, zeby zlozyc podanie na modka?

      Ktore uni lubisz najbardziej?
    • Nya napisał(a)
      Zauwazylam, ze w teamie zielonych sa praktycznie sami wlochaci modkowie (Stivi, Zubrzyk, jeth, eustachy, NieustraszonA)... co o tym sadzisz? Mafia? ^^ powiedziałbym nawet, że mafia futerkowa

      Jestes spamerem? nie podejrzewam siebie o takie zdolności

      Co Cie sklonilo, zeby zlozyc podanie na modka? uznałem za stosowne gdzieś sobie popracować, a że grałem w Ogame kawał czasu to pomyślałem czemu nie...

      Ktore uni lubisz najbardziej? gdzieś tam wyżej jest na to krótki wywód ;) ogólnie większość userków fajna jest, tylko zdarzają się "wybitne" jednostki, no ale tak jest wszędzie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      Dlaczego tak malo piszesz w swoim FC? nie mam instynktu spamera i jak coś pisze to przeważnie rzeczowo

      Jestes wredny czy dasz sie uglaskac ^^? oj wredna ze mnie menda - jak coś przemyśle i coś postanowię, to mnie trudno przekonać... poza tym jak sobie przypominam nikt mnie jeszcze na tym forum głaskać nie próbował albo ja tego nie widzę :P

      Dlaczego nie moderujesz wojen na uni 11? bo społeczność uni11 ciężko by to przeżyła jakby zobaczyła połowę tematów pociachanych przez mnie z adnotacjami "upomnienie za spam" :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      a skad wiesz czy spolecznosc uni 11 wlasnie tego nie pragnie^^? to macie Sir Kmica i jemu to zlećcie :P

      A jakby ktos probowal Cie uglaskac dalbys sie? a nie wiem... zależy kto by głaskał :>
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      tak sie tylko pytam nie chcesz nas to nie o! ależ ja nie mogę wywalić Sir Kmica z posady :] SMODKi by mogły, ale z tego co mi wiadomo praca Sir Kmica jest oceniana dobrze więc nie ma powodu

      No jakby chciala Cie glaskac super fajna kobieta Twoich marzen? ach kobieta moich marzeń... nie potrafił bym się oprzeć tak myśle
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      a kto Ci karze go wywalac? Zamien sie z nim:D ale ja kofam wszystkie moje aktualne unia z rewiru :D nie wiem, które miałbym oddać

      A jak wyglada kobieta Twoich marzen? o ja... takie pytanie.. ale odpowiem:
      -czarne (ale tak mocno czarne) włosy do ramion, wzrost około 1,70, piękne oczy, najlepiej błękitne, nie chudzielec ale i nie z nadwagą jakąś dużą - wystarczy że ja jestem chudzielec.. to tak pokrótce chyba wszystko
      EDIT>Zapomniałem - niech nie mana sobie nic różowego!!!
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      Kiedy wkleisz tutaj swoje foto? w pierwszym poście bodajże napisałem, ze jestem taki ukryty i w ogóle skryty.. więc zdjęcie raczej nie prędko

      I czy w tym ideale kobiety tylko wyglad gra glowna role? pytałaś o wygląd to opisałem :] wygląd owszem przyciąga wzrok ale cechy wewnętrzne ważniejsze... chociaż trudno mi sobie wyobrazić kobietę z takimi cechami, które pozwoliły by jej wytrzymać ze mną


      Dobranoc
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      dobranoc:)


      Ale miejmy nadzieje, ze to foto niedlugo wkleisz:D nadzieja rzecz ważna :D

      Jak juz wstaniesz to napisz jakie jest Twoje najwieksze marzenie? a tego Ci nie powiem :> przecież pisałem że jestem skryty ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Nya napisał(a)
      ta ta ta skryty...trzeba Cie otworzyc :D

      /me szuka otwieracza ^^ beznadziejna sprawa po mojemu.. ale nikt Ci nie zabroni szukać


      A wiec:

      Ulubiony czlonek teamu? mam kilku ulubionych płci obojga, nie powiem kogo bo jeszcze wyjdzie, że się podlizuje

      Czy bywales na jakis zlotach? a nie było żadnego w okolicy mojej, a na dalekie jazdy ni czasu ni pieniędzy :?
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Hasky napisał(a)
      co sądzisz o wyborach? cichosza.... cisza wyborcza...


      ZabioreCiButy napisał(a)
      kawa czy herbata?? ;) zdecydowanie herbata, kawy nie pijam


      ^El Wafel^ napisał(a)
      Cieszysz sie z mojego powrotu? :D niezmiernie [SIZE=7]ale FC dalej leży obiboku[/SIZE]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.